Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1141. hozzászólás - 2010.03.27. 08:08:06 (Válasz Eliteninja #1139 hozzászólására.)
Ha támadsz, az mindig kétesélyes! Szóval csak olyat üss akit biztosan leversz, ellenkező esetben vállald a következményeket.

A szakértelem igen is kell, bár én nem használom, de ellenem biztos sokan használják . A gyengébbeknek is kell valami menekülési út, hogy ne lopjanak el tőlük minden fejlődésre összekapart Le-t!

Szerintem, ha olyat támadsz akitől 2-3 alkalommal nem hozol semmit, akkor célszerű másik célpontot keresni, legalább is én így vagyok ezzel...

Ja és itt van az új szaki az energiahasznosítás, ami csak részben oldja meg a problémád (0Le-s portya kizárva), sajnos a bukás veszélye még mindig megmarad, de ez meg a Te felelősséged
Pontszám: 7.55
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1142. hozzászólás - 2010.03.27. 09:10:15
Szerintem Elitninja jól látja a problémát! De nem a transz projekció a bűnös, hanem a lélekszívás. A kettő kombinációjának elterjedése fogja megölni a portyát, amikor már elég széles rétegnek lesznek elérhetőek a lélekszívásos tárgyak. Most még csak pár embernek van a top 100-ban szürke lélekrablója, de ahogy egyre alacsonyabb szintűek is hozzá fognak jutni, akkor fognak sokan rájönni mit is jelent ez a taktika!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.68
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1143. hozzászólás - 2010.03.27. 13:20:10 (Válasz Yasmina #1141 hozzászólására.)
Azért ez erős túlzás, hogy kétesélyes. Azon a szinten igaz, kicsit lejjebb már akár szinten belül is több, mint 1000 tö különbségek vannak, -70%al is esélytelenek a védekezők sokszor.

Transzcendálist legtöbb esetben vagy a lélekszívásos védekezésre használják, vagy pl. Én a többi erős játékos elől rejtem el vele a portyákhoz szükséges indulótőkét. Az igazán gyenge játékosoknak még az ennél sokkal fontosabb szakijai is hiányosak, ráadásul a 15% alatti elköltést ez sem válthatja ki. Arra lenne mondjuk jó, hogy a térkapuhoz szükséges lét lehessen tartogatni, de mivel ennyire meg lett erősítve, védekezésnél nagy hasznot hozhat.

Energiahasznosításom volt, el is felejtettem gyorsan, jobban járok egy vadászattal, mellé egy kihívással az állatoknak, mint egy EH-s portyával. Vagy a legyőzött karakterből sikerült már valakinek sajtolni? És nem is a visszafogottal állítom most szembe, csak egy sima vadászattal, és még így sem állja meg a helyét.

Esetleg védekezőként ha nem lehetne az elrejtett lé alapján szívni? Ugyanúgy védi a projekció, nem lehet elrabolni, de védekező csatában egyáltalán nem játszana szerepet? Akkor választani kéne, a biztos védelem és a lehetséges szívás közt, és még mindig nagyot lehetne akasztani, ha valaki megnyeri a csatát. Sajna ahogy néztem a toplistát, azokon a szinteken a célpont is kevés, a játékosok is jók, a felszerelések is sokféle lehetőséget biztosítanak, lehet, hogy a transzcendális már túl erős? Mindenesetre Én meg sem próbálnék ott portyázni, ha csak nem a tp gyűjtése a célom...
Pontszám: 6.75
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1144. hozzászólás - 2010.03.27. 13:51:59 (Válasz Eliteninja #1139 hozzászólására.)
Üzenjetek, hadat, háborúban nem működik a projekció.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.29
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1145. hozzászólás - 2010.03.27. 14:19:55 (Válasz Almási Viktor #1144 hozzászólására.)
Kapitulálnak és a bcs miatt még békések is lesznek. Meg Ninja célpontjainak a szövijeinek mind hadat üzennénk jól néznénk ki. Főleg, hogy sok közöttük a rubin.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.87
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1146. hozzászólás - 2010.03.27. 16:16:20 (Válasz Rafkós #1143 hozzászólására.)
Milyen szintről beszélünk?
V3-on 67. szinten vagyok és ott van Le-ben gazdag célpont bőven! Itt is van jó pár száz Tö különbség a karakterek között, de nem mindig a Tö száma a fontos, inkább az, hogy ki mit fejleszt.

Mindenhol megvan a megfelelő módszer, hogy-hogy is lehetsz sikeres a portya terén, de ebben nem én vagyok a mester, max a karmester
Pontszám: 7.58
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1147. hozzászólás - 2010.03.27. 16:22:56 (Válasz Yasmina #1146 hozzászólására.)
Támadjak mást? Köszi, mi van, ha nincs? hiába verek el biztosan valakit, ha semmit nem tudok tőle hozni, azért, mert van egy ilyen szaki ami jól megszopatja a támadókat. Az EH miatt meg nem fogom lefelejteni a VF-et, mert baromira nem éri meg. Nem a LE szívással van a gond, hanem azzal, hogy üres TP van csak a portyában semmi más, kivéve akkor, ha felkenődsz valakin, mert akkor meg bukás, nem is kicsi:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 8.29
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1148. hozzászólás - 2010.03.27. 16:44:22
akkor ha más nem pergesd a küldiket 15ppn , kicsi tpre .Krit vari , kábítás ,térkapu , vagy állatszintlépés . ha van küldis láncod akkor még jobb , s akkor már egész jó kis tps lé átlag fog kijönni még ha lé sincs benne .Sőt ezt lehet még minimalizálni , ha nem 100%os célpontot keresel ..
v1 Lucky Luke
Pontszám: 7.88
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1149. hozzászólás - 2010.03.27. 16:56:47 (Válasz Eliteninja #1147 hozzászólására.)
Még hogy nincs elég ellenfél?!
A V2-őn nem az én 65. szintű karakterlapomra van kiírva ez:
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 85454 lélekenergia és 36 TP. (elég jó Le/Tp arány, ha utánaszámolok)

mellesleg ezen a szinten van bőven ellenfél

a V1-ről no comment, ott nincs karakterem
Pontszám: 4.59
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1150. hozzászólás - 2010.03.27. 17:00:05 (Válasz Mona89 #1148 hozzászólására.)
Állat a barátiért is lép szintet, 0 tp-vel, és még ki sem szívják közben. Szint*200 léért a kritvari megintcsak gyengébb, mint a vadászat, kábítás megéri akkor, ha végigmegy a csata, jóval kisebb szintű, nem 100%os célpont ellen, viszont sokkal kevesebbszer fordul ez elő. Térkapu küldivel, lélekszívással, állatos, meg hozzá valami azért sokkal erősebb le/tp arány, dukát meg ugyanúgy jár érte. Portyázással teljesítve elég, ha egyszer bebukik, egyszer leszívják, és még ő fizet rá, nemhogy nyerne. Olyan magas szinten nem úgy megy, mint nálunk, hogy tudunk 1000 csatát nyerni zsinorban kezdeményezőként, ha akarunk.
Pontszám: 6.17
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1151. hozzászólás - 2010.03.27. 17:00:32 (Válasz Mona89 #1148 hozzászólására.)
Nem látok bele Ninja fejébe, de mi van, ha azért szeretne portyázni, mert nagyokat, vagy sok kicsit rabolhat, ember-ember ellen. Ez az ami izgi. Ehelyett ha nyer 0LE, ha veszít 4k bukta. Tamagocsi küldi pörgetés amúgy is megvan.

Bár Ninja és a kritvari.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.87
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1152. hozzászólás - 2010.03.27. 17:02:42 (Válasz Rafkós #1150 hozzászólására.)
Ütni kell a Kristályt hordát, azoknál mindig van Le
Nem a legjobb Le/Tp arány jön belőlük, de a semminél jobb az is!
Pontszám: 6.38
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1153. hozzászólás - 2010.03.27. 17:12:13 (Válasz Yasmina #1149 hozzászólására.)
Shaun meg Ninja két külön világ.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.87
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1154. hozzászólás - 2010.03.27. 17:20:37 (Válasz Yasmina #1152 hozzászólására.)
20 szinttel lejjebb játszom, itt van célpont, megy is a portya, épp ezért nem akartam elhinni, hogy ott nincs. Kipróbáltam, úgy, ahogy itt portyázom, ott csak bukni lehet, bár szerintem ha transzcendális nem lenne, akkor sem hagynának azok a játékosok maguknál rabolható lét, de legalább nem végezne a nyertes fél -5000ben. Nameg így akarjon az ember szintet léptetni... még hagyján, hogy erősebbek az ellenfelek, de, hogy tamagocsivá válik a dolog, az már sok.
A hozzászólást Rafkós módosította 2010.03.27. 17:21:10-kor
Pontszám: 6.75
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1155. hozzászólás - 2010.03.27. 18:16:59 (Válasz Rafkós #1154 hozzászólására.)
A tamagoccsival egyetértek! Sajnos már alacsonyabb szinten is ez van! Az meg nem vigasztal, hogy naponta ugyanazokat verem le és ugyanazok támadnak be több kevesebb sikerrel! Magas szinten kezd teljesen ellaposodni a játék, egyre több nagyon jó játékos hagyja abba a játékot, mert megszűnnek a kihívások, nincsenek új célok.... és ezt nagyon sajnálom. Lehet nekem is el kellene gondolkodnom, hogy van-e értelme tovább játszani?!
Pontszám: 7.59
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1156. hozzászólás - 2010.03.27. 19:15:10 (Válasz Yasmina #1149 hozzászólására.)
Így van, 2 külön világ. A kristályt meg nem érem el és nem is akarom. A jelenlegi top már agyontápolta magát és nem szándékozom velük egy játékot játszani(és ez most nem sértés ) az, hogy nincs LE a portyában az oké, mert védje meg magát. DE! Az baromira dühítő, hogy védekezőként szinte csak jól jöhet ki az ember. Akkor ne raboljak tőle semmit, de ne is hagyjam ott a fél vesém, ha fenn akadok. Ez így lenne fair. Másrészt szerintem hagynának az emberek(bár valószínű ez típusfüggő), mert reménykednek abban, hogy fenn akadnak rajta.
V1:Eliteninja
Pontszám: 8.29
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1157. hozzászólás - 2010.03.27. 19:20:35 (Válasz Yasmina #1155 hozzászólására.)
Nekem tetszik a játék. Mégha néha monoton is kicsit, de ez a jelenlegi portyarendszer, ez egy szar. Nem ezért vakartam össze a kincseket, ráadásul ugye fertőzött vagyok. Elvileg, HA jól játszom Miklós szerint akkor ki tudom egyenlíteni a FENE nagy RABLÁSOKBÓL azt a negatív arányt amit a sterilekhez képest szerzek. DE nem, mivel egy fikarcnyi LE sincs a portyában csak bukás(lásd szerény arányom) ezért baromira nem tudok mit kezdeni a portyás kincseimmel se a fertőzéssel. Tlk kitörölhetem vele^^
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.08
népszerűtlenGricsi987Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1158. hozzászólás - 2010.04.03. 19:59:34
ha 1 pontot teszek a manába az mennyi varázspontot ad ?
Pontszám: 3.60
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1159. hozzászólás - 2010.04.03. 20:05:44 (Válasz Gricsi987 #1158 hozzászólására.)
A maximális varázspontod a szintedtől illetve a mágia tulajdonságodtól függ. Max VP=(szint*magia+80)*0,9
A smaragd horda tagjai bónuszt kapnak a maximális varázspontra. Max VP=szint*magia+80
Pontszám: 6.01
népszerűtlenGricsi987Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
1160. hozzászólás - 2010.04.03. 22:19:14
ha a lélekkútból huzunk ki egy épületet nő a kút nagysága ??
Pontszám: 4.08
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!