Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
201. hozzászólás - 2009.03.24. 19:33:24 (Válasz El Diablo #200 hozzászólására.)
Már kis szinten el kell kezdeni a LE szerzős szakokat fejleszteni kreatív affinitás maxolni minél előbb jól megnézni kit támadsz majd ha sokat hozol tőle visszatérni hozzá 8 óra múlva. Folyamatosan erősödni is kell hozzá, hogy magasabb szinteken is mindig te győzz. Legyen nálad LE legalább 4-5k minden portyában ha sokat tudnál hozni akkor ez ne gátoljon meg. Emellett semmit nem szabad vadászni csak portya minden nap, és még sokkal többet is összetudsz szedni mint 1,5M.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
202. hozzászólás - 2009.03.24. 19:40:31 (Válasz El Diablo #200 hozzászólására.)
Melyik világ?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
203. hozzászólás - 2009.03.24. 19:41:41 (Válasz Meszy86 #201 hozzászólására.)
Sajna én még nem botlottam bele nagy rablásokba,pedig viszonylag erős is vagyok és a szakim is fel van húzva!Sőt minél magasabb szinten vok annál nehezebb "zsíros" portyát összehoznom.Azért nem adom fel és köszi a választ!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
204. hozzászólás - 2009.03.24. 19:45:04 (Válasz El Diablo #203 hozzászólására.)
Hát ha a V1-en vagy és jót néztem a top listában le a kalappal!Csak gratulálni tudok!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
205. hozzászólás - 2009.03.24. 19:46:22 (Válasz El Diablo #204 hozzászólására.)
V2-n
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóDrakoonFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
206. hozzászólás - 2009.03.31. 04:06:01
Panaszokat hallottam a magasabb szintű LE lopásra.
Én már jó ideje csak portyából élek, és nem panaszkodom. csatánként a 1.000 - 4.000 LE megvan, persze változó arányban, de folyamatosan. értem ezt persze hogy hogy a Krat Aff turbóval együtt kifullozva 50re ami megduplázza a szerzett LE mennyiséget.
Egy Portya karakternél (újabb néven Pók karik ...elég lol oltás) alapok a következő dolgok:
- 0 vadászat (max csak küldetésekkor szabad vadászni, akkor is a lehető legkevesebbet, mivel túl nagy TP-t ad, ami köztudottan hátrány a portyakariknak.
- a TÖ folyamatos növelése, kiemelt helyen a Tám-Véd-IQ triász. (21. szintre 475-s TÖ ajánlott a stabil győzelemhez, így kapsz egy olyan védelmet hogy a portyákat 99.99%ban nyered. az a 0.01% az ha vmi űber kari unalomból betámad. Mezei vadász karik 100%ban esélytelenek, és itt a szerencse és a random sem segít.
- 30 PP/nap beállítás
- (lehetőség szerint prémium tárgyak, de a regeneráció miatt Prémium tagság)
- Kreatív Affinitás 30+20 (20 itt a Turbó)
- állat esetén (ami a sebzésfelfogás és + sebzés miatt igen csak jól jön) legalább 2 állat ill. a dinamikus haladásuk miatt 15-20s Inteligens Kedvenc
- Kritikus ütés ill kritikus varázslat 10-15 mind2re (több egyenlőre felesleges mert a magas TÖ miatt így is aláz az ember)
- Tanulás min. 40 lehetőleg 50
- Kereskedelem 20 + 20 (így 4 szinttel magasabb cuccokat tudsz megvenni, ami baráti előnyt ad
- Tudatturbó 40 (ebből ez a max. amit érdemes kihozni, a további emelés felesleges)
- továbbá a Transzpalántáció ami segít a LE igényt csökkenteni
- végül de nem utolsó sorban az Ultraspecializáció amit érdemes folyamotaos növelve kifullozni.
A specializációt havi forgásban érdemes nyomatni Védekezés - Támadás - IQ sorrendben.

egy átlagos portya alatt így nem gond kiosztani 500-600 dmg-t és a kapott sebzés is ritkán karcolja a 100t.
(persze itt nem említettük meg a klán adta + értlékeket ami jobb klán esetén 20 feletti tám/véd.
Lehet hogy nagyon sokat utálják a portya karikat, de ők az igazi sikerkarakterek.
Kérés - óhaj - sóhaj esetén szívesen segítek ha tudok.
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúrt infó. Előbb olvass, utána kérdezz.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
207. hozzászólás - 2009.03.31. 06:31:53
Ha már "pók" kari akkor legyen szakértelme is...

Egy átlagos portyás karakternek legyen kimaxolva, vagy közeli állapotban a KA,sztem ha lefelé támad még jobban megéri...a turbó a kritikus ütésen legyen ami min 30. A TÖ NEM minden...
A magasabb szintű karakter itt 35-40. szintet jelenti momentám...esetleg beletartozol?

UI: egy kimaxolt SPM-mel simán többet lehet elérni mint egy 1000es portyával, és igenis fontos vadászni, csp-t költeni én is ezt csinálom, bár egy túrbó nélküli kimaxolt visszafogott fejlődéssel....
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
208. hozzászólás - 2009.03.31. 13:47:52 (Válasz Drakoon #206 hozzászólására.)
A magasabb szint - ahogy az elottem szolo is irta - 35-45, a legmagasabb pedig az e feletti. Hidd el, ezeken a szinteken tenyleg ritka a LE, mint a feher hollo.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
209. hozzászólás - 2009.03.31. 13:56:19 (Válasz Balor #208 hozzászólására.)
Mondjuk úgy, hogy semmi.

Míg vadászatból szintenként 300ezret is össze lehet lapátolni, azaz 5 nap alatt, addig 100 portya alatt (5 nap * 20 PP) max. 10ezret. Ez teljesen lényegtelen, egyetlen tulajdonságpont fejlesztésre sem elég.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
210. hozzászólás - 2009.03.31. 14:40:24 (Válasz Mortimer #209 hozzászólására.)
Igen. Ebbol latszik a gyemantbonusz erossege magas szinten. Verhetetlenek vagyunk.
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
211. hozzászólás - 2009.03.31. 15:24:07 (Válasz AranyAlma #210 hozzászólására.)
Kedves AranyAlma!

Ezúton szeretném tájékoztatni önt, hogy a gyémánt horda bónuszáról egy rohadt szó sem esett. Hozzászólása nem a témához tartozik (szakszóval: offtopic). Hozzászólásának igazságtartalmától függetlenül nagyon örülnék ha ezentúl hasonló commentjeit a témába vágó topicban tenné közre. Amennyiben ilyet nem talál, javaslom nyisson új topicot (javasolt címek: "Hatalmat a gyémántnak", "Állítsuk vissza a gyémánt fényét!", "AranyAlma kínkeserves szenvedései"). Mindazonáltal, szeretném megemlíteni hogy véleményével már amúgy is mindenki tisztában van, mivel hangoztatta már számos alkalommal. Sőt, egyesek már odáig merészkednek hogy egyenesen elegük van ismételt, új információt nem tartalmazó hozzászólásaiból.

Figyelmét és megértését köszönöm.


És csak hogy legyen valami témába vágó is:

Én személy szerint 10-12 szint környékén átálltam teljes vadászatra. Nekem bejött, jelenleg szintemen 2. legnagyobb tul/szakértelem összegem van. Javaslom mindenkinek aki nem akar túl sok időt/pénzt költeni a játékra (jóval kevesebb energia befektetés mint egész nap böngészni a portyalistát, és mivel amúgy sem portyázol, őskőre egyáltalán nincs szükség). Az optimális szaki fejlesztést azt találja ki mindenki magának, elég egyértelmű
Pontszám: 6.43
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
212. hozzászólás - 2009.03.31. 15:37:58 (Válasz Enchanter #211 hozzászólására.)
Idézet: Enchanter - 2009.03.31. 15:24:07

Én személy szerint 10-12 szint környékén átálltam teljes vadászatra. Nekem bejött, jelenleg szintemen 2. legnagyobb tul/szakértelem összegem van. Javaslom mindenkinek aki nem akar túl sok időt/pénzt költeni a játékra (jóval kevesebb energia befektetés mint egész nap böngészni a portyalistát, és mivel amúgy sem portyázol, őskőre egyáltalán nincs szükség). Az optimális szaki fejlesztést azt találja ki mindenki magának, elég egyértelmű


Teljes vadaszat? Ugyerted nem portyazol? Akkor latom megfogtad a jatek lenyeget, javaslom neked a passziansz es aknakereso nevu remek jatekokat. Ha ketten 2 gephez ultok es egyutt nyomjatok, akkor mar multi lesz!

Amugy meg nem is ertem. Minek TOt fejleszteni, ha csak vadaszol?
Pontszám: 5.90
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
213. hozzászólás - 2009.03.31. 16:28:19
Valóban nem érted. 10-12 szint től kb 30. szintig nem fejlesztettem semmit csak vadászós szakértelmeket. Mikor mindennel megvoltam, elkezdtem kifejleszteni a többit. Most nyugodtan fejleszthetem a tulajdonságaimat mert nem megy a vadászat rovására.

És ja, asszem ha enyém a szint egyik legerősebb karaktere egy olyan játékban ahol más cél nem nagyon van, akkor igen, nagyon úgy tűnik hogy megfogtam a lényeget.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
214. hozzászólás - 2009.03.31. 17:26:31 (Válasz Enchanter #213 hozzászólására.)
Nem vagyok benne biztos, hogy barmelyikotok is erti-e a masikat, ezert kerdezek. Addig eljutottam, hogy TO-ben, SZO-ben jol allsz. De akkor most szoktal portyazni is, vagy pedig nem? Ez eleg kodos volt az ez elotti hsz-edben. Ha pedig a kerdesre a valasz nem, akkor bizony Endyr mondandojanak kemeny igazsagtartama van. Ha nem, akkor siman felre ertettetek egymast.

Egy ujabb kerdes. Mi tartott 12-tol 30. szintig a vadaszatos szakertelmek maxolasaban? Nem arcoskodni akarok, de nekem kb. 20-rol 28-30-ra meglett (mondjuk mar akkor sem a nullarol indultam, viszont megalltam TO-zni egyszer).
A hozzászólást Balor módosította 2009.03.31. 17:27:32-kor
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
215. hozzászólás - 2009.03.31. 17:43:46
Portyázok, de csak háborúra/hogy állataimat fejlesszem. Nincs szükségem rá hogy raboljak (és őszintén, kedvem sincs nagyon lesni hogy a farmok mikor jönnek üthető állapotba), úgyhogy ha véletlenül "horogra akad" valaki akkor azt szimplán jelentem klánnak. Nekik nagyobb szüksége van rá mint nekem

Jah, és persze már tervezem hogy megtoroljam az eddigi sérelmeimet, de egyfelől ez kicsinyes hozzáállás, másfelől elvesztettem txt-t amibe felírtam a neveket

Amit nemértek, hogy miféle társas szórakozás van abban hogy naponta mész és végig farmolsz egy sor embert? Mitől lesz ettől "többjátékos" a szórakozás, ha mindössze arról van szó hogy letámadsz egy adag nálad 3-4 szinttel kisebb játékost? Nekik nincs beleszólásuk, te meg csak végigmész rajtuk. Akárhonnan nézem, pont ugyanannyira "tartalmas" mint a vadászat.
Pontszám: 6.50
utáltBandulaFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
216. hozzászólás - 2009.04.01. 19:46:32
Segítséget kérnék!a világ 1 en vagyok Bandula néven és eddig hanyagoltam a portyázást gyámánt hordába tartozok 23 as a szintem és portyából nem vok valmi erős ha kell leírom ide a tulajdonságpontajmat hátha azon is tudnátok segíteni.és nem tudok startégiát választani remélem tudtok segíte előre is köszi
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúr infó.
Pontszám: 2.33
fórumozóDrakoonFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
217. hozzászólás - 2009.04.01. 22:46:49
3-4 szintel lefele támadni? 20 PP? jobb vadászni mint portyázni?
remek, tényleg jobb a pasziánsz itt pár embernek ,de sebaj legalább lesz kit támadnom
30PP/nap, Krat aff turbóval maxolva...de minek is mondom, fentebb már kifejtettem.
nem baj hogy sokan nem portyáznak, nekem úgy is kell a LE. és való igaz, a TÖ nem minden, abból elég annyi hogy sokat üss és keeset kapj. a szakira érdemes ráfeküdni és a játékstílusodnak megfelelőket húzni.
Bandula..írok bent játékban.
ide ne rakd ki semmiképp.
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúrt infó. Előbb olvass, utána kérdezz.
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
218. hozzászólás - 2009.04.01. 23:20:48 (Válasz Drakoon #217 hozzászólására.)
Csak megsúgom 700 ezres lélekenergia diff-em van és sztem tudom miről beszélek és aszthiszem a többiek is...
Pillanatnyilag 33. szintű vagyok...mai legnagyobb portyám 2,5 K volt, legnagyobb vadászatom 2900. Nem tudom, hogy hanyas szintű vagy,de olyan 25 körülire saccolom... És mellesleg nem lehet a végtelenségig portyázni, sőt ha szintbelieket ütsz 4-5 portya alkalmával lenullázódik az ép-d, itt nem villámcsápás vs. energia lövedék van, hanem emésztő köd vs. hideg tűz... Jah és utolsó sorban felülről is kapod az áldást!

Jah nem "csak" 21... Ott még hawai dzsidzsi napfény van...

"Lesz kit támadni..."

-Ha 2 hónapig nem csinálnék semmit akkor sem tudnál beérni...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.04.01. 23:24:33-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
219. hozzászólás - 2009.04.04. 11:14:09
Én meg ráadásul azt hallottam, hogy magasabb szinteken mindenki elrejti az LE-jét, és akkor lesheted a portyázásokat.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
220. hozzászólás - 2009.04.04. 11:59:15 (Válasz Nari77 #219 hozzászólására.)
Magas szinten akkor van LE portyazasbol, ha valakit mazlibol pont akkor kapsz el, amikor vadaszat kozben kicsuszik 15% fole.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!