Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
801. hozzászólás - 2009.05.17. 15:06:47
csatlakozom.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
802. hozzászólás - 2009.05.17. 16:42:43 (Válasz AranyAlma #799 hozzászólására.)
izé, én 20-assal gyógyítok 54-et, szóval 30-assal nem stimmel az 58.

jó lenne a változtatás, de akkor azt nem lineárisan kell, hogy aki alacsony szakértelemmel bír, az is simán tudjon boldogulni.

viszont abszurdnak tartom, hogy 5szörösére akarod rögtön emeltetni a határt. ha lesz is emelés, max duplázást érdemes, nem kéne elszállni. (nem mellesleg, valamit valamiért, de több pvp csatával, több epikus csatával (oké, nem 80. szintűek ellen. még.), harmad-negyedakkora élepontú állatokkal, 4 darabbal is boldogulok a jelenlegi rendszerbe, még egyik sem ájult el, így nyilván nincs szó akkora problémáról, mindössze kényelmetlenségről.)

más kérdés, hogy teljesen igaz: a sebgyógyítás szaki hatásfoka nagyon langyosan emlekedik.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
803. hozzászólás - 2009.05.17. 19:21:43 (Válasz winnie #802 hozzászólására.)
A baj jelenleg még valóban csak az epikusnál van: ha kétezret belédlő, és annak 10%-át sebződi négy állat, akkor azt sose gyógyítod vissza. Ez még csak pár nagy szövetségben lévő karaktert érint, de ha lép az élboly 10 szintet, akkor mindenki ezzel a varázslattal fog rohangálni. És nem, nem a topnál lesz gond, hanem a zömben, ha hét szintet lefelé fognak lőni vele.

Napi max. egy-két támadást kapok, sokszor egyet se. Én ki fogom bírni, mert maximum úgy választok célpontot, de átlagjóska nem. Ez őt erősítené.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
804. hozzászólás - 2009.05.17. 19:33:01
Winnie-vel kell egyetértsek, hogy maximum duplázni lehet a gyógyítás mértékét a dögökkel, és ennyi. Azért azt ne feledjük, hogy nem kötelező mindenhová magaddal cipelni az állatokat.
Legtöbb esetben morálnövelés miatt támadgatnak, de azt se feledjük, hogy ha elfogy a morál, akkor is gyakorlatoztathatod a kedvenced amíg szintet lép, és maxra nem ugrik ÉP és morál egyaránt.
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
805. hozzászólás - 2009.05.17. 20:10:01 (Válasz winnie #802 hozzászólására.)
Igen a buvoskunyho max szinte ugye duplazza a gygyulast tehat. A 30as skill most akkor 58 helyett 116-ot gyogyit. De meg mindig igen keves. Szerintem.

Alacsony szinten kb. annyitadna mint most. Magsabb szinten none meg a kulonbseg.

Egyebkent eppen magasabb szinten jon a problema. Arra probaltam volna felhivni a figyelmet.
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
806. hozzászólás - 2009.05.17. 20:21:24
116 semmi. Kaptam én már 1 portyában 400at állatokba, és ez csak 1. Volt hogy 5 óra alatt leszedték mind a 4 állatom 2000+ ÉPjét (igaz mind a 4 velem volt).

Meg az is nagy "okosság" ám, hogy csak egyet lehet gyógyítani... akkor legalább gyógyulnának a Kennelben, vagy lenne erre is egy épület...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
807. hozzászólás - 2009.05.17. 20:30:21 (Válasz LanMaffia #806 hozzászólására.)
Én azért annyira nem izgulnék ezen: egy-két hét, pár tucat ember vesz még kataklizmát, és tele lesz a fórum az állatgyilkolásos sírással.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
808. hozzászólás - 2009.05.17. 20:30:33 (Válasz LanMaffia #806 hozzászólására.)
Nem kell extrém módon növelni a sebgyógyítást, ám azt, hogy csak egyetlen állatot lehet gyógyítani el kellene felejteni. Máris más lenne a leányzó fekvése

(edit: Pl a hordázás szakértelemmel nőhet az egyszerre gyógyítható állatok száma)
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.05.17. 20:34:51-kor
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
809. hozzászólás - 2009.05.17. 20:41:48 (Válasz Mortimer #807 hozzászólására.)
Újabban nekem is esik az ép-je a ragyás burástyámnak,a b*zi térkapus lények kinetikussal dobálóznak...
De ez még semmi,mi lesz még magasabb szinten...És már idomítom a 2 új pegazusomat a hordázáshoz...
Pontszám: 5
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
810. hozzászólás - 2009.05.18. 13:54:25
Még főleg csak a legmagasabb szuntűek problémája, de szerintem sokan hamar oda fognak érni az 54-55-ös szintre. Itt lehet kb megvenni legelőször a kataklizmát. Érdekes, hogy mindenki az epik sebzését hozza fel, nem a portyáknak, nekem az állatom kap napi 2000 sebzést simán, ha több állatom lenne nem is tudnám gyógyítani 2 napot így is alig bír ki ez az egy is. Nincs sok smaragd még magas szinten, és alig fejlesztik a másodlagos varit, azért nem derül ki, hogy mennyire gyenge a sebgyógyítás, én egyedül mindössze 20 másodlagos varival 500 felett is tudok állatba sebezni - volt akit egy nap 2szer támadtam meg, és 3 állata sebződött 1000 felett 10 órán belül, ezt 30 as sebgyógyítással - ami több, mint a másodlagos varim - nem lehet ellensúlyozni egy egész napos gyógyítással sem, ha a mezőny 10 szintet emelkedik, és varázslásra gyúró smaragdokból 8 meglátogat valakit 20as másodlagos vaival, annak az összes állata fekszik, hiába van 4000 ÉPjük. (Másodlagos támadásból is kaptam 150 feletti sebzést állatba.) Most lehet mondani, hogy ez megint a magas szintűek problémája, de szerintem a következő vari, ami +10% sebzés állatba speciálissal rendelkezik már 1000 fölött fog állatba sebezni...
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
811. hozzászólás - 2009.05.18. 14:02:49 (Válasz nasdfil #810 hozzászólására.)
Ezért mondom, hogy ne izguljunk ezen, meg fog oldódni ez a probléma a "top sírása" nélkül is.

A következő a 87-es halálgömb, és csak 250 körül sebez állatba.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
812. hozzászólás - 2009.05.19. 09:33:58
Nasdfilnak van igaza, 2-3 het es amikor szelesebb korben elterjed a kataklizma varazslat, akkor itt allattemeto lesz. Csak egy pelda:

Egy kataklizma varázslat repül ki kezedből. (-205 VP). 1766 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 430 életpontot sebződtek. Jarlaxle elájult.

Es ez messze nem a maxos sebzesem, viszont a sebzes sokkal gyorsabban fog noni, mint a sebgyogyitas merteke. Ha most nem kezdenek el vmi ertelmes otleten gondolkozni, akkor 3 het mulva tuzoltast kell majd eszkozolni ezen a teren.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
813. hozzászólás - 2009.05.19. 13:50:51
Kivégzés: Igazán adhatna bónuszt a térkapus csatákra is
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
814. hozzászólás - 2009.05.19. 15:08:18 (Válasz Endyr #812 hozzászólására.)
A varázslatokkal van baj, amyg ütés ellen egy rahedli elnyelést lehet összeszedni, a varázslatok nagyon bedurvultak.
Jelenleg én nem a Végzetúrral, hanem a "Varázsolj nagyot vagy meghalsz" játékkal játszom. Röhej.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
815. hozzászólás - 2009.05.19. 15:17:10 (Válasz Almási Viktor #814 hozzászólására.)
A közelharci sebzés sem az elnyelés miatt alacsonyabb, hanem azért, mert nagyon sok a mellé ütés. A páncélok, pajzsok nagy védelmet adnak, a fegyverek viszon csak alacsony támadást. Sőt a hóförgeteg pl. több védelmet ad mint támadást, tehát még tovább nehezíti a találatot.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
816. hozzászólás - 2009.05.19. 15:24:03 (Válasz Ariel #815 hozzászólására.)
Ez az olló tényleg erősen vicces: a támadásbónusz ugyanannyi, mint 15. szinten, de a védekezésbónusz a triplájára nőtt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
817. hozzászólás - 2009.05.19. 15:26:30
ez valóban ígyvan...szerintem amikor Miklósék kitalálták a játékot úgyvoltak vele hogy ők Smaragdhrdások akartak lenni(sőőt tallán még most is azok is) és akkor volt egy fejlesztő aki azóta már nicns velük ő volt egyedül gyémánt párti...

mindent erre tudok visszavezetni xD

a varázslatok meg tényleg durvásak egy ideig kissebb szinteken még bevált a támadásra megyke rá és megpróbálom behozni a hátrányt a közelharci fordulók alatt amit a varázslat okozott ám mivel tényleg sok a mellé ütés az elnyelés nahmeg az állatok is ottvannak így igazából aki nem varázslózik az megdöglik...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.67
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
818. hozzászólás - 2009.05.19. 15:26:48 (Válasz Ariel #815 hozzászólására.)
Az is, tökmindegy, 50. szint felett jóval Gramagan csontpálcájával rohangál a nép, ami 48. szintű, tizenixes kereskedelmek mellet. LOL.
Egy csatában kapok 1000 varázslatsebzést és 500 fizikait, annak is a fele állatból. Ha kivédem a varit még mindig a fele sebződés abból van.
Ebben a játékban arról a nyamvadt IQ-ról nem lehet leszakadni egy pillanatra sem mert onnantól nem nyersz portyát.

Az állatsebződésnél sem véletlenül a varázslatból fakadó sebződés jött elő, ütésből jövőre még jó is lenne a sebgyógyítás, de ez a varázslatsebződés...
És még a fegyverek sebzését akarták csökkentetni LOL
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
819. hozzászólás - 2009.05.19. 15:41:03 (Válasz Almási Viktor #818 hozzászólására.)
Viszont ez a rendszer biztos vagyok benne, hogy a varázslóknak sem tökéletes, hiszen hiába vagy borzasztó jó, ha egyetlen egy dobáson múlik az egész sorsod. Ezzel szemben ha jó vagy közelharcban, elméletben máris hat esélyed van - más kérdés, hogy az borzasztó kicsi.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
820. hozzászólás - 2009.05.19. 15:49:04 (Válasz CaveMaN #813 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.19. 13:50:51
Kivégzés: Igazán adhatna bónuszt a térkapus csatákra is


Ki szoktad vegezni terkapuban az ellenfelet?
Nekem 5400 utan meg nem ajult be.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!