Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
401. hozzászólás - 2011.12.10. 22:30:29 (Válasz Xena #399 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2011.12.10. 22:08:00
A 3 nap növelése lenne a legjobb. Tőlem 8-9 nap is lehet.

Nem. A legjobb az lenne, ha nem nyúlna hozzá.

A nerftől senki nem tudna gyorsabban haladni a kincstáblával, legfeljebb ritkábban próbálhatná meg egyáltalán. Tehát tökéletesen értelmetlen, senkinek nem lenne semennyivel sem jobb.

Egyetlen dologra lenne jó egy ilyen nerf: Miklósnak ritkábban kellene hallgatni az Arielhez hasonló idióták követelőzését. Szerintem sokkal egyszerűbb, ha Miklós egyszerűen ignorálja az ezzel kapcsolatos követelőzést, és hisztit, és hopp, máris nem kell semmihez hozzányúlni. Amúgy sem gondolom, hogy az AL-en kívül tömegesen követelőznének emiatt az emberek. Ez is csak Ariel fantazmagóriája.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.92
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
402. hozzászólás - 2011.12.10. 22:57:55 (Válasz Prisma #401 hozzászólására.)
Nem kell követelőzni, Miklós ezeket a változtatásokat megteszi magától is. Eddig is megtette, lásd epikusok. Különbség csak annyi, hogy ha akkor veszi észre a problémát, amikor már 50 játékos szembesül vele, akkor egy huszárvágással elintéz mindent. Ha előre látja a problémát, akkor lehet finomítani a dolgon.

Abba pedig fölösleges belemenni, hogy hány játékos reklamálna azért, mert hónapokig nem készülnének új tárgyak, miközben olyan dolgokért is reklamálnak, hogy egy haszontalan xenó medált nem kapnak meg időben, csak 1-2 nap csúszással.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.22
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
403. hozzászólás - 2011.12.10. 23:05:40 (Válasz Ariel #402 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.10. 22:57:55
Miklós ezeket a változtatásokat megteszi magától is.

Azért mert te ezt hiszed, még nem biztos, hogy így lesz.

Azt kéne felfogni, hogy a kincsek kiütésének sebességét kizárólag Miklós kincstábla bővítési sebessége maximálja. Csakis akkor növelhető, ha Miklós növel a sebességen, semmilyen más módon nem, se nerffel, se máshogy. Csak akkor, ha Miklós gyorsabban bővít.
Sajnos még ennyi idő után is képtelen voltál ezt megérteni (valószínűleg azért, mert write-only üzemmódban vagy), és így azt is, hogy a lenerfeléstől senkinek semmi nem lenne jobb. Egyszerűen semmivel nem javítaná a játékosok helyzetét. Egyedül Miklós helyzetén javítana, mert nem kellene az ostoba hőbörgésedet hallgatnia.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.92
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
404. hozzászólás - 2011.12.11. 00:28:52 (Válasz Prisma #403 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.10. 23:05:40
Idézet: Ariel - 2011.12.10. 22:57:55
Miklós ezeket a változtatásokat megteszi magától is.

Azért mert te ezt hiszed, még nem biztos, hogy így lesz.
Eddig is megtette, ezután miért ne tenné?

Azt kéne felfogni, hogy a kincsek kiütésének sebességét kizárólag Miklós kincstábla bővítési sebessége maximálja.

Igen, ez a lényeg. Ha a játékosok folyamatosan egy hónappal gyorsabban végeznek az entitásokkal, mint ahogy bekerülnek az új kincsek, akkor nem Miklós fog dupla tempóban tárgyakat gyártani, hanem fele tempóra lassítja a kincsszerzés lehetőségét.

Ha az AL holnaptól 20 naponta végezne a kincstáblával, akkor lehet, hogy 1-2 alkalommal még megcsinálná Miklós ilyen tempóban a kincseket, de utána ugyan úgy nerfelne mint régebben, és ahogy egyszer már megduplázta a leölendő epikusok számát, simán megduplázná megint. Ez az entitásokkal sem lenne másként.

Egyedül Miklós helyzetén javítana, mert nem kellene az ostoba hőbörgésedet hallgatnia.
Az alapján, amit a témában beszéltem vele, nekem nem úgy tűnt, hogy ostobaságnak tartaná a véleményemet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.55
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
405. hozzászólás - 2011.12.11. 00:31:21 (Válasz Prisma #400 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.10. 22:19:09
Idézet: Lanmandragoran - 2011.12.10. 22:07:27
Hát még ha tudnád hogy a tiédre hányan nem kíváncsiak...

Az a szerencse, hogy nem kötelező elolvasni.


Nem kötelező, de a folyamatos rinyálásoddal teleszemeteled a fórumot, tisztán láthatóan egyetlen okból : nehogy már szegény pici Prismanak ne jusson olyan cucc, amit meg sem érdemel! Nálad önzőbb és nagyképűbb és beszűkültebb gondolkodású alakot nagyítóval is igen nehéz találni!
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 5.95
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
406. hozzászólás - 2011.12.11. 01:29:39 (Válasz Lanmandragoran #398 hozzászólására.)
ten points
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.61
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
407. hozzászólás - 2011.12.11. 08:33:43 (Válasz Ariel #404 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.12.11. 00:28:52

Azt kéne felfogni, hogy a kincsek kiütésének sebességét kizárólag Miklós kincstábla bővítési sebessége maximálja.

Igen, ez a lényeg.

Na végre. Tehát, arany virágszálam, akkor hogyan is segítene a nerf a játékosokon, ha csak Miklós sebességén múlik a kincsszerzés? Attól gyorsabban szereznének kincset?


fele tempóra lassítja a kincsszerzés lehetőségét.

A nerf előtt havi x db kincs szerzése volt lehetséges, a nerf után pedig y-ra, ahol y <= x. Gondolom könnyű észrevenni, hogy így az egésznek nincsen értelme. A belenyúlásnak kizárólag akkor lenne értelme, ha y > x, de ez pedig - ahogy te is beláttad már - csak akkor lehetséges, ha Miklós növeli a saját sebességét.

Az alapján, amit a témában beszéltem vele, nekem nem úgy tűnt, hogy ostobaságnak tartaná a véleményemet.

Miklós valószínűleg visszafogottabb, mint én. Én megmondanám a szemedbe is, hogy ostobaságot beszélsz.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.04
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
408. hozzászólás - 2011.12.11. 09:12:52
Nah már most.

Az AL problémája nem más mint, hogy gyorsabban üti az epiket/entitást mint ahogy a kincstáblák készülnek, ezáltal nem tudnak előre haladni. Ezt ha jól értelmezem Ariel(ék) úgy szeretnék orvosolni(nerf), hogy erősítik az entitást vagy növelik a két entitás kihívhatósága közti időt.
Ugyebár az egész probléma onnan ered, hogy Miklós nem tud/akar olyan ütemben kincstáblákat gyártani ahogy ti haladtok.

Mi lenne ha a nerf ötletét úgy dobnánk kukába ahogy van (Minden hónapban szinte van 1-2 nerf, kicsit pihenjünk meg e téren), és inkább a kincstáblák kitalálására fordítanátok ezeket a habzószájú vitákat. Nyissunk egy epikus kincsek topicot (akár korlátozott hozzáféréssel) és lehet kitalálni a kincseket szépen sorban. Oda adni Mikibácsinak aki átnézné (esetleg módosítaná ami szerinte túl táp/nem megfelelő). Neki is jó lenne mert kevesebb időt emésztene fel a táblák megalkotása így több idő jutna a többi nerfre, pardon fejlesztésre. Nekünk is jó lenne mert lenne folyamatosan új kincstábla illetve a nerfek megalkotása helyett inkább kincsek megalkotására fordítódna értékes szabadidőtök(időnk).

Vannak itt ügyes Fotóbolt használok? Ők segíthetnének a kincsek képeinek elkészítésében.
+ Esetleg lenne egy topic "vezető" aki az ötleteket összefoglalná és ha kész egy táblányi anyag akkor elküldené Mikibának.(Én itt személy szerint Craslorg kollégára gondoltam, ha esetleg elvállalja)
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.87
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
409. hozzászólás - 2011.12.11. 09:25:07
Amúgy kiderült már Prisma miért vergődik???

Én csak annyira jöttem rá, hogy Bárki bármit ír az epikus-entitás kapcsolatáról, Ő ordibál, meg mindenkit kioktat, hogy hülyeséget ír, gondol és tesz.

A helyes megfejtéseket ide várom:

¤¤¤¤
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.18
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
410. hozzászólás - 2011.12.11. 09:37:02 (Válasz Helion1988 #408 hozzászólására.)
Pont ezt regélem, nem értem és nem is fogom megérteni mi a lósz@rnak kell egy kincstábla mindvégig 20 tárgyból álljon? Ha csak 3-3 4-4 fajta lenne akkor is 3 db kincs táblát össze lehet tenni 6 jelenlegi kincstáblából 120 tárgy míg 120 tárgyból leszűkítve(6) 20 kincstábla! LEgkevesebb nerf lenne ez nem értem miért kell ebből ekkora perpatvart csinálni.

Mód.: Ső(R)t! Tuti még az 5-5 is beleférne pont a fele. És kit érdekel ha 15 enti után "csak" 6-8-10 tárgyból választhat valaki, ha úgyis ingyen üti?
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.12.11. 09:43:03-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.19
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
411. hozzászólás - 2011.12.11. 09:45:21 (Válasz Prisma #407 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.12.11. 08:33:43
Az alapján, amit a témában beszéltem vele, nekem nem úgy tűnt, hogy ostobaságnak tartaná a véleményemet.

Miklós valószínűleg visszafogottabb, mint én. Én megmondanám a szemedbe is, hogy ostobaságot beszélsz.

Hidd el, Miklós is megmondja, ha valamely ötletet ostobaságnak tart, ezen nem múlik semmilyen ötlet, módosítási javaslat, bárminek a bevezetése vagy nem bevezetése. Bármilyen javaslat esetén megnézi, hogy az ő általa tervezett koncepcióba mennyire fér bele, mennyire nem. Összeveti azzal, amire eredetileg tervezte az adott részét a játéknak és hogy ez segíti, hátráltatja vagy semleges az eredeti tervéhez képest. Amennyiben szerinte az ötlet/javaslat nem megfelelő vagy akár égbekiáltó ostobaság, akkor szó szerint megmondja/írja az illetőnek, hogy ez nem jó, sőt hülyeség a véleménye szerint. Ettől a ponttól kár az adott dologgal próbálkozni, akár módosításokkal is. Amennyiben viszont nem, akkor vagy részletes kidolgozást kér vagy az eredeti terv módosítását, vagy közösen az ötlet beterjesztőével módosítgatják, de általában jön a fórum is - ha jelentős módosítás - és figyelembe veszi az ott elhangzott ötleteket, ellenérveket is. Ha az ellenérvek ellenére ő mégis támogatja az adott ötlet valamilyen fokú megvalósulását, akkor könyöröghet ellene térden állva bárki, akkor is meg fog valósulni, így ilyenkor sokkal célravezetőbb, ha a finomhangolása van a porondon, nem az abszolút elutasítása bármilyen érvrendszerrel.
Hogy az itt sok-sok oldalon keresztül Ariel vs Prisma csatára degradálódott témában mi volt a reakciója, nem tudom, nem voltam a talin a VÚ fórumon, csak azt látom, amit ide írt/ír, de hogy ez a vita már oldalak óta a Monty Python Vitájára (3:51-től) emlékeztet sokakat, az is biztos.
Magyarán örülnék, ha valaki összefoglalná, hogy mind Ariel, mind te milyen érvekkel és ellenérvekkel szálltatok szembe a másik fél érveivel és ellenérveivel szemben, mert én már baromira elvesztettem a fonalat
Pontszám: 8.33
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
412. hozzászólás - 2011.12.11. 10:05:17 (Válasz Craslorg #411 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.12.11. 09:45:21
mind Ariel, mind te milyen érvekkel és ellenérvekkel szálltatok szembe a másik fél érveivel és ellenérveivel szemben,

Pont az a probléma, hogy Arielnek nem volt egyetlen érve sem a nerf mellett. Van egy probléma, amin valójában csak Miklós gyorsabb tempója tud segíteni, de Ariel ezzel szemben egy nerfet javasol. Amit mindez idáig elmulasztott (sőt, igazából szisztematikusan kitért ezen kérdések elől) az annak leírása, hogy miért lenne ez jó. Tehát a játékosok a nerf előtt x kincset tudtak szerezni, a nerf után pedig ehhez képest hogyan javul a helyzetük? Erre nem sikerült egyetlen értelmes dolgot sem mondani.

Azt pedig, hogy miért ne csináljunk valamit, nem kell megindokolni (már csak azért is, mert beláthatatlan mennyiségű dolgot lehet csinálni, és az egész életünket eltöltethetnénk azzal, hogy egyenként megindokoljuk, hogy miért nem csináljuk őket). Azt kell megindokolni, hogy miért csináljunk valamit, ez pedig ebben az esetben eddig nem sikerült.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.04
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
413. hozzászólás - 2011.12.11. 10:39:20 (Válasz Craslorg #411 hozzászólására.)
Cras, bevallom egy ideje ignorálom mind Prisma mind Ariel rinyáját a kérdésben.

Az alap tézisek:
-Miklós kb 2 havonta betesz egy újabb kicstáblát
-Az epikusok úgy vannak kalibrálva, hogy kb 5 fő le tudja ölni őket
-Extrém magas szintű epikusok vannak a jelenlegi "étlapon" a karakterek szintjéhez képest. Nincs az az RPG világ, ahol ilyesmi normális lenne. Sajnos a VU világában ez az egyetlen pve elem, mellyel még életben/játékban lehet tartani a topot, mivel más elfoglaltságuk nem igen van. Ez eredményezi azt, hogy van egy öszvér epik rendszerünk, mely mesterségesen van lassítva a kincstáblák elkészülési idejével.
-Az új kincstáblák egyre durvább tápokat adnak, de "vakon" vannak belőve. Reális tárgyértéküket belőni szerintem képtelenség, mivel "lufi" karakterek mutatják most az "élre" vezető utat.
-Az AL-ben igazságtalanság érzetet kelt, hogy ők nem haladhatnak az entitásokkal, mivel egyszerűen nincs elég kincstábla, míg mások több tucat szinttel elrohanhattak ilyen téren a szövetségükhöz képest, ezzel "élvezve" az AL által kivert "tápot". Szerintem teljesen jogosan teszik fel a kérdést, hogy a porgram miért diszkriminálja őket, miért csak nekik van "nerfelve" az entitásozás? Az egy másik dolog, hogy a "dögöljön meg a szomszéd tehene" elv alapján nem "javításért" sírnak, hanem NERF-ért másoknak. Személy szerint ezt kifejezettem nem tartom korrekt hozzáállásnak.
-Az Entitások ütési rendszerében volt 1 kiskapu, mely hatására túl könnyű volt leverni az entiket, ez be lett csukva (aurasebzések). (Bugjavítás esete, messze nem NERF...)
-Az Entitások továbbra is "kiskapuzhatók" az egy varázslat körös csp-s darálással. Term ezen értelemben is elhangzottak javítási ötletek, Miklós majd dönt. (Alapvetően enti regen növelések ájulás esetén.) Ez már nerf szagú dolog, de józanul belegondolva megint csak a rendszer egyik hibája, mely abból következik, hogy gyógyulunk, ha beájulunk. Ezen hatást a "leveretési" óvintézkedés miatt van bent. Továbbá a rendszer hibája az is, hogy a csp nem hogy nem érték, hanem fölös erőforrás, így senkit nem érdekel, ha a több 10k gyógyításért kidob egy csp-t.
-Végül van egy olyan dolgunk, hogy extrém tárgyelőnyt lehet felvenni alacsony szinten, mivel a szint*2-es epikkincs korlát annó el lett kalibrálva. Miklós hozott egy döntést, aki meggyőzi róla, hogy ezen utólagosan módosítson az végrehajtja a lehetetlen küldetést szerintem Kit érdekel 1-2 játékos akinek ez megvan, ha a többiek entiből ezt úgy se tudják a kiskapu zárások után ezen előnyt pár szint múlva elvesztik, és onnan mindenkire vonatkozik a limit? Valamint ha a szövi kiverte nekik, akkor had örüljenek a kincsnek...

Kb ennyi, amit én látok jelenleg a dologból, valamint hogy van 2 szájkaratésunk, aki szarráoffolja a témát...

Mit kellene?
-betenni PvE elemet, hogy az AL ne csak az epikuson élvezkedhessen
-"realizálni" az enti ütést a kiskapuk bezárásával (első lépcsőn túlvagyunk a bugjavítással, második lépcső folyamatban)
-szarni az egészre, és JÁTSZANI
A hozzászólást Birka módosította 2011.12.11. 10:43:56-kor
Pontszám: 8.06
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
414. hozzászólás - 2011.12.11. 10:55:01 (Válasz Birka #413 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.12.11. 10:39:20

-betenni PvE elemet


Nah ez teccetős ötlet. Ezen érdemes szerintem egy kicsit agyalni.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.73
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
415. hozzászólás - 2011.12.11. 10:58:08 (Válasz Birka #413 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.12.11. 09:45:21

Magyarán örülnék, ha valaki összefoglalná, hogy mind Ariel, mind te milyen érvekkel és ellenérvekkel szálltatok szembe a másik fél érveivel és ellenérveivel szemben, mert én már baromira elvesztettem a fonalat

VS

Idézet: Birka - 2011.12.11. 10:39:20
Cras, bevallom egy ideje ignorálom mind Prisma mind Ariel rinyáját a kérdésben.

+


valamint hogy van 2 szájkaratésunk, aki szarráoffolja a témát...


Aki szarráoffolja a témát, az te vagy, mint a fentiek is mutatják.

Pont te hiányoztál még egyébként ide, gondolom, régen okoztál már kárt a játékosoknak, és idejét érezted némi rombolásnak.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.08
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
416. hozzászólás - 2011.12.11. 11:11:36 (Válasz Prisma #415 hozzászólására.)
Prisma te egyedül vagy ekkora seggfej, vagy a Prisma az egy egész csapat gyűjtőneve, akik 24/7 fogalmazzák a nagyobbnál nagyobb trollságokat?
трамвай-инженер
Pontszám: 6.81
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
417. hozzászólás - 2011.12.11. 11:13:37 (Válasz Prisma #415 hozzászólására.)
Prisma, semmit nem változtál...
A topik nem arról kéne szóljon, hogy oda vissza megy a sárdobálás köztetek, ami pár hozzászólás után teljesen kimeríti az érdektelenséget a vitátok kapcsán.

Magánban megírhatod a "vádjaidat", mert ez jelenleg még rágalmazásnak is gyenge
Pontszám: 7.52
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
418. hozzászólás - 2011.12.11. 11:51:07
De a francért nem tudtátok ezt lerendezni személyesen nem rég volt tali...

Egyébként meg Prismát se segfejezzétek! Én is szeretem Arielt, de Prismát is!Ego-----> <----Hülye guinkáj! Itt egyedül én utálhatok annyira, hogy segfejezzek! S még sem teszem, mert sokan lehetnek még rajtam kívűl is akik falusi tahók és lehet, hogy visszatámadnak a szájukkal. Off vége.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.35
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
419. hozzászólás - 2011.12.11. 11:58:26
Ez nem Prisma hibája, mindenkinek joga van idiótának lenni. A gond az hogy nincs kimoderálva... : )
Pontszám: 6.51
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
420. hozzászólás - 2011.12.11. 12:25:28
MINDENKI EGY IDIÓTA SKRMFRTÖKÖRÖMÖFÖMÖTÖPŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ, RAJTAM KÍVÜL MINDENKI BROÁÁÁÁÁFFFFFFBÖFFFFFFFOOOOÁÁÁÁÁPFUJJJJJJ. ÉN VAGYOK A GOD.
PRISMÁÉK NEKEM JELENTENEK ,NE PISZKÁLJÁTOK ŐKET MERT WWWWWOOOOOOOOÁÁÁÁÁÁÁÁBÖÖFFFFF MINDENKINEK LESZOPOGATOM A HÚÚÚÚST A CSONTJÁRÓL.
nem érten mit kell ennyit hirigelni.
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 6.31
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője