Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
321. hozzászólás - 2010.05.01. 09:24:48 (Válasz Quint #320 hozzászólására.)
Laza 5-ösön áll a hozzászólásod nálam, nagyon régóta nem foglalkozom az egyedi hozzászólások pontozással hála Almási Viktornak és brancsának (Miklós meg Baraty kap néha egy 10-est, ha olyat tesznek be a progiba...)

A "baromság" meg az elméletedre szól, és nem téged küldtelek el a... Személyeskedésnek semmi értelme egy arc mentes fórumon szerintem, de minősítésed kőbevésetett

Gondold végiga mit mondtál amúgy megint, mert ez meg "ökörség"
Ha van 50 csp-d, akkor elindíthatsz 50 kvíz választ. Amíg nem vadászol el effektíven az 50 vadászatot, addig nem is tehetsz fel újjat. SŐT igazi vérprofik, akik kvíz nyertesek akarnak lenni v4-en nem fejlesztették ki a csapdakészítést sem, mert minden elfogással vesztenek 1 kvíz lehetőséget...

Ha hiszed, ha nem az egyetlen ember aki vesztett rajta a zárolt áldozat. (Teljesen inkorrekt Miklós reakció volt a rögtön zárolás, NEM az illető tehet róla, hogy több csp-vel indúlt...)
Akik nyertek a dolgon? Azok, akiktől elméleti maximumig törölte a csp-t! Ök megnyerték azt, hoyg elméleti maximumra lett beállítva a jó kvíz+akt csp szám, azaz minden addigi kvíz kérdésük 100%-osan jónak lett beállítva a statisztikában. És éppen ebből adódóan némi lé előnyük is lehet a többiekhez képest. (Szerintem ez elhanyagolható mennyiség, annyi amennyi kvízt rontottak ~200 helyes kvíz közben, ez a 11 misi fényében...)

A toplista meg 24 óránként frissül, 2-3 nap múlva áll be a "korrekt" sorrend, és napi szinten az se mond semmit a 24 órás ciklusok miatt, csak tájékoztató jellegű!

Remélem felvilágosítottalak, és legközelebb nem a harisnyára fogod a szüzességet
Pontszám: 5.45
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
322. hozzászólás - 2010.05.01. 10:48:44 (Válasz Birka #321 hozzászólására.)
Már bocs, de a személyeskedést nem én kezdtem, hanem történetesen te. (és még most is tovább folytatod, mellesleg a gúnyolódásod is személyeskedés) Akár mondanivalóra vonatkozik, akár egy fórumozóra, a "baromság" személyeskedés. Írhattad volna azt is, hogy tévedek, az kevésbé sértő, mint lebaromságozni. Az mindig felhúz, ha valaki lebaromságozza amit írok, mikor nem ért egyet velem vagy mikor éppenséggel valóban tévedek. (és ez a tévedés itt egyszerűen információhiányból adódott) Lehet, hogy errefelé menő baromságozni, de akkor sem kulturált dolog, mindössze ennyi kifogásom van ellene.

Na igen, rájöttem közben, hogy az 50 plusz kvízválaszos elméletem hol hibádzik. Akkor az törölve, valóban nem számít a dolog. De ettől még nem ökörség, egyszerűen csak rosszul számoltam. Felhúztam magam, nem tudtam tisztán gondolkodni. Többé nem fog előfordulni.

Lepontozások: ha valóban nem te voltál, akkor elnézést kérek. Mondjuk nem a népszerűség érdekel, hanem az, hogy akivel vitázok, ne kezelje előítélettel a hozzászólásomat a pontszám miatt. Amúgy pontozásos rendszer egyébként is egy ártalmas dolog, de ez más lapra tartozik.

Szerk.: Tudom, hogy a toplista csak 24 óránként módosul. A tegnap esti állapotra írtam azt a hozzászólásomat.
A hozzászólást Quint módosította 2010.05.01. 10:54:52-kor
Pontszám: 5.12
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
323. hozzászólás - 2010.05.01. 11:47:08
Quint, ez túl van tárgyalva, ne rágd magad rajta. Szinte minden kategóriával volt már valamilyen gond.
Majd jön egy szerverleállás, és 300 embernek elszáll 'x' válasza, akkor meg ők nem lesznek boldogok.


Én is egy kényes témát hoznék elő:
Nem szeretnék zavarosban halászni, sem mellélőni, sem gyanúsítgatni, DE. Vesztett LE szerinti toplista, első pár büszke tagja, egy szövetségből. Hajnalban végigmentem rajtuk - akin tudtam, kétszer is -, mindenkitől 0 lé.
Na mostan, ha teszem azt, csak haverokat tömnek lebeszélten ilyen brutál táppal, akkor is felül kellene ezt vizsgálni.
Pontszám: 5.88
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
324. hozzászólás - 2010.05.01. 12:49:33 (Válasz Rokamoka #323 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.05.01. 11:47:08
Quint, ez túl van tárgyalva, ne rágd magad rajta. Szinte minden kategóriával volt már valamilyen gond.


Igazad van. Részemről lezártam az ügyet, és elnézést mindenkitől a témába nem vágó részekért.
A hozzászólást Quint módosította 2010.05.01. 12:49:45-kor
Pontszám: 6.64
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
325. hozzászólás - 2010.05.01. 14:25:34 (Válasz Rokamoka #323 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Konky módosította 2010.05.01. 14:32:30-kor
Pontszám: 5.54
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
326. hozzászólás - 2010.05.01. 14:44:25
valamit nem lehetne kezdeni ezzel a pusztító csapásal? ne csak a szövetség szijon már ha valaki ki be lépked ide oda hanem aki kilép az is kapjon a fejére valamit mert ne csak azt feltételezük hogy vannak épitö karik hanem azt is hogy xy foglalja a helyet épit mert kell a szerencse utána meg kilép mig meg szivunk várok valami válasz mert kezdem uni hogy oda kell termeni a szövinek
Pontszám: 7.13
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
327. hozzászólás - 2010.05.01. 14:46:54 (Válasz MESSER #326 hozzászólására.)
De,meg lehet köszönni rokamokának és az elöző V4 es szövetségének hogy elintézte nekünk ezt az új szabálymódosítást
Pontszám: 2.92
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
328. hozzászólás - 2010.05.01. 14:53:24
nem tudok elég ilyen jelet ide rakni!!!!!

aki igy kilép veszitse el mindazt amit beépitet a szövibe mert mi ujrabekkel épitsük a le-t ö meg röhög a markában eszemet nagy hülyeség volt aki ezt kitalálta és nem kérek elnézést hogy lehülyéztem
Pontszám: 4.06
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
329. hozzászólás - 2010.05.01. 15:06:49
Ha már müködik a pontozó brigád....fáj az igazság?

De,meg lehet köszönni rokamokának és az elöző V4 es szövetségének hogy elintézte nekünk ezt az új szabálymódosítást
Pontszám: 3.67
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
330. hozzászólás - 2010.05.01. 15:06:59 (Válasz MESSER #328 hozzászólására.)
Nem értelek: "újra be kell építenünk?"

Betett valaki 1 misit, majd kilép, ekkor kaptok egy 1 misis buntit, aminek az ELLENÉRTÉKE be lett már építve a tag által.

Azaz még így is jól jártok, mert addig is használhatjátok a bepakolt energiából származó épületeket!

SOKKAL korrektebb megoldás, semmint belebontani ennyi lét mondjuk bármelyik épületbe. Megkapjátok "hitelbe" a tag építését, cserébe pótolnotok kell amit épített...
Pontszám: 5
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
331. hozzászólás - 2010.05.01. 15:10:56
de mi nem akarunk hitelt!!!! mert ép mást épitenénk nem az ő dolgát és nem hiányzik x ezer le-je, de azt kell potolni teljesen más az épités menete mert kilépet tölünk és mi ujra bekell toljuk azt
ő viszont megtartja az épitést
hát ne maradjon meg nála ha nem bir ki pár napot és szerencse véget jönn a szövibe lekell vonni töle ugyanugy hiszen mi dobjuk be onnantol hogy ő kilép
Pontszám: 6.31
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
332. hozzászólás - 2010.05.01. 15:13:24 (Válasz Mind1 #329 hozzászólására.)
Én 10-est adtam rá.
Egészen idáig semmi napsugár nem volt a napomban.

(Ha visszaolvasol, én kifejezetten elleneztem ezt a módosítást, de amúgy igaz, hogy semmi különöset nem veszít ezzel a szövetség. Velünk is eljátszották már, nagy dolog.)
Pontszám: 7.16
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
333. hozzászólás - 2010.05.01. 15:17:28 (Válasz Rokamoka #332 hozzászólására.)
Már tűkön ülve vártál ,mi? Hogy feldobjam a napodat

Ezt a regemet is pontozzátok már le,plíz
A hozzászólást Diamond módosította 2010.05.01. 15:18:36-kor
Pontszám: 2.84
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
334. hozzászólás - 2010.05.01. 15:32:49
épitö karik ellen loool
okosabak ülnek ott mint aki ezt kitalálta ellenük

20 napig most is épitenek azok a karik azokban a szövikben és akik a helyükre mennek erős karik azok szöviröl szövire vándorolnak kitudja épitik a hülyeséget és mikor a szövi 1 millás épületet épitene majd kilépnek és az ö hülye összevissza épitése miatt kapnak majd büntit igy majd gyorsan 2 millát kell épiteni MILYEN JOL JÁRTUNK A HITELEL MI?
nekik meg megmarad a szernecse pontjuk minket meg szivatnak
Pontszám: 6.31
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
335. hozzászólás - 2010.05.01. 16:28:43 (Válasz Rokamoka #323 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.05.01. 11:47:08

Én is egy kényes témát hoznék elő:
Nem szeretnék zavarosban halászni, sem mellélőni, sem gyanúsítgatni, DE. Vesztett LE szerinti toplista, első pár büszke tagja, egy szövetségből. Hajnalban végigmentem rajtuk - akin tudtam, kétszer is -, mindenkitől 0 lé.
Na mostan, ha teszem azt, csak haverokat tömnek lebeszélten ilyen brutál táppal, akkor is felül kellene ezt vizsgálni.


amint megnézed a LE diff lista elejét, azonnal látni fogod a helyes utat. Javaslom, kukkants rá a szövetségekre is, meg fogsz lepődni. (vagy nem)
Pontszám: 5.39
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
336. hozzászólás - 2010.05.01. 17:18:40 (Válasz MESSER #334 hozzászólására.)
Idézet: MESSER - 2010.05.01. 15:32:49
épitö karik ellen loool
okosabak ülnek ott mint aki ezt kitalálta ellenük

20 napig most is épitenek azok a karik azokban a szövikben és akik a helyükre mennek erős karik azok szöviröl szövire vándorolnak kitudja épitik a hülyeséget és mikor a szövi 1 millás épületet épitene majd kilépnek és az ö hülye összevissza épitése miatt kapnak majd büntit igy majd gyorsan 2 millát kell épiteni MILYEN JOL JÁRTUNK A HITELEL MI?
nekik meg megmarad a szernecse pontjuk minket meg szivatnak


Es ki tart fegyvert a fejedhez, hogy felvedd ezeket a karikat? Ki tiltja meg, hogy kirugd ha hulyeseget epit? Raadasul nem csak az epuletet hasznalod hitelbe, hanem a kutat is.
Pontszám: 6.79
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
337. hozzászólás - 2010.05.01. 18:07:29
figyelj lehet hogy x szövibe csak azok léphetnek be akik barik nálunk nem igy van jönnek a jelenkezök 50 szintü mind fejlesztés hasono nem tudom mi lesz belöle magárol meg irhat bármit!

Mivel a kristályositvol szenved a csapat és nem tud tovább lépni igy nehéz kontrolálni az épitést mert azok amik fontosak 90% ban készen vannak igy ha máshova teszi nem harapja le senki a fejét ,de ha kilép cumi van és hiba kut meg hitel hid el hátrány és aki kilép az nem kap csapást a fejére!!


Azt kéne ha kilép magátol akkor amit épitet uszot +szerencse 0-ra ha ott kezte az épités !Mert az épitése nem marad nálunk mi töltjük ujra!


Egyböl nem lépkedne ki!
Pontszám: 6.25
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
338. hozzászólás - 2010.05.01. 18:44:40
arról nem beszélve hogy belép a szövetségbe épít 3-4-500ezret majd kilép és egyből töröl. na ennek van ám sok értelme. mi szívunk ő meg röhög a markába.
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 5.50
kedvencWu_tangFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
339. hozzászólás - 2010.05.01. 19:10:11
Ezúton értesítek minden érdeklődőt és a jv-t, hogy részemről eleget tettem a kötelezettségemnek, tegnap 11.48 óra óta (Miklós számomra küldött privát üzenetének időpontja) nem használtam fel egyetlen csp-t sem. Ennek eredményeként mostantól rendelkezésre áll a levonandó 187 csp, amit szeretném, ha mielőbb törölnének az illetékesek, hogy ne kelljen a továbbiakban figyelnem rá.

Azért 187 (Miklós is ennyit számolt), mert a tegnapi zárolásomkor rendelkezésre álló 13 csp-t Miklós már levonta akkor.
Pontszám: 9.90
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
340. hozzászólás - 2010.05.01. 19:24:05
Le a kalappal Wu! NEm mindenki lett volna ilyen türelmes!

Kérdés: a tripla sebesség mellett miért 30 nap a kút kisütés limitje? Arra nem vonatkozik?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.51
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője