Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
461. hozzászólás - 2010.05.06. 17:43:13 (Válasz Ywgarrd #460 hozzászólására.)
már most sincs.

sározás (még mindig): te vagy szarban, és mást hozol fel példaképpen, hogy de mert ő így meg úgy. ez a sározás, és ez a konkrétum.
ha nem csalás, nem is elítélendő, akkor miért kell védekezned? miért kell magyarázkodnod, és miért kell holmi kőbe vésett szabályokat lengetned? hidd el, vannak olyan szabályok, amik bár nincsenek leírva, még nem etikusak, vagy éppen büntetendők. ezért várjuk már egy hete miklós állásfoglalását a dologról.
azzal védekezni, hogy "de hát xy is ezt csinálja" meg a "v1en ennyi meg annyi olyan/ilyen van" nem érv. attól mert más csal (bocsánat, nem csal, jogosulatlan előnyhöz jut), még neked nem kell, vagy tévedek? tehát, ha előtted vki lop egy boltból, akkor neked is lopni kell?
Pontszám: 4.79
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
462. hozzászólás - 2010.05.06. 17:43:32
Maradjatok már,mindenki ugyanazt szajkózza értelmetlenül Nem is tudom miről megy itt a vita, úgysem fog egyik a másiknak igazat adni, teljesen értelmetlen. Lelehet rendezni egy portya vagy egy box keretében, de itt már semmi értelme..mindenki elmondta a magáét,és most leirjátok azt még 25ször,nemhiszem hogy már bárkit is érdekelne,a JV meg majd ír,talán,ha úri kedve úgy tartja...de miről is? Na jó,ne kezdjétek
Hiéna-ZP

Pontszám: 8.64
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
463. hozzászólás - 2010.05.06. 17:50:43 (Válasz Blazek #461 hozzászólására.)
Nem védekezek, nem magyarázkodok. Próbálom megértetni veled, hogy ez nem csalás. Szerintem pont te kérdeztél Ricardoval kapcsolatban is, amire én válaszoltam. Olvass vissza...

Miklós ezzel kapcsolatban már hónapokkal ezelőtt állást foglalt, mire vársz, mire vártok, ezt nem is igazán értem. Ilyenért soha nem volt még büntetés, és nem is lehet, ezt kerek perec le lett írva más fórumokon.

Annyit vártam el tőled, hogy ne mocskolódj, ne dobálózz. Ezért írtam valamivel részletesebben. Sok értelme nem volt, még mindig ugyanott tartasz: te nem érvelsz, csak dobálózol, mocskolódsz és ferdítesz. Látod, ezért nem érdekel a véleményed...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.05.06. 17:54:56-kor
Pontszám: 5.24
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
464. hozzászólás - 2010.05.06. 17:54:47 (Válasz Szabinho #462 hozzászólására.)
már leboxoltuk ma, ha jól emlékszem, csúnyán ki is kaptam. nyilvánvalóan ezért is bántja a csőrömet a dolog. elvert a csúnya bácsi portyában.

Ywgarrd: ebben a legutolsó hsz-edben is csak magyarázkodsz. ha nem találtál magadnak érveket a véleményeimben, hát nem találtál. van ilyen, nekem nem tisztem felhívni a figyelmedet arra, hogy mit mire írok/írtam. mások által jutsz jogosulatlan előnyhöz. mások által jutsz tudatosan jogosulatlan előnyhöz. mások által tudatosan befolyásolod a verseny alakulását, és nem tiszta versenyhelyzetet teremtesz. ha ezek neked beleférnek a morális értékrendszeredbe, akkor hajrá. majd véresre tapsolom a kezem, ha x haver segítségével megnyered valamelyik kategóriát, mert NAGYON MEG FOGOD ÉRDEMELNI. részemről befejeztem.
Pontszám: 4.50
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
465. hozzászólás - 2010.05.06. 17:59:24 (Válasz Blazek #464 hozzászólására.)
Onnantól, hogy "mások által", már eleve nem lehet jogosulatlan. Bocsáss meg, az nem igazán érvelés volt, amit produkáltál, nekem nem annak jött le... Továbbra sincs miért magyarázkodnom. AMit itt tettem az magyarázás volt, nem magyarázkodás, legfeljebb te gondolod annak. A kettő nem ugyanaz...

Részemről én is befejeztem.

*Ja, és ha nyerek, akkor nem emiatt...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.05.06. 18:05:57-kor
Pontszám: 8.07
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
466. hozzászólás - 2010.05.06. 18:00:07
.
A hozzászólást Hoffer Dávid módosította 2010.05.07. 20:48:01-kor
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 3.66
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
467. hozzászólás - 2010.05.06. 18:43:53
Még mielőtt elsikkadna a lényeges tétel, kicsit szajkózom magam és többek kérését:
Nem kiabálok,csak kiemelném a lényeget!

TISZTELT VEZETÉS! AMENNYIBEN VALAKI ERRE JÁRNA, EZÚTON IS KÉRJÜK, HOGY AZ AKTUÁLIS V4 LISTAVEZETŐIT(NEM CSAK AZ ELSŐKET,HANEM A KIEMELKEDŐ TELJESÍTMÉNYT NYÚJTÓKAT, MINT PL. TOP10 AZOKBAN A KATEGÓRIÁKBAN, AMELYEKBEN TOVÁBB LEHET JUTNI) LEGYETEK OLYAN JÓK,ÉS ELLENŐRIZZÉTEK LE,HOGY JOGOS-E A TELJESÍTMÉNYÜK,NEM-E RABSZOLGÁZNAK-MULTIZNAK-VESZIK A HALADÁST MAGUKNAK! AZOK NEVÉBEN, AKIK ÖNERŐBŐL JUTOTTUNK ODA, AHOL ÉPP ÁLLNAK,ILLETVE A SZABÁLYOK BETARTÁSÁVAL PRÓBÁLNAK DŰLŐRE JUTNI, ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK AZ ELLENŐRZÉST ÉS A NYILVÁNOS EREDMÉNY KÖZZÉTÉTELT.

Remélem nem hiába tépem a szám, és nem bizonyul pusztába kiáltott szónak ez a kis agymenésem...Azt hiszem ezt priviben is továbbítom...

Edit.: továbbítottam, most már nem nagyon lehet azt mondani, hogy nem vette észre senki...
A hozzászólást masterv módosította 2010.05.06. 18:57:40-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.43
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
468. hozzászólás - 2010.05.06. 19:14:40
Megjegyzem az előző V4-en volt egy olyan eset, ami nem volt etikus sokak szerint, azonban szabályos volt. Utólag a győztes csapat tagjainak nagy része is belátta, hogy a 2. helyezett teljesen szabályosan járt el, mikor az utolsó napon külsősök besegítettek nekik az építésbe.

Itt most ugyanezt érzem. Valakik (akik itt most nem szövetségek, hanem egyének) külső emberek segítségét kérték, kérik. A szabály nem tiltja, ez anno a Csuhi-Egon féle műveletnél kiderült, ők sem a szerzett LE miatt lettek zárolva, hanem mert beléptek egymás helyett azonos IP-ről. Szóval a szabály ezt is engedi. Az etikusságát meg lehet kérdőjelezni, mint az előző V4-en, de nem érdemes. A versenyszerver - ez korábban kiderült már - nem az etikusság mérvadója és a verseny soha nem is lesz az.

Sportpélda: Maradona, 1986, Argentína-Anglia, első argentin gól. Kézzel passzolta a kapuba Shilton eszeveszetten kalimpált. A bíró megadta, pedig ott még a szabály is tiltja, hangsúlyozom itt a fentit nem(!), Argentína világbajnok lett és Maradonát azóta is Istenként tisztelik Argentínában annak ellenére, hogy majdnem bebukták most a VB selejtezőket (aztán jön egy Messi, aki lehet, hogy majd elhalványítja). Hozzáteszem, aztán megszerezte a VB történelem egyik legszebb gólját is.

Szóval tényleg nem érdemes etikusságról beszélni, itt csak és kizárólag a szabályok a mérvadóak és amíg kisebb vagy nagyobb kapuk vannak, addig ezeket ki fogják használni, akik nyerni akarnak. Ez egy versenyszerveren nem elitélendő, egy barátságos focimeccsen már inkább a fenti gól. (Aztán a franciák is továbbjutottak Henry kezének köszönhetően tavaly...)
Pontszám: 5.45
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
469. hozzászólás - 2010.05.06. 19:28:25 (Válasz Craslorg #468 hozzászólására.)
Öööö... Craslorg! Te fogadnál magadra egy olyan meccsen, ahol tudod, hogy a bíró vagy ellened fúj, vagy simán nem néz oda, akárhányszor az ellenfél szabálytalankodik? Mert ha jól értelmeztem a hozzászólásodat, akkor most ez történik! Szerinted így van értelme? Van értelme úgy játszani, hogy senkit nem érdekelnek a szabályok? Van értelme úgy pénzt fektetni egy játékos versenybe, hogy tudod, az ellenfél bármilyen eszközt be fog vetni azért, hogy téged kivágjon? Én speciel abban a (talán nem kicsit naív) tudatban fogtam hozzá a V4hez, hogy egyenlő verseny lesz, egyenlő feltételekkel, szigorú felügyelettel. Most meg mi van? Sci-fi és fantasy filmeket megszégyenítő eredmények több helyen és sehol a bíró! Nos, ez így nem járja. Vagy akkor mindenki legyen szabálytalan? Esetleg nyissunk egy káosz szervert, ahol bármi megengedett?
Te is szoktál velünk pókerezni a találkozón, Craslorg, ha látod, hogy az osztó valakinek segít,akkor nem teszed szóvá, csak elfogadod, hogy verseny és mindent bele és hasonlók?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.15
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
470. hozzászólás - 2010.05.06. 19:58:31 (Válasz masterv #469 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Diamond módosította 2010.05.06. 19:59:39-kor
Pontszám: 3.43
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
471. hozzászólás - 2010.05.06. 20:02:12 (Válasz masterv #469 hozzászólására.)
Inkább ezzel írok ne zavarjalak össze :

Állandóan a szabályokat szajkózod és a szabályszegést. Lásd már be hogy nem történt...Ha elég hangosan kiabálsz akkor se fog történni. JV nyugodtan megnézheti a karaktereket se multikarakter nincs,se egy IPröl belépkedés nem történt. *De igaza van Ywnek ,felesleges neked bármit is írni,csak hajtogatod a magadét. *ez a mondat Blazeknek szólt volna,elnéztem,elnézést.

Mielött multit sikitoznál köztudott hogy Diamond is az én regem a V3 as világhoz tartozik ahol szintén csak 1 karakterem van,mint minden más világban.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.06. 20:48:35-kor
Pontszám: 2.74
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
472. hozzászólás - 2010.05.06. 20:20:36
Na azért tisztázzuk:
Nem minősül csalásnak, ha a karaktert olyan másik karakter segíti, akivel a játékos személye nem azonos. Miklós nem tehet semmit és nem hozhat ez ellen állásfoglalást, lévén ez ellenőrizhetetlen, visszaélésekre alkalmat adó lenne. Ha master és Blazek további 970 oldalt összesírnak, akkor sem. A dolog (bár etikátlan) de szabályos és megengedett.
Ugyanakkor Mind1 kicsit hátrébb a cinizmussal, ugyanilyen kiskapuzás miatt te és a csapattársaid egy része előző v4 végén oldalakat sírtatok szintén. Nem elfelejteni
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.78
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
473. hozzászólás - 2010.05.06. 20:25:28 (Válasz Byzon #472 hozzászólására.)
Pont amiatt történik részemröl most az ami,V4 en nem érdemes(nem kifizetődő) tisztán játszani ez bebizonyosodott, ha becsületes vagy akkor is lecsalóznak. A szabályok tágak,mindenki úgy értelmezi ahogy akarja,ez is kiderült.
De nem kell elöző V4 ig elmenni,elég csak benézni AL fórumba
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.06. 20:28:23-kor
Pontszám: 2.40
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
474. hozzászólás - 2010.05.06. 20:33:16 (Válasz Mind1 #471 hozzászólására.)
Gratulálok! Lennél olyan kedves és belinkelnéd nekem, hol mondott Ywgarrd ilyet nekem? Mert én valahogy nem találom. Vagy idióta vagyok és átsiklottam fölötte? És azért tudok én másról is beszélni,ha más foglalkoztat éppen!
Egyébként mi bajod velem, kedves Diamond-Mind1? A lábadra léptem, vagy mi a manó? Mi az hogy "multit sikítanál?"
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.51
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
475. hozzászólás - 2010.05.06. 20:35:07 (Válasz masterv #469 hozzászólására.)
Én nem foglalkozom most a V4-e kérdés esetén az etikával, de be kell látnod, hogy nemes egyszerűséggel nem tiltja szabály, hogy 2 különböző ember 2 különböző IP-ről játsszon és a játékban egymást csapkodják. Az, hogy ezzel az egyik LE-t juttat a másikhoz, nem szabályszegés, hiszen minden világon ez előfordul.
Azt sem tiltotta szabály, hogy egy szövetségbe hirtelen egy napon belül belépjen 5-10-15 ember és beépítse a nála lévő LE-t, mint ahogy az előző V4-en történt.
Etikailag, morálisan megkérdőjelezhető mindkettő, de szabály nem tiltja.

Ha kell, akkor majd Miklósék - gondolom - kitalálnak valamit a következő V4-re ez ellen is, de momentán egészen biztosan nem fognak egy fix, 3 hónapos versenyszerver szabályain módosítani. Ráadásul nem is lenne joguk emiatt bárkinek az eltiltásához, hiszen senki nem szegett szabályt.

A pokerben szabály, hogy az osztó nem kedvezhet semmilyen jelzéssel egyik játékosnak sem. Ha ott ez megtörténik, akkor lehet kérni másik osztót, az adott osztót pedig örökre eltiltják. Tehát ott rögzítve van a szabályokban.
Nyilván a focis példa nem volt a legjobb, de azt hiszem érthető, amit ezzel mondani akarok.
Pontszám: 7.78
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
476. hozzászólás - 2010.05.06. 20:39:30 (Válasz Ywgarrd #463 hozzászólására.)
téves célszemély ,sorry
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.06. 20:51:00-kor
Pontszám: 3.10
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
477. hozzászólás - 2010.05.06. 20:42:38 (Válasz Mind1 #476 hozzászólására.)
No akkor hogy pontosan lássuk a képet:
463. hozzászólás - Ma, 17:50:43 (Válasz Blazek #461 hozzászólására.)

Nini, ez nem is nekem szólt, hanem Blazeknek. Akkor most ki dobálózik és mivel?Gondolkozz,mielőtt írsz valamit!

Szerk.: egy bocsánatkérés jól esne...
A hozzászólást masterv módosította 2010.05.06. 20:45:01-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.51
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
478. hozzászólás - 2010.05.06. 20:45:51 (Válasz masterv #477 hozzászólására.)
Akkor elnézést kérek,de mindketten ugyanazt hajtogatjátok igy nem figyeltem rá épp melyikötök vádaskodik.
Elnéztem,ha gondolod módositom,természetesen nem neked szólt.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.06. 20:46:54-kor
Pontszám: 3.79
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
479. hozzászólás - 2010.05.06. 20:47:59
Egy kérdésem lenne!

Nem tudom mi van akkor ha elöbb csapom le a 15 entitást mint ahogy felépek 60 as szintre és lenne aukcios ház? Egyelöre jol haladok szinttel de kitudja szeretném most tudni rá a választ mert max belasitok a 15 nél
Pontszám: 6.50
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
480. hozzászólás - 2010.05.06. 20:50:08 (Válasz MESSER #479 hozzászólására.)
Jó kérdés Elöző V4 en nem került dukátba a kiváltás.Lehet most is igy van,kérdezd meg pmbe JVtöl
Pontszám: 3.79
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!