Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
népszerűShadowmasterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
241. hozzászólás - 2008.11.25. 05:50:12
a transzcendentális projekció egy igen jó szakértelem fel is dobtam hetesre
hogy ha esetleg 700 let felejtenék a karakternél akkor se vihessenek semmit:PP
szövetségi háborúkban meg úgyis beépítek tehát akkor meg azért...
ja és a lélekkutat is minimumon tartom plusz segítő kéz és katakomba a gyengébbeknek.
(mármint a szövetségi háborúkban tartom minimumon).
A hozzászólást Shadowmaster módosította 2008.11.25. 05:50:55-kor
Pontszám: 5
népszerűShadowmasterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
242. hozzászólás - 2008.11.25. 05:52:17
Esetleg megérné egy másik szakértelem is ami ugyanezt ellensúlyozza...
Pontszám: 6.50
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
243. hozzászólás - 2008.11.25. 07:11:50
Valaki tapasztalt-e már ilyet?
Megkémleltem ellenfelem és 133 Ép-t mutatott neki. Megtámadtam és 93-at sebeztem. Ő nagyobbat sebezett, de én 10-es kivégzéssel mentem neki vagyis 133-93=40 < 5*10=50. Mégis ő győzött.
Most a kémlelés nem műkszik rendesen, vagy a kivégzés?
Vagy éppen abban a miliszecundumban gyógyította a magát ellenfelem ami az idő alatt eltelt míg megnéztem az ÉP-jét és rákattintottam a Támadás gombra????
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
244. hozzászólás - 2008.11.25. 08:16:22 (Válasz Kyron #243 hozzászólására.)
Ha ő is rendelkezik a kivégzéssel,akkor a leírás szerint az győz,akinek magasabb.Lehet hogy neki is 10 vagy a feletti volt. Ez lehetett a probléma.
A hozzászólást masterv módosította 2008.11.25. 08:17:49-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
245. hozzászólás - 2008.11.25. 09:35:46 (Válasz masterv #244 hozzászólására.)
Igazad van, ezt nem néztem. Bár úgy emlékeszem nekem bőven 250 felett volt a ÉP-m, az pedig 50-es szakértelmet jelent, de lehet, hogy tévedek. Vagy hiába verem én le 3 ÉP-re, ha neki 11-es a kivégzése és én még bőven 55 ÉP felett vagyok akkor is ő győz?? Mert akkor nem sokat ér ez a szaki!
Azért a kémgömbbel máskor is problémáim voltak, hiába volt az ellenfelem 15% felett bőven, mégsem tudtam megtámadni, mert azt írta ki, hogy 15% alatt van!
Bocs, tudom, ez a az utolsó nem a szakértelmekhez kötődik, csak kapcsolódik előző hozzászólásomhoz!
A hozzászólást Kyron módosította 2008.11.25. 09:37:32-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
246. hozzászólás - 2008.11.25. 12:43:56 (Válasz Kyron #245 hozzászólására.)
Ha lefelé támadsz nem 15% Ép fölött kell lennie a delikvensnek. szintenként lefelé nő 5%-al. (de legalábbis 15%-nál még biztosan nem támadható)
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
247. hozzászólás - 2008.11.25. 20:29:01 (Válasz krishy #246 hozzászólására.)
1000 kösz! Ezt nem tudtam, de jogos szabály!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
248. hozzászólás - 2008.11.26. 12:41:58 (Válasz Simon #239 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2008.11.25. 03:28:40
A jatek LE-rol szol, szoval igen, LE-t kolteni arra kell, amibol aztan kesobb meg tobb LE lesz. Ez finanszirozza a balga koltekezeseket tulajdonsagokra ( ), targyakra, na meg epitkezesre...

A vadaszattal kapcsolatban, igen, mindenkeppen megnovekszik az erteke magasabb szinten. Bar azt meg nem lehet tudni, hogy az elmezony alatt tenyleg elfogy-e a LE. Magasabb szinten is latni immar egesz jo fogasokat... Peldaul Sharpa LE egyenlege is hosszu stagnalas utan elmozdult... Ugye minden sokkal dragabb... egyre tobb esely lesz beletalalni a gyujtesbe.

Szoval ne sirassuk meg a portyat...


Azt azért tegyük hozzá, hogy aki AKAR, és szán rá energiát (nem LE-t ), az 100%-osan tud védekezni az ellen, hogy LE-t szívjanak tőle:
- Elköltöm az LE-t. Felveszek gyenge páncélt, pajzsot. Nekimegyek valakinek, aki jónagyokat sebez (magas tulajdonságok, magas szint). Jó eséllyel ájultra vernek. Ha nem, újból támadok valakire.
- Amíg nem érem el a 15%-ot, senki nem tud támadni. Ez nem prémiumos karakternél 3 óra 36 perc nyugalom. Ez alatt 3-szor lehet elmenni vadászni. Ennyi vadázsat LE nyereségéből MINDEN szinten MINDEN felszerelés megvásárolható.
Kész.

Aki ezt nem teszi meg, az azért nem teszi meg, mert vállalja a kockázatot, hogy esetleg mégis beütik (vagy nagyon ritkán támadják, úgy gondolja, most se fogják a gyűjtögetés alatt).
Pontszám: 5
népszerűtlenKheonFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
249. hozzászólás - 2008.11.26. 12:50:55 (Válasz Jeriko #248 hozzászólására.)
Ez biztosan így igaz, de ha 3 óra 36 perc múlva nem költöd el a LE-t, akkor a következő perctől könyörtelenül betámadhatnak és ha veszítesz, elég sokat bukhatsz el. És mivel alig 15% felett leszel egy kicsivel, az nem életbiztosítás.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
250. hozzászólás - 2008.11.26. 13:07:25
Nem kell 15% fölé kerülni teli zsebbel.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
251. hozzászólás - 2008.11.26. 13:17:24 (Válasz CaveMaN #250 hozzászólására.)
Epp errol van szo... bizonyos kuldetesek, ido korlatozasok miatt az ember nem tud majd *mindig* ugy viselkedni, ahogy Jeriko javasolja. Ami egyebkent tenyleg egy eleg atombiztos modszer. Viszont, amire celozni probaltam, meg magasabb szinten is teremt a jatek szituaciokat, ahol LE-vel fognak nyomulni a karakterek.

Ezek persze korantsem olyan gyakoriak mint alacsony szinten...
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
252. hozzászólás - 2008.11.26. 13:50:08 (Válasz Simon #251 hozzászólására.)
Bár tennék többször Legalább lenne normális zsákmány magasabb szinteken is.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
253. hozzászólás - 2008.11.26. 15:02:34 (Válasz Jeriko #248 hozzászólására.)
Én éppen az imént találkoztam egy másik módszerrel. Nem annyira hatékony, de sokkal viccesebb. A júzer, miután már napok óta belőle élek (íme, az egyik rabszolgám, kedves valószínűségszámító szakemberek), mivel rendszeresen több száz lét tejel, rászánja magát a lépésre: felháborodott levélben követeli, hogy ne izélgessem már tovább. Persze kicsit bővebben kifejtve, és nem ennyire szalonképesen. Ahelyett, hogy az ilyenkor logikus lehetőségek közül választana:
1. Minimális LE-vel kivárja az egyik támadásomat. Mivel nincs zsákmány, a továbbiakban elfeledkezem róla.
2. Hörögni kezd a fórumon, hogy a Rubinpalotások csalnak. Ez már másnak is bejött, egy jól átgondolt szabálymódosítással valószínűleg egyből be lenne tiltva a játékban a portyázás:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
254. hozzászólás - 2008.11.26. 15:09:12
Engem eddig egyetlen ember kért meg, hogy ne támadjam már többször, mert sok LE-t viszek és nem tud fejlődni. Mivel teljesen kulturált hangnemben tette ezért azóta őt nem is támadom és kapott is pár jótanácsot (pl azóta nem vakítófénnyel dolgozik).
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
255. hozzászólás - 2008.11.26. 15:43:34 (Válasz Crimson #253 hozzászólására.)
Crimson! Képzeld magad az ő helyébe kicsit! Te is morci lennél,ha veled is pont ugyanaz történne,nem? Az meg csak az aktuális hangulat/indulat kérdése milyen hangnemben ír valaki(meg persze az alapvető műveltségé). Nálam is szakadt már el a cérna,lehet nálad is megtörtént már más esetben.Azért még nem kell mindenkit utálni. Csak ha tevékenyen rászolgál.(mondjuk a 3. levélre már lehet így reagálni)
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
256. hozzászólás - 2008.11.26. 15:53:26 (Válasz masterv #255 hozzászólására.)
masterv: Ööö... miről tetszik beszélni? Miből következtetsz arra, hogy utálom? És hogyan reagáltam? Egyszerűen leírtam mi történt, és ha jól látom, egy szóval sem minősítettem az illetőt.
Mellesleg levélben csak annyit válaszoltam neki: "Szép napot neked is."

Te biztosan az én hozzászólásomat olvastad?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
257. hozzászólás - 2008.11.26. 16:20:30
Úgy fest félreértettem a hsz-ed lényegét.Én azt vettem ki belőle,hogy nem jogos felháborodottan levelet írni,ha lefarmolnak valakit.Erre bátorkodtam reagálni. Amennyiben ez nem szerepelt a gondolataid között,akkor legmélyebb bocsánatkérésem!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
258. hozzászólás - 2008.11.26. 16:23:45
Én nem vagyok ilyen "kedves" vagy nemtudom. Nekem is írtak már, általában visszaírtam valami alapvető kérdést, segítségnyujtási szándékkal. Ezen a szinten eddig mindig megakadt a dolog. Helyette jöttek a verőemberei, akik kikaptak szintén, úgyhogy mentem lóerőért a továbbiakban is.

Juteszembe, olyat is csináltam, hogy direkt 0 lóerővel agyonvertem, hogy "biztonságban" legyen
A hozzászólást CaveMaN módosította 2008.11.26. 16:25:31-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
259. hozzászólás - 2008.11.26. 16:47:33 (Válasz masterv #257 hozzászólására.)
Felőlem írhat, csak ügyeljen a hangnemre, mert esetleg nem azt a reakciót váltja ki, amit szeretne. A farmolásról meg egészen más elképzeléseim vannak. Nem járt rá az egész szövetség meg a sógor-koma, csak én látogattam be időnként, és hadd ne legyen már lelkifurdalásom, csak mert portyázom. Ha legelészéssel is lehetne LE-t gyűjteni, bizisten azt tenném.
Mellesleg azóta betámadtam, szedtem tőle kb. 50 LE-t, és ezzel a továbbiakban el is felejtem, próbálok jobb zsákmányt találni.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
260. hozzászólás - 2008.11.27. 18:14:38
Aki háborog azon, hogy újra és újra lerabolják,az nem érti a játékot, nem hallgat másokra és nem olvassa a fórumot sem- hadd ne kelljen az ilyen embert sajnálnom! Az ilyen makacs nyafogógépeket biza addig kell inzultálni, amíg nem tanulnak a leckéből. Ez egy ilyen agresszív játék, pont. Igaz, olvastam már magyar WoW fórumon is olyan topicot, amiben a PvP (azaz játékos-ellen-játékos) szerveren játszók sírnak, hogy mindig legyőzik őket a magasabb szintűek...
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!