Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
121. hozzászólás - 2008.12.08. 11:36:37
Nekem ezzel a fertőzéssel lenne egy komoly stratégiai gondom. A fertőzést leküzdeni optimális esetben is 650k LE körül van. Nagyon nem örülök neki, hogy semmilyen információ nem áll a rendelkezésünkre azzal kapcsolatban, hogy mi lesz, ha legyőzzük a fertőzést illetve mi lesz, ha elbukunk.

Nem szeretném azt látni, hogy 70. szintre érve aki legyőzte a fertőzést annak hirtelen megduplázódnak a tulajdonság pontjai (nem hiszem, hogy ilyen lenne) viszont azt sem szeretném látni, hogy semmi nem történik. Itt nagyon sok LE-t lehet spórolni stratégiától függően és hatalmasat lehet bukni, ha valaki "rossz lóra tesz".

Elvileg, szerepjátékosan nézve ugye a fertőzés miatt portyázunk, emiatt vannak ellentétek a különböző hordák között. Kérdem én, a fertőzés legyőzése után már nem lesz portyázás? Ha lesz akkor minek győzzem le a fertőzést? Miért jó az nekem, ha legyőzöm a fertőzést?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.88
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
122. hozzászólás - 2008.12.08. 11:57:29 (Válasz Ricardo #121 hozzászólására.)
A játék más részeivel kapcsolatban sincs információnk, pl. hogy mi az Akadémia építési feltétele. Egyenlőek az esélyek, gond akkor lenne, ha egy szűk kör tudná, de mások nem. (Egyébként Miklós a találkozón közölte, hogy 100% esetén sem törlödik a karakter, szóval ha valakinek kedve van hozzá, kipróbálhatja. Csak akkor lesz bármi eredmény, ha valaki eléri valamelyik végpontot.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
123. hozzászólás - 2008.12.08. 12:33:55 (Válasz Ricardo #121 hozzászólására.)
Szerintem ha hagyod eluralkodni magadona fertözést, utána már csak portyázhatsz 0LE-ért jó sokat, viszont ha leküzdöd, kapsz a hordaparancsnokodtól egy picike tevét, amit megetethetsz, söt picike tevelakot is épithetsz neki
Persze most csak vicceltem...remélem
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.17
közellenségColddreamFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
124. hozzászólás - 2008.12.09. 11:32:34 (Válasz Féreg #3 hozzászólására.)
Na ez tényleg fasza technika!
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
125. hozzászólás - 2008.12.09. 14:47:56
Az a legjobb stratégia, amikor indítunk egy emberkét, nem nyúlunk hozzá, és megkérjük az egész ismertségi körünket, hogy minden nap vadásszák tele magukat, nem muszáj játszaniuk, de ha akarnak játszhatnak, és nekünk lesz egy csomó LE-nk, 0 tp-vel.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
126. hozzászólás - 2008.12.09. 15:39:30 (Válasz Sir Ny #125 hozzászólására.)
Leszámítva, hogy az ajánlásból szerzett LE maximum a saját termésed 10%-a.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
127. hozzászólás - 2008.12.09. 15:50:28 (Válasz Sir Ny #125 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2008.12.09. 14:47:56
Az a legjobb stratégia, amikor indítunk egy emberkét, nem .


van egy jobb stratégia. ha két emberkét indítasz. és akkor még csomóbb LE-d lesz. előre a napi párszázért.
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
128. hozzászólás - 2008.12.09. 21:35:59 (Válasz Lanmandragoran #126 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.09. 15:39:30
Leszámítva, hogy az ajánlásból szerzett LE maximum a saját termésed 10%-a.
hopsz, tényleg, ezt elfelejtettem.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
népszerűSigmarFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
129. hozzászólás - 2008.12.15. 10:46:13
Sziasztok!

Megosztanám, néhány esetleges ötlettem, ami lehet, hogy máshol már írtak és nem túl eredetiek de kezdő játékosnak jól jöhet. Nézük őket: - pénz elrejtésére kíváló ötlet az, hogy nem adod el a előző tárgyat ha újat veszel azt nem tudják elszívni rólad. Nagyobb lé. vesztés 150-200 után azzonnal költsd el a pénzed ne, hogy mások lefarmoljank, vagyis kiírják a szövi fórumba. Küldetésseket mindig csoportban oldom meg, mert így ugok és figyelem mi a következő. http://vegzetur.wikidot.com/ használd tele van infóval a játékkal kapcsolatban. Pl. : mindig nézem mit érdemes megvenni, így csak ritkábban kell vennem.
Szakértelmek: elején télleg érdemes megnyomin a tanulást. Utánna már lehet küldire tolni a szakértelmeket, megéri. Mindig legyen nálad 10-200 lé. támadásoknál ha győzől tudj te is nyerni.
Én a harcban nem használható képességeket sokáig nem toltam 2. db.-t Egészség és a Mágiát. De most már a mágia is kell a drága varázslat miatt meg a tudat turbó miatt.
Ui: Ha nagyon unalmas volt akkor bocsika
Jó játékot!
Pontszám: 6.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
130. hozzászólás - 2008.12.15. 17:30:46
A veresd magad ájultra stratégiához szeretnék embereket kérni.

Sajnos jelenleg nagyon sok a hp-m és szeretnék 1-be kerülni, nyílván azért mert vadásznék egy keveset. LE-t nem lehet tőlem vinni, viszont akinek TP-re van szüksége az most megcsapkodhatna. Állat nincs, buzogány meg villám van csak nálam. 20. szint, smaragd, Dutch Schefer.

Remélem gyorsan menni fog. Előre is köszönet annak aki megtámad.

Szerk: tárgytalan.
A hozzászólást Ricardo módosította 2008.12.15. 19:16:12-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4
irritálóMat_Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
131. hozzászólás - 2008.12.16. 11:02:27
profiktól kérdezem:
mi a jobb, szívósság 30 tehát +2 ütés vagy pedig kritikus ütés 30 és 10es szívósság?
el kellene döntenem mire költök, egyszerre nem fog menni mindkettő
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
132. hozzászólás - 2008.12.16. 11:07:15 (Válasz Mat_ #131 hozzászólására.)
Én 20-as szívósságot ajánlanék, 20-as tudatturbóval. Azt átteheted másra is ha szükséges. Nekem nem igazán tűnt fel, hogy a kritikus ütés olyan kritikus lenne.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
133. hozzászólás - 2008.12.16. 11:59:36 (Válasz Mat_ #131 hozzászólására.)
Hmm, fogunk egymással harcolni? Akkor tedd a kritikusra és egyikünk sem üt olyat, de én már 30-on szívok
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.50
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
134. hozzászólás - 2008.12.21. 17:00:15
Nekem ettől kicsit elté a taktikám.Mindent növelek,így folymatos fejlődésben vagyok.Építek a szövetségbe,tulajdonságokat+szakértelmeket növelek,cuccokat veszek.Ez idáig tök jó,csakhogy mikor,hogy győzök a portyában.
Szerintem ennek a módszernek nagy hátránya:Ha mindent fejleszt az ember,eléggé lassú.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 5
fórumozóRitkaFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
135. hozzászólás - 2008.12.23. 13:10:47
Sziasztok...nos most kezdtem, ezért kéne egy kis segítség
1. szintű smaragd vagyok és a tervem az is, hogy egy táposabb varázslót létrehozzak...valakinek esetleg van ötlete, hogy ezt hogyan tudnám véghez vinni?
Pontszám: 5.67
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
136. hozzászólás - 2008.12.23. 17:37:25
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Pontszám: 1.92
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
137. hozzászólás - 2008.12.23. 17:39:28 (Válasz ATILA2 #136 hozzászólására.)
Attól hogy a háború indul, portyázni nem lehet.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
138. hozzászólás - 2008.12.23. 17:43:26
sükebóka spammer. ma 23-a van, nem fognak támadni, majd később, de így nem kell várni 12 órát, hanem 27-én rögtön le tudnak darálni titeket és nem kell 3 napot sem várniuk a győzelemre.
A hozzászólást winnie módosította 2008.12.23. 17:55:29-kor
Pontszám: 8
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
139. hozzászólás - 2008.12.23. 17:45:05 (Válasz Ricardo #121 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.12.08. 11:36:37
Nekem ezzel a fertőzéssel lenne egy komoly stratégiai gondom. A fertőzést leküzdeni optimális esetben is 650k LE körül van. Nagyon nem örülök neki, hogy semmilyen információ nem áll a rendelkezésünkre azzal kapcsolatban, hogy mi lesz, ha legyőzzük a fertőzést illetve mi lesz, ha elbukunk.

Nem szeretném azt látni, hogy 70. szintre érve aki legyőzte a fertőzést annak hirtelen megduplázódnak a tulajdonság pontjai (nem hiszem, hogy ilyen lenne) viszont azt sem szeretném látni, hogy semmi nem történik. Itt nagyon sok LE-t lehet spórolni stratégiától függően és hatalmasat lehet bukni, ha valaki "rossz lóra tesz".

Elvileg, szerepjátékosan nézve ugye a fertőzés miatt portyázunk, emiatt vannak ellentétek a különböző hordák között. Kérdem én, a fertőzés legyőzése után már nem lesz portyázás? Ha lesz akkor minek győzzem le a fertőzést? Miért jó az nekem, ha legyőzöm a fertőzést?


de durva, hogy ennyire akarod tudni a végigjátszást. nulla legyen a meglepetés? a lényeg, hogy veled mi lesz, azzal nem kell foglalkozni, hogy randomjózsi jól jár-e vagy sem.
A hozzászólást winnie módosította 2008.12.23. 17:45:48-kor
Pontszám: 6.50
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
140. hozzászólás - 2008.12.25. 12:46:15
én azt a stratégiát használom hogy a küldetésekkel foglalkozok a legtöbbet, úgy egyre több LE-t kapok a küldetésekre és csomó cuccot birok elkölteni
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!