Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
941. hozzászólás - 2009.06.30. 20:26:18
a 13-as akadémiát mi is felépítjük ha indokolt. más szövibe nem megyek át, mostanában kezdtem komolyabban küldetéseket csinálni és nem akarok pofára esni a 2 hónap szövitagságos küldivel. Dalen-től vártam hogy elmondja hogy jó-e a szaki de ő ma törölt

egyébként szép az a 998k rablás. azért kíváncsi vagyok hogy az LV vagy a Chaos mennyit rabolt e hónapban... arra is nagyon kíváncsi vagyok hogy hány olyan szövit vertetek el aminek nem volt elég magas akadémiája hogy manakonstrukciót adjon a tagjainak.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
942. hozzászólás - 2009.06.30. 20:32:58 (Válasz S0laris #941 hozzászólására.)
Privátban megkapod a listát ha érdekel és bizalmasan kezeled.
A hozzászólást Freez módosította 2009.06.30. 20:33:10-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
943. hozzászólás - 2009.06.30. 20:36:44 (Válasz S0laris #941 hozzászólására.)
Szerintem katasztrófálisan gyenge. Nem a karakterek vagy a szövetség miatt, tőlük ez csodálatosan szép eredmény, hanem mert egy 468ezres kút 4 (négy) nap alatt termel ennyit. Számomra ez csak a háborúk értelmetlenségére mutat rá.

Namost érdemes karakterszinten emiatt 1 hónapon át előre meghatározott célpontokat támadni, nem várt vereségeket kapni, LE-t bukni a projekció nyújtotta védelem kiütésétől, olyanokat kamrába helyezni, akik várhatóan nem vadásznak, vagy nincs náluk LE? Szerintem nem.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.06.30. 20:39:21-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
944. hozzászólás - 2009.06.30. 20:43:25 (Válasz Mortimer #943 hozzászólására.)
Ez így van Mortimer de legalább célirányosan fogy a portyapont és a társaság is szeret győzni (még akkor is ha esélytelen az ellenfél). Egyébként meg jó embernek magyarázok.
Így elfogy a pp én át is estem a ló túl oldalára úgyhogy én most a valóságformázást felhúzom 20-ra.
A háború mellett szól még az 1 órás szabály amivel néha tűrhetően lehet LE-t is rabolni játékostól. Meglepő de ma is beesett egy 4k feletti egy 44-es karitól. Na ez a nem mindennapi legalábbis számomra.
A hozzászólást Freez módosította 2009.06.30. 20:44:10-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
945. hozzászólás - 2009.06.30. 20:44:36
kiadnád a hadititkokat?

egyébként nem számít, csak arra próbáltam meg felhívni a figyelmet hogy vannak még szövik amelyek nem jutottak el oda az akadémia építésével, hogy legyen manakonstrukciójuk, nekik különösen nagy baj ha rabolják a kútjukat. ez részben a szövetségek hibája is, ész nélkül nem szabad építkezni, akkor meg pláne nem ha nem tudják megvédeni a kutat.

védőfal és gyaktér nélkül is lehet élni, akadémia nélkül viszont nem. ha nem is turbózzák fel az építést, legalább az akadémia ára csökkenhetne.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
946. hozzászólás - 2009.06.30. 20:51:32 (Válasz S0laris #945 hozzászólására.)
Már kiadtam, de lehet csak menőzni akartam vele

Ha jól értem azt mondod addig kéne ütni a játékosok fejét amíg azt nem mondják igen semmi más nem fontos csak a manakonstrukció és ugye aminek előfeltétele a 10-es Akadémia. Az a vicces, hogy van olyan 40 feletti kari akinek 300 körül van a szakértelemösszege (van durván alatta is). Őket, hogy győzöd meg te Öreg húzzad a tanulást mert életképtelen vagy.
Szerencsére nem egyféleképpen gondolkodunk és ami neked/nekem egyértelmű az másnak nem is logikus. Természetesen az állítás fordítva is igaz.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
947. hozzászólás - 2009.06.30. 21:34:12 (Válasz Freez #944 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.06.30. 20:43:25

Így elfogy a pp én át is estem a ló túl oldalára úgyhogy én most a valóságformázást felhúzom 20-ra.


ezen mindig megdöbbenek... hogy lehet úgy játszani, hogy a szaki kijövetele óta nem maximáltad? nekem az első dolgom volt, hogy felhúzzam 40-re...

van pár játékélmény növelő szakértelem, mint a valóságformázás, manaregeneráció, ezeket kötelező felhúzni turbó nélkül maximumra. mert növelik a játékélményt. ja, hogy tápot nem adnak annyit?
Pontszám: 1.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
948. hozzászólás - 2009.06.30. 21:45:23 (Válasz S0laris #945 hozzászólására.)
S0laris, a lélekkút olyan kevés LE-t termel, hogy az nem lehet alapja az építkezésnek, még akkor sem, ha nincs manakonstrukció. Maximum kiegészítő elem.
Az akadémiának komolyan neki kell feküdni. 1-2 hét alatt fel tudja húzni egy közepes szövetség is 10-es szintre.

A manakonstrukció valóban nagy táp, de tenni is kell érte, nem csak várni, hogy a lélekkút "felépítse" hozzá az akadémiát.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
949. hozzászólás - 2009.06.30. 22:15:23
hát... Ariel, én el tudnám viselni azt a 800k LE-t amit ti kaptok persze jó sokat építettetek szóval megérdemlitek. a baj nem a 10-es akadémia hanem majd a 20-as akadémia lesz. ha jön bármilyen komolyabb szaki 15-ös akadémia felett, nah az lesz nagyon nehéz. a 13-as akadémia is komoly összeg úgy ha egy rakat átlagos 40-es kari van egy szöviben akik nem építhetnek eleget. ha jön egy táp szaki 15 és 20-as akadémia között, az tönkretehet egy rakat játékost 40, de akár még 50 felett is.

jah winnie, 0 a valóságformázásom, még nem jutottam el odáig hogy arra is szakítsak LE-t.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
950. hozzászólás - 2009.06.30. 22:18:49 (Válasz winnie #947 hozzászólására.)
Winnie, egyet is kell értenem veled meg nem is.
Anno azért nem húztam ki mert akkor még voltak az optimalizácó szempontjából "fontosabb" szakik. Ráadásul akkor még agyonvert boldog-boldogtalan sokszor állt a pp mutatója 100-on. Mostanra érett be a karakterem és mivel aktívan háborúznuk fogy is a lőszer (ha jól emlékszem ti is terítéken voltatok a hónapban). Másrészt az állataim hamar bedobják a hisztit ha nem kapják meg a törődést. (Igen sóher vagyok és csak 1-es a meggyőzőkészségem amit a 61-es kedvenc nehezen tolerál.)
20-as szint elég mert turbóval ugye maximális és ha nem harcolok gyűlhet a portyapont.
(Ja meg tudod ha nem optimális a karid akkor törlés gomb és nincs apelláta.!)
Arról, hogy ez a szaki nem tápol: már hogyne tápolna most meséltem a 4k-s rekord rablásomról és Csőrmester is jól érzi tőle magát.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
951. hozzászólás - 2009.06.30. 22:20:25
141 hozzászólás
Re: Végzetúr friss hírek
97. hozzászólás - Ma, 10:52:57
- Az irányított vadászat szakértelem mostantól a szerzett LE várható értékét is növeli kis mértékben.
- Az epikus specializáció szakértelem mostantól csökkenti az epikus szörny varázslata által okozott sebzést.
- Eddig volt egy olyan exploit, hogyha valaki kilépett egy szövetségből, akkor a katakomba idejének számlálója is nullázódott. Ez már nincs így, szövetségből ki-belépkedéssel sem lehet gyakrabban katakombába menni.
- A visszafogott fejlődés mostantól a térkapus csata TP-re is hat.

Én nem értem hogy amíg az epikus specializációnál be lehetett írni hogy mennyi a %-al csökkenti az epikus sebzést, az irányított vadászatnál miért nem lehetett kiírni? Én szeretném tudni.
Pontszám: 2.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
952. hozzászólás - 2009.06.30. 22:22:36 (Válasz Sun13 #951 hozzászólására.)
Úgy tudom szintenként 1 %-ot csökkent a varázslatsebzéséből de ez nem 100%.
Mostanában divatos titkolózni lásd még irányított vadászat.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 3
népszerűNathaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
953. hozzászólás - 2009.06.30. 22:35:37 (Válasz S0laris #941 hozzászólására.)
Dalen miért törölt?
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
954. hozzászólás - 2009.06.30. 22:38:03 (Válasz Natha #953 hozzászólására.)
ÜBER OFF:Ráadásul befejezte a: NEM VAGYOK ŐRÜLT!!!!! című nagysikerű sztrorit is
A hozzászólást Freez módosította 2009.06.30. 23:23:56-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
955. hozzászólás - 2009.06.30. 23:30:23 (Válasz S0laris #949 hozzászólására.)
Miért lenne nehéz a 20-as akadémia felépítése ?
Egyszerűen csak elhatározás kérdése. Minden szövetség el tudja dönteni, hogy megéri-e akár 1-2 hétig is építkezni egy szakértelem megszerzéséért vagy sem. Nekünk sem a legyek hordták össze az épületeket. Van, hogy a manakonstrukció önmagában nem elég...
De nem értem miért csodálkozol, hogy egy 55-60-ik szintű tagokból álló szövi könnyebben felépít valamit, mint egy 40-es karikból álló.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
956. hozzászólás - 2009.07.01. 00:29:23
ezen én nem csodálkozom, furcsa is lenne ha nem így volna. az ellen vertem a nyálam hogy ne legyen több top exklúziv épület. ilyen a hatalom tornya és a 20 feletti gyaktér és védőfal. nem volna helyes ha meghatározó erejű szakik csak a topnak lennének elérhetőek.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
957. hozzászólás - 2009.07.01. 11:03:15 (Válasz S0laris #956 hozzászólására.)
A legtöbb szakértelemről könnyű eldönteni, hogy érdemes-e fejleszteni vagy sem, már ha ismert a szaki működése és nem csak ködösítve, körvanalakban kapunk infót róla. Az természetes, hogy egy új szaki elérése egy 30-ik szintű karakternek nehezebb, mint egy 60-as számára. Viszont 30 szinttel elöbb elérheti, ami nagy előny.
Érdekes, hogy a hatalom tornya mindig előkerül, mint hibás épület, hiszen kevesen férnek hozzá. A kínzókamra hasonló épület, keveseknek elérhető, és éppúgy LE-t termel, többet is mint a torony. A különbség mindössze annyi, hogy a torony ellen tiltakozóknak van kínzókamrájuk, amit nyilván nem akarnak megszüntetni. Én személy szerint egyiket sem érzem hibásnak (a toronybirtoklás lassan kezd izgalmas lenni,a kínzókamra pedig felpezsdíti a portyázást), de nem zavarna az sem, ha mindkettő megszűnne.
A 20 feletti gyakorlótér és védőfal sem hiszem, hogy exkluzív épület lenne. Mindig lesznek új épületek, folyamatosan emelkedő költségekkel. Fél éve még az epikus emlékmű költségére mondták páran, hogy olyan nagy, hogy egy tucat szövinél nem lesz több aki felépíti.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
958. hozzászólás - 2009.07.01. 16:42:19
ejj, de nem jó tervezés volt 15-ös akadémiához kötni az epikus specializációt. nyilván kicsiknek lenne ez előny, aki óránként hiába ütik az epikust, mert az visszaregenerál, és nem is a pár millió LE a költség a gáz, hanem az idő, míg összejön. addig ugyanis már sok szinttel magasabb lények ellen lehet bevetni csak, amik ellen nem biztos, hogy kibír egy karakter 10 percenként egy attakot. sebaj. összeszorított fogak.
Pontszám: 8
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
959. hozzászólás - 2009.07.01. 16:52:00 (Válasz winnie #958 hozzászólására.)
Ebben egy dologgal nem értek egyet: összeszorított fogak.
Miért pont akkor nem nyitod ki a szád amikor jót mondanál?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
960. hozzászólás - 2009.07.01. 16:53:58 (Válasz Morroch #959 hozzászólására.)
Mert az sírás, és mint olyan, megvetendő:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!