Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Visszafogott fejlődés (reform?)
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
241. hozzászólás - 2009.11.19. 15:22:52 (Válasz Let. #239 hozzászólására.)
Nézd meg jobban a 3. pontot
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.46
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
242. hozzászólás - 2009.11.19. 15:25:11 (Válasz CaveMaN #241 hozzászólására.)
Üdv!

Igen. Igazad van, a jövőben kizárná ezt a stratégiát egy X szint elérése.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.58
kedvencSogilightFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
243. hozzászólás - 2009.11.19. 15:34:30
Sziasztok!

Szerintem meg egyaltalan nincs semmi baj a vf-el, hiszen mindenkinek elerheto es kifejlesztheto, sott el is lehet felejteni, ha nem tetszik...
Nincs olyan szakertelem a jatekban, ami ne arrol szolna, hogy altala elonyhoz jutassuk a karakterunket a masik jatekossal/jatekosokkal szemben, ezt hivjak "karakter fejlesztesnek" szoval ezzel az erovel az sm-et miert nem tiltjuk be? Vagy az inteligens kedvencet?
En ellenzem a valtoztatast, mert szemely szerint mar ketszer is kimaxoltam a vf-et (5 szintlepos idejere elfelejtettem )
Tenyleg, ki az akinek baja van vele? ha az a baja valakinek, h neki nincs, es ezert ugy erzi szinttarsai azert verik el, mert ok visszafogottan vadasznak, akkor nosza fejlessze ki
ha az elbolynak van baja azzal, hogy ok a tobbiek elott jarnak, hat ez visszafogott nelkul is igy lenne, mert ugyan ki akarna a hatosugarukba belekerulni? Es erre az se megoldas, hogy akkor 10 szinttel tamadhassanak lefele, mert az az amit se szakival se to-vel nem lehet kompenzalni.
Tisztelettel Mokt.
A hozzászólást Sogilight módosította 2009.11.19. 15:37:28-kor
Moktorn Barindul v2 Sotet Magusok
Pontszám: 8
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
244. hozzászólás - 2009.11.19. 15:37:33 (Válasz Kocos #238 hozzászólására.)
" En azt hittem, hogy a pok egyatalan nem vadaszik, ezert pok. "

Max küldetés teljesítése miatt, úgyhogy jól tudod Kócos. Miklósunk megint bakot lőtt.
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.11.19. 15:38:59-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.41
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
245. hozzászólás - 2009.11.19. 15:39:41 (Válasz Ösvényjáró #244 hozzászólására.)
szerintem Miklós a pályát váltó pókokra gondolt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.26
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
246. hozzászólás - 2009.11.19. 15:39:54
Amúgy sztem onnan indult ki a vita, hogy INSPIRÁTORRAL egy VF-es kari utolérheti a nála sokkal gyengébb TOPKARIKAT! Más ok nincs, mert ugye a VF és TOP szétválik, elvilekben egymást soha nem is látják....és ebből is a TOP-ok szívnak, mert ők maradnak magukra, mert ők a kisebbség, a visszafogott meg dúskál a portyákban...igazából a legjobb lett volna, ha nincs Vf, és viszont VF-es kari felveszi a versenyt a PÓK kairval egy idő után...ha nem lenne VF-es akkor maradnának a PÓK-ok az egyeduralkodók az alsóbb szinteken...kivéve, ha az lenne amit írtam, hogy több TP-t kapna, ha több LE-t hoz....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.50
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
247. hozzászólás - 2009.11.19. 15:40:57
Reszemrol is ez az utolso hozzaszolas ebben a temaban mert latom, hogy ugyis engedni fog a jatekvezetoseg a legfelso szintek nyavajgasanak.
A lenyeg hogy vegyuk mar eszre, hogy az elszaladt, elhuzott es most tobzodo elharcosok NEM a VF miatt vannak ott! Ezt vessuk mar az eszbe kerem szepen:) A VF egy valaszthato taktikai elem ami igenis hasznos tud lenni, hogy sokan ne essenek ugyanabba a hibaba hogy rohannak elore mint az orult es mire eszbekapnak ott lihegnek elol aholis tonkre verik oket, masodszor pedig szinten malmozva varhatjak mikorra erik oket utol a fejlesztok valamivel.
Nem a VF miatt vannak ultra brutal szintvadasz karakterek meg mindig a pokok azok. Persze egy pok kari is siman kifejleszti a VF-et ha nem akar kicsit sem begyorsulni a vadaszos es dontetlenezos remekbeszabott kuldetesek miatt.

Miert kellene egy ujabb funkciot megbolygatni kivenni ami legalabb kicsit is valtozatosabb karakterfejlesztest ad? Terjunk meginkabb az egysegesulo egyenkarakterek utjara, ezaz! Amugy sincs tul nagy lehetoseg szakosodasra elkulonulo karakterfejlesztesre es erre meg ra is tesznek a kuldetesek is ahol mindenkinek ki kell fejlesztenie olyan szakikat is amiket esetleg nem is akart vagy nem olyan mertekben.
Pontszám: 7.88
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
248. hozzászólás - 2009.11.19. 15:41:36 (Válasz Ösvényjáró #244 hozzászólására.)
Idézet: Ösvényjáró - 2009.11.19. 15:37:33
" En azt hittem, hogy a pok egyatalan nem vadaszik, ezert pok. "

Max küldetés teljesítése miatt, úgyhogy jól tudod Kócos. Miklósunk megint bakot lőtt.


Én ezt úgy el tudom képzelni, hogy egy PÓK már magasabb szinten kevesebb farmmal rendelnezik, így már előre kimaxolt visszafogottal vadászgat, de közben még ahhoz a pár farmhoz jár, aki még ad extra LE-t....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.50
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
249. hozzászólás - 2009.11.19. 15:45:16
Kedves Kaboka minden vita lényege lenne a vélemény-ellenvélemény kifejtése, tézis-antitézis = szintézis.
Pontszám: 7.56
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
250. hozzászólás - 2009.11.19. 15:46:13 (Válasz Constantin #231 hozzászólására.)
A pontszámból kiindulva a kvízzel, kvízolimpiával nincs semmi baj, senkit nem zavar. Örülök neki
Tudom ez off volt.

De azt nem értem, miért nem érhető el bárkinek a VF.
Akinek nem elérhető az finoman szólva nem is foglalkozik vele.
Mellesleg előrébb van mint a manakonstrukció vagy ultraspec. Akkor azokat is ki kell venni?
Nem értem.
De valamiért úgy érzem mindegy is. Talán már meg is van a reform mikéntje, csak puhítjátok a népet?
A hozzászólást Constantin módosította 2009.11.19. 15:47:54-kor
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.88
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
251. hozzászólás - 2009.11.19. 15:47:22
Akkor egyszerű vegyék ki az inspirátort a játékból, vagy a VF-el együtt ne működjön.
Hallod. Nemár.
Pontszám: 1.76
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
252. hozzászólás - 2009.11.19. 15:50:07 (Válasz S0laris #245 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.11.19. 15:39:41
szerintem Miklós a pályát váltó pókokra gondolt.


VF a pókokat jobban erősíti, mint a többieket---Ezt írta, én ebből nem vélem azt kihallani, amit te feltételezel, pedig most többször is elolvastam.

Idézet: Eardog - 2009.11.19. 15:41:36
Idézet: Ösvényjáró - 2009.11.19. 15:37:33
" En azt hittem, hogy a pok egyatalan nem vadaszik, ezert pok. "

Max küldetés teljesítése miatt, úgyhogy jól tudod Kócos. Miklósunk megint bakot lőtt.


Én ezt úgy el tudom képzelni, hogy egy PÓK már magasabb szinten kevesebb farmmal rendelnezik, így már előre kimaxolt visszafogottal vadászgat, de közben még ahhoz a pár farmhoz jár, aki még ad extra LE-t....


Ilyet kedves Eraman csak feltételezel, de kérdezd meg nyugodtan erről Begginert.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.63
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
253. hozzászólás - 2009.11.19. 15:50:09 (Válasz Eardog #246 hozzászólására.)
a jó pókot nem nagyon nyomja le a VF-es, legalábbis ez nem látszik még az 50-es szinteken V1-en. persze kíváncsi leszek hogy megvalósul-e pl egy Minosa Torres VS Nephila párharc a későbbiekben, de ha fogadni kéne, én Nephilára fogadok.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.26
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
254. hozzászólás - 2009.11.19. 15:51:42
A legtöbben a VF Mellett tépik a szájukat, és egyébként tényleg nem kéne változtatni rajta, de az a szomorú hogy olyanok miatt fogják megváltoztatni/eltörölni a szakit akiknek fingjuk sincs hozzá...például nézzétek meg kiknek a felvetéseire reagál Miklós...mily meglepő...
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.56
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
255. hozzászólás - 2009.11.19. 15:52:02
Valaki azonnal értesítse a care policet!
1 db karakternél lesz inspirátor. Ez akkora probléma?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 6.79
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
256. hozzászólás - 2009.11.19. 15:53:29
Hát én nagyon bízom benne, hogy nem egyetlen nyavajás tárgy miatt akarják itt lezúzni a játékosok 40 %-a által kifejlesztett szakit, csak mert esetleg 1-2-neadj 3(!) ember is felérhet vele a TOP-hoz, mert akkor már a szintlépkedést se érdemes hosszútávú célnak felvenni, ha bármit, amivel netán-esetleg-neadj' beérhetőek lennének, akár ilyen áron is meg kell akadályozni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.32
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
257. hozzászólás - 2009.11.19. 15:54:04 (Válasz Kaboka #247 hozzászólására.)
Idézet: Kaboka - 2009.11.19. 15:40:57


Miert kellene egy ujabb funkciot megbolygatni kivenni ami legalabb kicsit is valtozatosabb karakterfejlesztest ad? Terjunk meginkabb az egysegesulo egyenkarakterek utjara, ezaz! Amugy sincs tul nagy lehetoseg szakosodasra elkulonulo karakterfejlesztesre es erre meg ra is tesznek a kuldetesek is ahol mindenkinek ki kell fejlesztenie olyan szakikat is amiket esetleg nem is akart vagy nem olyan mertekben.



Nah igen én ebben látom a VU halálát hosszútávon de még rövidebb távon is. Minden egy irányba halad. Miért nem lehet külön küldetéseket berakni csak a smaragdoknak, csak a gyémántoknak stb... Miért mindenkinek ugyanazokat a cuccokat "kell"/"érdemes" megvenni. Már több helyen leírtam, hogy ez a legnagyobb gondja a VU-nak, hogy minden egységes, nem színes eléggé. Nagyon kis mértékben különböznek a hordák egymástól és magas szinten ez nem is érzékelhető. 50-60-as szintig mindenkinek az iq-tau-t éri meg ultramagasra fejleszteni, hogy aztán 60 fölött inkább az erő-támadásra kerüljön a hangsúly. Miért nincsenek hordaspecifikus épületek, szakértelmek, tárgyak?
Miért kell mindennek egységesnek lennie, mindenkire nézve, és miért van az, hogy ha ettől valaki el akarna térni, azt egyből korlátzni kell? Túl jók voltak a pókok, korlátozzuk be a kreatívot, az állatokat, a kivégzést stb... Túl hatékony volt a skarabeusz, persze azt is korlátozzuk be...
Ilyen alapon korlátozzunk be mindent, a sajtolást a spektrálist, sőt jöjjön egy olyan event, hogy minden tulajdonság és szakértelem resetel egyet 0-zódik a fertőzés is 50%-os lesz ismét szinttől függetlenül...
Most komolyan...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 8.69
kedvencSogilightFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
258. hozzászólás - 2009.11.19. 15:57:00
Idézet: Harcos kard - 2009.11.19. 15:47:22
Akkor egyszerű vegyék ki az inspirátort a játékból, vagy a VF-el együtt ne működjön.


Ez komoly? Egy aukcios targy... komoly veszely:P
Szerintem sokkal de sokkal durvabb dolgok is vasarolhatoak aukcion... korulbelul az inspiratort en arra hasznalnam, hogy ne az oskovekbol kelljen ujjrahasznalnom a szakikat meg tt-t atvaltani plussz terkapu... hisz, ha vf-el vadaszo kari veszi meg az inspiratort, es telibe elvadassza az igy szerzett extra csp-it, akkor szepen beeri a top-ot es jol el fogjak fenekelni tehat ertelmet vesziti szamara a viszafogott, mert aban biztosak lehetunk, hogy amint egy karakter utoleri a top jatekosokat (vagy legalabbis utotavba kerul) onnantol kezdve ritkan lessz max ep-n:P es nem azert meg epikusozni fog ejjel nappal
A hozzászólást Sogilight módosította 2009.11.19. 16:18:24-kor
Moktorn Barindul v2 Sotet Magusok
Pontszám: 6.40
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
259. hozzászólás - 2009.11.19. 16:01:07 (Válasz Tyberius06 #257 hozzászólására.)
Jól látod. Szerintem addig ne léphessen szintet senki míg a kövi szintátlag Tö-szö-je nincs meg neki.
Így nem lehetne sírás.. S esetleg mindenki nevelhetne végzetcsirkéket amikért a piacon kapna Le-t. Vagy végzetkrumplit termelhetne. Hordáktól függően, de egyforma legyen mindenki, s ne legyen háború csak boldog békeévek.
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.88
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Visszafogott fejlődés (reform?)
260. hozzászólás - 2009.11.19. 16:02:25 (Válasz Sogilight #258 hozzászólására.)
Most komolyan hány olyan ember van aki éjjel nappal max ép-n van?

Szabinhó ez most komoly, legalább a szokásos építőjellegű hozzászólásod volt...küzdj és ne háborogj....
Pontszám: 5.23
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!