Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
népszerűRepro
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
81. hozzászólás - 2008.11.03. 15:18:24
Kejo72


Azt is vedd figyelembe, hogy például az egészségre és a mágiára rakott pontok nem szólnak bele a harcba...
A hozzászólást Repro módosította 2008.11.03. 15:19:19-kor
Repro - Moroflex (V1)
Gomba - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Repro - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5
népszerűtlenRootshaperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
82. hozzászólás - 2008.11.04. 13:48:09
sokan nem olvasnak itt se ismertetot, se forumot, csak ugy durrbele benyogik az "olvasottabbak" szamara tok egyertelmu kerdeseket. van ez igy.
egyebkent aki azt mondja, hogy " ne stresszelj, gamelj! " es azt vallja, hogy jajj o nem azert jatszik mert uralni akarja a toplistakat, meg blabla az hazudik. mindenemberben benne van a nyeresi vagy, az oszton a legjobbnak lenni. aki azt kamuzza, hogy nem, annak valoszinuleg meg sosem volt sikerelmenye es ilyen hozzaallassal nem is lesz.

bocs az offolasert, de ha mar elso oldaltol az utolsoig vegigolvastam a topicot, azert bebofogok mar en is valamit ( es amugyis, strategia bizony az, hogy fejlodj, harcolj, vasarolj. )
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
83. hozzászólás - 2008.11.04. 20:27:25
az én pontjaim ilyenek:

Erő: 32 (+2)
Támadás: 40 (+5)
Védekezés: 33 (+10)
Egészség: 28
IQ: 25
Mágia: 24
Taumaturgia: 20
Szerencse: 14


és 10-es szintű vagyok.
és van 2 állatkám.
A hozzászólást Sir Ny módosította 2008.11.04. 20:27:52-kor
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4
népszerűstev97cFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
84. hozzászólás - 2008.11.05. 00:27:16 (Válasz Sir Ny #83 hozzászólására.)
És mondd csak, mennyi LE-t szoktál magadnál tartani?
Pontszám: 9.17
népszerűtlenRootshaperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
85. hozzászólás - 2008.11.05. 09:45:19
mi visz ra egy embert arra hogy kiadjon olyan infot magarol amit alapbol nem lehetne latni a tobbi felhasznalonak? XD
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
86. hozzászólás - 2008.11.05. 09:49:06 (Válasz Rootshaper #85 hozzászólására.)
Hogy megmutassa, neki hosszabb a farka az összes 10. szintűnél. Figyelem! Érdekel bárkit is az, hogy Szörnynek milyen tulajdonságai vannak?
És mit keres ez itt a Stratégiák topicban? Ha az stratégia, hogy szerzel egy csomó LE-t és azt a tulajdonságaidra pakolod, rendben van.
A hozzászólást csati777 módosította 2008.11.06. 00:00:49-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
87. hozzászólás - 2008.11.05. 14:27:31
2 járható út van a játékban:

1, Vagy egyáltalán nem vadászok, és csak harcolok, és mivel a harcért sokkal kevesebb TP jár, viszont LE annál több, így kapok egy tápos karit, átlagnál magasabb TÖ-vel és a szinten én leszek a verhetetlen istencsászár(lásd mint TruBlood, vagy a többi szerzett LE toplistás)...így viszont jó, ha hetente fejlődök egy szintet, ami kicsit uncsibb, mert rátkán kapok új cuccot, stb.

2, Vagy (igazából a világ2-ben van értelme, mert ott mindenki 0-ról kezd) csak vadászok, meg portya is, amennyi belefér, és akkor gyorsan fejlődni, szinteket lépni, elhúzni a többitől több szinttel, pl shardulla Sharpa, és akkor ugyan a TÖ nem túl nagy, de 2-3 szinttel nagyobb cuccokkal egyensúlyozod ezt...és így változatos a játék is, mert gyorsan jönnek az új cuccok,stb.


Ebből kell választani mindenkinek, vagy persze a középút...ami nem biztos hogy jó...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
88. hozzászólás - 2008.11.05. 14:35:44 (Válasz Eardog #87 hozzászólására.)
Egyfelől nem biztos, hogy jó, ha mindenhová beteszed ugyanazt a postodat. Bőven elég egy helyen kitárgyalni a témát. Másfelől Te most azt mondod, hogy a csak portyázós karakterek stratégiáját szüntessük meg, legyen még sablonosabb a játék, csak hogy napi 10 perc játékkal (vadászat elindítása, majd a végén tápolás) is ugyanolyan eredményes legyél, mint aki pár órát játszik és trükközik, számolgat meg gondolkozik.

Módosítás: most nézem, hogy a vélemények a játékról topicban annyival többet írtál, hogy legyen a vadászatokért járó TP mennyiség kevesebb. Arra válaszoltam.
A hozzászólást Ricardo módosította 2008.11.05. 14:37:35-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
89. hozzászólás - 2008.11.05. 15:37:46
Igazad van, nem is teszek be többet több helyre, csak gondoltam hátha valaki csak az egyiket olvassa, és azért fontosnak éreztem elmondani ezt annyira, hogy sok helyen feltüntessem.
Köszi
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
90. hozzászólás - 2008.11.08. 12:37:58
A vallalkozo kedvueket mindenfele remek ajanlattal varom. Karakterem neve: Barrique.
Pontszám: 5
kedvencitelethozoFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
91. hozzászólás - 2008.11.10. 10:37:21
Egy középszerű játékos meglátásai

Már régóta terveztem, hogy esszébe öntöm a tapasztalataim, véleményem a játékkal kapcsolatban, remélem nem beszélek majd sok hülyeséget.

A játék indulása napján kezdtem.Előtte sok egyéb hasonló játékot toltam már, szóval tapasztalat akadt bőven(larkinor, gladiatus, torncity) Azt hiszem ezek sokat segítettek itt is. Az elején dühített például az eszméletlen random faktor a harcoknál, mára hozzászoktam, plusz amit vártam szintén bejött.
Tapasztalatok
- 30-40-es tulajdonság értékig minden képességet fel KELL húzni. Egyszerűen olyan potom ára van addig minden képességnek, hogy kötelező addig tápolni, mert nem nyilvánvaló de számít még az egészség is. Magasabb szinten pedig a VP is jól jön majd.
- Ebből adódik, hogy alacsony szinten mindenki svájcibicska karakterrel fogja nyomni.
- A tanulás képességget minél hamarabb minél tovább fejleszteni, a többivel nem törődni (én itt hibáztam) kivéve 1-1 pont csapda és az idomításra(több felesleges itt az elején)
- Vadászatok. 2-3 napnyi csp-t célszerű összegyűjteni, majd 0LE-vel 0 ÉP-re veretni magunkat, és akkor elvadászni az összeset.Ha közben az ÉP-nk 15%-ra ugrana, akkor megint leütni magunkról valami gyengébb játékossal és folytatni a vadászatot (láthatatlanságot csak háború esetére javaslom)
- Portyázás. Óránként 3, maximum 4. 20%-kal még lehet nyerni de már neccesebb.0LE-n nem jövedelmező minimum 50-100LE legyen nálunk (Természetesen ez nem a portyázásra épülő hanem a stabil, biztos fejlődésre vonatkozik)
- Építés. Mindegy milyen kis összeg is de célszerű beépíteni, különben ellopják. Főleg pihenés vagy távollét előtt.
- Küldetések. Célszerű, egyszerre többet összegyűjteni, hogy amint leadtuk az egyiket rögtön leadhassuk következőt is.Így hirtelen nagyobb összeghez juthatunk,ami jól jöhet ha TP nélkül akarunk elugrani a mezőnytől.
- Tárgyak. Erre nincs jó taktika, kinek mi jön be. Max annyit tudok mondani,ne minden szinten szerezzük be a legfrissebb fegyvert, páncélt, 2-3 szintenként mindig csak 1-2 tárgyat update-ljünk. Sokan mondják nem is érdemes, költeni rájuk, mert az árából több tulajdonság jön ki, de ezt azért vitatnám. Főleg mivel tulajdonságból,szakértelemből nincs például elnyelés érték.

A jövőre nézvést.

- Hamarosan eljutnak oda a karakterek, amikor már annyira drága lesz egy-egy tulajdonság pont, hogy dönteni kell mikor mire rakunk. Gondoljuk hát át milyen stílusú karaktert szeretnénk. Én személy szerint "tank"-ot fejlesztek. Magas védelem, magas IQ, sok elnyelés. Nem az a célom, hogy harcban sokat üssek, hanem, hogy kevesebbet kapjak. Egyenlőre egész jól bevált ez a módszer. Viszont figyelnem kell, hogy a szakértelmekben is update legyek: szívósság és kivégzés!
- Természetesen lehet támadásra vagy varázslásra is gyúrni, a lényeg tényleg csak annyi, hogy ne akarjunk mindenes karaktert.
- Random faktor. Perpillanat ez a legnagyobb problémája a játéknak. Nem ismerem a képleteket,de van egy olyan tippem, hogy magasabb szinten magasabb tulajdonságoknál (számoknál) már el fog ez a % törpülni, kisebb jelentősége lesz. Nekem legyen igazam:)

Gondoltam ez a kis összefoglaló nagy segítség lehet a kezdőknek. Ha valamiben tévedtem volna szívesen fogadom a kritikát.
Pontszám: 9.11
közellenségLohalalFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
92. hozzászólás - 2008.11.11. 12:19:14
Én rubin vagyok 11-es szintű és én az erőre megyek
Pontszám: 1.80
kedvelt tagKomissarFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
93. hozzászólás - 2008.11.15. 17:43:48 (Válasz Kandriska #19 hozzászólására.)
tehát pl 7-es szinten kb. 45-körül..
Pontszám: 5
közellenségFekkaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
94. hozzászólás - 2008.11.16. 13:02:47
Én a gyémánt horda tagja vagyok..... Jelenleg leginkább Erőre, Támadásra, Védekezésre gyúrok.... Vagy rosszul teszem? Meg néha Taumaturgia-ra (ahogy olvastam ez sem elhanyagolható)..... Van ennek ellenére olyan hogy kisebb tulajdonságösszegű karaktertől is kikapok annak ellenére h nagyon ügyelek arra mikor portyázok h maximum az én öltözékemmel megegyező öltözékű és tulajdonságösszegű játékost támadjak..... Miért van ez?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
95. hozzászólás - 2008.11.16. 13:07:49 (Válasz Fekka #94 hozzászólására.)
Nincs szerencséd. Ennyi. Ha sokkal alacsonyabb tulajdonság összegű karaktert hívsz ki, akkor nagy eséllyel győzni fogsz (szintjétől függetlenül).
Amúgy a tulajdonságoknál az IQ-ra is tegyél azért, mert semmire sem jó a tau ha folyamatosan félreugrálnak a varázsaid elől...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
közellenségFekkaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
96. hozzászólás - 2008.11.16. 13:12:54
Na ez az..... Kisebb a szintje is és kisebb a tulajdonságösszege is és maximum öltözékemmel megfelelő öltözékű az a karakter akit én támadok és akitől kikapok..... Szerintem ennek nem igy kéne lennie.... Deh nah lehet van valami azért azzal az IQ nyavajával is ha mindkettőnknek van varázslata.....
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
97. hozzászólás - 2008.11.16. 14:10:51
én egyszer legyőztem egy nálam 3-mal nagyobb szintű, enyészmesteres, fókuszköves, 25000 -et épített, alakot, akinek sokkal több győzelme volt mint veresége, nekem meg sokkal több vereségem volt mint győzelmem, és 5-ös, 6-os cuccaim voltak. hát jó nagy mázlim volt.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
98. hozzászólás - 2008.11.16. 16:50:45
Úgy vettem észre, minél nagyobb a két karakter közötti különbség, annál kisebb a véletlen szerepe...
A hozzászólást csati777 módosította 2008.11.20. 23:09:11-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
99. hozzászólás - 2008.11.20. 18:42:51 (Válasz csati777 #98 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2008.11.16. 16:50:45
Úgy vettem észre, minél nagyobb a két karakter közötti különbség, annál kisebb a véletlen szerepe.


Nem mondod???
Én erre nem is gondoltam
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
100. hozzászólás - 2008.11.20. 23:09:42 (Válasz Eardog #99 hozzászólására.)
Hopsz, lemaradt a smiley, pótoltam!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!