Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1081. hozzászólás - 2010.07.05. 18:37:08 (Válasz Meggy #1080 hozzászólására.)
Részben félreértettél. A dicsőség medálját nem adnám oda nekik, no nem azért, mert sajnálnám: minél több plecsni lóg minél több emberen, annál kevésbé sivár dolog nézelődni, DE. A medál presztízskérdés, meg kell dolgozni érte nem éppen elhanyagolható módon, viszont az átvitelüket semmiképpen nem akadályoznám.

Amúgy meg ebben benne van az is, hogy én nagyon-nagyon sajnálok minden egyes karaktert, akiből "medál lesz", ahelyett, hogy megtartaná a gazdája - legyen az akármilyen gyenge.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.07.05. 18:37:57-kor
Pontszám: 7.57
népszerűKatatoniafanNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1082. hozzászólás - 2010.07.05. 18:44:22
Ezért aztán bele lehetett ölni a pénzt, és az időt...mert csak így randomra és egyéni szájíz szerint jön egy szabály, ami homlokegyenesen megcáfolja azt, ami az előző világnál volt, és beint az közösségnek, mivel ha elolvassa valaki a vezetőség közül is a fórumot, akkor láthatja, hogy egyöntetűen mindenki SZERETNÉ, ha működne az, ami eddig volt.
Nem pedig a variálgatás úton-útfélen.
Vagy ha már van, akkor NE csak a negatív értelemben vett dolgokat, hanem valami pluszt sem ártana mutatni néha...

Nem értek egyet ezzel, hogy most akkor nincsenek díjazva a holtversenyzők...ezek után nem kicsit csalódnom kell...
Csak egy kíváncsiskodó...
Pontszám: 7.49
fórumozóZephirysNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1083. hozzászólás - 2010.07.05. 19:00:32
Ez az egész most így elég szomorú. Ezt át kellene gondolni mégegyszer.... Csatlakozom az értetlenkedőkhöz: kinek és miért fájna az, ha mind a nyolc játékos jutalmat kapna?
Pontszám: 7.60
népszerűLordKoboldFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1084. hozzászólás - 2010.07.05. 19:11:19
Én már sokadszorra azt a hozzáállást sem értem a cég részéről, hogy nem egy olyan topic van, amit nem olvasnak és/vagy nem reagálnak. Ez is rerre a sorsa jut szerintem. Úgy vannak vele, hogy ez itt egy dühöngő, majd lecsillapodnak a dolgok maguktól, nem kell reagálni, vitázni, érvelni.
Hát ez is egy megoldás... De hogy pont olyan témában, ahol nekik lenne anyagi és erkölcsi érdekük lépni?
Lehet ezek el sem jutnak Miklóshoz, csak X. alkalmazott annyit "jelent" a nap végén a főnöknek, hogy "lezártuk a v4et, folyamatban van az ellenőrzés és a díjazás, kell pár nap hozzá, de igyekszem főnök. ja és páran zúgolódnak, de semmi komoly. ja és főnök! holnap csak fél9re érek be ha nem gond"
Vizuális típus vagyok, tökre el is képzeltem a jelenetet, hogy ez volt ma 5kor a műszak végén!
Pontszám: 8.88
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1085. hozzászólás - 2010.07.05. 19:29:15
Szerintem a tp rangsor a szintnél renben van.Nem azért mert én vagyok az első férre ne értsetek és én is javaslom a 8 gyöztest.
Továbbá megkérdezném,hogy át lehetne-e adni a karaktert másnak mert én nemakarom átvinni de az e-mail cim egyezése miatt nemtudom mi a megoldás.
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 6.22
fórumozóZephirysNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1086. hozzászólás - 2010.07.05. 19:32:11
Az email címet meg lehet változtatni!
Pontszám: 7
népszerűBotiFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1087. hozzászólás - 2010.07.05. 19:35:58
Jó de akkor a többi versenyszámban is plusz 5 embert adjanak hozzá a listához. Mert akkor az nem igazság hogy ha én lemaradtam 200 sebzéssel a 3-ik helytől így nem kapok semmit, valaki meg 8-ik lett szintben és őt meg díjazzák. A szintnél gondolom a TP összeget kellett díjazni nem a TÖ-t vagy SZÖ -t.
És azt is hülyeségnek tartom hogy az első három ugyanazt a díjazást kapja, mert akkor minek küzdeni az első helyért?!? Régebben meg volt különböztetve a három helyezés az őskövek osztásával de most minden egyforma, mint a kommunizmusban.
A hozzászólást Boti módosította 2010.07.05. 19:37:08-kor
Pontszám: 7.53
fórumozóZephirysNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1088. hozzászólás - 2010.07.05. 19:39:25
A holtversenynek az a lényege, hogy nem 8. lett, hanem 3.!!!!
Pontszám: 7
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1089. hozzászólás - 2010.07.05. 19:41:19 (Válasz Zephirys #1086 hozzászólására.)
Az e-mail címet meg tudod. Csak éppen akkor az összes karakterednél változik.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
fórumozóZephirysNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1090. hozzászólás - 2010.07.05. 19:43:14
Nos, ezt nem tudtam....
Pontszám: 7
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1091. hozzászólás - 2010.07.05. 19:43:54 (Válasz Lanmandragoran #1089 hozzászólására.)
Hát igen ez a gond kellene valami megoldás
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 6.22
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1092. hozzászólás - 2010.07.05. 19:45:24
Sok pénzem és időm bennne van nem szeretném ha kárba veszne amikor más szivesen átvenné.
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 6.22
népszerűLordKoboldFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1093. hozzászólás - 2010.07.05. 19:45:44 (Válasz Boti #1087 hozzászólására.)
Idézet: Boti - 2010.07.05. 19:35:58
Jó de akkor a többi versenyszámban is plusz 5 embert adjanak hozzá a listához. Mert akkor az nem igazság hogy ha én lemaradtam 200 sebzéssel a 3-ik helytől így nem kapok semmit, valaki meg 8-ik lett szintben és őt meg díjazzák. A szintnél gondolom a TP összeget kellett díjazni nem a TÖ-t vagy SZÖ -t.
És azt is hülyeségnek tartom hogy az első három ugyanazt a díjazást kapja, mert akkor minek küzdeni az első helyért?!? Régebben meg volt különböztetve a három helyezés az őskövek osztásával de most minden egyforma, mint a kommunizmusban.


Ez hol volt? Mert sebzésben én voltam a 4. 187 ponttal lemaradva a 3. helyről.
Ettől függetlenül a szintnél a 8 emberes verziót támogatom, meg amiket korábban írtam
Pontszám: 6.37
népszerűLordKoboldFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1094. hozzászólás - 2010.07.05. 19:54:29
Kedves szövitársaim aggódnak, nehogy baj legyen a 1084. sz. hozzászólásomból!
Hát szerintem semmi olyat nem mondtam, de ha lenne valami következménye, legalább kiderülne, hogy nem úgy van, ahogy ott írtam
Pontszám: 8.19
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1095. hozzászólás - 2010.07.05. 19:57:29 (Válasz LordKobold #1084 hozzászólására.)
Idézet: LordKobold - 2010.07.05. 19:11:19
Én már sokadszorra azt a hozzáállást sem értem a cég részéről, hogy nem egy olyan topic van, amit nem olvasnak és/vagy nem reagálnak. Ez is rerre a sorsa jut szerintem. Úgy vannak vele, hogy ez itt egy dühöngő, majd lecsillapodnak a dolgok maguktól, nem kell reagálni, vitázni, érvelni.


Pont eltaláltad, van egy olyan topic, hogy mi nem tetszik a kalandokban, vannak akik kitartóan irkálnak oda, és hisznek a változásban, vagy, hogy történik valami. Hidd el nekem, a kutyát nem érdekli ami ott van. Azért van, hogy oda írogasson a nép, ne más topicba sírjon. Most itt fog a nép sírni egy-két hetet, bátorítják egymás, tüntetéseket szerveznek majd, aztán szépen megunják, elmorzsolnak közösen néhány könnycseppet, és hazamennek. Ezen topicokat más éven rinyatopicnak hívjuk
Pontszám: 6.17
népszerűLordKoboldFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1096. hozzászólás - 2010.07.05. 20:06:42 (Válasz Sun13 #1095 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2010.07.05. 19:57:29
Idézet: LordKobold - 2010.07.05. 19:11:19
Én már sokadszorra azt a hozzáállást sem értem a cég részéről, hogy nem egy olyan topic van, amit nem olvasnak és/vagy nem reagálnak. Ez is rerre a sorsa jut szerintem. Úgy vannak vele, hogy ez itt egy dühöngő, majd lecsillapodnak a dolgok maguktól, nem kell reagálni, vitázni, érvelni.


Pont eltaláltad, van egy olyan topic, hogy mi nem tetszik a kalandokban, vannak akik kitartóan irkálnak oda, és hisznek a változásban, vagy, hogy történik valami. Hidd el nekem, a kutyát nem érdekli ami ott van. Azért van, hogy oda írogasson a nép, ne más topicba sírjon. Most itt fog a nép sírni egy-két hetet, bátorítják egymás, tüntetéseket szerveznek majd, aztán szépen megunják, elmorzsolnak közösen néhány könnycseppet, és hazamennek. Ezen topicokat más éven rinyatopicnak hívjuk


Jaja és ez nem Beholder találmány ezért azt próbáltam sugallni, hogy ha valamit ezzel kapcsolatban el akarunk érni, akkor nem ezt az utat kéne járni!
Pontszám: 8.19
fórumozóSuperadminFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1097. hozzászólás - 2010.07.05. 20:11:32
Hát akkor egy kis hab a tortára:

Barátom, akit közösen rávettünk a v3-as szövinkből, hogy induljon ezen a gyors világon, hogy aztán átjöjjön hozzánk, egy hiba miatt 300 csp-vel indult. Emlékeztek? Hórusz. Mikor rájött, hogy gáz van, az első nap jelezte a játékvezetésnek, hogy bibi van. Addigra már csak 9 csp-je maradt. Másnap zárolták (mondom 9 CSP-je volt!), s a zárolás feloldásának első feltétele az volt, hogy gyüjtsön össze 200 levonható csp-t, akkor feloldják. Világos ugye? Zárolás alatt, amikor semmit nem kap, gyüjtögessen. De aztán valszeh lesett a tantusz, mert utána úri becsszóra ha megfogadja, hogy a levonásig egyet sem költ, feloldják. Megígérte, feloldották, betartotta.

Mivel kvízre ment, és nem történt semmi, jelezte, hogy talán a jogtalan zárolás miatt kiesett csp-ket szeretné megkapni, mert folyamatosan 1-2 helyen volt kvízben. Megkapta.

Nyomta, mint a barom, sokáig még a gyorsítást sem vette meg, nehogy egy hiba miatt két választ bukjon, de féluton már nem bírta, gyorsított.
Ment is a dolog rendesen, de most szombaton feltűnt neki, hogy hirtelen olyanok kerültek elé, akik korábban nem voltak a topon kvízben. Kis fejtörés után rájött, hogy a tudás kulcsa lehet a ludas, megint elqurtak valamit. Gyorsan jelezte s, hogy szerinte a kulcsocskák olyan előnyt adnak (nevezetesen olyan mértékű elővadászatot tesznek lehetővé, ami nem kóser), s a szerver lezárása előtt tán lépni kéne ebben a kérdésben.
Ma már sehol sem volt a záráskor, a tegnapi statban még így is a harmadik helyen volt, de ma 10 óráig többen rávertek jó 100-150-et.

Csak megkérdezte, hogyan lehet ez, mire azt a választ kapta, hogy hát bizony ez a kulcs véletlenül olyat is tudott, hogy megháromszázszorozta (nem elírás: 300x) a előválaszolás lehetőségét a tulajdonosainak. Hát lehet, hogy ez nem jó, de ezen a v4-en így esett - állt a válaszban.

Párszor 5200 Ft, párszor 900 Ft bánja, s két hónap idegölő kvízelgetés.
Ja, és a kulcs bárki számára elérhető volt, miért nem vette meg. Aki valamennyire is gondolkodó lény, gondolom ez a kérdés fel sem merül benne, hiszen ki kockáztatna ebben a kategóriában egy rossz válasszal 4-10 buktát.

Így aztán bukta az egészet.
Mert természetesen az fel sem merül, hogy azt mondják: igen (ismét) hibáztunk, cserébe az első öt (bár lehet, arról is lecsúszott 2 nap alatt) karakter mehet másik világra, ha akar.
Ehhez képest a holtverseny és egyéb nyalánkságok nehogy felizgassanak már valakit...
Pontszám: 8.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1098. hozzászólás - 2010.07.05. 20:15:19
Azt azért hozzátenném (csak a meghatározás miatt), nem jó az a meghatározás, hogy van két 1. helyezett, négy 2. és két 3. A holtverseny esetén van két 1. helyezett, négy 3. helyezett és két 7. helyezett, amennyiben csak és kizárólag a szint számít. Természetesen ez független attól, hogy többen vigyék-e a karaktert vagy sem, csak gondoltam eloszlatok egy tévhitet.
Pontszám: 8.49
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1099. hozzászólás - 2010.07.05. 20:16:40
két probléma van:

1: ha már "szint" díjazás, akkor 8 díjazott, mert holtversenynél ugye mindenki ugyanakkora szintre ért.
2: ha TP verseny van, akkor (kedves D.Z. és Miklós): ÍRJÁTOK KI HOGY TP VERSENY VAN!!!! nem szint, nem top lista, hanem TP VERSENY!!!!

sehol nem volt leírva, hogy mi alapján lesz meghatározva holtverseny esetén. lehet hogy nektek ez "tudatos", meg marha jól van mindkettőtök szerint, de szerintem ez egy hatalmas katyvasz, és megint elveszitek X játékos kedvét a játékotoktól. nem azért szívtam 2 hónapot, nem azért fizettem be X millió HUF-ot a zsebetekbe, hogy egy félretájékoztatás miatt dobjam a kukába az egészet. az emberek IDEJÉVEL, TÜRELMÉVEL ÉS PÉNZÉVEL játszotok. bezzeg ha a ti zsebetekről van szó, akkor egy centit sem előre.
ha a díjazásnál a sorrend a TP, akkor legyetek szívesek az összes világ minden szintjén a TP alapján sorrendbe állítani a karaktereket, és ne a TÖ alapján. jah, hogy nem látszik mindenkinek a TP-je? jah, hogy le kéne programozni? kellemetlen, állítólag a szintben a TP dönt és nem a TÖ...

a 8 díjazott, meg így a többi kategória: képzelje el a többi kategória győztes. teszem azt a legtöbb sebzés. küzd, még az utolsó pillanatban is erőlködik, megnyeri a kategóriát a lista szerint, majd csodálkozva látja, hogy nem szerepel a díjazottak között, mire ír egy levelet, amiben D.Z jó játékot kíván, majd elmondja, hogy jól van ez így (Miklós szerint is), a sebzésben az számít, amikor te támadtál, vagy éppen amikor nem láthatatlan voltál, és aki eddig mögötted volt 3 hellyel, most ő nyert helyetted. boldog lenne mindenki, nem?
A hozzászólást Blazek módosította 2010.07.05. 20:19:51-kor
Pontszám: 6.36
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1100. hozzászólás - 2010.07.05. 20:17:05 (Válasz Superadmin #1097 hozzászólására.)
Idézet: Superadmin - 2010.07.05. 20:11:32

Mert természetesen az fel sem merül, hogy azt mondják: igen (ismét) hibáztunk, cserébe az első öt (bár lehet, arról is lecsúszott 2 nap alatt) karakter mehet másik világra, ha akar.


Legyél már nagyvonalú, első húsz, ja az nem jó, első 21, de akkor meg a 22es marad le...

Amúgy értem a problémádat, és talán ez a legjogosabb hiszti itt mindegyik közül.
Pontszám: 2.84
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője