Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
népszerűtlenKammusFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
361. hozzászólás - 2009.07.13. 11:28:49 (Válasz Szabinho #360 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.07.13. 10:58:03
Önszántukból jöttek segíteni, olyan húdehatalmas céljuk már nincs a játékban,mint ahogy sok más karakternek sem...ha ez veled lenne, és te élveznéd az előnyöket (ami mostmár nem is előny a most belépőknek mert a nagyok építés által nagy kút lett,azt meg nem 2 fillér betölteni), egy szót nem szólnál.


Félre érted. Az 1. szintü alapít egy szövit, amibe a 40. szintű belép felrittyenti a dolgokat, ekkor az 1. szintű már tag és nem a 20 k-t kell betöltenie csak a minimumot. Ha átolvasod a korábbi hsz eimet, látod, hogy én is bármikor szert tehetnék ilyen előnyre, sőt tudtam is erről amikor a karakteremet indítottam, csakhogy az elveim egyértelműek.
Gondolj csak bele, nem lehetséges 40. szintről 1.-re támadni, mert ha lehetne ezt mindenki unfairnek tartaná. Ha 40. szintű karakter átadhatná a tápos fegyverét egy 1. szintűnek, az is egyértelműen unfair lenne. Itt gyakorlatilag LE-t adnak át a 40. szintről 1. re amiből felhúzzák a gyakteret és védfalat. Lehet, hogy csak nekem és a társaimnak tűnik fel mert valamilyen szinten érintettek vagyunk a dologban és foglalkozunk a témával, de nagyon nincs ez így jól.
A hozzászólást Kammus módosította 2009.07.13. 11:37:12-kor
Pontszám: 3.00
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
362. hozzászólás - 2009.07.13. 11:49:03
akkor tegyél ilyen előnyre szert és fejezzed be a vinnyogást...hát nemigaz bakker...az amiről beszélsz nem tiltott megoldás...ez és az ehez hasonló dolgok már már diplomáciai manőverek és taktikai vezércseleknek minősülnek...én a helyedben nem toporzékolnék tovább hanem vagy lenyelném a békát vagy pedig én is hívnék nagyszintű épitészmestereket a klánomba hogy segítsenek...ennyi...

azt attol mer nem etikus még nem tiltott és amig nem tiltott fölösleges miatta háborogni...

elnézést ha kicsit túl nyers lettem volna...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.45
népszerűtlenKammusFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
363. hozzászólás - 2009.07.13. 12:14:50 (Válasz Dr_Faktor #362 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.07.13. 11:49:03
akkor tegyél ilyen előnyre szert és fejezzed be a vinnyogást...hát nemigaz bakker...az amiről beszélsz nem tiltott megoldás...ez és az ehez hasonló dolgok már már diplomáciai manőverek és taktikai vezércseleknek minősülnek...én a helyedben nem toporzékolnék tovább hanem vagy lenyelném a békát vagy pedig én is hívnék nagyszintű épitészmestereket a klánomba hogy segítsenek...ennyi...

azt attol mer nem etikus még nem tiltott és amig nem tiltott fölösleges miatta háborogni...

elnézést ha kicsit túl nyers lettem volna...


Tudod mit, nyelek egy nagyot és elnézem neked ezt az "így van és kuss" megnyilvánult. Kérlek te is nézd el nekem, hogy még egy kicsit folytatom a "vinnyogást".
Kösz a tanácsot, de korábban leírtam már nemegyszer, hogy miért nem szeretnék ilyen módon eljárni. Felállítottam az érveimet, és rámutattam, hogy ez miért kiskapuzás. Beszélni szeretnék a témáról, mert erre való a fórum. Ha bárkit is sikerül meggyőznöm, hogy ettől a kiskaputól tönkremegy már az alacsony szintű játék is, már nem hiába téptem a billentyűzetet.
Pontszám: 3.60
utáltKyouakuFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
364. hozzászólás - 2009.07.13. 12:26:14 (Válasz Szabinho #359 hozzászólására.)
Igen egyenlőre még arra gondolt, de ne aggódj van még ahol ez jött...
Aki nem értené a nevem, az nézzen szét a szótárban...ennyi segítség elsőre!

UI: Lesz majd többis...XD
Pontszám: 3.17
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
365. hozzászólás - 2009.07.13. 12:28:48 (Válasz Kyouaku #364 hozzászólására.)
nem is érdemes vitatkozni veletek, úgysem értitek meg amit a másik mond...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.13. 12:30:26-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
366. hozzászólás - 2009.07.13. 13:27:16 (Válasz Dr_Faktor #362 hozzászólására.)
El kellett jönnie annak az időnek is, mikor winnie és Sharab Shaktor véleményével masszívan egyetértek...

És ismételten meg kell lepődnöm azon is, hogy páran mennyit rágódnak a gumicsontokon. Csak így tovább fiúk rágódjatok, újat mondani nem tudtok, a felhasználási feltételek megsértésénél már végigmentünk ezen egyszer. de ha jól esik, akkor csináljátok...feleslegesen.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.75
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
367. hozzászólás - 2009.07.13. 13:46:03 (Válasz Kyouaku #364 hozzászólására.)
Sztem úgy gondolta, hogy lesznek még olyan szövik akik ezt a taktikát viszik tovább, sztem...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
368. hozzászólás - 2009.07.13. 13:47:28 (Válasz Viszok009 #367 hozzászólására.)
Jajj,milyen titokzatos vagy...
Hiéna-ZP

Pontszám: 8.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
369. hozzászólás - 2009.07.13. 13:49:55 (Válasz Szabinho #368 hozzászólására.)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
370. hozzászólás - 2009.07.13. 14:21:28 (Válasz Viszok009 #367 hozzászólására.)
Soul te ezért vagy üdítő színfoltja a játéknak, mert nem bírsz lakatot tenni a szádra... Nagyjából ez alapján kitalálható már hogy mit terveztek, sok sikert hozzá. A zokogógépek meg azt sem fogja tudni, hogy honnan került elő az az írtózatos mennyiségű LE...
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.07.13. 14:22:12-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
371. hozzászólás - 2009.07.14. 00:39:53
már nem él az akció...
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.10.27. 16:48:41-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.17
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
372. hozzászólás - 2009.08.29. 15:04:10
szia Lammandragon! Én lehet csinálnék egy 1.szintű, Smaragd karaktert! megtennéd nekem, hogy bejösz építőnek, és Körém húzod az épületket? Ja és hogyha ismersz még építészeket, azokat is hívhatod! köszi!
Pontszám: 3.17
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
373. hozzászólás - 2009.08.29. 17:29:00
Hogy ne legyen sírás-rívás meg miegymás, hogy jajj, hogy lehet valakinek 15.szinten több mint 1milliós LE-diffje, illetve ezeknek a karaktereknek a lecsalózása, leírom a méltán híres/hírhedt POK stratégiát!

1.szint:Prémium tagságot vált, hogy gyorsan jöjjön a csp, majd amikor összegyűlik az 50leütteti magát, és 15%HPalatt átkúszik szépen 2.szintre
2.szint:Jó esélyjel vadászatból összejött neki két kiló LE. Ebből tulajdonságot növel, megveszi a Koponyazúzót. Ezután nem portyázik még, hanem elkezd vadászni, megcsinálja a vadászathoz kapcsolódó küldiket(3apró lény, 30helyes kvízválasz)
3.szint:Azonnal megveszi az Energialövedéket, majd elkezdi a portyát! Kizárólag azokra megy rá, akiknél még nincs varázslat, mert valószínű, hogy azok éppen arra gyűjtenek, így sokat akaszthat tőlük. Szint végére nagy esélyel megvannak neki ezek:Kiégett rúnapajzs, Kiégett rúnapáncél,Koponyazúzó, Energialövedék. Ha a tulösszege elérte ezeket:IQ30/Támadás30/Védekezés30, akkor negyedik szinten befog egy állatot, azt nevelgeti, innen már csak portyázik, illetve mivel az előző szinteken megvolt neki a 30/30/30 az IQ/Támadás/Védekezés triászból, tulajdonságnövelésre nem is költ, hanem:Kreatív affinitás 10-15, Kivégzés 10, majd következő szinten szívósság10, meg egy kicsi TÖ, innen étrzés szerint. remélem, sikerült megismertetnem titeket a POK stratégiával, és eloszlatni a kételyeket, ezekkel az időt és energiát nem sajnáló játékosokkal szemben! Jó játékot
Pontszám: 4.44
népszerűNorveegFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
374. hozzászólás - 2009.09.30. 07:26:49 (Válasz Ricskosz #373 hozzászólására.)
jól hangzik, csak sztem én ehhez nem lennék elég türelmes, kitépném a maradék hajam..
egyébként mi az a TÖ? azt hittem, valami szakértelem, de nem találtam...
Pontszám: 6.67
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
375. hozzászólás - 2009.09.30. 08:12:09 (Válasz Ricskosz #373 hozzászólására.)
Ennél azért sokkal többre van szükség, az elejét pedig jelentősen jobban is lehet csinálni.
Pontszám: 8.09
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
376. hozzászólás - 2009.09.30. 08:13:33 (Válasz Norveeg #374 hozzászólására.)
TulajdonságÖsszeg.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.44
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
377. hozzászólás - 2009.09.30. 10:32:54 (Válasz Ricskosz #373 hozzászólására.)
De ha az illető smaragd akkor 2. szinten veszi meg a varit és máris tud 194 portyát lenyomni 2. szinten, így elér mondjuk 20-25 K lé diffet.

3. szint közepéig csak tulra megy rá, erő, támadás védekezés, IQ.

3. szint közepétől egy tartalékot kezd felhalmozni ez olyan 5-8 K LÉ (persze ha bukik akk sokat elvihetnek tőle, ez egy kicsit rizikós, de ez a legjobb megoldás)

4. szinten ebből az alap LÉ-ből felviszi a csapdát valamennyire, meg a kreaffot. Majd láthatatlan lesz elmegy vadászni befogja a dögöt, beidomítja, és mehet az egész rablás addig amíg egnem únja.

Én legalábbis így csináltam...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.44
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
378. hozzászólás - 2009.09.30. 10:52:19 (Válasz Ricskosz #373 hozzászólására.)
Ezt gondold át mégegyszer...csak az első szint 100 portya,amit kihagytál.
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 4.06
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
379. hozzászólás - 2009.09.30. 10:54:20 (Válasz Snitt #378 hozzászólására.)
1. szinten azért nem éri meg portyázni, mert ott fegyó vagy vari nélkül sokkal nagyobb a rnd, mint azokkal együtt. És nem utolsó sorban nagyon sok a holt kari, 0 LÉ-s portyák.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.11
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
380. hozzászólás - 2009.09.30. 11:01:14
Jaja,vadászhatsz 50et,vagy portyázhatsz 100at. Nem nehéz kiszűrni kik az aktívak,csak kell hozzá minimális logika és egy kis türelem.
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 4.06
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője