Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
741. hozzászólás - 2010.05.12. 20:23:37 (Válasz Ricskosz #738 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.13. 06:10:35-kor
Pontszám: 2.95
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
742. hozzászólás - 2010.05.12. 20:27:03
tök jó,bármit irok,rögtön lepontoznak a hírnév átka...kezdek teljesen elzöldpókosodni
Pontszám: 3.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
743. hozzászólás - 2010.05.12. 20:29:34 (Válasz LanMaffia #727 hozzászólására.)
A meccsen teljesen azonosak a feltételek. Ugyanannyian vannak a pályán, nincs külső segítség, max a bírót lehet lefizetni
Pontszám: 7.75
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
744. hozzászólás - 2010.05.12. 20:31:46 (Válasz LanMaffia #739 hozzászólására.)
Pontosan! Épp ezért lenne lényeges,hogy le legyenek fektetve a szabályok konkrétan, nem pedig nagy vonalakban, akkor nem lenne ennyire szubjektív a megítélésük. Van akinek belefér a multi az értékrendjébe, van akinek nem. Van akinek belefér a lopás, van akinek nem. Ezért vannak a törvények. (Na jó, ez az utsó talán kicsit már túl életszagú lett... )

Darah, a bíró elkódorgott valamerre,nem látta a történteket,így a szerencsétlen 11 főnek kellett az egyik hátvédet elküldeni, hogy előhozza a feketemezes csókát a kocsmából(vagy a szállodai szobájából stb...)! Mikor visszajött, ki is szórt egy marék piros lapot rögtön. De lehet hogy még bujkál pár idegenlégiós a gyeptégla alatt,őket lehet nem fogja észrevenni!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.50
fórumozóHettitNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
745. hozzászólás - 2010.05.12. 20:31:58
Eddig úgy voltam vele hogy minek írjak, mindent elmodtak elöttem, tenni nem tudok úgyse semmit, minek anyázzak.De a mai nap betette a kaput rendesen.Amikor hozzányúltak a vadászatokhoz LE ügyben, sztem mást is elb.sztak, eddig normálisan oszotta a kalandokat, nem sűrűn, hanem mondom NORMÁLISAN, és mióta ez a kavarás volt, alig talált, ezért ma reggel dühömben megvettem a kalandgömböt 6000 lélekgyémántért, holott cipőre gyúrtam, és mennyit talált több mint 100 csp-böl, meg támadásokból, na mennyit????? 1DB-OT.Igen, kő kemény 1DB-ot!!!!! Más, akinek nemhogy kalandgömbje nincs, de a szerencséje is kisebb stb szinte minden 3ikra talál egyet.
Én a játékélményért jöttem erre a szerverre, de nemhogy ezt a sz.rakodást levágják a LE-vel,elveszik az átlagkarik csepp esélyeit is, még kalandozni se lehet hogy szórakozz egy kicsit. Komolyat csalódtam a v4ben, pedig nagyon nagyon vártam, ezért nem is sajnáltam kavicsot rendelni, de áááááá én már lett.jom az egészet nem érdemel annyit ez az egész hogy felhúzzam magam rajta.
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
746. hozzászólás - 2010.05.12. 20:37:45 (Válasz Hettit #745 hozzászólására.)
Nyugalom, csigavér! Lehet hogy Xar szériát fogtál ki, a következő százas majd ad triplát. Azért 100 vadászat nem egy olyan összeg, amiből már statisztikát kéne csinálni!
Nekem tegnap óta romlott a varázslatom hatásfoka kb felére. Másokat is megkérdeztem, volt aki szintén így járt, volt aki nem. Szóval várok,hogy hosszabb távon mi lesz, aztán legfeljebb szólok érte, ha maradandó lesz a gikszer. De ezért ne kapj elmebajt! Annyit tényleg nem ér!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
747. hozzászólás - 2010.05.12. 20:41:09 (Válasz masterv #744 hozzászólására.)
Míg nem fújja be a bíró, nincsen ám gól, ha ő nem látta, akkor szitává gólozhatta a 33 ember a hálót.

A gyepet is nyírni szokták.

No, legyél te kicsit Beho, és mondd meg, hogyan fektetnéd le ama szabályt, ami szigorúan, és pontosan behatárolná, hogy mit szabad és mit nem.
Lehetőleg úgy, hogy azt számon is tudd kérni, vasszigorral.
Kíváncsi lennék rá.

Offsboy, ez olyan, mint a rendőrség, üldözi a bűnt, de ehhez a bűnnek kell elől futnia.
A hozzászólást Darah módosította 2010.05.12. 20:41:44-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.43
irritálóCMC75Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
748. hozzászólás - 2010.05.12. 20:46:57
Eddig csak olvastam a pro és kontra érveket, de egy valamit elfelejtetek!
Multizás miatt lettünk zárolva, márpedig a multizás jelentése a következő:

Az illegális multi jelentése: *Az illegális multi játék azt jelenti ha egynél több karaktered munkálkodik azon hogy egy másik saját karaktered olyan előnyökhöz juttassa, amikre különben egyénileg nem lenne képes.

Egyértelműen le van írva az értelmező szótárba, ezen nem lehet vakerálni, ezt nem követtük el.
Amiért ti veritek a hisztit az a TÖMÉS. Több más játékba szépen le van szabályozva, itt nincs !
Aki pedig a multi jelentésébe akarja a tömést belemagyarázni, az előbb nézzen utána mivel is vádaskodik és csak utána szólaljon meg.
Amiket meg bevagdostok a szabályokból, az először is kiragadott részletek a szabályból, nem a teljes szabály, másodszor pedig abba csak az van leírva, hogy milyen módszerekkel próbálják szűrni a multit.
Pontszám: 5.71
fórumozóHettitNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
749. hozzászólás - 2010.05.12. 20:47:31
Köszi, nem kapok, csak idegesít, mert ahogy mondtam, ez nem ma kezdődött, a mai 100 csp csak a csúcsa volt ennek a 'Xar' szériának, ráadásul kalandgömb mellett..
Egyébként a varázslat témához annyit hogy tényleg nagyon fura olyan minta a harci részhez is hozzá nyúltak volna, de csak a sima portya részen, ott nem lehet úgy ütni, bent térkapuba meg entitásnál nem érezni változást... :
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
750. hozzászólás - 2010.05.12. 20:48:27 (Válasz Darah #747 hozzászólására.)
Na,ezen elmorfondírozok egy darabig, most megyek,mert valakinek dolgozni is kell az ősköveim áráért. Ha esetleg valami eszembe jutna az ügyben,még bedobom a köztudatba!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.51
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
751. hozzászólás - 2010.05.12. 20:51:54 (Válasz CMC75 #748 hozzászólására.)
Ebben van igazság.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.88
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
752. hozzászólás - 2010.05.12. 21:04:06 (Válasz Mind1 #712 hozzászólására.)
Bármily hihetetlen, amit eddig elértem, azt teljesen egyedül értem el, bármiféle megbeszélés, barátok, és egyéb segítség nélkül. Úgyhogy az állításod nem teljesen fedi a valóságot, jó persze, nyilván énis lázadnék ha elvennék tőlem azt, amiért küzdök.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.23
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
753. hozzászólás - 2010.05.12. 21:07:31 (Válasz Razz #752 hozzászólására.)
Az első medálod is a barátok segítségével és irányításával érted el...szal

Más nem lázadozom,csak megfelelő szabályt kérek a JVtöl bemutatni miért zároltak,és ami meg is állja a helyét.

indokuk : multizás.

lásd fent CMC hozzászólását,mi a multizás ,na pont azt az egyet nem csináltam.
Pontszám: 2.95
fórumozóKrisztofóróFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
754. hozzászólás - 2010.05.12. 21:12:18
Jó hogy nem már becsületesnek állítod be magad Mind1...
Miért nem mondod ki? "csak azért csináltam hogy rámutassak a szabályzat hibáira... nem magamért, hanem értetek tettem "
Ugyanmár...
Mindig másokat veszel elő, illetve a szabályzatot ferdíted úgy hogy az neked jó legyen...
De ha már ennyire jóindulatú vagy velünk szemben elárulnád hány olyan karakter volt/van aki csak azért regisztrált hogy téged (titeket) segítsen???
erről van szó...
A hozzászólást Krisztofóró módosította 2010.05.12. 21:13:07-kor
Pontszám: 5.41
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
755. hozzászólás - 2010.05.12. 21:14:21 (Válasz Mind1 #753 hozzászólására.)
Idézet: Mind1 - 2010.05.12. 21:07:31


indokuk : multizás.

lásd fent CMC hozzászólását,mi a multizás ,na pont azt az egyet nem csináltam.



neked tök felesleges bármit irnom,ez már kiderült
Ha egyszer el is olvasnád normálisan a hszeket nem kérdeznél feleslegesen.
Csak ugyanazt szajkózod állandóan.
684.hsz...de olvasd is el az egészet,ne csak átfuss rajta mint szoktál
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.12. 21:19:53-kor
Pontszám: 2.81
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
756. hozzászólás - 2010.05.12. 21:30:00 (Válasz Mind1 #753 hozzászólására.)
A mostani V4ről beszélek, nem az előzőről, vagy másik szerverekről.

E: Amúgy ne vedd támadásnak amit írtam, pusztán azért írtam, mert kicsit erős kijelentés volt a részedről az, hogy csak barátokkal vagy csalással lehet megnyerni egy kategóriát.
A hozzászólást Razz módosította 2010.05.12. 21:33:10-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.97
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
757. hozzászólás - 2010.05.12. 21:32:50
Multis szabály a V4 infóról:

"Különösen szigorúan vesszük és ellenőrizzük azt a szabályt, hogy egy játékos csak egy karakterrel játszhat. A szövetségépítésre létrehozott multikaraktereket a főkarakterrel együtt rövid úton zároljuk, ha ilyet észlelünk. Részletesebben ld. a Játszhatok-e több karakterrel? c. cikket. "


Multis szabály kiegészítése a fentebbi cikkből:

"Zárolhatnak-e másért, mint a fent leírt okok?
Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy a fenti okok egyike sem áll fent, mégis zárolnak multizásért. Ezek azok az esetek, amikor nyilvánvaló, hogy mindegyik karaktert ugyanaz az ember irányítja. Jó példa erre, amikor valaki minden karakterével ugyanazokat a kvízkérdéseket teszi fel, ugyanazokat az üzeneteket küldi el, mindig pontosan ugyanakkor lépnek a karakterei stb.
Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát. "

Mit lehet ezen félreértelmezni???

Teljesen egyértelmű: Egy ember nem játszhat több karakterrel, ám a cikk még tartalmaz néhány kiskaput a helyettesítések és az egy gépről játszás esetére.
Slussz
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8.24
fórumozóPirulaNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
758. hozzászólás - 2010.05.12. 21:46:48
teljesen egyertelmu. Hehh.
a keszitok alkalmazkodnak az ujabb kiskapu keresokhoz, ennyi. joguk van hozza. szerzodesi feltetelek.

focis peldanal maradva.
neked se tetszene ha az egyik csapat behivna 20 embert akik felkapnak oket is meg a labdat aztan 100:0-ra nyernenek

ne lovagoljatok mar azon, hogy szabalyos, vagy nem, mikor mar a tettesek is elfogadtak, hogy nem etikus
tisztessegtelen elonyszerzes az biztos.... jatekosok és beho szerint is.

nehogy mar a nyul vigye a puskat és meg az uzenetet is megvaltoztassak, hogy nem-multi-csak-a-haverjaid-segitsegevel-sz...ttad-a-tobbi-fizetojatekost.

ez meg nem a valo vilag baby. itt a kapcsolatok meg a tobbi xar semmit sem er. ha masokat szivatsz utana annnyi tisztesseged lehetne, hogy csondbe maradsz. az okoskodas annyit er, hogy nem csak zarolva vagy, hanem meg le is jaratod magad
A hozzászólást Pirula módosította 2010.05.12. 21:49:38-kor
Pontszám: 6.50
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
759. hozzászólás - 2010.05.12. 21:50:04 (Válasz Pirula #758 hozzászólására.)
A focinál pontosan le van irva a szabályzatban hány ember lehet egy csapatból a pályán.Szóval ez rossz példa volt

A felhasználási feltételekben semmi ilyen nincs.
A szabályos meg az etikus között óriási különbség van
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.12. 21:51:30-kor
Pontszám: 2.60
fórumozóPirulaNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
760. hozzászólás - 2010.05.12. 21:52:40 (Válasz Mind1 #759 hozzászólására.)
miklos leirja, hogy miert, ott van az idezet
ha meg ugy erzed nincs, akkor fogadd el, hogy a szabalyok a csalasok kulonbozo formainak kiirtasa miatt valtoznak
"a valtoztatas jogat fenntartjuk"

lovagolhatsz meg ezen, orom nezni, ahogy h...t is csinalsz magadbol, nem csak csalot es etikatlanul jatszot

ja, az sem volt divat egy ideig a fociban, hogy szteroidokat szedjenek, de miota nyomjak kemenyen van szures is es el is tiltjak a jatekosokat....
itt meg kiszurik azt aki buszke ra, hogy masok jatekat teszi tonkre
A hozzászólást Pirula módosította 2010.05.12. 21:55:38-kor
Pontszám: 5.82
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!