Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
61. hozzászólás - 2010.04.02. 19:01:02
Erre még én is fogok nevezni
És akarakterem átviszem majd a V1-re és egy oltári nagy építőrabszolga lesz a srác, teljesen legálisan
Szupi
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.51
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
62. hozzászólás - 2010.04.02. 19:58:02 (Válasz Miklós #22 hozzászólására.)
Áh mind1, inkább töröltem. Rövid véleményem a karakterátvitelről: vicc. Bővebben nem fejtem ki, mert előttem már többen megtették. Maga a v4 is vicc, szabályszegések Mekkája, előbb a szabályzatot kellene rendbe hozni, kemény JV jelenléttel biztosítani a versenyszerver tisztaságát, s aztán ha marad idő energia átgondolni az ilyen jutalmakat.
A hozzászólást Blackjack módosította 2010.04.02. 20:33:26-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 6.38
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
63. hozzászólás - 2010.04.02. 20:14:07
Én is v1-re vinném át a top 10be Vagy még nem is tudom, mindenesetr valahogy úgy kell elosztani a LE-t az elejné hogy valamelyik kategóriába kiemelkedő legyek...na majd meglássuk,egészen kezdi visszahozni a VU formáját...1-2 új event, felhasználási feltételek topik csak úgy pezseg, és megy a köpködés!
Pontszám: 6.48
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
64. hozzászólás - 2010.04.02. 20:15:01 (Válasz Turky #63 hozzászólására.)
Jaja, a köpködés a legjobb
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.96
fórumozóMrtimotiFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
65. hozzászólás - 2010.04.05. 09:07:44
Nekem tetszik csak kezdődjön már
Pontszám: 5.25
kedvelt tagÉrintNő
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
66. hozzászólás - 2010.04.05. 13:31:19
Nem teljesen ide tartozik, de kicsit mégis:

nem lehetne azt végre megoldani, hogy az őskövek ne karakterhez, hanem felhasználóhoz kötődjenek?
Azaz nekem van mondjuk mind a 4 világon 1-1 karakterem (ugyanazzal a felhasználónévvel, e-mail címmel), de csak az egyik karakteremre költök rendesen. 5000 + Ft banki átutalás az őskövekre, így a leggazdaságosabb. Viszont néha jól jönne néhány őskő másik karakternek is, de tuti nem fogok sem SMS-t küldeni, sem nagyobb összeget.
Biztos vagyok benne, hogy többet költenék összeségében a játékra, mint így. Ez a behónak is jó lenne.

Az egész úgy nézne ki, mint eddig, csak lenne még egy sor a karakterlapokon. Mondjuk " őskőbank", vagy hasonló. Ami ebben van őskő, az nem a karakternél, hanem a felhsználó nevemen van. Ha kell, akkor innen ki kellene vennem, és az íródna fel a karakterlapra, ekkor jönne mellé a kiégett őskő általi plussz. Innen vissza már nem tehetnék a bankba.
Vagyis ugyan ez lenne a lényeg, csak nekem nem kellene elaprózni a pénzem. És szerintem a Behó is jobban jár, mert szerintem effektív neki így több pénz érkezne be, mint eddig. (gondolom az SMS-ből sokat megtart a szolgáltató, csekkesnél drága a csekk, stb, ez amúgy sem a BEHÓ pénze, hanem az én kiadásom)

Ezzel a V4 prémiumsága is sokkal több játékosnak könnyebben elérhető lenne. (főleg azoknak, akik nem úgy állnak anyagilag.)
Pontszám: 7.08
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
67. hozzászólás - 2010.04.07. 13:37:32
A karakteráthozatal ugye az őskő alternativája lesz?
Dicsőségmedál jár azért?
Pontszám: 7.65
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
68. hozzászólás - 2010.04.07. 21:32:21 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:23:16

A rövid távú terveinkről:
Baraty most egy új időszakos eseményen dolgozik, amint szeretnénk a jövő héten beüzemelni, utána nekilátunk a fentiek megvalósításának. A mostani 4. világ hamarosan véget ér, utána lenne nagyjából másfél-két hét szünet, attól függően, hogy haladunk a programozással, aztán 1 hét előregisztráció, és indulhat ez a világ.


Egyre szimpatikusabb ez a többi világra való átvitel. Kaphatnánk bármiféle információt az idézett hozzászólásod óta történt fejleményekről? Ha tényleg át lehet vinni a karaktert V1-re (és nem csak boxzsákot lehet kihozni belőle, hanem azért erős, viszonylag magas szintű karaktert is, mely akár a KH-ból is kiveheti a részét), akkor tuti indulok, és minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy egy olyan karaktert alkossak, mint amilyen Wurgolx volt a maga idejében...

*Bízom benne, hogy ennek a környékbeliek is örülnének..
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.04.07. 21:35:31-kor
Pontszám: 8.54
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
69. hozzászólás - 2010.04.07. 21:38:07
Én nagyon "ellene" vagyok a v4-nek, de lehet indulok mégis Összességében lehet tényleg megpezsdíti a dolgot
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.00
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
70. hozzászólás - 2010.04.08. 19:18:42
Egy két kérdésem lenne:

-milyen szintre lehet felhuzni majd a tanulást mert ugye akadémia nem lesz !?
-a turbot tudom majd használni mig költöm a LE-T vagy csak utána és persze ha igen lesz e vp-m cserélgetni ?
-gondolom lélekgyémánt és kiégetőskő nem lesz hogy olyan tárgyakat is vegyünk és mikor rendelünk több kavicsunk legyen !?

Egy javaslat:

még az elején irtad hogy gondolkodtok az indulo szinten és a 2-3szoros sebeségen mindenki tudja mért ..

Talán erre az lenne a megoldás hogy a szerver 3 szoros sebeséggel futna de pl a vadászatért, portyáért,térkapuért,kalandért nem az 50 szintü tp-t hanem mondjuk a 20-25 szintnek megfelö tp kapná az ember tehát
:
50 es szinten 20szintü tp utána 51 es szinten 21es szintenek megfelelö tp és igy tovább
Igy mindenki szinben lassaban fejlödik a 3szoros sebesség megmarad és nem tud ugy meglogni senki + több ellenfél lenne egy szinten és több zsámányolt le +igy nem tud olyan magas szintet kihozni egy játékos sem .
Ez igy kicsit olyan mint a visszafogot fejlödés de jobb mert ha pl maxos visszafogottal indulnánk akor mindenki gyorsan elfelejtené és rendes tp -vel nyomatná igy viszont nem kap sok tp-t és a szint lépés sebessége hagyományos világéval megegyezne kb de van ugyis aki ezt kitudja számolni
Pontszám: 4.86
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
71. hozzászólás - 2010.04.08. 22:50:13
A háromszoros sebesség itt ki van zárva. Az simán kinőné három hónap alatt magát nagyon magasra. Ennek mindenképp sima sebességgel kell mennie, nincs rá máshogy idő.
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 7.05
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
72. hozzászólás - 2010.04.10. 08:33:49
az komolytalan lenne ha sima sebességel menne a v4 még ha 50 es szinten is indulunk pont azért szeretem mert reggel este ha leülök játszani van egy halom cs-p térkapum meg támadhatok 20 percenként minusz nélkül meg turbo,idomitás meg epiukus minden gyors!
Ilyen normál sebességes szerora akkor tuti nem megyek max regelek eltapsolom a lovét azt kész és nem fogom az időmet,pénzemet pazarolni ilyen szervere van másik két karim ott is halálra unom magam !!!Ha játszok akkor játszok nem orákat akarok várni mindenre ezért kell kevesebb tp -t adni mindenért és nem lesz senki magas szintü enyi a megoldás
Pontszám: 5.50
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
73. hozzászólás - 2010.04.10. 10:00:36 (Válasz Danka33 #71 hozzászólására.)
Azért gyors szerver a V4, sima sebességű szerver van már három,annak nem sok értelme lenne . Ha időkorlátos lesz, biztos kitalálnak rá valamit hogy ne nője ki magát.
Pontszám: 3.20
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
74. hozzászólás - 2010.04.10. 10:06:20
normál sebességű v4-en nem indulok
Pontszám: 4.04
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
75. hozzászólás - 2010.04.10. 10:06:42
amúgy nagyon jó ötletnek tartom,felpezsdíteni az életet
Pontszám: 2.06
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
76. hozzászólás - 2010.04.10. 14:29:08
Felesleges lassítani, TP-t felezni, stb. Miklósék pontosan ki tudják számolni (bárki más is), mennyi TP-t lehet szerezni 100/150 csp-ből x idő alatt, amihez szélső értékes portya TP-t kell még hozzá kalkulálni. Ennek megfelelően kell a sebességet, a szerveridőt és az indulószinteket belőni. Ennyi.

+ Azt azért vegyük már figyelembe, hogy ne csak csicska karaktert lehessen csinálni, mert már bocsánat, de ki akar egy harmatgyenge karakterrel a normál sebességű világokon szenvedni.

Pontos, precíz információkat várok/unk Miklóséktól, hogy legyen lehetőség az esetleges finomhangolásokra még az indítás előtt (több szm többet lát), illetve hogy menet közben biztosítva legyen, ne változzanak a körülmények, szabályok, stb..
Pontszám: 7.10
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
77. hozzászólás - 2010.04.10. 14:33:25
Szerintem pont az lenne az egyik legnagyobb kihívás, ha nagyon durva szélső értékeket venne figyelembe Miklós, ami gyakorlatilag 100 %-os teljesítményt jelent egy karaktertől minden téren (ilyet ugye lehetetlen elérni), ami a világok legerősebb karaktereinek a szintjét szimbolizálná. Tehát el lehet érni elméletileg, csak senki sem fogja.. Aki pedig ilyen előzetes plafon számítások mellett tud brutál karaktert csinálni, attól nem hiszem, hogy sajnálni kellene, mert abszolút megérdemli.
...Szerintem...
Pontszám: 7.10
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
78. hozzászólás - 2010.04.10. 14:57:25 (Válasz Ywgarrd #77 hozzászólására.)
mondja az,aki nem ismer lehetetlent
Pontszám: 3.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
79. hozzászólás - 2010.04.12. 15:09:38
Közeledik az idő, hogy kiírjuk ennek az új 4-es világnak az előregisztrációját, ezért tisztázunk pár kérdést:

1.) "Normál v. 3x sebesség?"
Erről kiírok egy szavazást a játékon belül, döntsétek el, hogy melyiket szeretnétek. Ha a játék csak normál sebességgel fut, a sebesség őrültjei akkor se felejtsék el: az első 50 szintet letudták már, így azért még mindig igen gyors volt a fejlődés. Ha a szerver 3x sebességű lesz, akkor a játékidő 2 hónap lesz, ha normál sebességű, akkor 3 hónap.

2.) "A 3-mas világra is át lehet vinni a karaktert? Hiszen ott teljesen másképp fejlődnek a karakterek!"
Igaz, hogy a 3-mas világ és a többi nem teljesen ugyanaz, de ez nem jelenti azt, hogy a 3-mas világon a karakterek jóval gyengébbek, és egy N. szintű normál karakter farkasa lenne a 3-mas világ N. szintű bárányainak. Épp ezért továbbra is úgy akarjuk, hogy a karaktert a 3 világ bármelyikére át lehessen vinni, hogy nagyobb legyen a választási lehetőség. Kiszámoltuk egyébként, a 2 hónap alatt gyors szerver esetén várhatóan cirka 83. szintig lehet felfejleszteni egy 50-es karaktert, ez a 3-mas világon akkor a toplistának kb. a 2-3. oldalára fog tudni felkerülni, tehát az élmezőny érdekei nem sérülnek.

3.) "Mi van, ha olyan világra akarom átvinni a karakteremet, ahol már van másik?"
A játék szabályai szerint egy email címhez egy világon egy karakter tartozhat. Tehát ha győzöl valamilyen kategóriában, a karaktert csak olyan világra viheted át, ahol még nincs karaktered. Ha mindhárom világon van már karaktered, akkor előtte valamelyik világon levő karaktert törölnöd kell. Elvben azt is megteheted, hogy a karaktert más email címről regisztrálod, de ez esetben nem lesz lehetőséged arra, hogy a V4 végeztével a másik email címen levő karaktered számára az ősköveket átadd, ha nem nyer a karaktered! Tehát mi ezt a megoldást nem javasoljuk.

4.) "Igazásgtalannak tartom, hogy valaki 2-3 hónap alatt olyan karaktert fejleszthet, mint én 10 hónap alatt!"
Ne felejtsd el, hogy a több ezer karakterből csak néhány kapja meg a jogot, hogy átmenjen egy másik világra! Tehát ha csak azért játszol 2-3 hónapot, hogy utána legyen egy magas szintű karaktered, akkor nagy kockázatot vállalsz. Azzal, hogy egy karaktert 10 hónapig fejlesztesz, de biztosan eléri a 70. szintet, jobban jársz, mintha csak 2 hónapig, de néhány százalék esélyed van rá, hogy továbbéljen. Épp ezért úgy véljük, hogy ezzel a jutalmazással a verseny és a karakter fejlesztésébe ölt energia joga nem sérül meg, sőt, ajánljuk mindenkinek, hogy ne csak azért játsszon, hogy hátha nyer, hanem azért, mert élvezi a játékot, és ki akarja ezt is próbálni.

5.) "Mit tesztek a visszaélések, a multizás ellen?"
Örömmel jelentem be, hogy elkészült a legújabb verziója a szövetségi építkezős, multizós visszaélést figyelő programnak, pont az új világok indítása miatt lesz ez aktuális. A multizókat kíméletlenül gyomlálni fogjuk.

6.) "Lesz-e őskő jutalom is?"
A jutalom a karakterátvitel, külön őskő jutalmazás nem lesz, viszont az átvitt karakterek kapni fognak dicsőség medált.
Pontszám: 7.60
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
80. hozzászólás - 2010.04.12. 15:20:36 (Válasz Miklós #79 hozzászólására.)
ezexerint ha jol ertem a gyoztes szovetseg nem viszi at a karaktereit csak az egyeni gyoztesek. mert a nehany karakter nalam nem 50+t jelent
Pontszám: 7.63
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője