Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
161. hozzászólás - 2009.01.12. 08:51:32 (Válasz Atreus #158 hozzászólására.)
Én azt mondtam Atre, hogy adott helyzetekben ne lenne jó. Azt mondom, ha ugyanezt a LE-t a szakértelmek közül szívósságra vagy kritikusra dobálja, akkor azzal jobban jár összességében. De pont ez a szép a játékban, hogy nincs egyértelmű stratégia, ki ezt tartja jobbnak, ki azt. És ez így van jól.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenKukatzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
162. hozzászólás - 2009.01.12. 12:23:05 (Válasz Lanmandragoran #160 hozzászólására.)
"A győzelemnél a lélekenergia zsákmányt csökkentő épületek és szakértelmek ilyenkor nem működnek"

Idézet a játékleírásból. Mivel ottvan azaz ÉS szócska, Ezért arra lehet következtetni, hogy az épületek ÉS a szakértelmek nem műkdönek. Ha csak arra a szakértelemre gondolni ami csökkenti a vesztett LE-t akkor fel lenne tüntetve, de csak sima szakértelem van oda írva.
Ha zavar, hogy levernek akkor menj teveklubbozni. Ott nem tudják elvinni a datidat...
Pontszám: 2
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
163. hozzászólás - 2009.01.12. 12:28:05 (Válasz Kukatz #162 hozzászólására.)
Látom értelmezési problémáid vannak:

A győzelemnél a (lélekenergia zsákmányt csökkentő)*(épületek és szakértelmek) ilyenkor nem működnek
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
164. hozzászólás - 2009.01.12. 12:30:47 (Válasz Kukatz #162 hozzászólására.)
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a szakértelmek közül is csak a zsákmányt csökkentő szakértelmekre vonatkozik. Szerinted ki kellett volna írni, hogy: "A győzelemnél a lélekenergia zsákmányt csökkentő épületek és a lélekenergia zsákmányt csökkentő szakértelmek ilyenkor nem működnek..."? Felesleges szóismétlés.

Az, amit szerinted jelent, akkor lenne helyesen leírva, ha a szakértelmek előtt lenne egy névelő: "A győzelemnél a lélekenergia zsákmányt csökkentő épületek és A szakértelmek ilyenkor nem működnek"

De felesleges vitatkozni a szövegértelmezésen, garantálom neked, hogy a szívósság, kritikus ütés, kivégzés, másodlagos támadás, vastag bőr, intelligens kedvenc szakértelmek működnek háborúban is.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.50
népszerűBkittenNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
165. hozzászólás - 2009.01.13. 20:53:35 (Válasz Mortimer #13 hozzászólására.)
Szia,
ebben egyetértek veled, én smaragdos vagyok és nagyon jó a varázslat, ha számíthatsz rá a harcban. De én optimalizátorként működöm, a szakértelmekből néhányat húzok felfelé és már többször győzök portyában mint vesztek. Persze, a fegyverek cseréjére is figyelni kell, de mondom az én tapasztalatom az,h a varázslattal jól ki vagyok segítve, akár támadnak akár én támadok!
Végzeturas házasságot támogatom...
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
166. hozzászólás - 2009.01.13. 22:05:07
Sziasztok!

Sok használható stratégia van, de mivel a hordám smaragd Én csak a gyémántokat támadom(ők tejelnek jobban még úgy is ha 33 %-kal kevesebbet kapok). A támadásnál fontos mind az IQ, taumaturgia, védekezés, de ettől függetlenül rakok a szakértelemekre is. (kritikus ütés, tudatturbó, másodlagos támadás, lopás)
A gyémánt vs. smaragd harc már az elején kialakult. A gyémántok támadják a gyengébb smaragdokat. ( 10-es szint 16 TÖ, magas - le diff., VF) Mi támadjuk a "bénább" gyémántokat (magasabb TÖ, sok elveszett le) Ez 1 farkastörvény: Erősebb kutya b@szik!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.60
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
167. hozzászólás - 2009.01.13. 22:19:48
a zafírokkal alig vannak harcok, biztos mert ők vannak a legkevesebben
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
168. hozzászólás - 2009.01.14. 09:14:26 (Válasz Asztalos #167 hozzászólására.)
Mert sosincs náluk le. Vagyis inkább csak kevesebb van...
Ezt nem tudom,mért kellett lepontozni,de ha jól esik csak nyugodtan.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.01.18. 16:46:11-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.00
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
169. hozzászólás - 2009.01.14. 12:34:10
Üdv!

Mivel a segítség topicban nem kaptam választ és valahol ez is egy stratégia (mármint kitolni egyetlen tult. nagyon) itt is felteszem a kérdést, hátha vannak "pontos" adatok vkinek a birtokában.
Szóval a tau növelése milyen arányban (gy.k.: 1 tau= ?% sebzésnövekedés) van a sebzés növekedéssel. Mert ebből az össze-vissza sebzésből amit én produkálok nekem ugyan nem sikerült kiszámolnom semmit az égadta világon...

Köszi.
Stubb
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
170. hozzászólás - 2009.01.14. 12:44:11 (Válasz Stubb #169 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,26.100#hsz117

Mondjuk így utólag visszaolvasva kevésnek tartom, szerintem számolhatunk pontonként 2%-kal.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.01.14. 12:46:02-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
171. hozzászólás - 2009.01.14. 12:57:36
Ehh köszi. Ezt megtaláltam én is, de sztem sem 1%. Csak az én számításaim szerint 1,5-2,5% között mozog. Na mindegy még számolgatok kicsit, csak reméltem rajtam kívül más is számolt ilyet.

Edit: Na összesítettem 70 csatát. (még jó hogy excelben vezetem őket. ) Az alapján a szórás valahol 1,75%-2,9%. Ez beleszámolva magát a varázslat szórását is olyan 2,3% átlag növekedés pontonként.
Remélem vki megerősít.
A hozzászólást Stubb módosította 2009.01.14. 13:08:05-kor
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
172. hozzászólás - 2009.01.14. 13:19:58 (Válasz Stubb #171 hozzászólására.)
És az excel táblába a varázslat sebzésén kivül azt is beírtad, hogy az ellenfélnek hányas varázslat elnyelése volt?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
173. hozzászólás - 2009.01.14. 13:40:26
Jaham. Kb. a felénél a tárgyakat is vezettem. Aztán meguntam.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
174. hozzászólás - 2009.01.18. 14:09:33
Hmm lehet hogy sokat számoltok....
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
175. hozzászólás - 2009.01.31. 21:27:08
Szerintem érdemes a tulajdonságot fejleszteni(főleg erő,támadás,taumaturgia,IQ),cuccokat meg bőven elég 2-3 szintenként cserélni!Ezzel a taktikával egész jól elvagyok a világ1.ben(mindhárom világban nyomom különböző taktikával).Egy biztos ,hogy a legrosszabb taktika az építős! Persze a lényeg,hogy ne görcsölj hanem élvezd a játékot!


Üdv mindenkinek


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 4
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
176. hozzászólás - 2009.02.08. 12:26:55
Én jó taktikát nem tudok mondani senkinek csak két dolgot ha nem tudod mit fejlessz akkor ha már van told a spektrálist(kivéve ha csak portyázol de akkor se akkora hátrány legalább gondolsz a portya nélküli időkre )a másik az IQ szerintem ez a legfontosabb mert jó ha védekezni akarsz és jó ha támadni szóval ez a leghasznosabb tul(szerintem)ha ezeket fejleszti valaki nem hiszem hogy nagy hibár követ el(persze nem lehet cak ezeket tollni más is kell mellé de pl az IQ majdnem minden stratégia alapja legalábbis azoké amiket én olastam)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
177. hozzászólás - 2009.02.20. 14:15:49
Lehet kicsit off topic, de furdalja az oldalamat a kíváncsiság melyik klán mennyi idő alatt veri le az epikus ellenfelét ?

Jelenleg a 8. ellenfelet gyúrjuk, a sebzés per perc mutatónk valahol 70-80 között lehet. (össz leveréshez szükséges idő cirka 7 óra)

Más klánoknál ezek a számok mennyik ? /Tudom hogy rengeteg mindentől függ, de nagyságrendileg érdekelne hogy leverik 1 óra alatt, vagy elhúzódik egy fél napig ?/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
178. hozzászólás - 2009.02.20. 14:18:44 (Válasz Varaszlo #177 hozzászólására.)
4 óra 5 támadás volt 1/2-es létszámmal nálunk.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
179. hozzászólás - 2009.02.20. 14:19:39 (Válasz CaveMaN #178 hozzászólására.)
Nálunk is 4 órától 9-ig terjedhet az idő, attól függően éppen mennyien tudjuk vállalni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
180. hozzászólás - 2009.02.20. 14:20:32
Mi a 24.-et pár napja 4 óra 20 perc alatt vertük le.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője