Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
281. hozzászólás - 2009.05.03. 10:29:15
Nem tudom ki hallott már erről a taktikáról, de ha már voltál katakombákban, és nem akarsz két hetet várni, egyszerűen kilépsz a klánból, majd ha újra felvesznek megint tudod használni a katakombákat azonnal! Ezt a taktikát szerintem lehet sokkal viccesebb dolgokra használni:

Olyan kérdésem van, hogy amikor én feltöltöttem a lélekkutat, akkor kapásból kaptam térkapupontot, szal ha elhasználom, kilépek majd vissza, akkor megint kapok?

A másik, hogy ha elküldöm az állatomat gyakorolni, és gyorsan kilépek akkor az állat elméletileg kijön a kennelből nem? És mivel a gyakorlás gomb megnyomásánál meg is kapja azonnal a tp-t, akkor ezzel a taktikával és egy kis szövetségi összebeszéléssel 1 óra alatt több szintet léphet az állatunk!
Pontszám: 5
kedvencNagypityuFérfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
282. hozzászólás - 2009.05.06. 13:18:13
a Felhasználási feltételek megsértése topicban

Idézet: Mortimer - 2009.05.04. 08:56:29

....
Komolyra váltva, ilyenekből tökéletesen látszik, hogy mennyire más egyes embereknek a játék, mint nekünk. Hogy lehet az, hogy többtucatnyi magas szintű (30+) emberke rohangál 100 alatti szakértelemösszeggel? Hogy lehet az, hogy ilyenekből még 250-300ezres lélekkútas szövetségben is vannak jópáran? (Nézzétek meg a toplistát szakértelemösszeg szerint rendezve, a 100 alatti régiót. Nem ritka a toplista első oldalán lévő szövetségeknél lévő tag. Nem farmokról, építőkarakterekről van szó!) Jó-e ez így, hogy mindenki saját maga jön rá a játékra, vagy hagyjuk, hogy lemorzsolódjanak, mert egyszerűen FOGALMUK SINCS, hogy mit csinálnak? Miért csak legalacsonyabb szinten van mentor rendszer, miért nincs ilyen a szakértelmeknél is? Miért nincs például 10-15. szinten akár csak egy szinlépéskor megjelenő felugró ablak, hogy "fejleszd a tanulás szakértelmedet, mert túl alacsony szintű", vagy egy a játékosnál megjelenő privát üzenet, ami elmagyaráz néhány alapdolgot? (Lásd Miklós indító hozzászólását a stratégiák topikban.)


Egy ötlet:
hogy legyen értelme a fejlett karaktereknél a játéknak, be lehetne vezetni egyfajta mentori küldetést (30. szint felett, 4. választható küldetésnek), ami ismételhető, és a lényege, hogy a saját hordából a küldetés elvállalásakor a gép random ad egy játékost aki
- 1-től mentor karakterszint/10 szint-ig terjedő szintű (azaz kezdő)
- az utóbbi 1 napon bejelentkezett (azaz aktív)
- 1K alatti nyereségű vagy veszteséges (azaz nem tápos)
, karakterek közül.
Ha ezt mindketten elfogadják, akkor a fejlett karakter tanácsokkal vagy egyéb segítséggel támogathatja a kezdő karaktert.
Itt az egyéb segítség alatt értem a segítő kéz jellegű támogatást, az esetleges korlátozott (gyengébb karakternek szintenként 1000) LE költést a fejlett karakter saját aktuális LE készletének rovására, amiből a kezdő karakternek adhat +szakértelem (csak 1-es vagy nagyobb szakértelemre) vagy +tulajdonság pontokat, DE szövetségi épületet nem építhet helyette, illetve nem fizetheti be tárgyakra, varázslatokra sem.

A mentorság egy hónapig (30 napig) tartana. A mentori teljesítmény 1 hónap után kiértékelésre kerül, és a gyengébb karakter szintfejlődése és szerzett LE differencia változása alapján jutalmazható.
Pontszám: 9
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
283. hozzászólás - 2009.05.06. 13:30:48 (Válasz Nagypityu #282 hozzászólására.)
Ez mekkora! +10

Mint a sithek: egy mester és egy tanítvány (muhahahaha)
Pontszám: 3
kedvencNagypityuFérfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
284. hozzászólás - 2009.05.06. 13:39:35
Ha valaki tud, a javaslatok között nyithatna egy MENTOR topicot, és oda átemelhetné, amit itt javasoltam, hátha Miklósék megvalósítják
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
285. hozzászólás - 2009.05.06. 13:46:14 (Válasz Nagypityu #284 hozzászólására.)
Ötletnek nem rossz, hiszen fórumon ugyanígy segítünk egymásnak, de a random módszerrel vitatkoznék. Mi van ha egy 6 éves gyereket dob nekem a gép, egy hónapon át szívok miatta? Van olyan mazochista, aki vállalná Dr Faktor irányítgatását?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
286. hozzászólás - 2009.05.06. 13:49:29 (Válasz Mortimer #285 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.06. 13:46:14
Van olyan mazochista, aki vállalná Dr Faktor irányítgatását?

Az még hagyján, de mi van ha ő a mester és Te lennél a tanítvány
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9
kedvencNagypityuFérfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
287. hozzászólás - 2009.05.06. 13:58:17 (Válasz Mortimer #285 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.06. 13:46:14
Ötletnek nem rossz, hiszen fórumon ugyanígy segítünk egymásnak, de a random módszerrel vitatkoznék. Mi van ha egy 6 éves gyereket dob nekem a gép, egy hónapon át szívok miatta? Van olyan mazochista, aki vállalná Dr Faktor irányítgatását?


Mivel elméletileg a játékosok nem ismerik egymást, ez összejöhet, és akár sikeres is lehet, ráadásul nem minden kezdő = Dr Faktor és sokan vannak akik már nem ovisok

Szerintem nyissunk az ötletnek egy új topicot (nekem nem engedi az attomata)...
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
288. hozzászólás - 2009.05.06. 14:05:35
Hát akkor lehet új embert kérni. Sztem 5 perc alatt lejön mindenkinek, hogy megfelelő tanítványt kapott e!
Pontszám: 5
kedvencNagypityuFérfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
289. hozzászólás - 2009.05.09. 21:28:05 (Válasz Nari77 #288 hozzászólására.)
Valószínűnek tartom, hogy lenne kellemetlen tanítvány is, de leginkább a játékot dobná fel, újra lenne mozgás az alsóbb szinteken, és lenne miről eszmecserélni a sok "kiégett" TOP karakternek

Amúgy érdekelne Miklós véleménye a dologról csak kérdés, hogy olvassa-e a fórumot...
A hozzászólást Nagypityu módosította 2009.05.09. 21:29:06-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
290. hozzászólás - 2009.05.09. 21:44:19
Dr_Faktor párdon Sharab Shaktor Mester lenne nem pedig padawan =) de örülök neki Morti hogy pont velem példálozol...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
291. hozzászólás - 2009.05.10. 18:35:34
Hali!

Van valami jó tippetek, hogy lehet 2. szint felett nagyot szakítani portyakor?
1-2 szinten Nagyon gyakran jöttek a 150-200-300-500...-asok mondjuk 2 ból 1 ilyen volt és még volt egy 1050 LE-s is:) Mert ott még meg tudtam becsülni hogy kinél van, LE, az alapján hogy mondjuk nem rég vadászott, vagy Smaragd frissen lépett 2. szintre és varázslatra gyűjt meg hasonlók...De most, hogy 3. szintre értem, a taktika úgy tűnik nem működik tovább, kb 30 portyából sikerült vagy 4-szer pár százat szereznem a többi bőven száz alatt...: Ha olyat támadok aki pár órája lépett szintet(Vagyis valszeg vadászott), az nem tejel, ha olyat akinek nincs lvl 3-as cuccai (tehát lehet gyűjt) az sem, akinek a közelmúltban nőtt meg 20-30-a helyes kvízek száma az sem...Én meg azt hittem valami hű de jó taktikát találtam de 3-. szinttől ez a becslős módszer csődöt mond .

Ha valaki tudna adni valami tanácsot, amit én itt nem írtam le azt nagyon megköszönném!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
292. hozzászólás - 2009.05.10. 18:38:35
kreatív affintiás...legyen nálad sok léé és figyeljed kik azok a karakterek akik kevés vereségükhöz képest sokat buktak...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
293. hozzászólás - 2009.05.10. 18:47:30 (Válasz Dr_Faktor #292 hozzászólására.)
Sok lé van mindig:) Kreatívot pedig még nem tudok 3-as szinten, A sok -LE/Kevés vereség dolgot mondjuk általában nem figyelem de az is volt eszembe. Valaki másnak nincs még ötlete?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
294. hozzászólás - 2009.05.10. 21:24:49 (Válasz Solikka11 #293 hozzászólására.)
A kvízválaszt hiába figyeled, hogy nő-e, az pont az ilyenek kivédése miatt nem frissül, csak naponta egyszer ha jól tudom.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
295. hozzászólás - 2009.05.10. 21:45:00 (Válasz Solikka11 #291 hozzászólására.)
Figyuka örülj hogy ilyeneket találsz, ha pedig mindenképp sokat akarsz kaszálni akkor kockáztatnod kell!
Támadj magasabb szintűeket, nagyobb TÖ vel rendelkezőket, hasonlóan a Te tö-höz. (amint írtad Te simán mehetnél a 180-190 es Tö-sek ellen, ha már ekkorákat raboltál...)
Bár ebben benne van, hogy vesztessz is...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
296. hozzászólás - 2009.05.10. 22:14:47 (Válasz Viszok009 #295 hozzászólására.)
Hát, lehet az lesz. Csak az zavar hogy akkor hiába fejlődtem fel ennyire ha ismét 50-50%-ot kell vállalnom:) Bár mivel az a 2-3 ember aki erősebb, portyakari, valószínűleg náluk is van egy "kevés" LE folyamatosan!
Pontszám: 5
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
297. hozzászólás - 2009.05.11. 07:18:51 (Válasz Solikka11 #296 hozzászólására.)
figyu,sok játékos megirigyelne téged. Én lv 1-5ig örültem,ha épp elhoztam 50LE-t. Most is átlag portyám 600-700 körül van,de azt is úgy,hogy van 7-8 barátom,akiket folyamatosan látogatok,és ők nem tesznek ellene semmit.Még volt is olyan szerencsém,hogy szinte már az összes ilyen barátom szövijével háborúba kerültünk. Így volt 3 napom,hogy óránként bezsebeljem tőle az 1500-2k LE-ket.
Szóval amíg nem látod ide fent mi a helyzet,addig ne nagyon nyilatkozz/panaszkodj lv 2-n. A szintemen van két nagy hal, 6 és 1.3 milla LE diff,van pár 3-400k-sok,a többi majdhogynem minuszos.
Tehát várj addig,amíg lv 4 nem leszel,addig próbálj egy lv 10-es átlagkari statját hozni,majd minél hamarabb maxold ki a kreatívot,aztán a krono-t,egy 30-as szívósság sem árt,és a kritikus és a kivégzés sem. Ha ezeket felnyomod úgy lv15-20ra,ütős kari leszel,meglátod(onnantól mehet a többi)
Persze az is fontos,hogy próbálj csak portyából LE-t szerezni,csp idet hagyd,hagy menyjenek kárba.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
298. hozzászólás - 2009.05.11. 07:38:06 (Válasz Zokneenho #297 hozzászólására.)
"van 7-8 barátom,akiket folyamatosan látogatok,és ők nem tesznek ellene semmit"

Remek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
299. hozzászólás - 2009.05.11. 07:49:57 (Válasz Zokneenho #297 hozzászólására.)
Idézet: Zokneenho - 2009.05.11. 07:18:51
Most is átlag portyám 600-700 körül van,de azt is úgy,hogy van 7-8 barátom,akiket folyamatosan látogatok,és ők nem tesznek ellene semmit.Még volt is olyan szerencsém,hogy szinte már az összes ilyen barátom szövijével háborúba kerültünk. Így volt 3 napom,hogy óránként bezsebeljem tőle az 1500-2k LE-ket.


És azt ugye tudod, hogy ez a barátaidnak miért jó?
Csak hogy tudd (ha esetleg ilyen hibába estél volna):
Anno volt egy srác (bocsánat én már névre nem emlékszem, ha valakinek jobba memóriája segítsen ki legyen szíves) még tavaly, aki megkérte a munkatársait is, hogy regeljenek. Ők gyakszi nem játszottak csak beléptek és vadásztak, azt jött emberünk és lefarmolta őket.
Ez is multizásnak minősült, meg is kapta a büntetését Miklóstól! Szóval azért vigyázz, mert bárhogy legyen is, ebben a formában nem tiszta játék!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
300. hozzászólás - 2009.05.11. 07:52:18
Öööö... nem lehet, hogy a "barát" itt átvitt értelemben értendő?
Nekem van vagy húsz barátom, de nem őszinte a kapcsolatunk, állandóan cserélgetnem kell őket:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!