Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
közkedveltAmorpheaFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
261. hozzászólás - 2011.12.06. 10:32:18 (Válasz McMad #260 hozzászólására.)
És némely fórumtársunk elmebeli képességeit ,családfáját, valamint saját vitakultúránkat , amely megjegyzem cseppet sem marad el országunk vezetőinek szintjétől.
Pontszám: 9.80
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
262. hozzászólás - 2011.12.06. 13:31:35 (Válasz Amorphea #261 hozzászólására.)
NEM ÉR mellékvágányokat indítani!
Azér' ment a 10-es...
Pontszám: 7.30
közkedveltAmorpheaFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
263. hozzászólás - 2011.12.06. 14:56:52 (Válasz McMad #262 hozzászólására.)
Legyen...hagyjuk a melléknek tűnő vágányokat Teljes mértékben igaz,és elfogadható amit mondasz.
Ámde szerintem az ,hogy nem kaphatok meg valamit egy játékban, ami NINCS BENNE abban a játékban , az nem tartozik a játékegyensúlyt,
fenyegető problémák közé, így nem tartozik az általad említett kategóriába sem.

Persze ez csak az én véleményem, mások véleménye pedig más, és a vita pontosan arra való, hogy a vélemények ütközzenek,nempedig arra, hogy habzó szájjal rángassuk a rácsot.
Pontszám: 8.03
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
264. hozzászólás - 2011.12.06. 21:04:04 (Válasz Maci #258 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2011.12.06. 08:36:39
Biztosíthatlak, hogy veszélyes erdei állat lévén egyáltalán nem bújkálok, inkább amolyan barlangi remete életet élek, néha kiugrok vadászni kisebb pockokra, mókusokra, de ha jön a rossz idő, visszamegyek a barlangba. Mert félek a villámlástól.

Szőrös állatoknak különösen veszélyes, tudod gyorsan ég a bunda..


Nem bújkálsz, de félsz ezért meghúzodsz...... ez nem ellentmondás?
Félsz ezért gyáva vagy, ennyi, akárhány bajnoki mögé is bújsz, gyáva maradsz
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.31
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
265. hozzászólás - 2011.12.06. 21:30:30 (Válasz Tseby dr akula #264 hozzászólására.)
Egyszerűen kell egy seggítő kéz elleni esszencia-relik-ital-bármi, és kész

Én amúgy is televágnám a játékot egyszeri hatású mindenféle tápot adó italokkal (ez a támadás itala ami van ez elég gyenge), simán lehetne meglepiket okozni bármilyen táplegénynek megfelelő rábuffolással, király lenne
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 8.14
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
266. hozzászólás - 2011.12.06. 22:15:38 (Válasz Almási Viktor #265 hozzászólására.)
Látom mészi belépett minden kézadószolgájához hogy lepontozzon

Viktor sajnos az optimizálókockák, kik "jól megérdemelt" fölényüket élvezik megvétóznak minden ilyen irányú tervet és ugye ők a leghangosabbak....
A hozzászólást Tseby dr akula módosította 2011.12.06. 22:18:20-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.07
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
267. hozzászólás - 2011.12.07. 08:48:32 (Válasz Tseby dr akula #266 hozzászólására.)
hmmm...
Nem pontoztalak le, ennél intelligensebbnek tartom magam.

Ha hülyeséget írnál, vagy nem a megfelelő módon lehet pontoználak, de nem írtál.

Szóltam a segítő kéz nerf ellen bárhol is? Nem.

Tudom, hogy szeretnél farmolni te kis ravasz, gondolom, ha nem lenne az ütőtávodban ilyen csataarányú játékos, nagyon magasról tennél rá, mi van a segítő kézzel

De sebaj, megértem.
Pontszám: 7.15
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
268. hozzászólás - 2011.12.07. 17:01:44
Idézet: Ariel - 2011.12.01. 20:58:23
ha mondjuk a szövetséged tagjainak 50 alkalommal el kellene menni vadászni ahhoz, hogy beléphessetek 50x a térkapuba csak azért mert túl erősek vagytok.

Egész jó ötlet, felírtam a fejlesztési listára

Idézet: Ariel - 2011.12.01. 22:52:31
Mégsem tehetjük, mert 50-60 napnál gyorsabban Miklós nem csinál új tárgyakat.

Ez azért csúsztatás. Az esetek TÖBBSÉGÉBEN ez úgy néz ki, hogy írtok, hogy hétfőre kellenének az új tárgyak, és hétfőre ott vannak a tárgyak. Néha van kivétel, de összességében a maximális lehetséges sebességhez képest szerintem nincs több 10-20%-kos csúszásnál, ami elfogadható.
Az entitás vs epikus témáról némi fejtegetés: Az epikusoknak nemcsak egy 35, hanem egy akár 5 fős szövetség számára is legyőzhetőnek kell lenniük. A megengedési határon belül pedig ez jelentheti azt is, hogy az 5 ember leveri 2 óra alatt, vagy hogy 2 ember veri le 10 óra alatt. Ez technikailag is kivitelezhető, egy programhiba miatt, amit későn fedeztünk fel, és ezért bent hagytunk: az epikus specializáció maximuma is növelhető 5-tel, és így 5 percenként lehet az epikust ütni. Az, hogy 5 percenként ütsz egy epikust, vagy klikk-klikk ütöd az entitást, de az rögtön visszagyógyul, már nem sokban különbözik, vagyis fog különbözni attól kezdve, hogy az entitásoknak is lesz fájdalomtűrésük. Ergo én nem tartom nagyságrenddel nagyobb fegyverténynek egy 160. szintű tárgyat dobó epikus legyőzését, mint egy ugyanilyen entitás legyőzését. Ráadásul ha a reward/investment arányt nézzük, a legyőzött epikusok mindegyike dob kincset, az entitásnál viszont csak minden tizenötödik.
Nem állítom persze, hogy az eredeti cél is ez volt. Az eredeti cél az volt, hogy az epikusok nehezek legyenek, még a legtáposabb szövi se haladjon úgy, mint kés a vajban, szükséges legyen az összefogásra, és az entitásokkal jóval hamarabb elakadjanak. Ennek a célnak a megvalósításához azonban kellettek volna olyan dolgok, hogy a specializációt ne lehessen növelni (megtörtént, nincs visszaút), hogy az epikusok olyan brutálisak legyenek, még az AL-nek is iszonyú nehezek legyenek (de akkor másnak meg lehetetlenek lettek volna). De ha már így van, ez sem tragédia. Az entitásokkal nagyon meg kell szenvedni, és ráadásul ott van egy szintlimit is, szóval az sem egy sétagalopp, egyszerűen csak egy alternatíva.
Az egyetlen dolog, amin esetleg változtatni kellene, a leverésnél a CSP vesztés. Ez eredetileg egy kemény büntetés akart lenni, de mint kiderült, van, akit ez egyáltalán nem izgat. Lehet, hogy helyette LE-t kellene veszíteni... Persze ezt is csak egy bizonyos szint fölött, nem visszamenőleg változtatva.

Idézet: Maci - 2011.12.02. 08:19:14
Esetleg nem-e lehetne-e az aukciós házban esszenciára licitálni?

Mi is gondolkodtunk már ezen többször, de nem szeretnénk az esszenciákat elinflálni. A gyűjtésük így sem komplikált, egyszerűen csak időigényes. Legyél türelemmel, ha pár hét alatt össze lehetne szedni az összes megaesszenciát akkor mit csinálnál utána

Idézet: Finarfin - 2011.12.02. 08:38:57
a szövetségi küldetések végrehajtása során a szövetség tagjaira vetített stat. megvalósítása fel sem merült ugye ...?!

Erre mondtuk, hogy igencsak komplikált fejlesztés, a "talán, majd" kategóriába belefér, oda felírom szívesen, köszi az emlékeztetőt.
Pontszám: 9.01
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
269. hozzászólás - 2011.12.07. 17:11:56
Én javasolnék egy olyat, hogy a szövetségi küldetés ablakban legyen ehhez hasonló szöveg:

Eddig 3/10 küldetést csináltatok meg.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.85
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
270. hozzászólás - 2011.12.07. 17:32:10 (Válasz Miklós #268 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.12.07. 17:01:44
ha mondjuk a szövetséged tagjainak 50 alkalommal el kellene menni vadászni ahhoz, hogy beléphessetek 50x a térkapuba csak azért mert túl erősek vagytok.


Én meg nem tartom jó ötletnek... a végén már minden cselekvés egy másik cselekvéshez lesz kötve, hogy használni lehessen?
Ezzel akkor meg lenne nerfelve a TK...
Szerintem gyorsan vegyük le erről a listáról...

Mod:Szerkesztés.
A hozzászólást Paco módosította 2011.12.07. 17:33:11-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 6.54
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
271. hozzászólás - 2011.12.07. 18:05:33 (Válasz Paco #270 hozzászólására.)
Idézet: Paco - 2011.12.07. 17:32:10
Idézet: Miklós - 2011.12.07. 17:01:44
ha mondjuk a szövetséged tagjainak 50 alkalommal el kellene menni vadászni ahhoz, hogy beléphessetek 50x a térkapuba csak azért mert túl erősek vagytok.


Én meg nem tartom jó ötletnek...

Ott volt a vigyorgás, természetesen viccelt. Ilyen durva nerfet bevezetni azért tényleg erős lenne.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.59
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
272. hozzászólás - 2011.12.07. 18:10:02 (Válasz Miklós #268 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.12.07. 17:01:44
Az egyetlen dolog, amin esetleg változtatni kellene, a leverésnél a CSP vesztés. Ez eredetileg egy kemény büntetés akart lenni, de mint kiderült, van, akit ez egyáltalán nem izgat.

Az is kiderült, hogy ez jóval szűkebb réteg, mint ahogy elsőre tűnik. Az esszenciák óta a CSP nagyon értékes lett. Még elvetemült pókoknál is előfordul nemhogy a CSP gyűjtés, de az elementáris fúzió növelése is. Szóval felesleges ezt ilyen durván LE mínusszal büntetni, az csak felidegesítene nagyon sokakat, ugyanis csaknem mindenkivel előfordul, hogy rosszul számítja ki az utolsó ütést, és leszalad az ÉP-ben CSP-vesztésig.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.80
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
273. hozzászólás - 2011.12.07. 20:26:52 (Válasz Prisma #272 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.07. 18:10:02
csaknem mindenkivel előfordul, hogy rosszul számítja ki az utolsó ütést, és leszalad az ÉP-ben CSP-vesztésig.


ha 1 vadászatnyi le-t vesztés lenne a büntetés, akkor az úgy szerintem korrekt, majdnem mint a mostani csak egy "virtuális" erőforrás helyett konkrét erőforrás lenne az amit elbukik a karakter.
persze bele kell kalkulálni, hogy az illető akkor negativba is mehessen (a 0Le-vel játszadozás elkerülése miatt) és aki negativban van az ne támadhasson újra, amég legalább a 0le-t nem éri el.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.67
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
274. hozzászólás - 2011.12.07. 20:53:58 (Válasz Tony Ramirez #273 hozzászólására.)
Idézet: Tony Ramirez - 2011.12.07. 20:26:52
ha 1 vadászatnyi le-t vesztés lenne a büntetés, akkor az úgy szerintem korrekt,

Furcsa fogalmaid vannak a korrektről. Az, hogy LE-t vonjanak le azért, mert a játékos használja a játék egyik lehetőségét az nem hogy nem korrekt, de egyenesen szörnyű ötlet, sőt, a játék szempontjából kontraproduktív. Tipikus önsorsrontó intézkedés lenne.


majdnem mint a mostani csak egy "virtuális" erőforrás helyett konkrét erőforrás lenne az amit elbukik a karakter.

A LE levonás mindenkinek fájdalmas lenne, akinek kicsit is számít a LE/TP. Azaz a játékosok 99%-ának. Hogy, hogy nem, pont az AL (és még az a néhány szinthuszár), akinek nem. És hogy, hogy nem, pillanatokon belül beállhat a szokásos szitu: az AL meg akarja szopatni a többieket egy rettenetes változtatás támogatásával. Helyben vagyunk.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.06
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
275. hozzászólás - 2011.12.07. 21:07:12 (Válasz Miklós #268 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.12.07. 17:01:44

Idézet: Ariel - 2011.12.01. 22:52:31
Mégsem tehetjük, mert 50-60 napnál gyorsabban Miklós nem csinál új tárgyakat.

Ez azért csúsztatás. Az esetek TÖBBSÉGÉBEN ez úgy néz ki, hogy írtok, hogy hétfőre kellenének az új tárgyak, és hétfőre ott vannak a tárgyak. Néha van kivétel, de összességében a maximális lehetséges sebességhez képest szerintem nincs több 10-20%-kos csúszásnál, ami elfogadható.

Miklós, szerintem itt félreértettél. Nem az új tárgyak igénylésétől a megvalósulásukig eltelt idővel van gond. Az tényleg gyorsan szokott menni. Az 50-60 nap abból adódik, hogy a tapasztalat azt mutatja, ha gyorsan haladunk, akkor hirtelen erősödnek az epikusok. Vagy épp megduplázódik a mennyiségük, amivel végezni kell az új kincstáblához. Haladhatnánk ugyan 20 nap/kincstábla tempóban is. Egy darabig biztos gyorsan meg is csinálnád az új kincstáblákat, de 1-2 hónap után biztos jönne a nehezítés, és 30, vagy 40 epikust kellene már leölni az új táblához, ahogy már régebben is történt ilyen jellegű változtatás. Azért írtam az 50 napot, mert úgy tűnik, hogy ez még a tűréshatárodon belül van

Ergo én nem tartom nagyságrenddel nagyobb fegyverténynek egy 160. szintű tárgyat dobó epikus legyőzését, mint egy ugyanilyen entitás legyőzését.

Ha tényleg ebből indulunk ki, akkor nincs ok arra, hogy a kincstáblákat a legnagyobb legyőzött epikushoz kösd, nyugodtan szabhatod az entitásokra. Így nem kell legyőznie senkinek a legnagyobb 20 epikust, hogy tovább lehessen menni az entitásokkal.

Ráadásul ha a reward/investment arányt nézzük, a legyőzött epikusok mindegyike dob kincset, az entitásnál viszont csak minden tizenötödik.

Amióta 7x lehet naponta pihenni, és 40 perc sem kell a maxba gyógyuláshoz, gyakorlatilag különösebb befektetés nélkül lehet ölni az entitást még a kamikaze stílus nélkül is, míg az epikusnál a gyógyital is fogy rendesen, ami vagy LE, vagy őskő költséget jelent. Egy 16 fős szövetségben pedig már gyakrabban kap a karakter entitásból kincset, mint epikusból.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.65
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
276. hozzászólás - 2011.12.07. 21:26:36 (Válasz Miklós #268 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.12.07. 17:01:44
Az egyetlen dolog, amin esetleg változtatni kellene, a leverésnél a CSP vesztés. Ez eredetileg egy kemény büntetés akart lenni, de mint kiderült, van, akit ez egyáltalán nem izgat. Lehet, hogy helyette LE-t kellene veszíteni... Persze ezt is csak egy bizonyos szint fölött, nem visszamenőleg változtatva.

Ennél szerintem jobb megoldás, ha az entitás egyszerűen visszagyógyul a csata előtti állapotra, ha ájul a karakter. Ez teljesen megszünteti a kamikaze entitásölést. Így egyszerűen csak ép-t bukik a karakter, ha túl nagy pofont kap.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.77
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
277. hozzászólás - 2011.12.07. 21:48:51 (Válasz Prisma #271 hozzászólására.)
Én már félek Miklós, ha mosolyog, ha sír...
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.32
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
278. hozzászólás - 2011.12.07. 21:52:01 (Válasz Prisma #274 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.07. 20:53:58
Idézet: Tony Ramirez - 2011.12.07. 20:26:52
ha 1 vadászatnyi le-t vesztés lenne a büntetés, akkor az úgy szerintem korrekt,

Furcsa fogalmaid vannak a korrektről. Az, hogy LE-t vonjanak le azért, mert a játékos használja a játék egyik lehetőségét az nem hogy nem korrekt, de egyenesen szörnyű ötlet, sőt, a játék szempontjából kontraproduktív. Tipikus önsorsrontó intézkedés lenne.


majdnem mint a mostani csak egy "virtuális" erőforrás helyett konkrét erőforrás lenne az amit elbukik a karakter.

A LE levonás mindenkinek fájdalmas lenne, akinek kicsit is számít a LE/TP. Azaz a játékosok 99%-ának. Hogy, hogy nem, pont az AL (és még az a néhány szinthuszár), akinek nem. És hogy, hogy nem, pillanatokon belül beállhat a szokásos szitu: az AL meg akarja szopatni a többieket egy rettenetes változtatás támogatásával. Helyben vagyunk.


Figyu. rohadtul unom h mindig bekeveredik az AL. sosem beszélek a szövi nevében, csakis a sajátomban, mert szerintem!!! igy tényleg korrekt lenne.
mondjuk igen, nyilván bekeverne a mostani dolgokba, de ha úgy vesszük, 1 csP-nyi Le, meglehet akár ajánlásból is naponta, igy nyerünk 1 csp-t amit felhasználhatunk.
az h ki mire az midnenkinél egyéni. akinek kell a TP, arra, akinek nem, az gyorsit vele térkaput, dukátot vesz és még van pár alternativa.
és nem azt mondom h ez jó dolog, de ha úgy vesszük a mostani csp levonás is nagyon rossz, akkor már inkább bukjak el x le-t. (és z ne számolódjon hozzá a vesztett le-hez, az mondjuk fontos)


és ha ezek után valami olyat irok, ami szerinted nem jó, akkor azzal nem a légió akarja szopatni a népet, csakis én! tudod van néha hogy bal lábbal kelek fel és ilyenkor az az első h még munka előtt irok egy listát Baraty-nak h mikkel lehet játszani. pl nem tűnt fel mult hét óta h kevesebb esszencia potyog? vagy kb 3-4 hete volt egy időszak h alig lehetett kiégett követ találni/ lopni? naaa az szopatás volt, és igen jó volt
(az utolsó rész persze tényleg nem igaz)
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.00
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
279. hozzászólás - 2011.12.07. 22:08:21 (Válasz Tony Ramirez #278 hozzászólására.)
Idézet: Tony Ramirez - 2011.12.07. 21:52:01
ha úgy vesszük a mostani csp levonás is nagyon rossz, akkor már inkább bukjak el x le-t.

1. Na ok, de ha a csp levonás rossz, akkor miért akarsz egy másik rosszat helyette? Miért nem inkább jót?
2. Azzal, hogy neked jobb a LE veszteség ha nem is egyedül vagy, de egy elenyésző kisebbséghez tartozol.


van néha hogy bal lábbal kelek fel és ilyenkor az az első h még munka előtt irok egy listát Baraty-nak h mikkel lehet játszani. pl nem tűnt fel mult hét óta h kevesebb esszencia potyog? vagy kb 3-4 hete volt egy időszak h alig lehetett kiégett követ találni/ lopni? naaa az szopatás volt, és igen jó volt

Szerintem sokak számára hihető, hogy így megy ez az AL, és a Játékvezetés között.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.59
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
280. hozzászólás - 2011.12.07. 22:11:11 (Válasz Tony Ramirez #278 hozzászólására.)
Kell egy közös főgonosz, akit utálni lehet, ha valami korlát, vagy nerf kerül a játékba. Sokkal hatékonyabb, mint egyes játékosokat utálni, mert abból túl sok lenne, és akkor megoszlik az utálat.
Így elég az AL-t és Birkát utálni
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.77
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!