Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
441. hozzászólás - 2009.02.12. 00:07:46 (Válasz Hauer92 #440 hozzászólására.)
Azon problémázok, hogy kettőt sajtolok, és még azzal se érek el semmit, mert egy "gyors, nagy mennyiségű lélekenergiát" adó dologgal nem tudok egyetlen ponttal sem növelni jópár szakértelmet/tulajdonságot.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
442. hozzászólás - 2009.02.12. 00:10:33 (Válasz Mortimer #441 hozzászólására.)
hmn cseles de akkor biza kénytelen vagy mellé vadászni(megjegyzem vadászat nélkül nehézkes állatot szerezni a sajtolásért)
a stílusért ezer bocs csak nagyon rohanok aludni és nagyon nncs kedvem ezt most megfogalmazni bocsika (enye a lusta formám)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
443. hozzászólás - 2009.02.12. 02:42:18 (Válasz Mazlee #437 hozzászólására.)
Ez a dummy elég sértő, és a hsz-ed se válaszolja meg a kérdésem, ellenben rájöttem azt hiszem. Cáfoljatok meg ha nem így lenne:

CSP-t minden X. percben kapsz attól függően hogy mennyire turbózod a fúziód.
Max 48 perc, min. 28,8 perc.
A dolog úgy működik hogy, tegyük fel hogy alapból 40 perc alatt kapnál 1CSP-t, és el kezd számolni a szerver, ha mielőtt lejárna a 40 perc rárakod a turbót akkor a következő CSP-t már nem 40 hanem mondjuk 35 perc alatt kapod meg, egészen addig amíg le nem veszed róla.

Tehát fúziót turbózni kb. csakis folyamatosan érdemes, hiszen szakértelmet nem tudsz váltogatni csak óránként vagy 1 CSP-ért. Ellenben bármikor leveheted szinte, ha 4 órát ment az is jó ha többet az is, de nem jobb ha 24 óránként leveszed és felrakod. Amíg megy ugyanannyi hasznot hajt bármennyit is ment végül. Persze a bekapcsolás és kikapcsolásoknál lehetnek veszteségek de ezt már Miklósék tudnák megmondani sztem, vagy ki kell elemezni vkinek.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
444. hozzászólás - 2009.02.12. 10:08:08 (Válasz Szurilo #443 hozzászólására.)
Idézet: Szurilo - 2009.02.12. 02:42:18
Ez a dummy elég sértő, és a hsz-ed se válaszolja meg a kérdésem, ellenben rájöttem azt hiszem. Cáfoljatok meg ha nem így lenne:

CSP-t minden X. percben kapsz attól függően hogy mennyire turbózod a fúziód.
Max 48 perc, min. 28,8 perc.
A dolog úgy működik hogy, tegyük fel hogy alapból 40 perc alatt kapnál 1CSP-t, és el kezd számolni a szerver, ha mielőtt lejárna a 40 perc rárakod a turbót akkor a következő CSP-t már nem 40 hanem mondjuk 35 perc alatt kapod meg, egészen addig amíg le nem veszed róla.

Tehát fúziót turbózni kb. csakis folyamatosan érdemes, hiszen szakértelmet nem tudsz váltogatni csak óránként vagy 1 CSP-ért. Ellenben bármikor leveheted szinte, ha 4 órát ment az is jó ha többet az is, de nem jobb ha 24 óránként leveszed és felrakod. Amíg megy ugyanannyi hasznot hajt bármennyit is ment végül. Persze a bekapcsolás és kikapcsolásoknál lehetnek veszteségek de ezt már Miklósék tudnák megmondani sztem, vagy ki kell elemezni vkinek.


Ezt irtam en le itt par nappal ezelott.
Meg annyi, hogy nem csak a kovetkezot, de az eppen aktualisat is hamarabb kapod.
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
445. hozzászólás - 2009.02.12. 11:02:32
Én meg ezért szoktam úgy pihenni (ha máshová épp nem kell) hogy a fúzión van a turbó. 8-10 órát megy és az már megérős.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
446. hozzászólás - 2009.02.12. 11:08:26 (Válasz Szurilo #443 hozzászólására.)
nem sértésnek szántam csak próbáltam kellően szájbarágósan elmagyarázni ha Koc leírása után sem értetted meg.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
447. hozzászólás - 2009.02.12. 12:21:18 (Válasz Szurilo #443 hozzászólására.)
Idézet: Szurilo - 2009.02.12. 02:42:18
Ez a dummy elég sértő


A "...for Dummies" az egyik legjobb, kezdőknek szóló oktató könyvsorozat a világon (gondolom Mazlee erre célzott). Egyértelműen, egyszerűen, szájbarágósan, lépésről-lépésre vezeti be az olvasót az adott témába. A Photoshop for Dummies-ból többet tanultam, mint az 50000 Ft-os tanfolyamból és a komoly szakkönyvekből összesen.
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
448. hozzászólás - 2009.02.14. 08:26:44
Az intelligens kedvenc szakértelem a kennelben is érvényesül?
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
449. hozzászólás - 2009.02.14. 16:23:26
Igen,de kevesebbet ér asszem...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
450. hozzászólás - 2009.02.14. 16:26:57
A kennelben 3%-ot ér a az intelligens kedvenc egy szintje. Mivel az elején a szakértelem maga is csak 3%-ot adott 5% helyett szintenként, ezért lehet, hogy ez csak egy bug, nem direkt van, hanem Miklósék elfelejtették átállítani.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
451. hozzászólás - 2009.02.14. 16:34:25
Valami bug van benne, mert 3-as kennelnél, 50-es intelligens kedvenccel ilyen variációk vannak:
1. állat felszerelés nélkül: 75 TP,
2. állat implantátummal (+4 TP): 105 TP.

Ha valaki tudja a megoldást, legyen kedves megosztani velünk.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
452. hozzászólás - 2009.02.14. 19:05:58 (Válasz Ricardo #450 hozzászólására.)
A 3%-os intelligens kedvencre én is rákérdeztem pár hete Miklósnál, ezt írta vissza:

"szia, semmilyen változás nem történt! arról volt szó mindössze, hogy az információ hiányos volt, és pontositottuk. Az int. kedvenc mindig is 5% volt, a leirás volt hibás, erre egy játékos hivta fel a figyelmemet, javitottuk."

Az Állategészségügyi reform topicban már felhívtuk a figyelmét, hogy a Kennelnél továbbra is 3% van, még nem reagált. Egyébként ott írja azt is, hogy a Kennel hatékonysága a szintjeinek növekedésével emelkedni fog, nem csak az időtartam tolódik majd ki.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.02.14. 19:07:15-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóKubilaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
453. hozzászólás - 2009.02.14. 19:47:06
Érdekelne hogy az állatokat mikor érdemes cserélni? Egyáltalán érdemes-e cserélgetni?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
454. hozzászólás - 2009.02.14. 19:54:36 (Válasz Kubila #453 hozzászólására.)
Nézz át az Állategészségügyi reform topikba.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóVillamkezuFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
455. hozzászólás - 2009.02.16. 11:26:36
Hali! Valaki tudna segíteni? Mi az Lélekenergia sajtolás? Mármint tudom hogy tudok lélekenergiát szerezni meg minden de foggalmam sincs hogy mi az a sajtolás!:D
Segítség, meghülyültem!
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
456. hozzászólás - 2009.02.16. 11:43:04 (Válasz Villamkezu #455 hozzászólására.)
Idézet: Villamkezu - 2009.02.16. 11:26:36
Hali! Valaki tudna segíteni? Mi az Lélekenergia sajtolás? Mármint tudom hogy tudok lélekenergiát szerezni meg minden de foggalmam sincs hogy mi az a sajtolás!:D


http://vegzetur.wikidot.com/

Olvass, tanulj!
Pontszám: 5.17
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
457. hozzászólás - 2009.02.16. 13:21:52
Befogott állatokból tudsz,ha megvan a szakértelem hozzá
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
458. hozzászólás - 2009.02.16. 14:17:58 (Válasz Villamkezu #455 hozzászólására.)
Idézet: Villamkezu - 2009.02.16. 11:26:36
Hali! Valaki tudna segíteni? Mi az Lélekenergia sajtolás? Mármint tudom hogy tudok lélekenergiát szerezni meg minden de foggalmam sincs hogy mi az a sajtolás!:D


amiről nincs fogalmad, arra következtethetsz, hogy vagy még nem ismert szakértelem (mihamarabb szerezz 30-as tanulást) vagy még nem jársz azon a szinten, ahol megismerheted.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
459. hozzászólás - 2009.02.16. 14:36:39
Én ezt tudnám javasolni mindenkinek!
meg nem tudom lehetne-e ilyet de szerintem a játékba is fel lehetne dobni ezt a linket mert nagyon sok tök jó info van fent!

http://vegzetur.wikidot.com/
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
460. hozzászólás - 2009.02.17. 09:54:49 (Válasz Junior0 #459 hozzászólására.)
A játékosok 90%-a arra sem képes, hogy egyszer benézzen a fórumba. Inkább bénáznak, szentségelnek, hogy már megint elrabolták 5000LE-jüket, aztán abbahagyják az egészet a "csalók" miatt. Ezek az emberek akkor sem használnák a wikit, ha egy óriási, képernyőt eltakaró pop-up ablak ugrana fel percenként, ami reklámozza. Az internetezők többsége előbb jut információkhoz a kocsmában vagy ABC-ben, mint hogy a kacska kezével bepötyögje a keresett infót a Google-ba.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!