Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
közellenségGreystones3Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
241. hozzászólás - 2009.04.12. 21:07:59
Mi a véleményetek a VISSZACSATOLÁS 35% varázslatról?

Használok előnyben..
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
242. hozzászólás - 2009.04.12. 21:17:08 (Válasz Greystones3 #241 hozzászólására.)
Sztem minden olyan varázslat érdektelen, ami nem sebez ténylegesen...bár nekem nincs ilyenem, csak hídeg tűzem...

***Jé csak most vettem észre tök rímes lett...elmegyek versírónak!! ***
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.04.12. 21:27:51-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
243. hozzászólás - 2009.04.12. 21:22:43
A visszacsatolás nem ér semmit.Ha kikerülik akkor már megszívtad...Ráadásul őskőbe is kerül.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
244. hozzászólás - 2009.04.13. 21:25:49
A gép előtt bambulva azon merengek, hogy mi lesz annak a végeredménye, hogy a védekezést növelő cuccok folyamatosan emelkednek, míg a támadást tápolók stagnálnak. Előbbinek, illetve a -támadást adó dolgok szintén ugyanilyen arányú növekedésének (bénítás 35% már csak beállítás kérdése, magas tauval -20-24 támadás negatív csapással) eredményeképp egyre több lesz az olyan csata, ahol mindkét fél nagyokat kaszál a bal kezével, miközben a lábánál kiskutyák marcangolják a bokáját.

Ha valaki nem értené, konkrétan itt arra gondolok, hogy míg a 18. szintű Trollagyar +10 támadást ad, addig a 60. szintű korbács 12-t, eközben 18. szinten páncélból/pajzsból 30 körüli védekezést lehet összeszedni, addig 60-on 92-t. A hiányzó 62 támadást pedig old meg tulajdonságfejlesztéssel Fura világnak nézünk elébe
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
245. hozzászólás - 2009.04.13. 21:44:30 (Válasz Mortimer #244 hozzászólására.)
nnnnana, azért. a péncél és pajzs védekezése persze, hogy emelkedik, annak ez a fő haszna - mint ahogy a fegyvereknek a sebzése nő.

a többi, legyen az támadás vagy iq csak bónusz skill és itt valahogy egyensúlyt kell tartani szerintem a "harcosfegyverek" és a "varázslófegyverek" között, hiszen valaki a plusz támadásért, más meg a plusz iq/tau-ért veszi a fegyvert (nem a topjátékos persze, mert ő csak az ősköveseket. mostanáig.) viszont, ha hagynánk nagyon elszaladni a támadást, akkor nehéz lenne kompenzálni a "nem-harcosok" fegyvereit.

biztos lesz támadásban elszállt fegyver nemsokára, és valban a támadás és a védekezés a szembenálló skillpár, mégsem logikátlan, hogy csak előbbi nő fixen. vedd úgy, hogy a trollagyar volt a hiba a mátrixban, a többi korrekt. ilyen alapon 80. szinten érvlhetnél úgy, hogy már a 42. szinten volt +40 erőt adó tárgy, hogyhogy a 80. szinten csak +50-es van:)

a sebzés mindig nőni fog.
Pontszám: 4.25
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
246. hozzászólás - 2009.04.15. 12:25:26 (Válasz winnie #245 hozzászólására.)
1 jó kis védelmi stratégia...

spektrális manipuláció 100
elementáris fúzió 57
kivégzés 100
másodlagos támadás 100
másodlagos varázslat 100
védekezés 300 (minden plusszal együtt...)
erő 150 (minden plusszal együtt
ilyen sorrendbe felvinni őket aztán kiírni adatlapra... tuti nem támadnak.... ha viszont nincs állata akkor is beválik de ha van tuti kipurcan ha megtámad vagy olyan okos h nem teszi vagy benézi
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 2.89
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
247. hozzászólás - 2009.04.15. 13:02:50
legalább oylan dolgot írnál amit már te leteszteltél szerintem neked a kanyarban sincs iylen karid aminek iylenek a tulajdonságai és a képességei...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.57
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
248. hozzászólás - 2009.04.15. 17:57:27 (Válasz Magum #246 hozzászólására.)
A normális játékos ránéz a felszerelésre meg az állatokra, és máris tudja, hogy érdemes-e támadni. A tulajdonságok nem riasztanak el senkit.
A "tuti nem támadnak"-ról érdemes lenne megkérdezni egy TrueBlood nevű személyt.
Mire odáig jutsz, hogy ilyen tulajdonságaid legyenek, már másoknak is meglesznek.
Miért sz**ná össze magát valaki a 100-as spektrális manipulációtól meg az 57-es elementáris fúziótól?
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
249. hozzászólás - 2009.04.15. 18:12:31 (Válasz Magum #246 hozzászólására.)
Mert attól be fognak ilyedni hogy kiírod adatlapra ezeket?Ráadásul hiába a kivégzés,meg a másodlagos,ha else találod...
Pontszám: 5.33
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
250. hozzászólás - 2009.04.16. 21:01:08
Csak egy érdekességet szeretnék leírni, nem tudom, hogy hova kellet volna betenni, így hát ide tettem:

Ez a portyázás +1 portyázáspontba került.
Idomított állatod, Binnesman, egy 11. szintű gyíkmágus is részt vesz a csatában. Azderoth idomított állata, , egy 3. szintű kvazársörényű pegazus is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
Egy ősvillám igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-110 VP). 113 sebzést okoztál.
Azderoth rohanás közben megidéz egy fényrobbanás varázslatot. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 47 pontnyit sérültél.
Lesújtasz a protolisk halálpengével. Nem találtál! Binnesman acsarogva támad. Nem talált.
Azderoth a Legendás tőrrel a felsőtestedet célozza! 51 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött. Kvazársörényű pegazus is rád veti magát. Nem talált.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 61 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Binnesman az oldaladon harcol. 7 sebzés!
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Azderoth megpróbál oldalról támadni. 63 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött. Kvazársörényű pegazus is rád veti magát. Célt téveszt.
Egy gyors csel után a protolisk halálpengével Azderoth védtelen felsőtestére támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Binnesman is támad. 8 életpontot sebzett
Azderoth vicsorogva sújt rád a Legendás tőrrel. Ütése célt téveszt! Kvazársörényű pegazus is támad. 4 sebzés!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Nem találtál! Binnesman acsarogva támad. 10 sebzést okozott.
Azderoth rád veti magát, a Legendás tőrrel sebezhető pontot keres. Talált, 9 ép-t sebződsz. Kvazársörényű pegazus is támad. 1 életpontot sebzett
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a protolisk halálpengével. 74 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Binnesman is támad. 10 életpontot sebzett
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 283 sebzést okoztál, és 175 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 13260 lélekenergia és 23 TP!
Pontszám: 6.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
251. hozzászólás - 2009.04.17. 13:09:33
nagyon szép fogás Kutyi...jómagam se fogtam még ekkorát...de hallottam hogy vannak ennél nagyobbak is úgyhogy sok sikert...

én a lééérablást ebben a jáátékban a horgászathoz tudom hasonlítani...dobálgatod a horgot és reménykedsz hogy akad valami a dologra...van hogy órákig napokig semmi aztán eccer csak befut a naygfehér és dőőzsölés van...nahmeg jólét...

nahde tényleg szép rablás...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
utáltBandulaFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
252. hozzászólás - 2009.04.17. 16:14:28
jóójóó szép csata de ez nem stratégia le is írta hogy nem tudja hogy hova rakja de ennek külön nincs topic
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúr infó.
Pontszám: 2.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
253. hozzászólás - 2009.04.17. 16:25:56 (Válasz Bandula #252 hozzászólására.)
De van: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
Pontszám: 5
utáltBandulaFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
254. hozzászólás - 2009.04.18. 09:13:32
én még nem láttam köszi hogy mondod
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúr infó.
Pontszám: 3
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
255. hozzászólás - 2009.04.26. 14:49:18
750-es küldetésnél (V1-v2-őn 1500-as) észrevettem egy nagyon jó és új fejlődési taktikát, amit egy 4edik világon ki is lehetne próbálni.

Ehhez a fejlődéshez 2 karakter kell, amit pedig fejleszteniük kell:

tulajdonságok:
erőre, tau-ra semmit
életerőre egy csomót

szakértelmek:
kontinuumszűkítés
kronokompenzáció
kreatív affinitás

30 pp

Mindkettőnek prémium tagnak kell lennie, hogy csak 10%ot veszítsenek el vereség esetén. Utána 8000-10000 Ezer LE-vel ütögetik felváltva egymást, így nem veszítenek szinte semmi LE-t és rengeteg LE-hez jutnak jóval kevesebb tp-ért mint vadászatért. Ahhoz hogy mindketten el tudják használni a napi pp-t, csinálni kell két egyszemélyes klánt, és háborút indítani, így nem kell a kontinuumszűkítést sem kimaxolni.ű

Elején valószínűleg lehetetlen lesz "levetkőzni", de addig érdemes vadászgatni és abból fejleszteni a szakikat.
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
256. hozzászólás - 2009.04.26. 14:53:20 (Válasz Nari77 #255 hozzászólására.)
Ez az, amit nem nagyon csinál senki, ugyanis nem túl etikus..
Lehet gyorsan számolni, mennyi LE-t hozna el egymástól két szintvisszamaradott, akiket senki sem mer támadni..

Milliós nagyságrendben rabolnának egymástól, majd nemsokára ki lennének szűrve és zárolnák őket szerintem.

teljesen mindegy egyébként, hogy hogy fejleszted a karaktert, a lényeg az 50-es kreatív. Letvetkőzik a védő, így mindig az erősebb fegyverzetű nyer..

szerk: v3-on nincs értelme, nem lehet túl sok LE-t hozni a korlát miatt, v2-őn, és v1-en már inkább.
A hozzászólást Maci módosította 2009.04.26. 14:53:56-kor
Pontszám: 8.25
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
257. hozzászólás - 2009.04.26. 15:11:39 (Válasz Maci #256 hozzászólására.)
Én is azokra a világokra gondoltam

Egyébként miért zárolnák őket? Tökéletes csapatmunka, és semmilyen szabályt nem sért, még etikus is szerintem.

Én ezt a taktikát nem multizós taktikának gondoltam, hanem két különböző ember összefogása lenne a lényeg, hogy komoly gyakorlással ők legyenek a legerősebbek.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
258. hozzászólás - 2009.04.26. 15:15:22 (Válasz Nari77 #257 hozzászólására.)
Volt ilyen terv nalunk, kb. 2 honappal ezelott. Boritekolhato, hogy Miklos hamar kozbeavatkozna.
Pontszám: 5
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
259. hozzászólás - 2009.04.26. 15:27:35 (Válasz Nari77 #257 hozzászólására.)
Nari, ehhez az égvilágon semmiféle gyakorlás nem kell. Egyszerűen azt használja ki az ember, hogy a kreatív a semmiből LE-t termel..
Ez etikus szerinted?
Számoltad már, hogy mit jelent ez, ha mondjuk 300e LE-ről indul az oda-vissza csapkodás?

Hetek alatt tízmilliós nagyságrendű lenne a rabolt LE.. Ha nem több...
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
260. hozzászólás - 2009.04.26. 15:40:40 (Válasz Kis Mackó #259 hozzászólására.)
Már csak a botránykeltés miatt kiváncsi lennék rá ha valaki megcsinálja.
Abszolút nem szabályellenes, csak az az etikai dolog, hogy a nyert LE-d a vesztett LE-d duplája, szinte rikít.
Nem mellesleg ezzel a topot is le lehetne hagyni és állandó punchbagnek használni őket.
És teljesen szabályosan ugye
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője