Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
61. hozzászólás - 2008.10.16. 18:17:26 (Válasz Vincu #60 hozzászólására.)
A tulajdonságösszeg csak tájékoztató adat, mert azt nem látod, hogy az illető mire fordított különös figyelmet. Lehet, hogy az általad támadott karakternek nagy a védekezése, nagyobb, mint a te támadásod... Az sem mindegy, hogy előtted hányan támadták ugyanilyen stratégiával az illetőt, mert minél többen szálltak rá egyszerre úgy kap bónuszokat a védekezésre, persze, mikor támadsz ezt te nem láthatod.

A szerzett LE pedig tiszta szerencse, akit ütsz, annál van-e? Nekem alig 10 portyára jut 1, amikor 50 LE felett sikerül elcsennem valakitől, de a szövetségen belül vannak nálam szerencsésebb játékosok
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
62. hozzászólás - 2008.10.16. 18:19:10
Egyrészt RANDOM istenség valóban elég erős, másrészt nem árt kicsi kommunikáció a szövetségen belül, mert a vesztésből is lehet előnyt kovácsolni: ha az egyik tag megütött valakit, és vesztett 100at, akkor annál az emberkénél van legalább 200 LE, szóval lehet menni ütni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
63. hozzászólás - 2008.10.16. 18:24:00 (Válasz Khetty #61 hozzászólására.)
Semmilyen bónuszt nem kap a védekezésre azért, mert többen támadták. A legyőzéséért kapott LE és TP csökken, ha három órán belül többször támadják.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
64. hozzászólás - 2008.10.16. 18:30:45 (Válasz Necronis #63 hozzászólására.)
Idézet: Necronis - 2008.10.16. 18:24:00
Semmilyen bónuszt nem kap a védekezésre azért, mert többen támadták. A legyőzéséért kapott LE és TP csökken, ha három órán belül többször támadják.


A megszerezhető LE-re gondoltam, bocsi... Mármint, hogy ha senki nem támadta mostanában (bár ez nem világos időmeghatározás számomra ), akkor 100% LE-t lehet tőle szerezni. Ha támadták, akkor a szerezhető LE 80%, 60% egyre kevesebb lesz a zsákmány...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 3
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
65. hozzászólás - 2008.10.16. 18:33:15 (Válasz Khetty #64 hozzászólására.)
Így igaz
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
66. hozzászólás - 2008.10.16. 18:39:15
Ezek szerint ennyire nem számít a felszerelés. Még mindig úgy érzem, hogy túl nagy a véletlen szerepe ebben a játékban. Csak bosszantó, hogy többezer LE-t költök cuccokra, ősköveket veszek pénzért, és kikapok egy olyantól aki még az alap szöges buzogánnyal küzd bőrpáncélban...
Mivel folyamatosan melléütök, szinte csak a támadásomat fejlesztem, ezért is lepődök meg, amikor sorozatosan melléütök. Nem egy olyan csatám van, ahol egyszer sem találok.
Ezek szerint a toplistások ennyivel szerencsésebbek? Mármint LE szerzés meg győzelmek szempontjából?
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
67. hozzászólás - 2008.10.16. 18:44:41
Megnyugtatlak, a 3. legerősebb vagyok a 8. szintűek között, 235-ös tulajdonságösszeggel, és épp az imént vesztettem csatát egy 6. szintű, 157-es tulajdonságösszegű mithril buzogányos ellen úgy, hogy _el se találtam_. Erre varrjál gombot.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
68. hozzászólás - 2008.10.16. 18:45:50 (Válasz Vincu #66 hozzászólására.)
A melléütés -szerintem- lehet annak a következménye is, hogy a másiknak magas a védelme, hiszen "kitér" az ütésed elől... (de ez csak az én gondolatom)
Megértem a bosszankodásod, mert én a szerencsepontjaim miatt voltam kiakadva egy hete (magas építkezési átlag, magas szerencsepont, aztán mégse sikerül semmi ), de beletörődtem, hogy ez a játék része... nem kényelmesedhetek el, hogy húha, van egy jó felszerelésem és akkor hajrá, mert kb. 2-3 szint múlva újra esedékes lesz a felszerelés cseréje...
A hozzászólást Khetty módosította 2008.10.16. 18:46:23-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
69. hozzászólás - 2008.10.16. 18:49:37 (Válasz Mortimer #67 hozzászólására.)
Igen, valóban megnyugtató.
Mindenesetre nem adom fel, bízom benne, hogy idővel lesz értelme a felszerelés, és tulajdonság-különbségnek
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
70. hozzászólás - 2008.10.16. 18:56:23 (Válasz Vincu #69 hozzászólására.)
Lesz. Mindenki járt-jár így, mint te. Nézegesd végig a csatáidat, biztosan találsz olyat köztük, amikor te voltál az esélytelen és mégis nyertél. Csak az ilyesmi hamarabb elfelejtődik Nekem is volt ilyen, és biztosan lesz is még
Pontszám: 5
irritálóSzeptimuszNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
71. hozzászólás - 2008.10.25. 09:20:33
Szerintem inkbb a tulajdonságokat kell fejleszteni, mint a fegyvereket, mert ha szintet lépsz, a fegyver amit eddig használtál édeskevés lesz a szintednek, de a tulajdonságokat nem kell elobni, s újat venni helyébe
Pontszám: 7.33
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
72. hozzászólás - 2008.10.25. 21:17:34
Gondolj csak bele! A tulajdonságnövelés egyre drágább és drágább, ellenben lehet hogy egy fegyver 4 szer annyiba kerül mint egy támadásfejlesztés, ennek ellenére sebezhetsz vele 2 szer többet mint ha 4 támadást vagy erőt fejlesztettél volna. Persze kell tulajdonságokat is növelni, de a fegyverek vásárlásával arányosan!
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
fórumozóMorzanFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
73. hozzászólás - 2008.10.29. 18:13:13
Azért ez sem rossz: Egyszerre sok LE-át szerezni úgy lehet, ha láthatatlan vagy, elköltöd az összes LE-dat valamire és vársz pár napot láthatatlanul.

Közben támadnak, de nem gond, mert gyűlik a cselekvéspont. Majd megszünteted a láthatatlanságot és elhasználsz annyi cselekvéspontot amennyit csak bírsz. (Jó ha van legalább 10-es szerencséd!)
Tisztelettel, Morzan!
Pontszám: 3
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
74. hozzászólás - 2008.10.29. 19:13:22 (Válasz Morzan #73 hozzászólására.)
A cselekvéspontod akkor is ugyanúgy gyűlik, ha 30-at portyázol egy nap, semmi köze a láthatatlansághoz.
Pontszám: 5
fórumozóMorzanFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
75. hozzászólás - 2008.10.30. 17:46:56
Ezt tudom, de ha várakozás közben támadhatnak.
Tisztelettel, Morzan!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
76. hozzászólás - 2008.10.30. 20:17:54 (Válasz Morzan #75 hozzászólására.)
Látom, nem vertek még bucira láthatatlanul...
Pontszám: 5
közellenségTomcseszFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
77. hozzászólás - 2008.10.31. 17:58:23
hm
Pontszám: 1.40
utáltTekiimadoFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
78. hozzászólás - 2008.11.01. 10:39:44
Van az általam elnevezett SZSZ Szakértelem SZaki!

Az első három szinten feltápolja a tulajdonságait, 4-es szinttől meg a szakértelmeit addig hogy legyen kereskedelme megvesz egy szett cuccot aztán tovább tápolja a szakértelmeit!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
79. hozzászólás - 2008.11.01. 13:55:27 (Válasz Tekiimado #78 hozzászólására.)
Nehogy azt hidd, hogy az egy szinttel előbb vásárlás akkora táp!
Pontszám: 7.67
fórumozóKejo72Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
80. hozzászólás - 2008.11.03. 15:10:19
Hali.
Én nem értem hogyan számolnak portyázáskor,mert támadtam meg sokkal gyengébbet is és veszítettem.Ha azonos szintűvel harcoltam,akkor is teljesen érthetetlen számomra az,hogyan számolják a harcot.Vagy épp a gép sorsol....???
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!