Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Visszafogott fejlődés (reform?)
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
101. hozzászólás - 2009.11.18. 23:45:39
Bocsánat, nem volt szándékomban leszólni a játékstílusát, szerintem nem is ezt tettem. Csupán azt mondtam, hogy a VF a világ legkönyebb megoldása. Olyan mintha nem tudnék nyerni a középiskolai matek versenyen, visszamegyek az általánosba. El is tudom fogadni, hogy ha jóval gyengébb valaki az igen, mehessen vissza pár "osztályt" (maradjon VF) és a szinttől felfele csak 20%-is olyan hogy én érezhetem úgy 83. szinten is hogy gyengébb vagyok a többieknél. Én nem kaphatok ilyen lehetőséget? Még lehet szükségem lesz rá, tehát engem is Mortit is érintheti a dolog . Azonban azt nehezen tudom elfogadni, hogy visszaülsz a 6. osztályba és utána terrorizálod 13 éveseket 18 évesként, majd azt mondod a nagyobbaknak hogy mi közöd hozzá, ebbe az osztályba jársz?
Itt kicsit el kéne szakadni az egyéni érdekektől és kicsit objektíven nézni a problémát. Tudom hogy nem mindenkinek fog menni, de ilyen ez a világ, nekem sem sikerül mindíg. Elmondjuk a véleményünket, a JV megjegyzi a 2 hasznosat oldalanként és majd dönt.
Pontszám: 6.23
népszerűKisgyíkFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
102. hozzászólás - 2009.11.18. 23:46:46 (Válasz Ricardo #91 hozzászólására.)
"Egyébként a VF-et még azzal lehetne büntetni (igen, kell büntetni, mert nincs hátránya csak előnye), ha a karakterek kapnának valami jutalmat bizonyos szinteket elérve. Mert hogy azért VF-ezik mindenki, mert úgy sem történik semmi magasabb szinteken."


Így igaz büntessük a VF-ezőket, mert sok-sok LE-ért, ezzel átmeneti hátrányt vállalva kifejlesztettek valamilyen szakit, amit fontosnak tartottak. Mint ahogy már jól megbüntettük a kivégzést fejlesztőket is, akik szintén nem keveset áldoztak erre a szakira későbbi előnyöket remélve. A következő javaslatom az lenne, hogy ezután büntessük meg azokat is, akik a kreatív affinitást kifejlesztették, majd pedig jöhet a spektrális manipulációt, és a sajtolást kifejlesztők büntetése. Mert az azért mégis nonszensz, hogy egyesek képesek ezeket a szakikat hamarabb kifejleszteni, mint mások, és ezáltal később előnyre tesznek szert vele. Nekem csak egy kérésem lenne; egyedül a szinguláris ismereteket kifejlesztőket ne büntessük, mert hogyis nézne ki, ha egyszer a TOP is büntetve lenne valamiért.
És egyébként, ha ezeket mindet jól megbüntetnénk, máris helyreállna a játékegyensúly, mert akkor szinte mindenki ugyanannyi LE-ből, ugyanannyi tulajdonságokat tudna csak fejleszteni, és senkinek nem kellene gondolkodnia rajta, hogy vajon a karaktere hogyan járna jobban, mit lenne érdemes először fejlesztenie. Mert, ha bárki kitalálna valami olyan dolgot, amivel esetleg előnybe hozhatja a karakterét, azt rögtön megbüntetnénk úgy, hogy legközelebb eszébe ne jusson használni a logikáját, és megpóbálni előnyt kiharcolni.
Hát barátaim, irány ez a szép jövő felé!
A hozzászólást Kisgyík módosította 2009.11.18. 23:47:21-kor
Pontszám: 9.40
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
103. hozzászólás - 2009.11.18. 23:47:43 (Válasz Yasmina #41 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.11.18. 23:50:05-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.54
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
104. hozzászólás - 2009.11.18. 23:52:05 (Válasz Yasmina #41 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2009.11.18. 19:36:41

azért ezt cáfolnám, egy jó pók simán elver egy VF-est (bár a pókok is lehetnek VF-sek )!


Húú egy VF-es pók, megcsinálom
Vadászni is fog meg minden... pókkodni is

Maradjon a VF.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.54
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
105. hozzászólás - 2009.11.18. 23:54:37 (Válasz Kisgyík #102 hozzászólására.)
Idézet: Kisgyík - 2009.11.18. 23:46:46
Mint ahogy már jól megbüntettük a kivégzést fejlesztőket is, akik szintén nem keveset áldoztak erre a szakira későbbi előnyöket remélve.


Kifejlesztettem. Magasabbra, mint amekkora a VF lehet. Szívja az ember a fogát a korlátozásnál (hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem), de ha nem korlátozták volna, akkor most naponta lennének 200k feletti rablásaim. Szükség volt rá.

Idézet: Kisgyík - 2009.11.18. 23:46:46
A következő javaslatom az lenne, hogy ezután büntessük meg azokat is, akik a kreatív affinitást kifejlesztették


Ez a másik. Kár, hogy alacsony a Miklós által emlegetett határ, szerintem lehetne egy kicsit tágabb, de azért rá lehet fogni, hogy szükség volt rá.

Mindamellett a VF később került be a játékba és nem is mindenki számára elérhető, még a korábban említett szakértelmek 4. szinttől mindenkinek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.82
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
106. hozzászólás - 2009.11.18. 23:57:24
Fáradt vagyok, kicsit morcos is, most kevésbé leszek kedves, bocsánat.
Röviden a véleményem.
Ez egy játék. Vannak benne szabályok, amikhez kötötten fejlesztjük a karaktert. Sokan fejlesztettünk vf-et, mert aki másokkal akar megmérkőzni azoknak ez a cucc jó (nem kellett hozzá nagy matektudás, hogy nyilvánvaló legyen).
Hogy a topoknak nincs célpontjuk? Megkapták a Kristály Hordát. Meg vannak epikusaik. Pont, legyen nekik elég. Ezt vállalták, ezt akarták, csinálják. Azért mert nekik esetleg nem jó, hogy tök üres térben játszanak, miért másokat kell reformálni? Őszinte lehetek? Abszolút nem érdekelnek, semmi közöm hozzájuk, nekik sem a vf-hez.
Alsóbb szinteken csak vf-es nyer bajnokit. Na és? Ha nem lenne vf, ugyanazok nyernék. Mert ezt nem a vf dönti el, aki bajnokit nyer, az megver egy rakat vf-est is. Jobban fejleszt.
Aki vf-el nyomja felvállalta annak hátrányait is. Ő megtette a magáét, a stratégiáját ne szedjék már szét központilag.

DE!

Mivel erről Miklós szavazást nyitott és az Azúr Légió nem használja ezt a szakit, így úgyis be lesz korlátozva. Ha tetszik ez 500 másik játékosnak, ha nem. Akik vf-el mentek jól tették, örökérvényű előnyük lesz, akik meg nem, azok rápacsáltak. Erről ennyit.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.82
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
107. hozzászólás - 2009.11.19. 00:01:29 (Válasz Sun13 #101 hozzászólására.)
Próféta, előtted van, próbáld ki.
De épp azt nem nézitek, hogy a köz java az, hogy ilyen is legyen.
Mert nem mindenkinek az a játék, hogy engedelmesen kússzon szépen a TOP után, és az összes listában nézegesse őket, valamint erősen tapsoljon és hurrázzon, éljen, megnyerték.

Ez egy alternatíva, és bár nem látjátok be, hátrányai is vannak.

Amíg az teljesen rendbenlevő, hogy hat-hét szintről zúzhasson lefelé bárki egy kisebbet, ne beszéljünk már arról, hogy miért nem örülnek a másodikosok, ha a nyolcadikosok tiltakoznak, hogy ők mérisnem tudják őket rugdosni.

Amikor anno ezügyben segítséget kértünk, jöttek a merész tippek az egészségfeljesztésről, nomeg az így van ez jól című alkotások.

És hidd el nekem, nem zúzzuk tönkre a környezetünket, ugyanis a nullás portyákból elég kamránnyi is, de hogy ezt is elszedjétek, mert "büntetni" kell egy szakit, az nincs rendben.

Mortimer megoldott két ismételhetős küldit vesztéssel is, dehát ő ilyen találékony, vesztes portyában egészen biztosan én fogok bénítani is, meg kritet varázsolni is, harmadik ismételhetős meg nyilván a döntetlenes lesz.

A háború pedig teljes mértékben elsikkadt.

Most is azt mondom, a megoldás az, tegyük mindenkinek elérhetővé.
A hozzászólást Darah módosította 2009.11.19. 00:04:43-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
108. hozzászólás - 2009.11.19. 00:03:34 (Válasz Byzon #106 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.11.18. 23:57:24

Mivel erről Miklós szavazást nyitott és az Azúr Légió nem használja ezt a szakit, így úgyis be lesz korlátozva. Ha tetszik ez 500 másik játékosnak, ha nem.quote]

Byzon bácsi bemondta a tutit
Szerintem igaza is lesz
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.31
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
109. hozzászólás - 2009.11.19. 00:05:27 (Válasz Byzon #106 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.11.18. 23:57:24
Mivel erről Miklós szavazást nyitott és az Azúr Légió nem használja ezt a szakit, így úgyis be lesz korlátozva. Ha tetszik ez 500 másik játékosnak, ha nem. Akik vf-el mentek jól tették, örökérvényű előnyük lesz, akik meg nem, azok rápacsáltak. Erről ennyit.


De jó, hogy nem én és nem is Darksol írta le a lényeget.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.69
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
110. hozzászólás - 2009.11.19. 00:11:12 (Válasz Kisgyík #102 hozzászólására.)
Szerintem ez a büntessük mert túl tápos stb nem jó szóhasználat. Ha elolvasta valaki Miklós hozzászólásait akkor abban az van hogy azért lett VF, mert sok gyengébb játékos kérte hogy legyen olyan lehetőség amivel ismét lesz esélye a jó játékra anélkül hogy új karaktert indítana. Erre jött a VF, hogy aki úgy érzi gyengébb, lemaradhat. Azonban ez nem jó megoldás, mivel ha mindenkinek lenne VF-e olyan mintha fele sebeséggel menne a játék és nem változott volna semmi. Így viszont a játékkal kevésbé sokat foglalkozó játékosok lettek durván büntetve. Viszont lényeg a lényeg ez a erőviszony kiigazítási lehetőséget nem kapták meg a játékosok, a VF elérendő célját nem tudta megvalósítani. Ezért van szükség a reformra.

Azok akik most rendelkeznek VF-el, és esetleg az én javaslatom szerint lesz a módosítás, a következő esetek lesznek:
- Még mindíg gyengébbek mint a többiek körülöttük, megmarad a lehetőség a felzárkózásra.
- Ahogy egyre erősödnek egyre kevesebb előnyt ad a VF, amíg el nem éri azt a pontot amikor éppen mindegy van-e vagy nincs. Ezután kifejezetten hátrányos lesz.
- Akinek hátrányos azonnal elfelejti, és a rendes fejlődési pályán halad tovább. Nem fog hirtelen megugrani a szintje meg semmi. Szépen elkezdi lehagyni azokat akik gyengélkednek, mint ahogy a játékban ennek természetesnek kellene lennie.
Pontszám: 4.40
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
111. hozzászólás - 2009.11.19. 00:21:48 (Válasz Sun13 #110 hozzászólására.)
Lemaradtam Prof... Miért kéne egy lehetséges taktikai lehetőséget gyengíteni? Az is egy lehetőség, hogy az ember rohan előre, sokan megteszik. Megcsodáljuk a nevüket mikor bejön a toplista és legfeljebb néha észrevesszük változás történt a topban. Na és?
Ugyanez igaz lent is, de akik alacsonyabb szintűek, azok nyilván egymásnak ellenfelek és keresik a lehetőséget, hogy legyenek kiemelkedőbbek a többieknél. Mivel az Ariel féle fejlődésreceptek nálam még mindig nem eldöntött, hogy puszta butaság vagy kőkemény rosszindulat szülöttei (lehet naív vagyok, de nem feltételezem az utóbbit), itt ebben keressük az egyik taktikai esélyt.
Miért kéne lekorlátozni ezt? Ha valaki képes jobb stratégiával menni, mint a környezete, az tökéletesen megérdemelten nyer. Annyit esetleg meg lehet tenni, hogy a vf-et tényleg rakjuk ki az alap szakik közé (cseréljen pl helyet a vastag bőrrel) és kész. Mindenkinek elérhető és pont. Nem kell túlbonyolítani. És ne kezdjük el mesterségesen erősíteni a gyenge karikat, mert ennek nincs értelme. Akkor mi végre játszik valaki jobban? Ebben a játékban nincs teljesen elbaltázott karakter, bárhonnan talpra lehet állni. Ehhez is egy lehetőség ez a szaki. De ehhez már had kelljen valamit annak is tennie....
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.97
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
112. hozzászólás - 2009.11.19. 00:41:21 (Válasz Byzon #111 hozzászólására.)
Byzon, az a baj, hogy nem arra használják az emberek a VF-et amire ki lett találva, hanem a legerősebbek használják arra, hogy még erősebbek legyenek. Nem ez volt a célja, hanem az, hogy aki gyenge, az megerősödjön a szintjén belül.

Ilyen tök egyszerű. Erre is kell egy korlát, hogy ha már nagyon erős vagy, és 7 szinttel felfelé -20%-al is elversz mindenkit, akkor rád ne legyen hatása.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.76
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
113. hozzászólás - 2009.11.19. 00:48:56 (Válasz Mortimer #112 hozzászólására.)
Morti, onnantól kezdve már csak a többi VF-es ellen fejlődnek továbbra is VF-fel.
Ha egyszer elkezded magába szippant
Az egyszeri játékosnak meg halál mindegy hogy 6 szinttel magasabbról verik ronggyá, vagy egy pók veri ronggyá, vagy egy VF-es veri ronggyá.
Ronggyá lesz verve és kész
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.26
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
114. hozzászólás - 2009.11.19. 00:56:01 (Válasz Almási Viktor #113 hozzászólására.)
Az egyszeri játékost nem fogják 6 szinttel magasabbról ronggyá verni, mert el se jut addig az életpontja. A VF-es most ronggyá veri, de ha a nagyon erősek több TP-t kapnak a portyáért, akkor azok idővel el fognak húzni mellette, hisz ő alig tud győzni csatában, így bekerül a saját szférájába, ahová való.

A pókokra igaz a megállapítás, de ezen topic témája nem ők, hanem egy szakértelem.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.28
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
115. hozzászólás - 2009.11.19. 05:26:10 (Válasz Mortimer #112 hozzászólására.)
Az egyszeri játékosodat, akinek szerinted ez a tamagocsi való, amit kiötlöttetek, megszabadítod a játék nagy részétől, elveszed tőle a portyát, elveszed a küldetéseket, elveszed a háborúban részvételt, elveszed a kínzkóamrát, elveszed az állatai fejlődését.
Magyarul semmit nem hagysz meg neki, csak a vadászatot.

Ahhoz meg nem kell VF, ott a láthatatlan vadászat, és máris lassabban fejlődik, igaz, semmi mást se csinálhat, és lehet hat szintről zúzni, mint a répát, jót fog fejlődni.

Olvastam én is Miklós hozzászólását, hogy miért lett behozva ez a szaki, de bevallom, nekem sánta kissé a sorrend, elsősorban nem a gyengéknek lett behozva úgy érzem épp a láthatatlan vadászat megléte miatt, hanem a TOP-nak, hogy ne nyílstílben közlekedjen a szinteken.

Az egyszeri játékosodat senki nem fogja agyonverni, mert simán halálra fogja magát unni, viszont sikerül ismét belerondítanotok többszáz, (azt hiszem bátran állíthatom) játékos játékába, mert szerintetek ez jó ötlet.

Remélem nem fog szavazás nélkül exhas bevezetésre kerülni a dolog, bár Incu elővetített jóslata sajna elég valószerű.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.95
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
116. hozzászólás - 2009.11.19. 07:07:24 (Válasz Mortimer #112 hozzászólására.)
Mortimer az egyszeri játékos nem fog reklamálni itt, főleg mert fogalma sincs erről a témáról a fórumban. Másrészről Byzon sem az ultratáp karakterével fejlesztette ki... Ebből következőleg erős sarkítás, hogy az erősebbek fejlesztik, hogy erősebbek legyen. Hanem ők is, hogy ne gyengüljenek a vf-esekkel szemben. Ugye nem kell hosszan fejtegetnem, hogy az amúgy erősek azért lettek eredetileg is azok, mert felismerik a játékban a lehetőséget, ergo, ha ő nem fejleszti, de más aki nála kicsit gyengébb igen, akkor ő hamarosan nem lett volna erős...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.30
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
117. hozzászólás - 2009.11.19. 07:53:47
Szerintem először is határt kell húzni - sok a "játékegyensúly" a "gyengébbek érdeke" és társai szóhasználat, amivel mindenki dobálózik.
Kérdem én: járnak ide a fórumra "gyengébbek"? Eleve, ha annyi energiádat fekteted a játékba, hogy vagy annyira jólértesült és stratéga, hogy a szintedtől függően elérhető összes, a karaktered fejlődését segítő taktikai elemmel tisztában vagy. Ergo nem lehetsz "gyengébb", hanem max a szinteden kihívásokkal küzdesz. Kötelező fejleszteni a vf-et? Már miért lenne az? Csak az érdekedben áll, ha a többiekhez képest bevállalod a lassulást, hogy jobb legyél PvPben. Nem kötelezőek a LE-szerző szakértelmek sem, de lám, a saját jól felfogott érdekedben fejleszted, te, a fórumrajáró, jó szövetségben lévő, a játékot már egy éve nyúzó tapasztalt tag. Ha Egyszeri István inkább az epikusok ellen akar menni, és PvE élményekre vágyik, meg új csilli fegyókra, akkor neki is meglesz az öröme, ő nem fejleszti.

A mindezen kitételeknek nem megfelelő emberkék játékélményét nem tudhatod, ezért az ő nevükben reformot kezdeményezni szerintem fals. Ha személy szerint, a te taktikádnak ez az elem hátrányos, akkor csak topper lehetsz, és valóban, szomorú tény, hogy az úttörők ebből a (szerintem ) kifejezetten nekik szánt fejlesztésből nem kértek, node azért ettől még nem kérdőjelezhető meg a léte.
A topjátékosok a KH-val, és minden, csak nekik elérhető táppal és korlátozással már-már egy másik játékot játszanak, kérlek ezt lássátok be! És ennnek az ellentétnek a feloldása nem történhet meg azzal hogy ebből a nézőpontból a játék többi részét igazítják oda. Mondom ezt úgy, hogy a jó szándékot nem kétlem.

Szívem szerint kiutalnék MINDEN éllovasnak egy 30-40-50-es karaktert pluszban. Ha tényleg jót akarsz tenni, akkor legyen már sansz beletekinteni a játékba, a játék gesztjébe, legyenek már objektívebbek. Ha egy sorban hajszín szerint sorakoztatják az embereket, akkor lehet hogy csak szőkéket látsz, de ez csak egy kis szelete az egésznek. Tessék kérem ezt elfogadni, mielőtt bármi ötletet szül meg bárki a "köz" javára.

VF mindenkinek elérhetővé tétele (mert olyan 40-es szinten, akadémiátlan szöviben tényleg szívó) - ne legyen osztogatva, ne legyen kötelezővé téve, hanem legyen random: lehessen mondjuk kalandok mellett (vagy azok jutalmaképp?) akadémiás szakértelmeket találniuk 40 szint fölött azoknak, akik nincsenek szöviben, vagy a szövijük kicsi, ezért nincs akadémiájuk.
Lehet hogy tényleg sokan vannak, akik viszont nem fogják fejleszteni, mert a PvP helyett fontosabb nekik a PvE, azaz inkább epikusok, entitások ellen kapnak jóval több sikerélményt.

(a hszben szereplő "Te" inkább irodalmi te, nem címeztem személy szerint senkinek, úgy gondolom hogy akinek ruhadarabja, és érdemesnek tartja, úgyis reagál)
Pontszám: 9.71
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
118. hozzászólás - 2009.11.19. 08:03:53
Nem tudom írta-e valaki a spektrális manipulációt!
Na az aztán a durva dolog! Kimaxolva ugyanúgy dupla LE termelést tesz lehetővé, mint a VF!
Mindezt hátrányok nélkül!!!
Én azt butítanám
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.48
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
119. hozzászólás - 2009.11.19. 08:05:30
Röhejes hogy a topkarik akiknek nincs VF-je ki akarják sírni hogy szünjön meg, csak azért mert kevés nekik a kristályhorda.........

Írtátok írjanak a VF-esek is no akkor megteszem:
Személy szerint anno azért választottam a Vf-et mert beláttam hogy azok akik az első helyeken vannak irdatlan őskőért teszik ezt, nekem aki örülök ha ajánlásokból futja a prémiumra és mellé havonta veszek egy őskőves felszerelést de turbora meg hasonlókra csp-t költök csak ez a megoldás maradt hogy relatíve erős maradjak.
Az meg hogy a Vf-esek viszik el a bajnokikat csakis a V3-ra lehet igaz mert itt a pók ritka taktika, de a másik 2 világon míg játszottam a bajnokikat csak pókok nyerték persze magasabb szinteken mivel már nincs pók ez nem igaz de magas szinten VF-es sincsen.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.87
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
120. hozzászólás - 2009.11.19. 08:09:26
Morti, Prof...jaj.

Nektek ezt anno szerintem meséltem is...illetve itt is írtam.
Amikor bejött ez a szaki egy huszadrangú átlagkarakter volt Piciklon (véleményem szerint) és hála azoknak akikkel együtt játszhattam tanultam meg, hogyan és merre kell fejleszteni. (Hogy utána a saját fejem után menjek)
Igen, a VF pont arról szól, hogy egy legyengült, állandóan szétvert karakter talpra álljon.

De van egy marha rossz hírem, ha valaki portyázik (attól függően csapkod, hogy kit tud megverni, adott esetben 15-20% ÉP-ről) akkor jön plusz TP. Így nem teljesen, de valamennyire gyorsabban lépi a szinteket. (Azokról ne is beszéljünk, akik láthatatlanul, maxos VF-el vadásznak és ráadásul nem pókok! Mert vannak ilyenek...)

Én nagyon örülök, hogy ennyire szíveteken viselitek a játék sorsát, de légyszíves ne máséval verjétek a csalánt, jó?

A VF egy taktikai elem és Milkós sorrendje persze hogy sántít...
Csak a vak nem veszi észre (marketing), a szinthuszárokat akarta megfogni vele...ez volt az elsődleges cél. Az hogy kiskarik láttak benne fantáziát? Pech a rohanóknak.

Mellesleg, ahogy az egyik legjobb (és igen magas szintű) játékos mondta nekem: "nem magas szintű->nem hülye->maxos VF".

De sajnos Byzonnak igaza lesz...innentől kezdve sajnálom ezt az egészet...ha ténylegesen lesz változás, akkor erre is kérnék grátisz lefelejtési lehetőséget. (Mert Miklóst ismerve enged a TOP lobbijának és megváltoztatja. )

Pontszám: 9.18
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője