Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
961. hozzászólás - 2009.07.01. 17:23:46 (Válasz winnie #958 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.01. 16:42:19
magasabb lények ellen lehet bevetni csak, amik ellen nem biztos, hogy kibír egy karakter 10 percenként egy attakot


Lehet, hogy én értek félre valakit, de rajtam, illetve a mi klánunkon kívül mindenki gyógyitalok nélkül csinálja az epikust? Nekem teljesen mindegy, hogy óránként vagy 10 percenként iszom meg a gyógyitalt.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
962. hozzászólás - 2009.07.01. 17:24:00
vissza a parázs vita elejére: van már valami konkrét infó az irányított vadászattal kapcsolatban?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
963. hozzászólás - 2009.07.01. 17:29:46 (Válasz Ricardo #961 hozzászólására.)
Rá kell készülni előző nap.

1. Az előző esti pihenést éjfél előtt 1 perccel nyomod be, így megmarad 3 pihenés az ütések között. Egy óra alatt nulláról majdnem 20%ra mész, de ha biztosra mész, várhatsz egy kicsit.
2. Este nyolc előtt nem használsz mágikus regent, ha másnap epiket ütsz. Ez szintén gyógyíthat 3-4ezer életpontot, két ütésre is elég lehet.

Mivel éjféltől pihensz, hajnalban jó eséllyel kapásból üthetsz rá egyet, és négyszer felgyógyulhatsz ingyen, azaz ötször rácsaphatsz úgy, hogy nulláról gyógyulsz. Ha eközben van olyan vari, amit elkerülsz, akkor nyerő helyzetben vagy, mert akkor elég lehet két ütés között életpontos cuccokban dekkolni.

Ha rajtad kivül még másféltucatnyi ember szintén ugyanígy cselekszik és rácsap ötször, ki kell végezni. Ha nem, és nagyon gyógyitalozni kell akkor inkább várjatok egy hetet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
964. hozzászólás - 2009.07.01. 17:36:46 (Válasz Mortimer #963 hozzászólására.)
Hát ez elég macerás. (Főleg, hogy nálunk van mikor reggel derül ki, hogy mindenkinek van kedve ütni, és akkor durr bele.)

Persze a manaregent én is használom, a pihenés nem mindig segít (szinte minden nap partizom az azúr légióval), így inkább maradok a 3-4 gyógyitalnál/epikus. Az a 7-8k LE nem oszt nem szoroz. Persze a te módszered hatékonyabbnak tűnik, de az enyémhez elég 9-kor felkelni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
965. hozzászólás - 2009.07.01. 17:43:26 (Válasz Ricardo #961 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.01. 17:23:46
Lehet, hogy én értek félre valakit, de rajtam, illetve a mi klánunkon kívül mindenki gyógyitalok nélkül csinálja az epikust? Nekem teljesen mindegy, hogy óránként vagy 10 percenként iszom meg a gyógyitalt.


gyógyital? azért ott még nem tartok, hogy epikus ellen gyógyital kelljen. magasabb szinten talán fog kelleni, de óránként simán üthetőek még a 70-80. szint közöttiek.

(valszeg +5-8 szinttel a 80-90. szintűekkel is ez lesz a helyzet. vagy nem.)
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.01. 17:50:28-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
966. hozzászólás - 2009.07.01. 17:44:18 (Válasz Ricardo #964 hozzászólására.)
Mi mindig az előző leesése után döntjük el, hogy mikor lesz a következő. Ad hoc nekimenni ezeknek már problémás.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
967. hozzászólás - 2009.07.01. 17:49:42 (Válasz Ricardo #964 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.01. 17:36:46
Persze a manaregent én is használom, a pihenés nem mindig segít (szinte minden nap partizom az azúr légióval), így inkább maradok a 3-4 gyógyitalnál/epikus. Az a 7-8k LE nem oszt nem szoroz. Persze a te módszered hatékonyabbnak tűnik, de az enyémhez elég 9-kor felkelni.


hehe, ahogy azt a top elképzeli:) van pár szövetség, aki így nyomja, mert nyomhatják így. nálunk egy epikus lény 2-3-4 napos ütlegelés, mire leesik. (és még így is a legjobbak között vagyunk epikusilag)

igazából bele is gondoltam, hogy két 55-60. szintű karakter egymaga simán lenyomná nagyon hamar az első 35-40-45 epikust, ld. a tappancsok, a nagy szövetségek meg 3-4-5 óra alatt végeznek a lényekkel. viszont ez emberhalál, ilyen esetben szerintem én is panaszkodnék, már, ha fél nap epikusra jutna 1-2 nap epikus nélküliség. viszont így legalább pár nap ütés után jól jön az a kis szusszanás, amikor licit megy. az epikus leköti az ember energiáit. jó az, ha nem pikkpakk esik le. úgy szerintem elég gépies lenne. rutin.
Pontszám: 2
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
968. hozzászólás - 2009.07.01. 17:53:26 (Válasz winnie #967 hozzászólására.)
Én nem érzem gépiesnek, így sem, hogy 4-5 óra alatt megvan. Lehet közben állatot gyógyítani, vadászgatni, nézegetni, hogy ki kapta a legnagyobb pofont, stb.

Meg persze után két napig lehet azon dühöngeni, hogy megint nem tudunk normálisan vadászni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
969. hozzászólás - 2009.07.01. 18:08:41 (Válasz Ricardo #968 hozzászólására.)
csak arra gondolok, hogy nálatok tuti megvan. nekiszaladtok, dúrjátok, pipa. hol a küzdelem élménye? a bosszankodás, hogy amit napközben levertek, azt éjszaka visszaregenerálja

(erre írtam, hogy amíg két magas szintű karakter el tud gond nélkül jutni a 40. lényig, addig nem nagy kihívás nekik. annál inkább az a 30-40. szintűeknek egy 80. szinű lény.)
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
970. hozzászólás - 2009.07.01. 18:14:21 (Válasz winnie #969 hozzászólására.)
Mi nem küzdünk - Mi játszunk! (Ezért nem is fogunk a TOP 3-ba bekerülni soha a büdös életbe.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
971. hozzászólás - 2009.07.01. 18:17:46
epikus?
nincs annál rosszabb mint ha van 1.5-2k ÉPd és vadászni szeretnél. arra van ott a környéken Nephila vagy Crimson
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
972. hozzászólás - 2009.07.01. 18:37:34 (Válasz S0laris #971 hozzászólására.)
Érdekes én eddig sem verettem le magam senkivel, de ezután már mákom van 2K élettel nekiszaladok Meszynek, hadj örüljön a szegényke...persze 0 LÉ lesz nálam, sokkal jobb, mint egy epikus, sőt akár még az állatait is sebezhetem...

Ha pedig nem jönne be még mindig ott az epik, térkapus monsztra.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
973. hozzászólás - 2009.07.01. 18:57:45
abba gondolj bele hogy milyen durván kiszúrsz velük, csak nyomatod őket TP-vel, tápolod őket, egyszercsak ott vannak 55-60-as szinten miattad és teljesen esélytelenek a többiekkel szemben Nephilát és Crimson-t különösen ajánlom, gyors, fájdalommentes, és bennük lehet bízni, nem támadok már random magas szintűt mert van hogy fennakadnak az IQ-mon és a védekezésemen.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
974. hozzászólás - 2009.07.01. 19:14:13 (Válasz Viszok009 #972 hozzászólására.)
Naponta több támadást is kapok ezzel a céllal. Most eggyel több már nem számít. Amúgy Soul, hogy akarsz támadni a katakombából?? Vagy elintézted magadnak már azt is?
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.40
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
975. hozzászólás - 2009.07.01. 19:14:57 (Válasz S0laris #973 hozzászólására.)
Hát, én a portya tökön rúgása óta még a visszafogottat is elfelejtettem, hogy gyorsítsam a szintlépést, tehát csak nyugodtan:) Napi negyven portya nagy része nullás, ezek helyett szívesen bevállalok 5-10 leüttetést, legalább tudok védelem italát venni, rövidesen úgyis szükségem lesz rá:)
Ezzel együtt persze könnyen lehet, hogy előkészítek valami kis meglepit a rendszeres látogatók számára;)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
976. hozzászólás - 2009.07.01. 19:21:55 (Válasz Meszy86 #974 hozzászólására.)
Hopp-porral...

Egyel több???!! Rád küldöm a 3 horda mind a 300 tagját...mivel átvettem a csodavödröt, befolyásolhatom az akaratukat

"Áhh az a baj, hogy nem tudnál leverni én már túl erős ellenfél vagyok a számodra, ingyen TP meg nem kell..." ( Részlet: Álomvilág I. fejezet- Soul agymenése)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.07.01. 19:22:49-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
977. hozzászólás - 2009.07.01. 19:23:02 (Válasz Crimson #975 hozzászólására.)
Vajh mi lehet az?
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
978. hozzászólás - 2009.07.01. 19:24:45 (Válasz Blizzeeee #977 hozzászólására.)
Visszatámad 16% élettel, döntetlenesbe, -70%on, 200 K LÉ-vel, persze előtte szól, hogy legyen Nálad min 100K LÉ...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
979. hozzászólás - 2009.07.01. 19:26:18 (Válasz Viszok009 #978 hozzászólására.)
Aham, hasonlóképp gondoltam
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 2.83
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
980. hozzászólás - 2009.07.01. 19:27:02
Esetleg berakhatnának 1 küldit, hogy csökkentsd LE difidet 14 millióval
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője