Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
161. hozzászólás - 2011.12.02. 08:19:14
Üdv,

Esetleg nem-e lehetne-e az aukciós házban esszenciára licitálni?

Hogy miért lenne jó?

Ha egy-kettő esszencia hiányzik a játékosnak, nem kellene heteket várnia rá, illetve az arany inflálódását is némileg szabályozná.

üdv
maci
Pontszám: 9.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
162. hozzászólás - 2011.12.02. 08:36:04 (Válasz Morzkod #160 hozzászólására.)
Ezt nem tudom, mikor lett ilyen, de a 900-950-es IQ próbák meggyőztek róla, hogy nem átlagol (figyelembe véve az akkor alattam lévők IQ-ját kémkedve).
Pontszám: 7.49
kedvelt tagFinarfinFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
163. hozzászólás - 2011.12.02. 08:38:57
nem találtam így rákérdezek ...

a szövetségi küldetések végrehajtása során a szövetség tagjaira vetített stat. megvalósítása fel sem merült ugye ...?!
na csak mert korábban már volt róla szó és Craslorg is azt írta emlékeim szerint hogy jelezve lett Miklósék irányába ...!

köszöntem a választ ...!

Ui./Prisma .... /
v1, Finarfin,
Csak annyit tudok, hogy az élet rövid. Nem szabad túl sokszor megvonni magunktól az élet dekadens örömeit.
Pontszám: 7.80
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
164. hozzászólás - 2011.12.02. 08:46:51 (Válasz Finarfin #163 hozzászólására.)
Felmerült és többen is jelezték velem együtt az erre vonatkozó igényt Baratyék felé, de akkor az volt a válasz, hogy jelentős adatbázis-bővítés kéne, ami elvben megvalósítható, de látni szeretnék egyelőre így, hogy a szöviküldik hogyan működnek, szóval tippre a közeljövőben nem kerül be. No meg először az épületek kerüljenek be.
Pontszám: 7.49
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
165. hozzászólás - 2011.12.02. 09:59:43 (Válasz Prisma #156 hozzászólására.)
Te annyira egy buta ember vagy, hogy ilyet még nem láttam, pedig ha valaki napi szinten lát birka embereket, akkor az én vagyok, nadete túlteszel már mindenkin.
Basszus tanulj meg olvasni (ált iskola 3. osztály) aztán tanuld meg értelmezni amit olvastál (5. osztály) és utána, ha tényleg fel tudod fogni, hogy mit ir le a másik ember, akkor válaszolj rá, de addig inkább ne.

Ha azzal van a bajod h a Légió annyira elhúzott, akkor azt mondd, és ne mindenféle értelmetlen érvekkel akarj megmagyarázni, olyan dolgokat, amikhez nem értél még el.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.77
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
166. hozzászólás - 2011.12.02. 10:40:13
Megy a harc..

Spec Én kicsit többet vártam "fejlesztésben" ööö.. vagyis fejlesztési irány javaslatban többet.

Amin meg a vita megy hát egyáltalán nem érint,de sztem ezzel még vagyunk így páran. A szövetségem spec ahogy néztem a 150. szintű epiknél jár,ha nem ott járna se állnék annak útjába,hogy pár magasabb szintű erősebb karakter megkapja azt az entitás tárgyat amit kibír ütni. Ez felesleges vita
Pontszám: 7.23
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
167. hozzászólás - 2011.12.02. 10:46:15 (Válasz Fecsu123 #166 hozzászólására.)
Ráadásul már rég túlment azon a határon, amit még kulturáltan lehet nyilvánosan intézni.....
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.12
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
168. hozzászólás - 2011.12.02. 12:20:03 (Válasz Kvnoemi #167 hozzászólására.)
Viszont - ha nem komolyan olvasod - roppant szórakoztató

A véleményem pedig, hogy a kincstáblákat meg kell csinálni előre fél évre ÉS az entitások regenerációján, gyógyulásán javítani, hogy valóban kihívás legyen, de ha valakinek így is sikerül legyűrni, akkor igenis megérdemli az érte kapott magas szintű díjat.
Pontszám: 7.99
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
169. hozzászólás - 2011.12.02. 12:28:47 (Válasz Craslorg #168 hozzászólására.)
Itt a pont. Kár tovább ragozni!
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.62
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
170. hozzászólás - 2011.12.02. 13:43:55 (Válasz Tony Ramirez #165 hozzászólására.)
Olvasni nem elsőben kezdenek tanulni az emberek? Innentől hiteltelen voltál, nem olvastam tovább.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.08
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
171. hozzászólás - 2011.12.02. 13:56:24
Így van Cras legyen valami efféle irány vagy inkább semmi.

Nem tudom,hogy vagytok vele,de inkább tényleg fejlesztésről legyen szó. Amik a nyitó topicban vannak hát 80%-ban szépségtapaszok. Amolyan egyértelmű fejlesztések, hiba javítások.

Viszont a sisak nem rossz ötlet. Nem azért mert hű de sokat fog javítani egy egy karin,hanem mert tényleg új (színesít). Az épület ötletelés is jó és szükségszerű.

Kóc említette a Lady Alvariel medál verseny feljavítását. Ez se lenne egy utolsó. Egy fun kategóriával ami mindig változik, elájult állat,de Én beraknék ilyet is,hogy legtöbb kivégzés, legtöbb beidomított állat, (őskő szempontból is nézve legtöbb szint léptetett állat) stb.

Lehet,hogy telhetetlen vagyok meg lehetetlen dolgokat kérek,de sokkal jobb lenne ha a játékot kicsit tovább képzelnénk. Vagy megreformálni egyes erőforrásokat vagy egy újabbat behozni. (igen sok macera,de nem lenne egysíkú).
Megreformálás alatt pl a portyát értem. Ez szinte kihalt. Csak küldi van meg bizonyos szintkategórián működik ahol besűrűsödtek. Még EH val -3 ra ütve pocsék ott ahol Én járok (AF nélkül)

Te nyerted a csatát, jutalmad 800 lélekenergia és 10 TP!

Most akkor térjek rá a vadászatra,amit csináltam 3 szinten át,de áá hát nem tudom meguntam. Jön a következő sablon az ismételhető küldetések amin tápolhatok ,de jobb lenne mást csinálni.

Megvallom jobban érdekelne valami újabb dolog amire lecsaphatnék,ami vadászat LE bevitellel lenne egyen síkú,de mégis egészen más. + kicsit csoportépítőbb.

- Egyszerű dolog lenne pl,hogy egy játékos 50 vadászat után kapna csoportos vadászat pontot. Ekkor a szövetségi társaival 3-5 vagy 5-8 ... 15-18 fő elmehetnek csoportos vadászatra. Egy adott időben csak 2 perc áll rendelkezésére ennek a 3-5 főnek arra,hogy klikkeljen a csoportos vadászat gombra. Jutalom meg bármi két befogott állat, X LE bla bla.. Egyszerre 5 csop vadászat pont tárolható stb.

- 50 győztes portya után járjon 1 vérpont. Ez a vérpont másnap megduplázza a kínzókamra által adott LE-t vagy EH soknak 5-10 térkapus csata után lefelezi a TP-t vagy a vérponttal kivégezheted a térkapus szörnyet tripla LE-ért és garantált térkapus tárgyért.

Lenne még pár vad ötlet,de csak írtam valamit,hogy sztem színesíteni kellene tovább a játékot nem csak foldozgatni.
Pontszám: 8.06
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
172. hozzászólás - 2011.12.02. 14:49:36 (Válasz Shutruk Nahhunte #170 hozzászólására.)
Ööö... nem Első 2 évben elsősorban a betűket tanulják, de konkrétan olvasni legkorábban i második végén, de inkább harmadikban.
Pontszám: 8.33
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
173. hozzászólás - 2011.12.02. 15:29:12 (Válasz Maci #161 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2011.12.02. 08:19:14
Üdv,

Esetleg nem-e lehetne-e az aukciós házban esszenciára licitálni?

Hogy miért lenne jó?

Ha egy-kettő esszencia hiányzik a játékosnak, nem kellene heteket várnia rá, illetve az arany inflálódását is némileg szabályozná.

üdv
maci


Nagyon jó ötlet!
Mehetne az egyik ksiebb tétel helyett/mellett mindig egy normál eszencia forgó rendszerben (így katalizátor csak minden 25. alakalommal lenne, de akár őt ki is lehetne hagyni). Kiváncsi vagyok milyen árakra állnának be az eszenciák, de abban biztos vagyok hogy a nagy dukátbárók is költenének egy-egy eszenciára ha éppen az hiányzik nekik és ez jót tenne az árfolyamoknak.
A hozzászólást Aurri módosította 2011.12.02. 15:32:09-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.10
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
174. hozzászólás - 2011.12.02. 15:46:06 (Válasz Craslorg #172 hozzászólására.)
Hogy lehet úgy megtanítani valakit betűkre, hogy közben nem tanítják meg olvasni? Ezen gondolkodj egy kicsit.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.08
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
175. hozzászólás - 2011.12.02. 15:51:01
Elsősorban betűkre tanítják. Azt írta.

Az Én emlékeim szerint is előbb a betűket kellett felfogni, leírni vagy ezerszer. Végül pedig a betűkhöz szavakat párosítottunk. A szavakból meg mondatok lettek,de ez később volt és csak akkor kezdtünk el olvasni igazán. Addig ablakzsiráf és társai ment.
,de mekkora téma már ez is
Pontszám: 7.78
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
176. hozzászólás - 2011.12.02. 16:57:59 (Válasz Prisma #159 hozzászólására.)
Te aztán tudod osztani az észt olyan dolgokról, amikre egyáltalán semmilyen rálátásod nincs, közhelyekkel dobálózol és nevetséges érveléseket szajkózol! Gratulálok a sok építő jellegű javaslatodhoz! Várjunk csak! Nem is volt egy sem! Csak a másokét fikázod! Akkor csak ehhez tudok gratulálni!
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 5.46
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
177. hozzászólás - 2011.12.02. 17:00:17 (Válasz Craslorg #172 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.12.02. 14:49:36
Ööö... nem Első 2 évben elsősorban a betűket tanulják, de konkrétan olvasni legkorábban i második végén, de inkább harmadikban.


A betűket úgy tanulják, hogy elolvassák illetve leírják. Egyik lányom most elsős. A szavak zömét már el tudja olvasni. Iskola előtt nem tudta.
Megjegyzem, hogy speciális tantervű iskolában ez kitolódhat harmadikig.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.23
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
178. hozzászólás - 2011.12.02. 17:06:25
Srácok olyanok vagytok mint a gyerekek... Teljesen eltértek a témától,OFFoljátok a topicot!

Nyissatok rá egy külön topicot,úgy látom nagyon felkapott lett az olvasási téma... Aki járt suliba az tudja!

Engem speciel jobban érdekelnének az új fejlesztési javaslatokról szóló eszmecserék.
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.12.02. 17:07:08-kor
Pontszám: 8.27
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
179. hozzászólás - 2011.12.02. 17:13:35 (Válasz Fecsu123 #175 hozzászólására.)
Az elsős tankönyvem az alábbi címet viselte: "Szó és betű".
http://www.antikvarium.hu/ant/book.php?konyv-cim=szo-es-betu&ID=190579
A könyv címe:
Szó és betű

Alcím:
Olvasókönyv az általános iskola 1. osztálya számára


Szerintem ennek fényében megállapíthatjuk, hogy az elsősök bizony tanulnak olvasni.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.08
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
180. hozzászólás - 2011.12.02. 17:22:56 (Válasz McMad #144 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2011.12.01. 21:55:02
(IRTÓÓÓZTATÓÓÓ sóhaj)

Uramatyám.... Hogy én mennyire tudom sajnálni a topszövis és topkarakteres "problémákkal" küszködőket.
SOHA nem lennék a helyükben.


Ezt a kis idezetet azoknak emeltem ki, akik tenyleg azt hittek eddig, hogy amikor egy jatekbeli problemakrol vitatkozunk, akkor szamitanak az ervek, szamit az, hogy mi igazsagos es mi nem, illetve higy nem szamit mi eppen melyik oldalon allunk, mert egy minimalis igennyel rendelkezunk az objektivitasra.

Nos a vitakban elfoglalt allaspontok tulnyomo tobbsege a fent leirthoz hasonlo erzelmeken alapul, nem jozan megfontolason. Ezen emberek egy resze hajlando kisebb-nagyobb szintu belatasra, egy mas resze pedig buszken es teljes meggyozodessel fogja neked azt mondani, hogy a ver zold szinu, es hogy ezen kar is vitatkozni.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.32
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!