Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Visszafogott fejlődés (reform?)
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
401. hozzászólás - 2009.11.20. 01:27:30 (Válasz Failure #400 hozzászólására.)
Idézet: Failure - 2009.11.20. 01:20:56
a frissen indított karakter, ha maga kell, hogy rájöjjön a mi merre mennyire, akkor elvész itt, mint a pinty. Ha nincs két tapasztalt játékos, akit ismerek innen személyesen is, bedarált volna a játék, fél perc alatt. Nem azért, mert olyan bonyolult, hanem mert ha x szintet eltöltesz azzal, hogy magadtól rájöjjél a mi-merre-mennyire, akkor egy életre behozhatatlan hátrányba kerülsz, ez elég szimpla ténykérdés.


Teljesen egyetértek. A mentor rendszert ki kellene terjeszteni magasabb szintekre is, bemutatni a szakértelmeket és hatásukat. (Sokszor hiányoltuk már, hogy teljesen el van engedve a kezdő játékosok keze.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
402. hozzászólás - 2009.11.20. 01:29:51 (Válasz Darah #398 hozzászólására.)
Darah, valaki írta már, a VF akadémiából való kivételével tényleg az az egyetlen egy baj van, hogy:

- akkor vegyük ki az ultraspecet
- vegyük ki a transzplantot
- vegyük ki a spektrálist
satöbbi.

Ezek mind nehezen hozzáférhetőek, és mind versenyelőnyt jelentenek annak, aki hozzáfér.

Nade, végül is, ez a lényeg. Ha ez nem így lenne, akkor a szövetségi rendszer vesztené még jobban értelmét. Eleinte ez ugye arról szólt, hogy sok ember összefogásával fel lehet húzni olyan építményeket, amikkel előnyhöz jutsz.
Aztán persze, konstrukció óta tudjuk, ez már nem olyan nagy kunszt, és tényleg, lehet 1-2 magas szintű karakterrel 1. szintűek köré fullos szövit építeni, hát a játék jellegéből adódóan nem lehet maximális fairplayt előállítani.

De aki értelmesen játszik, aki időt és agykapacitást fordít a játékra, úgyis megmássza a szövetségi ranglétrát, úgyis eljut olyan szövetségig, ahol vannak értelmes épületek. Egyikünk sem oda született!
A reszlinek meg, már bocsánat, de valahol mindegy, hogy hogyan próbálunk velük PC-k, meg liberálisak lenni, de aki arra lusta, hogy elolvasson egy wiki-t, az arra is lusta lesz, hogy végiggondolja, mit hogy volna érdemes csinálnia, mit érdemes fejlesztenie. Nem hiszem, hogy a JV közvetlen problémája az, hogy nem mindenki játszik optimálisan.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 8.14
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
403. hozzászólás - 2009.11.20. 01:36:18 (Válasz Darah #398 hozzászólására.)
Darah!

Azt tudom mondani, hogy az, hogy ki mennyire él a lehetőségeivel, azt nem változtatja meg egyetlen szakértelem sem.
2 hónapja kezdtem játszani.
Felmértem a szövetségeket; kihez tudnék úgy kis szinten belépni, hogy reálisan feltöltsem a lélekkutat?
A szövetségnek 9 tagja volt.
Beléptem, töltöttem.
1 hónapig egyik sem lépett be. Mindenkit kirúgtam.
Új tagokat kezdtem toborozni múlt hónap 27-én. Lélekkút 22.000
Ma 13-an vagyunk. Lélekkút 130.500
Épül: Epikus emlékmű. Következő épület: Akadémia.

Én örülnék, ha nem kellene Akadémia a VF-hez, de ez nem hiszem hogy megtanítja játszani az alkalmi játékost. Neki olyan fejlesztésekkel kellene "kedveskedni", amik az ő örömérzetét növelhetik. Nem lehet szerintem népet nevelni. Vagy az új regisztrálóknak jöjjön fel egy ablak: Ha erős akarsz lenni, fejleszd ezt, vagy azt!
Szóval értelek, értem a problémát, de ha oroszlánt akarok fogni, nem a bajszát húzogatnám.

Let

Failure: Örülök, hogy nem fulladt kudarcba a hozzászólásom.

Mortimer: erősebb versenyt teremtene egy kis extra információ úgyhogy én támogatom.
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.20. 02:00:46-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.71
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
404. hozzászólás - 2009.11.20. 01:41:05 (Válasz Failure #402 hozzászólására.)
Spektrális 18. szinten van asszem, még bőven az akadémia előtt. Az ultraspec-transzplant-VF van az akadémiában, de ebből csak a VF az ami érdekes lehet...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.53
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
405. hozzászólás - 2009.11.20. 01:41:48
Tiszteletem!

Még 1 dolog. Ma háborút indított ellenünk egy szövetség.
Állás 24/20 a javunkra. Nyert csatáim: 20.
És itt a lényeg
Én (22. szint) vs. Valaki - 19. szintű végzetúrnő.
Leütöttem kétszer.
Láthatatlanná vált.
Leütöttem.
Pihent (+láthatatlanság).
Leütöttem
Berakta a védelem italát (+pihenés, +láthatatlanság!).
Leütöttem.
Elbújt a katakombákba.
Most meglepődne, ha ott is leütném?


Let
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.20. 01:43:49-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.01
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
406. hozzászólás - 2009.11.20. 01:44:16 (Válasz Let. #405 hozzászólására.)
Azon én lepődnék meg
Ez még egy jobb játékos, legalább próbálkozott, a legtöbb csak ír naponta 3-szor hogy "mos mér támacc, útba vok?"
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.54
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
407. hozzászólás - 2009.11.20. 01:45:11 (Válasz Tyberius06 #404 hozzászólására.)
bocsánat, akkor a spektrálissal bakot lőttem.
Node, miért csak a VF érdekes? A többi ugyanúgy versenyelőnyt jelent. Milyen szempont alapján van kipécézve a VF, mint "az a konkrét versenyelőny, aminek nem az akadémiában van a helye, a többivel ellentétben, amiknél jogos"?
Mert ezzel lehet behozhatatlan versenyelőnyre szert tenni? Szerintem ez a másik kettőre is igaz, és azok még csak lassulást sem okoznak, ami pedig elvileg a JV-nek is rossz, a bevételkiesés miatt, és a játékosoknak is, az ingerszegényedés miatt?

Jaj, tudom, az élő fába is belekötök, de hát mit csináljak, ha nem látom a dolog belső logikáját.

@Let: önnek meg írtam üzenet, itt fórumilag, ha esetleg elkerülné a figyelmét.
A hozzászólást Failure módosította 2009.11.20. 01:47:49-kor
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 8.62
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
408. hozzászólás - 2009.11.20. 01:50:06 (Válasz Almási Viktor #406 hozzászólására.)
Üdv!

Most néztem meg.
A szövetségük lapján a "Harcos" kategóriában van.
LE diff +13.000

Mégis háborút indítottak ellenünk és megjegyzem, nekik 4-es akadémiájuk és 3 szinttel magasabb Védőfaluk van.
Szóval ki mennyire jól, vagy rosszul játszik az nagyban függ a körülményektől és tőle. Mint már kifejtettem a lehetőség mindenkinek adott.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.60
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
409. hozzászólás - 2009.11.20. 01:57:17 (Válasz Let. #408 hozzászólására.)
a lehetőség, persze, mindenkinek, nade, egyszerűbb üvölteni az elrontott karakterek felett, másokat hibáztatni, mint ésszerűen játszani. Ez már csak ilyen. Nehéz ez a pop szakma.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 8.30
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
410. hozzászólás - 2009.11.20. 02:05:39 (Válasz Failure #407 hozzászólására.)
Igen előnyt biztosítanak csak másképp. Olyan mint a gyémántoknál a tárgyvásárlási bónusz, olcsosít, de azok jók úgy ahogy vannak az akadémiában, mint ahogy a sajtolás is jó, hogy odakint az akadémia előtt... A spektrális a kreatív ellenpárja elvileg, mert aztán mindkettőnek egymás kiegészítőjeként megvan a maga haszna, ellenben a szinguláris a vf az ellenpárja... csak míg az egyik tp ad portyákért addig a másik tp-t von el a sokkal gyakoribb vadászattól...
Mindegy igazából szingulárist csak addig fejlesztettem, amíg meg nem lett a 40 tp-s küldetés, aztán már el is felejtettem, VF-fel meg végigküzdöttem az 5 szintlépős küldit meg a 4 szintlépőst (V3) és itt még az 5 hátravan, igaz nem maxos a VF...

Szóval a VF-nek nagyobb a befolyásoló ereje mint a ultraspec-transplant párosnak, azok nem annyira LE termelők, nem esnek szerintem (ezen van a hangsúly, hogy szerintem) a spektrális-VF-Kreatív-szinguláris kategóriájába...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.53
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
411. hozzászólás - 2009.11.20. 07:35:26 (Válasz Ariel #374 hozzászólására.)
Ariel, a VF már rég kötelező, ha nem az élen tolod. Kvázi azt döntheti el a játékos, hogy VF vagy rövid távon törlés...
Rá van kényszerítve az emberekre egy játékélmény lassító, de cserében őskő költség csökkentő szakértelem. Természetesen ez taktikai elemként, felzárkóztató szakiként stb van magyarázva most már, de valójában ha mindenkinek kötelező kifejleszteni az érdemi portya játékhoz, akkor csak a negatívumai maradnak

-Akiknek nincs akadémiája az migrálhat a "nagy" szövikbe (esetleg akadémia túrizmus)
-Az új játékosok VF "falba" ütköznek, amint nem vérprofi VU-sként pottyannak a játékba
-A szintlépések belassulnak, drasztikusan csökken a játékélmény
-A szövetségek érdemben nem tudnak epikusozni, a karakterek entitásozni stb.
-És még sorolhatnám...

Ennek ellenére azt mondom a VF-hez fél év után NEM szabad hozzányúlni! Sokkal inkább a TP rendszert kell megreformálni, sokkal fájdalmasabb, de mivel az alapokat rakja rendbe, így az összes kapcsolódó problémát helyre rakja! (bajnoki, szingu, VF, pók stb...)

Bár az se rossz, hogy 2 havonta elővesszük az aktuálisan legégetőbb kérdéskört, és pörög a fórum tőle, kell a káosz különben ellaposodik a fórum

mod.: Semmi közöm Miklósék bevétel mérlegéhez, az arra vonatkozó részt kivettem...
A hozzászólást Birka módosította 2009.11.20. 08:46:31-kor
Pontszám: 5.75
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
412. hozzászólás - 2009.11.20. 08:07:26
A "jó játékos" definíciója engem is megihletett. Nézzük hát, milyen feltételeknek kell teljesülniük ahhoz hogy valaki a TOP tagja legyen:
- regeljen minél előbb, lehetőleg már az első napon
- folyamatosan prémeljen
- bármilyen gyorsítás kilőve, a CSP csak és kizárólag vadászatra való
- szinguláris a maxon, VF kilőve, az aukción, kincseskamrán keresd a vadászatra +tp-t adó és efféle tárgyakat
- dekoráld a karakterleírásodat különféle tp-kunyeráló szövegekkel (sajnos ennek már leáldozott a divatja, de ennek vszleg csak az oka hogy elfogyott a mezőny a TOP alól)
- ízlés szerint izzítsd be a robotpilótádat

Ha valaki ezen felül egy még exkluzívabb kör tagja akar lenni, azaz csatlakozna a TOPperekhez, akkor ez még kiegészül azzal, hogy a fórum olvasóit rendszeresen örvendeztesse meg mindenféle csodálatos ötlettel, magyarázattal, amelyekről azt állítja hogy a többség érdekeit szolgálják, azonban bármely értelmesebb általános isis levágja hogy valójában mire is lesz ez jó. Esetleg hangoztassa hogy a TOP-hoz fel lehet, és fel is kell zárkózni, hiszen ezt a játékot szintre játsszák.

No, ebből a nem kicsit kontraszelektált mezőnyből kerülnek ki a jó játékosok.

Egyébként én sem érzem az elképesztő különbséget a VF és az ultraspec/transzplant között, de ha a TOPpereink boldogságához ez kell, akkor hajrá, vegyék ki az akadémiáról. Rajtuk úgysem segít, ettől még senki nem fog "felzárkózni" sehová, a VF-pártiaknak meg nagyjából mindegy. Ez annak hátrányos aki a manakonstrukció és az ultraspec miatt természetesen amúgy is felnyomta volna a tanulását legalább 50-ig, és mivel minden játékosnak erre kéne törekedni, így a régebbiek emiatt elszenvednek némi hátrányt az újakkal szemben (mivel ugye ők már nem csak a tanulás 44 után vadászhatnak "kedvezményesen"), de ez szerintem belefér.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.57
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
413. hozzászólás - 2009.11.20. 08:31:23 (Válasz Ariel #362 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.11.20. 00:06:52
VF-nek viszont van egy nagyon komoly mellékhatása, az, hogy felére lassítja a játék tempóját. Amint "kötelezővé" válik a VF a boldoguláshoz, és mindenki kifejleszti, rögtön eltűnik az az előnye, hogy dupla LE-t szerezhet vele egy karakter az adott szinten, és csak a mellékhatás marad, a lassított szintlépés.

Egyetlen javaslatom volt a VF-el kapcsolatban, annyi, hogy legalább az akadémiából legyen kivéve, hogy mindenki elérhesse.

Mindössze arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a VF csak addig ad bármiféle előnyt a játékban, amíg a játékosok túlnyomó része nem használja. Amint megvan mindenkinek, az előny elszáll, és marad a lassított játék. Ezt sokan nem látják, vagy nem akarják, mert most még élvezik a VF előnyeit.

Most hogy van ez? Ha mindenki kifejleszti a VF-et, az rossz, mert eltünik a LE előny amit ad, csak a hátrány marad, a lassulás. Mégis a mellett kampányolsz, hogy ne legyen akadémiához kötve, és fejleszthesse bárki? Lehet nagyon reggel van, de nem igazán értem.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 8.29
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
414. hozzászólás - 2009.11.20. 08:34:18
Álljon meg a menet, lassan ott tartunk, hogy "Miklós nerfelni akarja a VFet, mert bevételcsökkentést eredményez"! Aki nem VFezik, az gyorsan halad, simán megengedheti magának, hogy átugrik egy-egy prémiumos tárgyat. Ráadásul a VF által adott komfort növelheti a sikerélményt, ami miatt valaki aki egyébként törölne, befizet a játékra. Szóval "bevételcsökkenésről" szerintem nincs szó.

írom ki a szavazást.
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
415. hozzászólás - 2009.11.20. 08:43:01 (Válasz Miklós #414 hozzászólására.)
Az a rohadék politika

(Amúgy ha valaki vf-ezik ugyan úgy átugorja a tárgyakat, ha azok nem felelnek meg a taktikájának...)
Pontszám: 6.44
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
416. hozzászólás - 2009.11.20. 08:57:10 (Válasz Let. #403 hozzászólására.)
Let, nem az alkalmi játékosra gondoltam, hanem arra a játékosra, aki játszana, de mivel fenn felsoroltak egyikét sem éri el csak úgy, pusztán ebből a három szakiból brutál hátrányt szed össze, és akkor nem beszéltem még a többi szövibónuszról.

Macsek, érdekes itt sokminden, viszont itt most a VF-re szedjük-tesszük a keresztvizet.
Ööö...többek között.

Épp azért ez, és nem a többi, mert a többi későbbi megszerzése esetén tudsz operálni egy kis szintlemaradással, hogy behozd a többiek hamarabbi bónuszát, de a megszerzett szinteket nem fogod tudni visszafelé pörgetni, kivéve az egyszem aukciós tárggyal, amire meg azért nem nagyon lehet bazírozni.

Miklós, végre.
Valóban növeli a komfort és sikerélményt.
Azt is belátom, akinek nincs, azét tovább rontja, holott neki eddig sem volt sok.

Hol lesz a szavazás, és mikor?
És mik lesznek egyáltalán az opciók?

Edit:
Ó, megvan.
De mintha az akadémiából kivétel nem látszódna annyira.
A hozzászólást Darah módosította 2009.11.20. 09:08:02-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.56
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
417. hozzászólás - 2009.11.20. 10:24:27 (Válasz Birka #411 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.11.20. 07:35:26

-Akiknek nincs akadémiája az migrálhat a "nagy" szövikbe (esetleg akadémia túrizmus)
-Az új játékosok VF "falba" ütköznek, amint nem vérprofi VU-sként pottyannak a játékba
-A szintlépések belassulnak, drasztikusan csökken a játékélmény
-A szövetségek érdemben nem tudnak epikusozni, a karakterek entitásozni stb.
-És még sorolhatnám...

Ennek ellenére azt mondom a VF-hez fél év után NEM szabad hozzányúlni! Sokkal inkább a TP rendszert kell megreformálni, sokkal fájdalmasabb, de mivel az alapokat rakja rendbe, így az összes kapcsolódó problémát helyre rakja! (bajnoki, szingu, VF, pók stb...)

Bár az se rossz, hogy 2 havonta elővesszük az aktuálisan legégetőbb kérdéskört, és pörög a fórum tőle, kell a káosz különben ellaposodik a fórum

mod.: Semmi közöm Miklósék bevétel mérlegéhez, az arra vonatkozó részt kivettem...



Birka, kérlek ne te döntsd el mitől csökken a játékélmény. Én nekem pl azzal, hogy belassultam, nőt a játékélményem... És nem én vagyok az egyetlen. Ez egy végtelenített játék, nincs végpontja, amit minél hamarabb el kell érni, szóval nincs értelme sietni se. Nekem nem csökken a játékélményem attól, hogy nem az első 2 oldalon vagyok. Teljesen más dolgok motíválnak és nem az, hogy két nap alatt első legyek és azt meg is tartsam. Abban nem látok fantáziát... Az epikus és entitásos résszel egyet tudok érteni, de erre vannak a kvázi "nagyok", de pl. V1-en simán megküzdök még az epikusokkal úgy hogy nem jelentenek gondot, pedig ott is maxolt VF-fel megyek. Egyébként meg ott a felejtés, el lehet felejteni és alacsonyabbra visszalőni és máris jobban haladhat előre a kari... Az akadémia turizmus részével is egyet értek, hogy ez probléma, erre többen felvetettük, hogy legyen kiszedve az akadémia alól és akkor mindenkinek elérhető. A VF-falba ütköző új játékosokról. Ugyan már, amikor egy éve elkezdtem fingom nem volt a játékról és hogy a spektrálist egyból jó lenne kifejleszteni, mert az jó, hát még az elementáris, mert az is jó, és a sajtolást se ártana már körán kimaxolni... Valamikor 4 hónap után kezdtem el érdemben foglalkozni a témával, amikor már majdnem a törlés határán voltam. Ergó azokat is kötelező kimaxolni már az elején, mert nélkülük szar a karakter, kivéve ha pók... Alkalmazkodás. Feljön fórumra vagy wikire és máris tájékozódhat, hogy mi a jó...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 7.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
418. hozzászólás - 2009.11.20. 10:35:40 (Válasz Tyberius06 #417 hozzászólására.)
Idézet: Tyberius06 - 2009.11.20. 10:24:27
Valamikor 4 hónap után kezdtem el érdemben foglalkozni a témával, amikor már majdnem a törlés határán voltam. Ergó azokat is kötelező kimaxolni már az elején, mert nélkülük szar a karakter, kivéve ha pók... Alkalmazkodás. Feljön fórumra vagy wikire és máris tájékozódhat, hogy mi a jó...

Ezek szerint ha a jövőben egy új játékos nem fejleszti a VF-et, és ezzel annyi verést kap, hogy a törlés határára kerül, akkor az normális, ha egy olyan választásba kényszerül, hogy vagy töröl, vagy kifejleszti a VF-et, és fele tempóban játszik?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.01
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
419. hozzászólás - 2009.11.20. 10:50:03 (Válasz Ariel #418 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.11.20. 10:35:40
Idézet: Tyberius06 - 2009.11.20. 10:24:27
Valamikor 4 hónap után kezdtem el érdemben foglalkozni a témával, amikor már majdnem a törlés határán voltam. Ergó azokat is kötelező kimaxolni már az elején, mert nélkülük szar a karakter, kivéve ha pók... Alkalmazkodás. Feljön fórumra vagy wikire és máris tájékozódhat, hogy mi a jó...

Ezek szerint ha a jövőben egy új játékos nem fejleszti a VF-et, és ezzel annyi verést kap, hogy a törlés határára kerül, akkor az normális, ha egy olyan választásba kényszerül, hogy vagy töröl, vagy kifejleszti a VF-et, és fele tempóban játszik?



Miért, ez normális a spektrális-sajtolás-elementáris-kritikus ütés-kritikus várzslat kapcsán??? Annyi, hogy ezeknek nincs időtényezője, de nem vágom, hogy egy VÉGTELENÍTETT játékban neked mi a bajod a lassú haladással. Nincs vége, ergó nincs hova haladni, max várni a köv épületet, fejlesztést... Nincs ami belassulna, mert nincs mihez belassulnia... Nincs időhöz kötve a játék...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 7.71
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
420. hozzászólás - 2009.11.20. 10:54:58
Egy elvetemült ötlet: a VF ne csak a vadászat TP-jére hasson, hanem a portyaLE-re is ugyanolyan mértékben. Aki tehát maxos VF-el megy, fele LE-t szerez portyában.

Aki azért fejleszt VF-et, mert gyenge, és mindenki elveri, az eddig se szerzett sok portyaLE-t. Így a VF a védelmező funkcióját betölti.

Aki viszont azért marad vissza, hogy élősködhessen a hozzá képest később indulókon, az kevésbé tudja ezt megtenni.

Na, pókok most ezerrel fognak lepontozni
Pontszám: 4.11
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!