Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
41. hozzászólás - 2008.10.02. 19:59:37 (Válasz Khetty #40 hozzászólására.)
Idézet: Khetty - 2008.10.02. 19:43:44
Nincs mit kifejteni... sokan vádaskodnak, hogy az élen állók csalnak...


...ahelyett hogy inkább ők csalnák a távolságot az élen állók és maguk között
A hozzászólást tramenes módosította 2008.10.02. 20:00:32-kor
Pontszám: 3.50
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
42. hozzászólás - 2008.10.03. 10:28:20
Azt nem értem, hogy mitől sekélyes annyira valakinek az élete, hogy presztizskérdést csináljon abból, hogy hámyadik, vagy azért csaljon, hogy előrébb kerüljön a toplistán? :think:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 3
kedvelt tagBufkaNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
43. hozzászólás - 2008.10.03. 14:08:18
mondjuk ugy emlékszem pld Gladiatusba csak azonos szintüeket lehetett ütni, nem tudom miért nem lehetett ezt itt is alkalmazni.
Pontszám: 2.20
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
44. hozzászólás - 2008.10.03. 14:19:44 (Válasz Bufka #43 hozzászólására.)
rosszul emlékszel, jelenleg pl. +/- 14! szint különbséggel is szabályosan támadhatod abban a játékban a másikat, ráadásul sokkal többször mint itt.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
közellenségDeath YuckFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
45. hozzászólás - 2008.10.04. 10:49:11
Én csak vadászok, néha megtámadok boldog-boldogtalant, nem is nézem kit és minden LE-t építkezésre költök, időnként írok kvíz-kérdést... ja, és router mögött eddig ketten jártszunk egy IP-vel, de lehet hárman is fogunk hamarosan, így kiváncsi leszek, az elemző robotok mikor fognak kitiltani.
Pontszám: 4.25
fórumozóEmikszFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
46. hozzászólás - 2008.10.04. 14:17:26
Miklós írja valahol, hogy nem az a gáz, ha egy gépről több kari játszik, hanem ha az egyik rendszeresen veri a másikat, vagy egy szövetségben vannak. Képzelj el egy gimnáziumi géptermet, ahonnan tizen játszanak, talán nem is tudják egymásról. Csak nem lehet mindenkit kizárni!
Pontszám: 5
kedvelt tagJonelethFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
47. hozzászólás - 2008.10.04. 19:04:19
Eddig én úgy csináltam, hogy az első-második szinten megvettem az elérhető legjobb (nem ősköves) felszerelést, és feltuningoltam a támadásom meg az erőt és a védekezést, a megvett tárgyakba pedig tettem fókuszkristályt (akkor már volt 6 őskövem) így a nálam gyengébbeket levertem.
Igaz, hogy smaragdosként már 2. szinten lehet varázslatot használni, de az nem fért bele a stratégiába.
Most 3. szinten elkezdtem csak mágiára gyúrni, IQ-Mágia-Tramaturgia tulajdonságokra költöttem a Lélekenergiát, meg némi védelemre, meg fókuszkövekre. Főleg vadászom, de néha portyázgatok is. Szóval a lényeg annyi, hogy mágusra gyúrok, akinek jó a mágiaelnyelése. (végtére is egy mágusnak fontos, hogy nehogy varázslat által pusztuljon meg) Egyébként meg alig várom, hogy állatot szelídíthessek.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
48. hozzászólás - 2008.10.06. 10:40:52
Azért ez jópofa

csomóan azzal jönnek hogy ez csak játék, meg nem vérre megy és hogy presztizs kérdés a toplistán elöl lenni...

dehát basszus a játék maga a hülye toplistájával is erre ösztönöz hogy előrébb legyél! szerintem nem az a sekélyes élető aki azért hajt hogy elől legyen hanem az a vérszegény, életképtelen akit nem érdekel hol van a "világ"-ban.

szóval ez a játék igenis a hajtásról szól.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.25
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
49. hozzászólás - 2008.10.06. 12:42:54 (Válasz Mazlee #48 hozzászólására.)
Valóban az ember első dolga a hivatásában, hogy megtanulja, hogy nem játék, komolyan kell venni. A második pedig az, hogy felismerje, hogy vannak annál sokkal fontosabb dolgok is, nem vérre megy. :idea:
Örülök, hogy az elsőig már eljutottál! :respect:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 6.75
közellenségKisfazekFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
50. hozzászólás - 2008.10.06. 15:16:24 (Válasz Shiako #49 hozzászólására.)
...
A hozzászólást Kisfazek módosította 2008.10.06. 15:17:10-kor
Pontszám: 1.80
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
51. hozzászólás - 2008.10.06. 15:17:54 (Válasz Shiako #49 hozzászólására.)
köszi a beszólást de hidd el tisztában vagyok a másodikkal is.

inkább hagyjuk az álszenteskedést és valljunk színt... igenis bacca a csőröd Neked is és másoknak is hogy az az "ELIT HORDA" (bocsi srácok, csak példák vagytok ) hogy a pékbe tud ott lenni a toppon.
aki ellent mond az vagy hazudik vagy nihilista
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
52. hozzászólás - 2008.10.06. 16:18:12
tökegyszerűen: bétatesztelők, akik már az elején tudták, hogy mi a fontos, hogyan kell gyorsan fejlődni, és NAGYON sokat ülnek a gép előtt. A megszerzett apró előnyt később már könnyű növelni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
53. hozzászólás - 2008.10.06. 16:30:08 (Válasz Mortimer #52 hozzászólására.)
örülök hogy sikerült a legkevésbbé kivenni a kommentemből a lényeget
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
54. hozzászólás - 2008.10.06. 20:44:16 (Válasz Mazlee #51 hozzászólására.)
ezek után nem merek ellent mondani
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
kedvelt tagOmariNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
55. hozzászólás - 2008.10.07. 10:02:02
A fenti vitákon túl, szerintem az a lényeg, hogy élvezd a játékot! Ki ezért, ki azért, de játszik. Ez egy jó, és egyáltalán nem unalmas játék. Engem, mint kezdőt (értve ez alatt azt, hogy ilyen típusú játékkal még sosem játszottam) elég sokszor győznek le, de gondolom idővel ez is változni fog. Igyekszem tanulni a tapasztaltabbaktól és nem keseregni. Ha nagyon komolyan venném, már nem játszanék.
Pontszám: 5
irritáló_WHITE_Férfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
56. hozzászólás - 2008.10.09. 22:40:02 (Válasz Shiako #42 hozzászólására.)
Hát a csalók remélhetőleg ki fognak esni, az első hely presztizskérdése. Elmondom neked miért is az. Nem tudom játszottál-e már más játékkal ami ilyen jellegű. Aki itt az élen van azok a legjobbak... Más játékban akik a piacot irányítják ott ők a legjobbak és nem szint függő. Ebben a játékban magas szint = sok megnyert portyázás -> kiépített klán -> sokan vannak -> betámadni bárkit is nem célszerű onnan.. nagyvonalakban ennyit erről...
Pontszám: 2.57
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
57. hozzászólás - 2008.10.10. 20:23:02 (Válasz _WHITE_ #56 hozzászólására.)
Idézet: _WHITE_ - 2008.10.09. 22:40:02
Hát a csalók remélhetőleg ki fognak esni, az első hely presztizskérdése. Elmondom neked miért is az. Nem tudom játszottál-e már más játékkal ami ilyen jellegű. Aki itt az élen van azok a legjobbak... Más játékban akik a piacot irányítják ott ők a legjobbak és nem szint függő. Ebben a játékban magas szint = sok megnyert portyázás -> kiépített klán -> sokan vannak -> betámadni bárkit is nem célszerű onnan.. nagyvonalakban ennyit erről...


Te most komolyan nem érted mire utalt ott Shiako?
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 7.50
kedvencOptimusFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
58. hozzászólás - 2008.10.16. 15:00:57
Más témát szeretnék feldobni.
Az állatok kapcsán. Van különbség a befogott állatok ereje közt ?
Egyik klántársam azt mondta, neki 1500 le volt beidomítani a nyálkacsigáját. Nekem 900 az elmanakhomat.
Erre lehet stratégiát építeni, hogy milyen állatod van?
Szeretném ezügyben kikérni a tapasztalt játékostársak véleményét.
Előre is köszönöm mindenkinek aki veszi a fáradtságot,és megossza velem tudását.

Orkánpofájú Trakaxarr
Az Obszidián Kard Szövetségéből
Orkánpofájú Trakaxarr kinek torka vihart és szitkokat áraszt ():[D=
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
59. hozzászólás - 2008.10.16. 15:02:37 (Válasz Optimus #58 hozzászólására.)
Idézet: Optimus - 2008.10.16. 15:00:57
Más témát szeretnék feldobni.
Az állatok kapcsán. Van különbség a befogott állatok ereje közt ?
Egyik klántársam azt mondta, neki 1500 le volt beidomítani a nyálkacsigáját. Nekem 900 az elmanakhomat.
Erre lehet stratégiát építeni, hogy milyen állatod van?
Szeretném ezügyben kikérni a tapasztalt játékostársak véleményét.
Előre is köszönöm mindenkinek aki veszi a fáradtságot,és megossza velem tudását.

Orkánpofájú Trakaxarr
Az Obszidián Kard Szövetségéből


Van különbség. Mindegyiknek van egy alapszintje (ezt nem ismerjük, de az LE-ből nagyjából látható lehet, hogy alacsonyabb vagy magasabb szintű). Ettől függ az idomítás költsége. Ezután a lény ereje az alapszintjétől + a fejlődött szintjétől függ.
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
60. hozzászólás - 2008.10.16. 18:11:22
Valaki ugyan segítsen már megmondani, hogy mit csinálok rosszul, vagy tényleg ilyen peches vagyok?

Szeretek portyázni, és szoktam is sokat. Hiszem, hogy a 211-es tulajdonságösszegemmel, és a Yssuf tőrével nem vagyok esélytelen nyerni egy harcot. Sorra olyanokat támadok, akiknek a tulajdonságösszege 180 körül van, ha szintemen vannak (jelenleg 8.), illetve még kisebb ha alacsonyabb szintűt támadok. Arról nem is beszélve, hogy a felszerelésük is gyengébb.
Amit nem értek: Már jóval 6000 felett van az elvesztett LE, és még 9000 sincs a szerzett. Nézem a toplistákat, és a szintemen simán 10K LE az átlag különbség a szerzett javára. De sokan már a 20-30K környékén járnak. Nem csak az a problémám, hogy alig szerzek LE-t, hanem hogy sorra megvernek nálam lényegesen gyengébbek. Van valami amit nem veszek észre, vagy simán csak pech?
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője