Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
21. hozzászólás - 2011.11.29. 22:28:05 (Válasz McMad #19 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2011.11.29. 21:45:39
ui.: A "Wyhetrqaxx képzőgyűrűje" óta már egy Trükkös sem akkora szám, pedig mi vért köll izzadnyi hozzá még szöviszinten is, nemhogy egyéni szinten.

Azért ne essünk túlzásokba. Az entitás darálása nevetségesen egyszerű, még gyógyital sem kell hozzá, csak némi csp. Az aurasebzés és a tüskés bőr óta pedig még sebzést sem kell produkálni az entitás ellen.

Miklós másfél éve azt hajtogatja, hogy az entitásoknak nem az volt a célja, hogy erősebb kincseket lehessen belőle kiszedni, mint az epikusokból. Két fair megoldás létezik. Az egyik, hogy mindenki nagyobb kincset szedhet ki, mint az epikusok kincsei (ezt az elmúlt másfél évben nem sikerült megvalósítani), a másik, hogy 160-as kincstábla fölött csak az szedhet entitásból kincseket, aki az epikussal is eljutott odáig.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.38
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
22. hozzászólás - 2011.11.29. 22:38:04
Huzal reflex, v4-re is érvényes lesz?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.11
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
23. hozzászólás - 2011.11.29. 23:13:06 (Válasz Multifilter #3 hozzászólására.)
Idézet: Multifilter - 2011.11.29. 18:00:57
"Esemény alatt ne lehessen a gyorsításoknál a CSP-t őskővel kiváltani."

Ezt abszolút nem támogatom. Nekem is, mint sokan másoknak, még van csp amit kiválthatunk. Nem titkolva egy Landris eseményhez. Örülnék, ha ez bent maradna.


Alapvetoen hulyeseg ilyennel nyerni az esemenyt, de az eselyegyenloseg jegyeben javaslom, hogy 1 vagy 2 esemenyen lehessen meg bevaltani azutan ne.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.98
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
24. hozzászólás - 2011.11.29. 23:16:00 (Válasz Paco #14 hozzászólására.)
Idézet: Paco - 2011.11.29. 19:47:57
Ami még elhangzott mint kérés, de ezeket egyenlőre nem tudjuk biztosra megígérni:
160. vagy magasabb szintű tárgyat dobó entitás támadásához feltétel, hogy a játékos szövetsége is legyőzött ilyen szintű epikust.


Ezzel kizárásra kerül majdnem mindenki, aki nem a TOP 1 szövetségben van, valamint a szerver legnagyobbjai nem ott vannak.


Sztem ha egyedul le tudod nyomni akkor a szovetsegi tarsaid segitsegevel is. Vagy tevedek?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.97
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
25. hozzászólás - 2011.11.29. 23:24:04
Sajnos nem voltam ott a megbeszeles javan, de azert leirok ket otletet ami valojaban egy:

Korlatan LGY es AFP koltesi lehetoseget javaslok:

LGY:
Turbokvazár
Minden turbokvazár vásárlása 5000 lélekgyémánttal drágább, mint az előző. Amennyi van nálad annyival magasabbnak számít tudatturbó szakértelmed.

AFP:
Költség: szint+10 AFP
Hatás: legalacsonyabb tulajdonságod eggyel megnő.

No és megaesszenciából is tennék be valami hasonlót, amit CSAK akkor lehet megszerezni, ha összeraknál egyet, de nincs olyan mega amit még nem szereztél meg. Erre most hirtelen nem tudok értelmeset mondani, nyilván a sima megaesszenciánál alacsonyabb tápértékű cucc kell.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.31
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
26. hozzászólás - 2011.11.29. 23:29:32 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Csak a problémásakhoz szólnék hozzá, a többi tetszik

Új szövetségi épületek Craslorg javaslatai alapján.


Én keveslem, és pont a problémamegoldó épület maradt ki. Szerintem még egy kört megérdemel a tárgyalás.

Sisakok. Egy új tárgytípus, amit bizonyos szint után a lélekkufárnál lehet megvásárolni. A sisakok elsődleges tulajdonsága a védekezés. Az eladási ár 3 komponensből tevődik össze: őskő, lélekgyémánt és sisakszilánk. Sisakszilánk szerzéséről majd később.


Ezzel gondok lesznek... Jelenleg mindenki talál az új fókuszok, és a szint miatt. A közelharci kritikus találat (csak fegyver alapsebzést dupláz!) áll szemben a sikeres varázslat-besült varázslat sebzéssel szemben. Az eddigi közelharc erősítések sajnos nem érték el a kellő hatást, erre sisakkal levédjük még a találatok számát is? Azaz az IQ még nagyobb hangsúlyt kap?

Az energiakristályosító maximális szintje 20-ról 50-re nő.


Azaz akinek van zsákja, szintlépésenként 50 őskövet termel? És szintlépésenként 50 kiégettet? NERF a lopás szakértelemnek?

A nekrofun fókusz maximális szintje 15-ről 49-re nő, de a 15 fölötti szintek csak az IQ-t növelik (szintenként 1/2-del), a manaregenerációt nem.


Na ez totális bukta MÉG IQ MÉG IQ stb... Jelenleg a top +IQ mennyi? +300?
~1000-es alapIQ jelenleg a játék topja, nem véletlenül messze a legnagyobb tulajdonság!
Ennél már kategóriákkal jobb az az ötlet, hogy a mágia tulajdonság fejlesztési költségét csökkentse.

Az epikusokhoz hasonlóan, a magas szintű entitások is kapnak ellenálló bőr szakértelmet.


Az 1 spelles csattogás még megmaradt, de jó kezdés az Enti korrekciós úton.

160. vagy magasabb szintű tárgyat dobó entitás támadásához feltétel, hogy a játékos szövetsége is legyőzött ilyen szintű epikust.


Ezzel egy szövis globalizálást akarunk vagy mi? Én sokkal inkább abban látom a megoldást, hogy a tárgyal viselhetőségét kellene helyrerakni. Ezzel levédve, hogy 80. szintű karakterek 160-as ékszerekben rohangáljanak. Különösen, hogy fél évente lesz ládika...

A vadászat oldalon lesz egy statisztikai összesítés a legutóbbi 50 vadászatodról (összes szerzett LE, átlag LE, talált kalandok és esszenciák száma stb)


Teljesen felesleges bitagyúaknak szóló fejlesztés, mely helyett lehetne értelmes dolgokkal foglalkozni.
Ilyen formában ráadásul értelmetlen, mivel már 100 vadászat indítható egyben, valamint az embert nem 1 széria statisztikája érdekli, hanem szinteken át! Csak akkor van értelme, ha minden vadászatot folyamatosan hozzáad a statisztikához, és a játékos dönti el mikor reseteli a statisztikát.

Állatkép megváltoztatás.


Na ez se éri meg a maga adag fejlesztési kapacitását. Egyáltalán a felszólalón kívül ez érdekel valakit?

Esemény alatt ne lehessen a gyorsításoknál a CSP-t őskővel kiváltani.


??? Pont ez a taktikázási lehetőség! Vagy ezentúl az inspirátor/inspiráció se működik eventek alatt???
Pontszám: 7.06
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
27. hozzászólás - 2011.11.29. 23:54:11
Közelharci sebzésekre egy megjegyzés: A fókuszált erő AF skill nevetségesen gyenge, az 50 AF pont pedig nagyon drága érte. Sokat segítene a Birka által vázolt helyzeten ha hatékonyságát megdupláznátok (azaz szintenként adna +1% sebzést).

Nekrofun fókuszos kritikával pedig maximálisan egyetértek, szerintem is öngól. A legerősebb statot tovább tápolni egyszerűen nem logikus. Aki azt hiszi ettől erőpsebb lesz az téved, a legerősebb szövik tagjai egy ideig valóban még erősebbek lezsnek tőle (ez kivánt cél amúgy?), de kb ennyi. Ennél az is jobb lenne ha nevéhez hűen simán csak manaregent adna (abban mi a veszélyes?). Vagy a inkább segítene azon a ratyi mágián valamit, amit kb csak építő karik fejlesztenek már (erre a mágustorony is jó lehet).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.65
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
28. hozzászólás - 2011.11.30. 00:11:48 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.11.29. 17:48:31


Megnő az átokpiramis maximális szintje 20-ról 30-ra. 30-as szinten a megátkozott karakterről a Segítségnyújtás is leesik, ha a segítséget adó karakter legalább 1 napja inaktív.

.


Miklós: Ez megint nem érne semmit a segítségnyújtásos pókok ellen. Mivel a segítségadó mannás karakterekkel is belépnek minden nap mannázni. Ergo nem esik le a kéz.
V1: Yagami Light
Pontszám: 8.19
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
29. hozzászólás - 2011.11.30. 00:30:49 (Válasz Paco #14 hozzászólására.)
Idézet: Paco - 2011.11.29. 19:47:57
Ami még elhangzott mint kérés, de ezeket egyenlőre nem tudjuk biztosra megígérni:
160. vagy magasabb szintű tárgyat dobó entitás támadásához feltétel, hogy a játékos szövetsége is legyőzött ilyen szintű epikust.


Ezzel kizárásra kerül majdnem mindenki, aki nem a TOP 1 szövetségben van, valamint a szerver legnagyobbjai nem ott vannak.
Pedig vannak azért páran, akik nem ilyen szövetségben leledzenek, és entitásvadászként céljuk minél nagyobb kincset kiszedni - akár nagyobbat, mint ahol a szövetségük tart - pusztán azért, hogy a környezetükhöz mérten taktikázzanak, és erősödjenek.
Ennek nem látom értelmét.


Szia!

Ha jól láttam V1-en a Dominiben vagy 65 szintű pók karakter. 115 ös tárgyat is láttam nálad. Egy kérdés. Szerinted amikor a játékban elérte az első karakter a 65. szintet hányas szintű epikus tárgya volt?

Vagy annak nem látod értelmét, hogy az összes szövi ül a fenekén és várja, hogy az Azúr kiüsse az új kincstáblát és ő gyógyital nélkül kiszedje ingyen az entitásból? Ez szerinted mennyire igazságos azokkal szemben aki időt és gyógyitalt áldoznak rá?
V1: Yagami Light
Pontszám: 8.14
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
30. hozzászólás - 2011.11.30. 00:39:18 (Válasz Birka #26 hozzászólására.)
Pozitív vagy negatív nerf a lopasra?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.41
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
31. hozzászólás - 2011.11.30. 00:42:07 (Válasz Birka #26 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.11.29. 23:29:32
Csak a problémásakhoz szólnék hozzá, a többi tetszik



Sisakok. Egy új tárgytípus, amit bizonyos szint után a lélekkufárnál lehet megvásárolni. A sisakok elsődleges tulajdonsága a védekezés. Az eladási ár 3 komponensből tevődik össze: őskő, lélekgyémánt és sisakszilánk. Sisakszilánk szerzéséről majd később.


Ezzel gondok lesznek... Jelenleg mindenki talál az új fókuszok, és a szint miatt. A közelharci kritikus találat (csak fegyver alapsebzést dupláz!) áll szemben a sikeres varázslat-besült varázslat sebzéssel szemben. Az eddigi közelharc erősítések sajnos nem érték el a kellő hatást, erre sisakkal levédjük még a találatok számát is? Azaz az IQ még nagyobb hangsúlyt kap?


Itt Birkával kell, hogy egyet értsek. Magas szinten sincs egyensúlyban a közelharci sebzés a varázslatéval. Ha betalál a varim. 20-23 ezer sebzés. Közelharcban már nincs esélye az ellenfélnek.


A nekrofun fókusz maximális szintje 15-ről 49-re nő, de a 15 fölötti szintek csak az IQ-t növelik (szintenként 1/2-del), a manaregenerációt nem.

Na ez totális bukta MÉG IQ MÉG IQ stb... Jelenleg a top +IQ mennyi? +300?
~1000-es alapIQ jelenleg a játék topja, nem véletlenül messze a legnagyobb tulajdonság!
Ennél már kategóriákkal jobb az az ötlet, hogy a mágia tulajdonság fejlesztési költségét csökkentse.


Itt is Birkával értek egyet az IQ tovább tápolni. Jelenleg elég 2 max. 3 tulajdonságot húzni a játékban. IQ-szerencse.
Esetleg valahogy kellene egy határt húzni a legmagasabb és a legkisebb alaptulajdonság között mennyi lehet a max. és addig a legmagasabbat nem lehetne húzni amíg a legkisebbet nem viszi tovább. (Gondolom erre a felvetésre sokan elkezdtek szidni).

Amúgy én jelenleg a tárgyakból +312 IQ tudok összeszedni.

Esemény alatt ne lehessen a gyorsításoknál a CSP-t őskővel kiváltani.


??? Pont ez a taktikázási lehetőség! Vagy ezentúl az inspirátor/inspiráció se működik eventek alatt???


Ehhez abszolút nem kellene hozzányúlni. Aki egyszer kifizette az árát, had lője el akkor amikor akarja, ha már másoknak sem volt korlátozva. Ez teljesen értelmetlen felvetés.
V1: Yagami Light
Pontszám: 8
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
32. hozzászólás - 2011.11.30. 06:16:24 (Válasz Ariel #21 hozzászólására.)
Maradjunk annyiban, hogy ezt lekorlátozni hülyeség. Entitást 3 naponta üthetsz. Azaz 45 nap alatt jut el oda bárki, hogy egy olyan tárgyat szerezzen, amit a top szövik epikusból 30 nap alatt kiütögetnek és lépnek tovább. Igen, szép dolog látni, hogy nektek 150-160-as szintű tárgyaitok vannak, amelyek nagyobb tápok, mint bárki másnak az epikus kincsei, ezért - bár ugyanúgy halad más is az epikusokkal, a bajnokik és már előnyök miatt az entitás az egyetlen esély, hogy tartani lehessen veletek a lépést. Hozzáteszem, magas szinten már nem 6 naponta lehet 2 entitást lecsapni, mert a szintlépés jóval lassabb.
Ezt a dolgot én is ellenzem, fölöslegesen nyitja az ollót, pláne, mikor valaki 90-100-as szinten rohangál a szerencsés szöviválasztás miatt ilyen cuccban, a környékén meg 30-40-50 szinttel alacsonyabb tárgyakkal mászkálnak.
*Hozzáteszem, másvalamit ki lehet találni természetesen az epik cuccok használatára, de ne az entitás kilövése legyen a megoldás, mert a szint*2 is komolytalan. Pláne azért sem jó kilőni, mert akkor az, aki AF-et is fejlesztett hozzá, dobhatja a kukába azokat a pontokat, emellett egy fix küldetés 2 szintenként. Eddig nem olvastam mellette érvet, csak ellenérvet, szóval egyértelmű az elutasítottsága.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.11.30. 06:18:27-kor
Pontszám: 8.33
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
33. hozzászólás - 2011.11.30. 07:22:27 (Válasz Morzkod #24 hozzászólására.)
Tévedsz.
Egyrészt, nem magamnak sírom, hogy ez a fejlesztés marhaság lenne. Az entitásom szintje jelenleg lényegtelen, de vannak olyanok nálunk, akik magasabb entitást képesek ölni, mint ahol a szövetségünk tart. Mindezt azért, mert AF-ből is tesznek érte, valamint lépik a szinteket, hogy újabb és újabb lény legyőzésével képesek legyenek jobbá válni a környezetükhöz képest.
Ez miért baj?
Akkor minden csak a TOP 1-nek legyen elérhető, de a többi, több közelben lévő szövetség ne kapja meg ugyanazt? Vagy a kisebb szövetségben lévő erősek is maradjanak csendben, és álljon be az egyenséma?
Szerintem erre épp elég volt a tárgyhasználati korlátozás.
Másrészt, nem minden szövetség lép 20 naponta 1 kincstáblát. Magunkból indulok ki, nálunk egy nagy, majd visszahívott, egy nagy, egy visszahívott, stb. Ilyen szinten haladunk, de ezt sem minden nap, óra pontossággal. De van úgy, hogy a nagyok, ha egyedül vannak, elég csak ÉP-vel bírni, és képesek legyúrni a saját entitásukat, mert nem folyamatosan gyógyul, ellentétben az epikussal.

Ahogyan Ariel is megjegyezte:
Azért ne essünk túlzásokba. Az entitás darálása nevetségesen egyszerű, még gyógyital sem kell hozzá, csak némi csp. Az aurasebzés és a tüskés bőr óta pedig még sebzést sem kell produkálni az entitás ellen.

Tehát entitással lehet haladni egyéniben is, a szövetség segítsége nélkül is.
(Az pedig hab a tortán, hogy Cras nálam is jobban kifejtette ezt lentebb ma)

Idézet: Craslorg - 2011.11.30. 06:16:24
Maradjunk annyiban, hogy ezt lekorlátozni hülyeség. Entitást 3 naponta üthetsz. Azaz 45 nap alatt jut el oda bárki, hogy egy olyan tárgyat szerezzen, amit a top szövik epikusból 30 nap alatt kiütögetnek és lépnek tovább. Igen, szép dolog látni, hogy nektek 150-160-as szintű tárgyaitok vannak, amelyek nagyobb tápok, mint bárki másnak az epikus kincsei, ezért - bár ugyanúgy halad más is az epikusokkal, a bajnokik és már előnyök miatt az entitás az egyetlen esély, hogy tartani lehessen veletek a lépést. Hozzáteszem, magas szinten már nem 6 naponta lehet 2 entitást lecsapni, mert a szintlépés jóval lassabb.
Ezt a dolgot én is ellenzem, fölöslegesen nyitja az ollót, pláne, mikor valaki 90-100-as szinten rohangál a szerencsés szöviválasztás miatt ilyen cuccban, a környékén meg 30-40-50 szinttel alacsonyabb tárgyakkal mászkálnak.
*Hozzáteszem, másvalamit ki lehet találni természetesen az epik cuccok használatára, de ne az entitás kilövése legyen a megoldás, mert a szint*2 is komolytalan. Pláne azért sem jó kilőni, mert akkor az, aki AF-et is fejlesztett hozzá, dobhatja a kukába azokat a pontokat, emellett egy fix küldetés 2 szintenként. Eddig nem olvastam mellette érvet, csak ellenérvet, szóval egyértelmű az elutasítottsága.



Idézet: Rjúku - 2011.11.30. 00:30:49


Szia!

Ha jól láttam V1-en a Dominiben vagy 65 szintű pók karakter. 115 ös tárgyat is láttam nálad. Egy kérdés. Szerinted amikor a játékban elérte az első karakter a 65. szintet hányas szintű epikus tárgya volt?

Vagy annak nem látod értelmét, hogy az összes szövi ül a fenekén és várja, hogy az Azúr kiüsse az új kincstáblát és ő gyógyital nélkül kiszedje ingyen az entitásból? Ez szerinted mennyire igazságos azokkal szemben aki időt és gyógyitalt áldoznak rá?


[OFF] Mielőtt ténylegesen válaszolok a kérdésedre: Hetekkel ezelőtt írtam neked egy levelet, azóta sem érkezett tőled válasz rá.
Ezek alapján nem érzem, hogy kellene válaszolnom számodra, de megteszem.[OFF END]

Igen, jól látod, hogy a Dominiben vagyok. Póknak is lehet mondani, ki hogyan nevezi. De mindenképpen az aktív játékosi állomány része vagyok, és nem mellékesen őskő használó is.
Nem emlékszem már rá, hogy milyen ékszerei voltak az első 65-ös szintet elérő játékosnak, de lehet, hogy Sharpa anno nem feszített ilyesmivel, ahogyan Te sem ezzel a karakterrel rohangáltál, míg Kóc át nem adta a karaktert.
Ám az akkor volt, most pedig most van, és azóta rengeteg minden megváltozott.
Várjuk, hogy az AL kiüsse az új táblát?
Na de kérlek; kéri valaki az Azúr Légiót, hogy kiüsse? Hajtja őket valaki, hogy akkor most haladni kell a leöléssel? Szempont a tápolás, ezért haladtok az epikusok ölésével.
Minél hamarabb megvan az új tárgy, annál nagyobb hasznot lehet vele elérni a többiekhez képest. Az pedig, hogy utána ki, hogyan, és milyen módon szerzi meg entitásból, miért fáj?
Senki nem kérte, hogy törd az utat, de ha felvállalod, akkor nem kell csodálkozni, hogy mások is arra akarnak menni.
A hozzászólást Paco módosította 2011.11.30. 07:23:23-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.56
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
34. hozzászólás - 2011.11.30. 07:23:10 (Válasz Viszok009 #30 hozzászólására.)
Milyen az a pozitív nerf?

Innentől kezdve senkinél nem lesz kiégett őskő, mert azonnal be fogja tolni az épületbe. Lopni nem lehet, ha nincs az "áldozatnál" kő!
Pontszám: 7.53
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
35. hozzászólás - 2011.11.30. 07:28:42 (Válasz Rjúku #29 hozzászólására.)
Vagy annak nem látod értelmét, hogy az összes szövi ül a fenekén és várja, hogy az Azúr kiüsse az új kincstáblát és ő gyógyital nélkül kiszedje ingyen az entitásból? Ez szerinted mennyire igazságos azokkal szemben aki időt és gyógyitalt áldoznak rá?


Na várjunk, azt hogy csöpög a csap nem úgy kell megoldani, hogy a kerületben elzárom a vizet!

-Az AL-nek folyamatosan várnia kell a kincstáblákra --> Be kell tenni pár kincstáblát előre, és meg van oldva a kérdés.
-Az Entik trükkökkel túl könnyen üthetőek --> Ki kel javítani a visszasebzéses trükköt/az 1 varázslatos csattogást.
-A szint*2-es epikkincs korlátozás sajnos nem vált be, mivel a szinttel nem lineálisan nő a tárgyak erőssége --> helyretenni a hordhatósági korlátot
Pontszám: 7.53
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
36. hozzászólás - 2011.11.30. 07:38:38 (Válasz Birka #26 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.11.29. 23:29:32
Sisakok. Egy új tárgytípus, amit bizonyos szint után a lélekkufárnál lehet megvásárolni. A sisakok elsődleges tulajdonsága a védekezés. Az eladási ár 3 komponensből tevődik össze: őskő, lélekgyémánt és sisakszilánk. Sisakszilánk szerzéséről majd később.

Ezzel gondok lesznek... Jelenleg mindenki talál az új fókuszok, és a szint miatt. A közelharci kritikus találat (csak fegyver alapsebzést dupláz!) áll szemben a sikeres varázslat-besült varázslat sebzéssel szemben. Az eddigi közelharc erősítések sajnos nem érték el a kellő hatást, erre sisakkal levédjük még a találatok számát is? Azaz az IQ még nagyobb hangsúlyt kap?


Összekevered a támadást meg a sebzést. Ne tedd.

Az energiakristályosító maximális szintje 20-ról 50-re nő.


Azaz akinek van zsákja, szintlépésenként 50 őskövet termel? És szintlépésenként 50 kiégettet? NERF a lopás szakértelemnek?


Erdekes, hogy skype-on inkabb hype-ot mondtak a lopasra emiatt.
Azert mielott fix 50 oskovel szamolsz, szamold at azt is mennyi kiegettet kell ehhez beepiteni.

A nekrofun fókusz maximális szintje 15-ről 49-re nő, de a 15 fölötti szintek csak az IQ-t növelik (szintenként 1/2-del), a manaregenerációt nem.


Na ez totális bukta MÉG IQ MÉG IQ stb... Jelenleg a top +IQ mennyi? +300?


Butasagot fecsegsz, ha mindenki kap +X IQüt akkor a valosagban semmi nem tortent, maximum a fix kihivasokkal szemben leszunk picit erosebbek.

Ennél már kategóriákkal jobb az az ötlet, hogy a mágia tulajdonság fejlesztési költségét csökkentse.


Ezzel viszont nem lehet nem egyet erteni. KEBLEMRE!

Az epikusokhoz hasonlóan, a magas szintű entitások is kapnak ellenálló bőr szakértelmet.

Az 1 spelles csattogás még megmaradt, de jó kezdés az Enti korrekciós úton.


Tekintve, hogy az entitast a te otletelesed kurta el Biri, en csendben maradnek ebben a temakorben a helyedben.

Állatkép megváltoztatás.


Na ez se éri meg a maga adag fejlesztési kapacitását. Egyáltalán a felszólalón kívül ez érdekel valakit?

Sokan meg nevet se adnak neki.

Esemény alatt ne lehessen a gyorsításoknál a CSP-t őskővel kiváltani.


??? Pont ez a taktikázási lehetőség! Vagy ezentúl az inspirátor/inspiráció se működik eventek alatt???


Elarulom, hogy ezzel az a gond, hogy NEM all mindenki rendelkezesere, de meg csak nem is elony amiert megharcoltal, mint az inspirator. Es nem csak azoknak nincs akik mar korabbi eventen kihasznaltak, hanem azoknak sem, akik eleve oskoert vettek. Ez lassuk be aldatlan allapot. Helyette meg ott van a szelence. Az mindenkinek elerheto. (Gondolom ezert nem is erdekel senkit, mert csak az az elony az igazi elony, amihez amasik nem jut hozza.) Tartom, hogy egy kivezetesi ido utan szunjon meg ez.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.96
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
37. hozzászólás - 2011.11.30. 07:39:55 (Válasz Aurri #27 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2011.11.29. 23:54:11
Közelharci sebzésekre egy megjegyzés: A fókuszált erő AF skill nevetségesen gyenge, az 50 AF pont pedig nagyon drága érte. Sokat segítene a Birka által vázolt helyzeten ha hatékonyságát megdupláznátok (azaz szintenként adna +1% sebzést).


Mindig szerencsetlen dolog igy belenyulni egy kepessegbe, legyen +10 szintje, ami dupla hatekony. Igy nemi plusz AF aran elerheto a tripla hatekonysag.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.96
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
38. hozzászólás - 2011.11.30. 07:42:37 (Válasz Rjúku #31 hozzászólására.)
Idézet: Rjúku - 2011.11.30. 00:42:07
Esetleg valahogy kellene egy határt húzni a legmagasabb és a legkisebb alaptulajdonság között mennyi lehet a max. és addig a legmagasabbat nem lehetne húzni amíg a legkisebbet nem viszi tovább. (Gondolom erre a felvetésre sokan elkezdtek szidni).


Na huzzal ki az elefantoddal a porcelanboltombol.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.98
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
39. hozzászólás - 2011.11.30. 07:44:37 (Válasz Birka #34 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.11.30. 07:23:10
Milyen az a pozitív nerf?

Innentől kezdve senkinél nem lesz kiégett őskő, mert azonnal be fogja tolni az épületbe. Lopni nem lehet, ha nincs az "áldozatnál" kő!


Es ez eddig szted azert nem igy tortent, mert mindenkinek 20-as volt a kristalyosito ugye? Sztem nezz korul Biri.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.98
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
40. hozzászólás - 2011.11.30. 07:46:10 (Válasz Paco #33 hozzászólására.)
Idézet: Paco - 2011.11.30. 07:22:27
Tévedsz.


Kerlek fejtsd ki, mert ez igy a kevesnel is halvanyabb. Miben tevedek? Az entitas lemegy egyedul az epikus meg nem?
Vagy inkabb arrol van szo, hogy neked eleg, ha van egy adag marha aki kiveri neked az uj kincstablat, amibol te is tudsz szemezgetni utana joval olcsobban?
Tovabbra is ugyanugy lehetoseg van kiszedni a magas szintu targyakat, csak epp _realis_ aron.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.11.30. 07:47:14-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.31
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!