Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
201. hozzászólás - 2011.12.03. 16:35:19
Elolvastam egy oldalt, az alábbi dolgokat tudtam meg:

- Prisma ott volt minden egyes végzetúr találkozó fórumán, ahogy kétséges kizáróan egyszer sem hallotta azt Miklóstól, hogy idegen a játéktól, hogy ugyanazt a lényt egyedül könnyebben/hamarabb le tudod verni, mint a szövetségi társaiddal karöltve. Én mintha hallottam volna, de lehet hogy tévedek persze.
- Prisma kívülről belülről vágja a programkódot, pontosan tudja mi van benne és mi nincs. Meg kell hogy súgjam, hogy nagyon sok dolog még most is manuálisan kerül bele, ergo a kódot alig kell piszkálni, az adatbázist annál inkább. De ha ennyire vágod a kódot, segíthetnél Baratynak kideríteni miért kapnak az állatok kevesebb TP-t, mint kéne, nagyon sok embernek segítenél ezzel

Szerintem az baromság, hogy nagyon entitást üthessen valaki, mint amit a szövetsége elbír. Ha le tudja ütni az entitást, akkor üsse le az epiket is. Ez jogos. Főleg úgy, hogy ha ez egyik szövetségnél így van, akkor miért ne lehetne így a többivel is? Illetve ha az egyik szövetség emiatt büntetve van kvázi, akkor kapjon valami kárpótlást.

Morzkod érvelése az egy szinten lévő tulajdonságnövelés drágítással kapcsolatban pedig teljesen helytálló erre a helyzetre vetítve. Ha behoznák ezt a dolgot te (Prisma) vernéd először az asztalt
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.92
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
202. hozzászólás - 2011.12.03. 17:49:12 (Válasz LanMaffia #201 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.12.03. 16:35:19

Szerintem az baromság, hogy nagyon entitást üthessen valaki, mint amit a szövetsége elbír.

Szerintem meg teljesen irreleváns, hogy te mit gondolsz baromságnak.


Főleg úgy, hogy ha ez egyik szövetségnél így van,

Saját elhatározásukból van így. Tudnának rajta változtatni, csak az nem tetszik nekik.


akkor miért ne lehetne így a többivel is?

Szokásos dögöljön meg a szomszéd tehene is.


Illetve ha az egyik szövetség emiatt büntetve van kvázi,

Nincs büntetve senki, hiába hazudod ezt.

Miklós pedig akármit is mond, jelenleg úgy működik, hogy bármekkora entitást le lehet ütni. Ennek megváltoztatása nerf lenne, amit néhány irigy ember sírt ki.
Még egyszer: ez a nerf senkinek nem jelentene előnyt, de legalább a játékosok nagy részének hátrányt viszont igen. Azok, akik úgy gondolják, hogy ennek a nerfnek a megvalósítása fontosabb, mint az értelmes fejlesztések, azok egyszerűen szólva rosszindulatú tahók.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.56
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
203. hozzászólás - 2011.12.03. 18:15:56 (Válasz Prisma #202 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 17:49:12

Miklós pedig akármit is mond, jelenleg úgy működik, hogy bármekkora entitást le lehet ütni.


???
Szval mostantól ha valamit akarunk tudni téged kérdezzünk, mert te tudod hogy mi történik a játékban. Miklós pedig nem....
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.88
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
204. hozzászólás - 2011.12.03. 18:48:25 (Válasz Prisma #202 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 17:49:12
Idézet: LanMaffia - 2011.12.03. 16:35:19

Szerintem az baromság, hogy nagyon entitást üthessen valaki, mint amit a szövetsége elbír.

Szerintem meg teljesen irreleváns, hogy te mit gondolsz baromságnak.


Na végre tiszta a kép! Amit más gondol, az teljesen irreleváns, egyedül a te csodás véleményed ami számít! Voltál már orvosnál? Pszichiátert javasolnék...
A hozzászólást Hombre1970 módosította 2011.12.03. 18:48:53-kor
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 7.49
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
205. hozzászólás - 2011.12.03. 19:00:08
jól van Prisma te hül*e vagy és kész. Fosod magadból kifelé ezeket a szavakat, mi meg hülyék vagyunk, mert játsszunk veled.
A hozzászólást LanMaffia módosította 2011.12.04. 17:36:49-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
206. hozzászólás - 2011.12.03. 19:10:53 (Válasz Prisma #202 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 17:49:12
Miklós pedig akármit is mond, jelenleg úgy működik, hogy bármekkora entitást le lehet ütni.
Ez kamu, nem lehet akár mekkora entitást ütni.

Még egyszer: ez a nerf senkinek nem jelentene előnyt, de legalább a játékosok nagy részének hátrányt viszont igen.
Ez megint kamu. Mindenki megszerezheti azokat a kincseket, amiket eddig is, tehát senkit nem ér hátrány. Előnyt pedig mindazoknak jelent, akik foglalkoznak az epikussal is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.03
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
207. hozzászólás - 2011.12.03. 20:05:47 (Válasz Ariel #206 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 19:10:53
Ez kamu, nem lehet akár mekkora entitást ütni.

Mivel hülyének tetteted (?) magad, rendben, fogalmazzunk pontosabban: nincsen olyan korlát, hogy csak akkora entitást üthetsz, amekkora epikust. Az a korlát, ami neked fáj az az, hogy nem lehet olyan entitást ütni, ami nincsen az adatbázisban.

tehát senkit nem ér hátrány.

Tehát az, hogy alacsonyabb szintű entitást lehet ütni ezentúl, az nem hátrány? Értem.


Előnyt pedig mindazoknak jelent, akik foglalkoznak az epikussal is.

Pontosan mi is ez az előny? Ahá, semmi. Semmilyen előnyötök nem származik belőle.

Csak ismételni tudom: aki szerint ennek a nerfnek a bevezetése a legfontosabb "fejlesztés" a játékban, az egy rosszindulatú, irigy tahó. Nem is értem, hogy miért gyűlölik olyan sokan az AL-t? LOL
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.93
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
208. hozzászólás - 2011.12.03. 20:11:03 (Válasz Ariel #206 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 19:10:53
Mindenki megszerezheti azokat a kincseket, amiket eddig is, tehát senkit nem ér hátrány. Előnyt pedig mindazoknak jelent, akik foglalkoznak az epikussal is.


Ezt azért gondold át még egyszer. Azt mondod, hogy ha az AL epikus kincstábla helyett mindenkinek a saját epikus kincstábla lesz a max. entitás kincstábla, az mindenkinek jó?
Én úgy látom, hogy a változtatás esetén a Légiónál nem változik semmi, ellenben mindenki másnak csökken a választhatósági szint.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.57
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
209. hozzászólás - 2011.12.03. 21:15:51 (Válasz Prisma #207 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 20:05:47

tehát senkit nem ér hátrány.

Tehát az, hogy alacsonyabb szintű entitást lehet ütni ezentúl, az nem hátrány? Értem.

Mivel 160-ik kincstábla fölött még senki nem jár, így ugyan azokat az entitásokat tudod majd legyőzni, csak épp ezután nem szarhatod le az epikusokat, hanem haladnod kell azokkal is.

Előnyt pedig mindazoknak jelent, akik foglalkoznak az epikussal is.

Pontosan mi is ez az előny? Ahá, semmi. Semmilyen előnyötök nem származik belőle.

Az, hogy akik az epikusokkal is foglalkoznak, azok valóban jobb tárgyakkal rendelkezhetnek, mint azok, akik nem hajlandók erre erőforrást költeni.

Csak ismételni tudom: aki szerint ennek a nerfnek a bevezetése a legfontosabb "fejlesztés" a játékban, az egy rosszindulatú, irigy tahó. Nem is értem, hogy miért gyűlölik olyan sokan az AL-t? LOL

Azt egy szóval sem mondtam, hogy ez lenne a legfontosabb megoldandó probléma, és azt is mondtam, hogy nem a nerf az egyetlen módja.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
210. hozzászólás - 2011.12.03. 21:17:00 (Válasz Psych #208 hozzászólására.)
Idézet: Psych - 2011.12.03. 20:11:03
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 19:10:53
Mindenki megszerezheti azokat a kincseket, amiket eddig is, tehát senkit nem ér hátrány. Előnyt pedig mindazoknak jelent, akik foglalkoznak az epikussal is.


Ezt azért gondold át még egyszer. Azt mondod, hogy ha az AL epikus kincstábla helyett mindenkinek a saját epikus kincstábla lesz a max. entitás kincstábla, az mindenkinek jó?
Én úgy látom, hogy a változtatás esetén a Légiónál nem változik semmi, ellenben mindenki másnak csökken a választhatósági szint.


A választhatósági szint senkinél nem csökken, mert senki nem jár 160-as kincstábla fölött.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.59
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
211. hozzászólás - 2011.12.03. 21:31:12 (Válasz Ariel #209 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 21:15:51

csak épp ezután nem szarhatod le az epikusokat, hanem haladnod kell azokkal is.

Eddig meg tudtál tenni valamit, ami előnyös volt számodra, de a változtatás után nem tudod megtenni. Igen, ez nerf. Örülök, hogy segíthettem tisztázni a nerf fogalmát.


Az, hogy akik az epikusokkal is foglalkoznak, azok valóban jobb tárgyakkal rendelkezhetnek, mint azok, akik nem hajlandók erre erőforrást költeni.

Még mindig nem válaszoltál arra, hogy konkrétan nektek mi lesz jobb ettől. Amit itt írtál, az magyarul azt jelenti, hogy nektek attól jobb, hogy másoknak rosszabb lesz.


Azt egy szóval sem mondtam, hogy ez lenne a legfontosabb megoldandó probléma,

Érdekes módon viszont ebben fejtitek ki a legélénkebb tevékenységet.


és azt is mondtam, hogy nem a nerf az egyetlen módja.

Megintcsak érdekes módon, valahogy mégis a nerfet sikerült a legaktívabban propagálnotok.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.37
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
212. hozzászólás - 2011.12.03. 21:33:07 (Válasz Ariel #210 hozzászólására.)
Dehogynem csökken, csak nem most, hanem később egy kicsit, mikor a nép eléri azt a kincstáblát és az új szabályok szerint nem mehet fölé, a régi szerint pedig mehetett volna, mert a top szövetség már előrébb jár.

Mellesleg az előnyről alkotott véleményed is vérzik egy-két sebből, de abba nem szólok bele.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.35
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
213. hozzászólás - 2011.12.03. 21:36:24 (Válasz Ariel #210 hozzászólására.)
Ariel: Ne vitatkozz egy 58 szintű karival Akinek szűk a látóköre (Nem igen tud emberi hangon érvelni). Mondjuk ezt nem értem Miklós miért engedi. Plusz, ha jól látom Rubin tűzben Van. Elég sok csaló volt ott régen

Plusz építő rabszolgát használnak.

Nem azért lett felvetve mert mi vagyunk az AL. Hanem azért mert mi futottunk bele ebbe az igazságos rendszerbe.

A lényeg amit Ariel Írt. Két lehetőség.

1. 160. szintű tárgyaktól korlát. Ezt akár hogy csűrőd csavarod, Jelenleg mindenkit egyformán érint.
2. Legalább 5 kincstábla berakása.
Pontszám: 6.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
214. hozzászólás - 2011.12.03. 21:45:25 (Válasz Prisma #211 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 21:31:12
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 21:15:51

csak épp ezután nem szarhatod le az epikusokat, hanem haladnod kell azokkal is.

Eddig meg tudtál tenni valamit, ami előnyös volt számodra, de a változtatás után nem tudod megtenni. Igen, ez nerf. Örülök, hogy segíthettem tisztázni a nerf fogalmát.

Eddig sem tudtad megtenni, ugyanis 160-as kincstábla fölött nem létezik kincs.


Az, hogy akik az epikusokkal is foglalkoznak, azok valóban jobb tárgyakkal rendelkezhetnek, mint azok, akik nem hajlandók erre erőforrást költeni.

Még mindig nem válaszoltál arra, hogy konkrétan nektek mi lesz jobb ettől. Amit itt írtál, az magyarul azt jelenti, hogy nektek attól jobb, hogy másoknak rosszabb lesz.

Másnak sem lesz rosszabb, ugyanis olyan kincsekről beszélünk, amik még nem is léteznek, tehát eddig semmilyen módon nem lehetett megszerezni őket.


Azt egy szóval sem mondtam, hogy ez lenne a legfontosabb megoldandó probléma,

Érdekes módon viszont ebben fejtitek ki a legélénkebb tevékenységet.

Mert a többi javaslatunkra Miklós már rábólintott.


és azt is mondtam, hogy nem a nerf az egyetlen módja.

Megintcsak érdekes módon, valahogy mégis a nerfet sikerült a legaktívabban propagálnotok.

Azt is jópárszor leírtam már, hogy az is tökéletesen megfelel, ha több kincstábla készül, és nem csak az aktuális epikusokig léteznek a kincsek.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.03
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
215. hozzászólás - 2011.12.03. 21:58:41 (Válasz Ariel #214 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 21:45:25

Eddig sem tudtad megtenni, ugyanis 160-as kincstábla fölött nem létezik kincs.

A nerf előtt lehetett epikus feletti entitást ütni, a nerf után nem. Mit nem lehet ezen érteni? Egy konkrét példa, hogy szophatja meg irgalmatlanul ezt valaki: ha a 15x-es kincsestáblánál tart az entitással, a szövetsége viszont a 10x-esnél, akkor a nerf miatt sok-sok hónapig nem entitásozhat.


Másnak sem lesz rosszabb, ugyanis olyan kincsekről beszélünk, amik még nem is léteznek, tehát eddig semmilyen módon nem lehetett megszerezni őket.

Rosszabb lesz, ld. fent, de tegyük ezt félre egyelőre, ugyanis még mindig nem válaszoltál arra, hogy nektek mi lesz jobb. Mindig csak azzal jössz, hogy másnak mi lesz rosszabb, vagy éppen tagadod, hogy másnak rosszabb lesz. De nem az a kérdés, hogy másokkal mi van, hanem az, hogy nektek mi lesz jobb.


Mert a többi javaslatunkra Miklós már rábólintott.

Ebből két dolog világlik ki. Egyrészt a játék összes problémájára tervben van a fejlesztés, ezért is kell a nerffel foglalkozni. Másrészt a sok világmegváltó terv mind a ti javaslatotok. Gratulálok az eredményes munkáért, és a minden bizonnyal óriási házadhoz (ekkora arccal nem akármilyen viskóba férhetsz be).


Azt is jópárszor leírtam már, hogy az is tökéletesen megfelel, ha több kincstábla készül, és nem csak az aktuális epikusokig léteznek a kincsek.

Nagyon jó, akkor maradjunk ennél a verziónál.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.37
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
216. hozzászólás - 2011.12.03. 21:59:20 (Válasz Spider #213 hozzászólására.)
Idézet: Spider - 2011.12.03. 21:36:24
Két lehetőség.

1. 160. szintű tárgyaktól korlát. Ezt akár hogy csűrőd csavarod, Jelenleg mindenkit egyformán érint.
2. Legalább 5 kincstábla berakása.


Azért van egy harmadik lehetőség is, hogy minden marad a régiben, de tény, hogy ez nem igazságos.

1. Erre mondják azt a szomszéd tehenes dolgot.
2. Ez lenne korrekt, persze egy olyan módosítással, hogy az adott entitástól/kincstáblától nehezítsék meg az entitás leölését a már korábban felsorolt - vagy bármely más - módszerrel, hogy ne lehessen nagyon elszaladni az entitásokkal.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.35
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
217. hozzászólás - 2011.12.03. 22:39:12 (Válasz Prisma #215 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 21:58:41
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 21:45:25

Eddig sem tudtad megtenni, ugyanis 160-as kincstábla fölött nem létezik kincs.

A nerf előtt lehetett epikus feletti entitást ütni, a nerf után nem.
Ez igaz, egészen 160-ik szintig. 160-ik szint fölé sehogyan sem juthatsz jelenleg.

Egy konkrét példa, hogy szophatja meg irgalmatlanul ezt valaki: ha a 15x-es kincsestáblánál tart az entitással, a szövetsége viszont a 10x-esnél, akkor a nerf miatt sok-sok hónapig nem entitásozhat.
Persze, ilyen példákat elő lehet szedni, de ez a helyzet akkor is megtörténik, ha az AL a javaslatodra megáll az epikusokkal, hogy valaki megelőzze.


Másnak sem lesz rosszabb, ugyanis olyan kincsekről beszélünk, amik még nem is léteznek, tehát eddig semmilyen módon nem lehetett megszerezni őket.

Rosszabb lesz, ld. fent, de tegyük ezt félre egyelőre, ugyanis még mindig nem válaszoltál arra, hogy nektek mi lesz jobb. Mindig csak azzal jössz, hogy másnak mi lesz rosszabb, vagy éppen tagadod, hogy másnak rosszabb lesz. De nem az a kérdés, hogy másokkal mi van, hanem az, hogy nektek mi lesz jobb.
Azzal, hogy végre azonos feltételek fognak mindenkire vonatkozni. Azokra is, akik épp elsők az epikussal.


Mert a többi javaslatunkra Miklós már rábólintott.

Ebből két dolog világlik ki. Egyrészt a játék összes problémájára tervben van a fejlesztés, ezért is kell a nerffel foglalkozni. Másrészt a sok világmegváltó terv mind a ti javaslatotok.
Nem nekem kell megoldani a játék összes problémáját, és amiket javasoltam, elfogadta Miklós. Attól, hogy valamiről nem tudsz, még nem jelenti azt, hogy nem is létezik...


Azt is jópárszor leírtam már, hogy az is tökéletesen megfelel, ha több kincstábla készül, és nem csak az aktuális epikusokig léteznek a kincsek.

Nagyon jó, akkor maradjunk ennél a verziónál.

Nahát, fél napja még azon pattogtál, hogy nehogy ilyesmire merje Miklós költeni a drága fejlesztési időt...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.29
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
218. hozzászólás - 2011.12.03. 23:04:10 (Válasz Ariel #217 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 22:39:12

Persze, ilyen példákat elő lehet szedni, de ez a helyzet akkor is megtörténik, ha az AL a javaslatodra megáll az epikusokkal, hogy valaki megelőzze.

Így van, nem csak nerf miatt szívhatja meg valaki. Ha valaki elrabol tőled 200k-t, az is szívás. De milyen más olvasata lenne, ha nem elrabolná egy másik karakter, hanem Miklós levonná az adatbázisban! Egész más, ha a játékosok normál tevékenysége okoz problémát, mintha a kódba beleírt ezt célzó változtatás. Úgy érzem, még mindig nem érted, hogy mi az a nerf.


Azzal, hogy végre azonos feltételek fognak mindenkire vonatkozni. Azokra is, akik épp elsők az epikussal.

Eddig is azonos feltételek vonatkoztak. Látom, csak nem bírsz egyetlen dolgot sem írni, ami jobb lesz nektek. A következő terelésed előtt inkább kifejtem, hogy mit jelent az, hogy nektek jobb. Azt, hogy másoktól függetlenül nektek jobb. Tegyük fel, hogy rajtatok kívül mindenki töröl. Így mivel lesz nektek jobb a nerf után, mint előtte?

Nem nekem kell megoldani a játék összes problémáját, és amiket javasoltam, elfogadta Miklós. Attól, hogy valamiről nem tudsz, még nem jelenti azt, hogy nem is létezik...

Tehát tényleg a játék összes problémájára benyújtottál javaslatot, és már csak ez az ostobaság maradt. Arcod az van...


Nahát, fél napja még azon pattogtál, hogy nehogy ilyesmire merje Miklós költeni a drága fejlesztési időt...

Olvass vissza. Azt írtam, hogy két dolog elfogadható:
1. Meggyőzitek Miklóst a kincstábla bővítésről.
2. Befogjátok a szátokat.

Azt természetesen tartom, hogy ettől még nagyon rossz priorizálás lenne a közeljövőben ezzel foglalkozni, de ez már részletkérdés, és nem is nagyon érdekelne. Eleve nem is írtam volna ide, ha ez lett volna az egyetlen opció, ami mellett kardoskodtok. Sajnos azonban nektek a dögöljön meg a szomszéd tehene ugyanolyan jó megoldás, és azt is aktívan propagáltátok.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.17
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
219. hozzászólás - 2011.12.03. 23:22:12 (Válasz Prisma #218 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 23:04:10

Olvass vissza. Azt írtam, hogy két dolog elfogadható:
1. Meggyőzitek Miklóst a kincstábla bővítésről.
2. Befogjátok a szátokat.

Visszaolvastam:
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 10:43:57
Vagy pedig értelmes fejlesztésekkel foglalkozik, amelyek 10 embernél többet is érintenek.
Remélhetőleg inkább ez fog történni, és nem pedig nerf, vagy fejlesztés néhány embernek.


Az, hogy számodra mi elfogadható, az a te szubjektív véleményed.
Számomra az elfogadható, ha bővül a kincstábla, és nem csak az epikusokig létezik, vagy pedig mindenki csak az epikusig ütheti az entitásokat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.29
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
220. hozzászólás - 2011.12.03. 23:35:21 (Válasz Ariel #219 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.03. 23:22:12

Visszaolvastam:
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 10:43:57
Vagy pedig értelmes fejlesztésekkel foglalkozik, amelyek 10 embernél többet is érintenek.
Remélhetőleg inkább ez fog történni, és nem pedig nerf, vagy fejlesztés néhány embernek.

Ezek szerint nem olvastad el, csak idézted. Itt csak a reményeimet ("remélhetőleg") fejeztem ki, hogy nem ezzel fog foglalkozni. Azt nem írtam, hogy ne lenne elfogadható.

Erről beszéltem:
Idézet: Prisma - 2011.12.02. 07:21:27

Bármilyen, akár a legcsekélyebb morális érzékkel rendelkező embernek nyilvánvaló lenne, hogy a másokkal kibaszás nem elfogadható, hanem mindössze két megoldás van:
1. Meggyőzitek Miklóst a gyorsabb kincstábla bővítésről.
2. Befogjátok a szátokat.



vagy pedig mindenki csak az epikusig ütheti az entitásokat.

Az, hogy számodra ez a kettő ugyanolyan megfelelő megoldás, arra utal (ld. az idézetet a korábbi posztomból), hogy egy rosszindulatú, irigy ember vagy. Sebaj, jó társaságban vagy az AL-ben.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.61
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!