Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
781. hozzászólás - 2009.04.11. 10:27:20
Szerintem teljesen menne a végzetúr világához a bérgyilkos (asassin) szakértelmek, mint pl:

Mérgezés: A végzetúrnak szintenként 0,5% esélye van az ellenséget megmérgezni a harc elején. A mérgezés annyiszor sebez mérgezés szint *1 Ép-et amennyi harci köre van az ellenségnek. Ebbe bele tartozna az ellenség szívóssága is. Max szint: 200.
Hátba támadás: Ez egy nem automatikus szakértelem lenne, csak akkor lehetne használni, ha bekapcsolnánk, mint pl a tudatturbót. (csak azért, ha valaki nem mindig szeretné használni) Annyit tenne, hogy a végzetúr az árnyak közé rejtőzne, majd kihagyná az első harci körét, hogy hátba támadhassa az ellenfelét. Utána szintnyi % esélye van a második körben 3szorosát sebezni az ellenfélnek. Továbbá 0,5% esélyt szintenként, hogy az ellenség elájul. (ezzel a szakival is meg lehetne csinálni a kábítás küldit) A szakértelemnek 40 a max szintje.
Hirtelen halál: (ennek a neve kicsit hülyén hangzik magyarban) Szintenként 0,05% esélyed van, hogy az első harci körödben azonnal kivégezd áldozatodat. A képességnek nincsen határa, de nem lehet magasabb a kivégzés szakértelmednél! (ez főként nagyobb szintű végzeturaknál lenne érdekes)
Pontszám: 5.67
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
782. hozzászólás - 2009.04.15. 22:55:08 (Válasz Legendaolvasó #780 hozzászólására.)
Idézet: Legendaolvasó - 2009.04.11. 10:01:12
18-as tanulás után, minden páratlan szintű tanulásnál lehetne belerakni egészen 29ig

de az nem jó
mert aki már az fölött van, annak ezek elvesznek? vagy megkapja őket?
mert mindkettő elég furcsa lenne
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
783. hozzászólás - 2009.04.16. 09:00:40
De ha ezek a szakértelmek is egy új épülethez lennének kötve, akkor már megoldható lenne azokba a lukakba berakni!
Pontszám: 5
kedvencScorpion666Férfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
784. hozzászólás - 2009.04.20. 10:05:50
Lehetne egy ilyen szaki is:
Vadászösztön: Lehetőséged van arra, hogy vadászat közben két lényt is levadássz. A szakértelem minden szintje 0,5%-al növeli az esélyedet. A szakértelem maximális szintje 30, ekkor 15% esélyed van arra hogy vadászat közben két lényt is elejts.
V2 - Sith Lord - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
785. hozzászólás - 2009.04.20. 23:29:17 (Válasz Scorpion666 #784 hozzászólására.)
Lehetne, de nem lesz. Akinek nem elég a vadászat+sajtolás, azt nagyon tudom sajnálni.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
786. hozzászólás - 2009.04.21. 16:39:18 (Válasz csati777 #785 hozzászólására.)
Akkor kezdhetsz engem sajnálni
Pontszám: 5
kedvelt tagSipovicsFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
787. hozzászólás - 2009.04.22. 19:43:46
Helló!
A másodlagos támadás szakértelem tulajdonképpen miért jó nekem? Leszámítva a tudatot, hogy valami minimálisat levettem egy lény életéből? Értékelhetően nagyobb a sanszom ezzel a csatát megnyerni?
Pontszám: 3
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
788. hozzászólás - 2009.04.22. 19:47:56
a másodlagos támadás majd egy küldetéshez kell...a küldetés megoldásához elég ha 5-10ig feltolod...meg arra jó még ha nagyon felfejleszted akkor nagyeséllyel öldösöd le ellenfelid állatait ezért ők nagyon szomorúak lesznek...te meg vigyoroghatsz rajtuk...de másra nemigazán jó...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
789. hozzászólás - 2009.04.22. 20:43:28
Sorry, nem ide akartam.

De ha már így sikerült, hogy ne legyek OFF tudja valaki, hogy a felejtés az visszaadott LÉ-nél figyelembe veszi-e a transzplantációval fejlesztett költségspórolást? (tippem: nem)
A hozzászólást Aurri módosította 2009.04.22. 20:54:20-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
790. hozzászólás - 2009.04.22. 21:22:56 (Válasz Sipovics #787 hozzászólására.)
Idézet: Sipovics - 2009.04.22. 19:43:46
Helló!
A másodlagos támadás szakértelem tulajdonképpen miért jó nekem? Leszámítva a tudatot, hogy valami minimálisat levettem egy lény életéből? Értékelhetően nagyobb a sanszom ezzel a csatát megnyerni?


arra jó, hogy majd küldetésben lefelejtsd, valamint, hogy ha jó magas, akkor nem biztos, hogy valaki másodjára is megtámad, mert tudja, hogy pórul járhat az állata.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
791. hozzászólás - 2009.04.26. 12:43:17
Nah ezért, kezd elegem lenni a randomból... 70+30 SPM mellett.

Ma, 11:55:56
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy hatalmas méonech mágus. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 1647 lélekenergia.

Ma, 11:51:06
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy hatalmas méonech mágus. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 922 lélekenergia.

Mindkettő ugyanolyan lény, nagyságuk megegyezik és még egymás után is jöttek és egyikre sem tudtam a kvízt (tehát nincs+10%) CSAK 725 lélekenergia van köztük...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
792. hozzászólás - 2009.05.08. 12:24:49
Szaki upgrade
másodlagos támadás: amellett, hogy sebzi a végzetúr az ellenfél állatát növelhetné az állatok sebzését, támadását vagy mindkettőt valahogy úgy mint az elementáris fúzió. Lehet hatékonyabb lenne és nem csak a küldetés miatt raknánk rá.

Emellett jó lenne ha az állatoknak fix sebzésük lenne és nem a támadás erősségétől( a végzetúr bevitt sebzése) függene ( ha már így van akkor elnézést és köszönöm)!
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
793. hozzászólás - 2009.05.08. 14:32:35 (Válasz Freez #792 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.05.08. 12:24:49
Szaki upgrade
másodlagos támadás: amellett, hogy sebzi a végzetúr az ellenfél állatát növelhetné az állatok sebzését, támadását vagy mindkettőt valahogy úgy mint az elementáris fúzió. Lehet hatékonyabb lenne és nem csak a küldetés miatt raknánk rá.

Emellett jó lenne ha az állatoknak fix sebzésük lenne és nem a támadás erősségétől( a végzetúr bevitt sebzése) függene ( ha már így van akkor elnézést és köszönöm)!


és máris megbánnám, hogy lefelejtettem:) van, aki akar a másiknak ártani, ők használják ezerrel.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
794. hozzászólás - 2009.05.08. 14:37:55 (Válasz Freez #792 hozzászólására.)
Bocs... rosszul tudtam... hogy mit? Sose fogod megtudni.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.08. 15:42:27-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
795. hozzászólás - 2009.05.08. 14:41:32 (Válasz Ajgatsz #794 hozzászólására.)
De, a max érték egy állatnál 25%. Hogy te találsz-e az lényegtelen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
796. hozzászólás - 2009.05.08. 21:53:07
Ha jól tudom a 25% 110-es szinten van.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
797. hozzászólás - 2009.05.08. 22:46:01 (Válasz Freez #796 hozzászólására.)
Az az állatba leadott sebzés. Az állatka már valahol 60. szint táján pontosan a te elméleti sebzésed negyedét adja le.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
798. hozzászólás - 2009.05.09. 01:56:21
A hírekbe találtam.
"A másodlagos támadás és varázslás hatásfokáról kérdeztetek. Mindkettő azonos módon működik, vesszük a sebzés egy százalékát, csökkentjük a vastag bőrrel és ennyit sebzel. A százalékot a szakértelem határozza meg, minél magasabb a szakértelem, annál kevesebbel növeli ezt a százalékot. Eleinte 1 szint 1%-kot ad, végül már 1 szint csak 0,1%-kot. A maximális hatásfokot 110. szinten éri el, ekkor az ellenfélnek okozott sebzésed 25%-kát szenvedi el az állata."

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.60#hsz78
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
799. hozzászólás - 2009.05.17. 13:31:47
A sebgyogyitas allatokra most (x-1)*2 EPt gyogyit. Ahol az x a szakertelem szintje.
Lenne egy javaslatom ezt megvaltoztatni (x/2)*(x/2) re. Vgyis szakertelem fele a negyzeten.

Miert?
Jelenleg ha 30as skillem van. Ami ugye tobb mint 200K LE befektetes. Felorankent 1 allaton tudok gyogyitani 58Ept. Egyszeruen nevetseges. Amikor mindekinek legalabb 2-3 esetleg 4 allata van. Tobb ezer EPvel. Egy csataban mar akar tobb szaz EPt is veszitenek az allatok. Szoval ez a gyogyitas mennyiseg nem eri meg. Jelenleg en hagyom az allatokat elpusztulni, hiszen a maxEP harmadaval ter vissza 12 ora mulva. Ami akar tobb mint ezer EP. Ezt gyogyitassal ha 12 oran keresztul nyomogatnam felorankent a gyogytas gombot 30as skill mellett sem biztos, hogy jon neki ennyi.

Az altalam javasolt valtozat 30as skill eseten 225EPt gyogyitana az allaton. Szerintem sokkal elfogadhatobb mint a mostani 58EP.

Szerintem...
Pontszám: 9.07
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
800. hozzászólás - 2009.05.17. 13:57:03 (Válasz AranyAlma #799 hozzászólására.)
Jó ötlet!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője