Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
141. hozzászólás - 2008.12.26. 10:50:26 (Válasz Ritka #135 hozzászólására.)
szerintem tegyél le a varázslóról
mert nem nagy haszna van ha csak azokat a tulajdonságaidat fejleszted
varázslat csak 1x van egy harcban, és lehet h ott jobb leszel
viszont a többi körben, ott pofoznak szét ahol akarnak

ha varázslót akarsz, csinálj, de közben figyelj a többi Tulajdonságodra is, és a felszerelésekre is
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 5.50
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
142. hozzászólás - 2009.01.02. 13:19:12 (Válasz Tündibündike #2 hozzászólására.)
A Yahoo, is csak a második oldalon is van olyan betű mint amire kerestél!
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 1.80
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
143. hozzászólás - 2009.01.02. 13:24:14 (Válasz johha #11 hozzászólására.)
Nincs sok különbség ,de ha támadást,védelmet,egy azon magas szintre emeled,alig vernek le még 3 szintel feljebb lévők sem hacsak nem ugyanazt tették.
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 2.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
144. hozzászólás - 2009.01.02. 14:27:13 (Válasz Sasuke20 #141 hozzászólására.)
Idézet: Sasuke20 - 2008.12.26. 10:50:26
szerintem tegyél le a varázslóról
mert nem nagy haszna van ha csak azokat a tulajdonságaidat fejleszted
varázslat csak 1x van egy harcban, és lehet h ott jobb leszel
viszont a többi körben, ott pofoznak szét ahol akarnak

ha varázslót akarsz, csinálj, de közben figyelj a többi Tulajdonságodra is, és a felszerelésekre is


szívesen feledném pedig az olyanokat, hogy "ellenfeled varázsol: -288 életpont, -14 védekezés" - aki növeli a taumaturgiát, az kiválthatja mondjuk a támadást védekezésgyengítéssel.
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
145. hozzászólás - 2009.01.03. 17:59:00
A prémiumosok és a zafírok legnagyobb problémája, hogy mivel gyorsabban gyógyulnak vissza 15% életpontba, adott esetben előfordulhat, hogy egy a szintjüknél jóval magasabb szintű felszerelést nem tudnak megvenni az alatt a két és fél óra alatt, amíg visszagyógyulnak. Ilyenkor ajánlatos a felszerelés gyengítése: levenni magadról minden egészség bónuszt adó dolgot, ezáltal az jelentősen, akár tucatnyival is csökken, és így elmenni sokat vadászni.

Amikor már éppen felgyógyulnád magad (2 óra 24 perc), ahelyett, hogy lázasan elkezdenél keresni nálad több szinttel alacsonyabb, ultragyenge és egyben támadható karaktert, reménykedve hogy nem magas a kivégzése, és így nem rabol tőled több ezer LE-t, visszaveszed a bónuszt adó tárgyakat, ezáltal akár 50-60-nal is simán nőhet a maximális életpontjaid száma, egyben a 15%-os határ is megugrik. Ez további értékes fél-háromnegyed órát jelent, ami alatt 7-10 vadászatot lenyomva már tényleg bármit megvehetsz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
146. hozzászólás - 2009.01.03. 18:00:58 (Válasz Sasuke20 #141 hozzászólására.)
"szerintem tegyél le a varázslóról"

Magas szinten (33-35) lehet, hogy némileg javul a helyzet, de ez persze leginkább a 40-45. szintű varázslatoktól függ. Gömbözd meg Cyront.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
147. hozzászólás - 2009.01.06. 11:25:49
Hát azért volt már olyan többször is, hogy a megturbózott kivégzés miatt, egy 200 fölötti varázslat nyakon is vágta az ellent. Nem olyan szar a varázsló, mint azt sokan gondolják. Tény a gyémánt +lóerő bónusza nem kis előny. De ha mindenki gyémánt lenne, kivel harcolnánk?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
148. hozzászólás - 2009.01.06. 11:33:02
Sziasztok!
Még kezdő vagyok ezért egy tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Létezik valamilyen képlet a sebzés kiszámítására?
Az a dillemám, hogy van egy koponyazúzóm hozzá 25-ös erőm.
A kérdésem pedig, hogy ogrekövet vagy fenőkövet rakjak bele?
Melyikkel lesz nagyobb az átlagsebzésem?
Elöre is köszi a válaszokat!
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
149. hozzászólás - 2009.01.11. 01:47:57 (Válasz Nabil #148 hozzászólására.)
Nekem az a meglátásom hogy a sebzést adó fókuszkristályok általában jobbak a fegyverbe mint más kristályok.
A varázslók pedig szerintem legkorábban 25 szinten (29. szintű varázslattal) kezdenek jók lenni. Ez mondjuk várható is volt hogy nem az elején fognak hasítani, hiszen a legtöbb játékban azért ez így van, hogy az elején sokkal gyengébbek mint egy harcos, de az erejük gyorsabban nő mint a harcosé, és nem is csökken a lendület.
Pontszám: 2.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
150. hozzászólás - 2009.01.11. 08:46:32 (Válasz Mortimer #146 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.03. 18:00:58
"szerintem tegyél le a varázslóról"

Magas szinten (33-35) lehet, hogy némileg javul a helyzet, de ez persze leginkább a 40-45. szintű varázslatoktól függ. Gömbözd meg Cyront.


41-en hideg tuz van. Csak sebez, de azt egesz jol.
Cyron gombje engem is erdekelne.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
151. hozzászólás - 2009.01.11. 08:49:03
Igen ez így van,mert ha jobban megnézitek rengeteg,olyan smaragd karakter van,aki a szerzett le diff.-ja mínuszban van csak kevés az ,olyan akinek +-ban van! (köztük én is!! )
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
irritálóDJGollaiFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
152. hozzászólás - 2009.01.11. 09:50:02
Én nekem van egy jó taktikám, bár egy kicsit drága az elején. ugyan gyűjtögető vagyok, de itt van az én kedvenc szakértelmem:
kivégzés:

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb.
Ha elég erős vagy, akkor sima az ügy. Fel viszi az ember 20-az szintre, az már 100 ép és meg is vagyunk...
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
153. hozzászólás - 2009.01.11. 12:32:19 (Válasz DJGollai #152 hozzászólására.)
Hát én nem vagyok az a nagy stratéga de ez azért így picit sántít... Felviszed vagy 30-ra (150 Ép). Ez most jó. De ahogy lépjük a szinteket, nő az Ép, meg az egészség (és azon keresztül is az Ép), magyarul egy idő után igen ritkán fogsz 150 körülre ütni valakit, főleg, hogyha elszórtad erre a pontjaidat ő meg mondjuk kritikusra költötte és akkora pofonokat ad, hogy... Szóval szerintem eleinte jó, de hosszú távon elértéktelenedik...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.33
irritálóDJGollaiFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
154. hozzászólás - 2009.01.11. 14:25:23 (Válasz Byzon #153 hozzászólására.)
Ezt én csak arra találtam ki, hogy az elején tudjak fejlődni...
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
155. hozzászólás - 2009.01.11. 22:08:01 (Válasz DJGollai #154 hozzászólására.)
Szerintem aránytalanul sok LE-t visz el. Fordítsd inkább Támadásra és Erőre!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
156. hozzászólás - 2009.01.12. 00:21:28 (Válasz Byzon #153 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.01.11. 12:32:19
Hát én nem vagyok az a nagy stratéga de ez azért így picit sántít... Felviszed vagy 30-ra (150 Ép). Ez most jó. De ahogy lépjük a szinteket, nő az Ép, meg az egészség (és azon keresztül is az Ép), magyarul egy idő után igen ritkán fogsz 150 körülre ütni valakit, főleg, hogyha elszórtad erre a pontjaidat ő meg mondjuk kritikusra költötte és akkora pofonokat ad, hogy... Szóval szerintem eleinte jó, de hosszú távon elértéktelenedik...


szintlépésekkel együtt vinni kell és ezzel a taktikával az újonnan felgyógyulókat elég nagy biztossággal lehet gyepálni. 20-as kivégzés 40-re turbózva 200-nál öl.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
157. hozzászólás - 2009.01.12. 00:39:19 (Válasz winnie #156 hozzászólására.)
20-as kritikus 40-re turbózva 5000-nél is ölhet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
158. hozzászólás - 2009.01.12. 01:31:27 (Válasz Byzon #153 hozzászólására.)
Byzon, ebben teljesen igazad van, de háborúnál, amikor az ellenfél ritkán van teljes ÉP-n, akkor nagyon hasznos dolog tud lenni egy jó kis 30-as kivégzés
És akkor hiába van +2 köre, meg bivalyerős csapásai. Nyertem én már 50 bevitt sebzéssel több ezer LE-t, úgy, hogy kaptam vagy 300-at.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
népszerűtlenKukatzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
159. hozzászólás - 2009.01.12. 07:33:46
Jolhangzik, de kár, hogy a szövi háborúban a szakértelmek nem működnek. Ergo, kis szinten a kivégzés jó, de magasabb szinten nem. Én portyás játékos vagyok, és életerő/varázspont tekintetében joval meghaladom a szintem, tehát lehet neki 200-300 életes kivégzése, ha nekem van max 700-750hp-m. Mellesleg a szintemen azért elég necces eltalálni engem.

Kivégzés helyett inkább tápoljátok a támadást és a védekezést. Sokkal kifizetődőbb.
Ha zavar, hogy levernek akkor menj teveklubbozni. Ott nem tudják elvinni a datidat...
Pontszám: 1.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
160. hozzászólás - 2009.01.12. 07:43:09 (Válasz Kukatz #159 hozzászólására.)
Idézet: Kukatz - 2009.01.12. 07:33:46
Jolhangzik, de kár, hogy a szövi háborúban a szakértelmek nem működnek. Ergo, kis szinten a kivégzés jó, de magasabb szinten nem.


Ennek azért a helyedben utánanéznék. Merthogy a harci skillek működnek. Csúnya lenne, ha a háborúban a szívósság, kritikus, meg a kivégzés nem működne. Tudtommal a traszcendális projekció, meg a kontinuumszűkítés nem működik csak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!