Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
381. hozzászólás - 2009.09.30. 11:07:30 (Válasz Snitt #380 hozzászólására.)
Igen portyázol 100-at és a felét elveszted, igen így is lehet értelmezni. Mivel ne mondja nekem senki azt, hogy 100% osan nyersz. Sokszor kaptam ki olyanoktól, akiknek 100 kevesebb TÖ-je volt+buzogány...

Nem azt mondtam, hogy többet szerzel ha 50-et csp-zel, de sztem előnyösebb, mert 1 szinten senki nem támad be, nem viszik el és nem kell a rnd vel háborúzni, hanem 2-es szintű smaargdként megveszed a varit.

Amúgy én pl úgy csináltam, hogy 1. szinten megvettem a koponyazúzót, 350 kavicsből kisütöttem a kutat, de így is sokat vesztettem és inkább fementem 2. szintre.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.11
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
382. hozzászólás - 2009.09.30. 11:21:35
Kezdjük az elején...100at nyersz,mert vesztett csatáért nem kapsz tpt. Iszonyat mákod volt 30as átlaggal vadásztál (kizárt,de lehet,h van akinek sikerült),összeszedtél 1500 lét,az az én 100 portyámra vetítve átlag 15 lé. 1es szinten is hoztam 100 felett,persze vesztettem is nagyokat,de 100 %,h jobban jöttem ki belőle,mint 50 vadászatból. A halottak kiszűrésére van egy rendkívül primitív módszer. Indítasz egy karaktert,felveszed a mentrotól az 50 lét és elkezdesz portyázni,akinél van azt felírod. Törlöd a karaktert indítasz egy másikat...na most ennél vannak sokkal intelligensebb módszerek is:)
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 4.06
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
383. hozzászólás - 2009.09.30. 12:15:28 (Válasz Snitt #382 hozzászólására.)
Jah indítassz 10-20 karit csak vadászol és őket farmolod... Viccet, vagy való igazságot félretéve?

Én azért odafigyelek a vesztett nyert csatám átlagára is tom, hogy nem kapsz TP-t ha vesztessz, de olyan rossz, veszíteni, ezért nem pp-ztem 1. szinten , annyit. Leehet baj volt, de nekem így is jó.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.11
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
384. hozzászólás - 2009.09.30. 12:29:00
Első szinten vadászol 100-at láthatatlanul, amire a normál vadászat 10 %-át adja a kvíz.
Ezzel megvan a 100 helyes kvízválasz, mehet a küldetés...

*a halott karaktert pedig 99 %-ban ránézésre ki lehet szűrni karaktergenerálás nélkül is...

**leshetitek mikor osztok meg bármilyen infót is a pókélet rejtelmeiről, ha már ezért is lepontoztok...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.10.03. 10:11:52-kor
Pontszám: 7.64
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
385. hozzászólás - 2009.09.30. 12:36:41
Halott kari alap TÖ és alap tárgyak, no kvízválasz.

Alap TÖ felettit már érdemes ütni.
A hozzászólást Kethios módosította 2009.09.30. 12:36:57-kor
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.82
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
386. hozzászólás - 2009.09.30. 12:57:55
Nem csalok játékban sosem,de ha megnézed akad jópár zárolt karakter kis szinten rengeteg zsákmányolttal,akik megpróbálták Idegesítő veszteni az bitos,de ez ilyen az elején,később meg a leveleken lehet idegeskedni Van elég más buktató is,ami erősebben random,mint az 1es szintű portyák. Nekem 200 vadászat volt befogni az első lényt,amivel majdnem 1 teljes szintet buktam és semmit nem tudtam tenni ellene.
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 4.06
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
387. hozzászólás - 2009.09.30. 12:59:57
Nekem is sok baj volt az első állat befogásával. Engem is idegesít a csalás. Elveszi a játékosok kedvét.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.82
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
388. hozzászólás - 2009.09.30. 13:18:42 (Válasz Snitt #386 hozzászólására.)
Nekem csak 130 csp volt 8-as CSAPDÁVAL!!!

Annyi zárolt kari van meg holt még égen a csillág, pedig már felvettem a várható fejlesztésekben, hogy akinek 838 vesztett csatája van, vagy láthattalan 8 hónapja azt mért nem lehet kitörölni a rendszerből, erre Baraty azt válaszolta, jelenleg ezen is doloznak, bár ez már min 1,5 hónappal ezelőtt volt, majd rászolok még1*!

(szerk. egy nulla lemaradt)

UI: Snitt kivagy a játékban?
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.09.30. 13:20:04-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.20
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
389. hozzászólás - 2009.09.30. 13:32:46
Igazad van.
V3-on mai napig találok olyan karikat, akik szintben szépen emelkednek de semmi nem változik rajtuk kivéve néhány szakértelem illetve egy kis TÖ hogy ne vegyék észre azt a ténytm hogy egy LE forrás kari és heti szinten szárazra rabolják.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.96
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
390. hozzászólás - 2009.09.30. 14:34:54
V3 érdekes,mert ott prém miatt lehet,h bugos a rabszolgamodul,de ott eleve nehezebb póknak lenni a képlet miatt. Viszont lét is nehéz veszíteni Biztos sokan csalnak mindenhol,de nagyon nehéz megfogni őket,ezért nem igazán lehet elvárni játékvezetőktől,hogy mindet megcsípjék. Ha nagyon kiugró valaki úgyis jelzi,a probléma a többiekkel van.
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 6.04
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
391. hozzászólás - 2009.09.30. 14:43:03
Lemaradtam Én vagyok a titkos ügynök,azért is nem szoktam fórumozni.
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 4.06
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
392. hozzászólás - 2009.10.12. 08:47:27
Sziasztok,

a szövetségem most építette fel az epikus emlékmű2-őt, és az a kérdésem, hogy érdemes a +3as entitásokat ütni folyamatosan, vagy elég a +1eseket, mi függ tőle? A megszerezhető tárgy szintje? Illetve ha megvan a 15 győzelem akkor elölről kezdődik az entitások szintje 50ről vagy folytatódik ahol abbamaradt?

köszi
P
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.71
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
393. hozzászólás - 2009.10.12. 11:45:34 (Válasz Sznoopy #392 hozzászólására.)
A tárgy szintje függ. Ha Zafír csillag és Rubin triász is kell, elég egyesével haladnod.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,216.860#hsz871

Folytatódik ahol abbamaradt. Ez csak a legszükségesebb tárgyak megszerzésére lett kitalálva.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.43
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
394. hozzászólás - 2009.10.12. 13:10:57 (Válasz Mortimer #393 hozzászólására.)
valahol cuki, hogy azt hiszed, hogy mindenkinek a zafír csillag meg a rubin triász fog kelleni és ezt próbálod sugallni. remélem nem omlik össze senki világa, ha megsúgom, hogy csak töredék fog csillagot meg triászt választani a tárgyakból.
Pontszám: 2.78
népszerűKraxFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
395. hozzászólás - 2009.10.12. 19:23:19
Remélem nem gond,ha beleszólok,de azt hiszem,Mortimernek igaza van. Lehetőséged lesz optimalizálós cuccokat választani,de minden 2 setenként csak egyet,ez eléggé lekorlátozza a lehetőségeket. Ha pedig nem élsz az adott lehetőséggel,akkor azok,akik pedig éltek vele,le fognak hagyni,mivel olcsóbban fejlesztenek Szakértelmet és Tulajdonságot is,hiába kapsz te 15%-a több LE-t a küldetésekért pl.
Így a lehetőséged nagyjából kötelesség is lenne egyben,mert sötét árnyékként vetül föléd a többiek előnyének rémképe.
Kb. olyan,mintha választhatsz abból,hogy egy lantot vagy egy kardot akasztasz le a falról,de ha a lantot akasztod le,akkor azok,akik a kardot választották feldarabolnak egy idő után...
Persze ez csak az én meglátásom.
Arsamis Krax,a Vándorok Hercege

s3 - Illuminati
Pontszám: 9.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
396. hozzászólás - 2009.10.13. 12:58:26 (Válasz winnie #394 hozzászólására.)
Szerintem a prémiumot vásárló játékosok igen nagy százaléka zafír csillagot és/vagy rubin triászt fog szerezni elsők között.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.81
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
397. hozzászólás - 2009.10.13. 14:22:03 (Válasz Krax #395 hozzászólására.)
Előbb nézzük meg, hányan jutnak el karácsonyig a 15. entitáshoz és hányan a harmincadikig!

Van egy tippem rá, hogy 100 emberböl jó ha 30 eljut ide. Kizárólag az 50 feletti tartományról van szó.
Ezek jórésze is igen magas szintű karakter lesz. A gyengébbek/alacsonyabb szintűek meg csak sokkal később/soha nem érik el a 15. entitást sem.
Ha első akarsz lenni ebben a Végzetúrank hívott versenyben akkor kötelességed megvenni és hamar megszerezni a tárgyakat. Aki nem ezt tervezi, annak tényleg szabad választás lesz.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.52
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
398. hozzászólás - 2009.11.29. 00:48:55
Mivel drága jó Miklósunk a sok rinyálás hatására megpróbálja teljesen tönkretenni a kristálygömböt, ezért nagy valószínűség szerint fel kell hagynom a 15%-os ép határnál történő kivégzéssel.

Ezen okokból kifolyólag szeretnék olyan, 75. szintű (+- 2 szint) végzeturat vagy végzetúrnőt keresni, aki hajlandó lenne napi 1-2 portyával kipréselni a kreatív affinitás nevű szakértelemből az aznapi maximumot.

Az ajánlatokat levélben várom. Jelige: Úgy portyázz, hogy a többieknek véletlenül se legyen káruk belőle.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.87
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
399. hozzászólás - 2009.11.29. 01:56:51 (Válasz Ricardo #398 hozzászólására.)
Na végre ráéreztél a játék lényegére! Csak szépen, egymás hátát simogatva! Csak semmi konfrontáció, az nem optimális
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.29
irritálóDmatyasFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
400. hozzászólás - 2009.11.29. 07:11:33 (Válasz LoWs #397 hozzászólására.)
SAjnos van ebben, illetve lehet némi igazság. Én 2 hete lőttem ki a 15-et.
Egyből a Triászra mentem mivel az epik nekem nem ezt dobta. Sajnos nagy
ára volt, de mindenképp én is, a szintemből és a többi karakter jelenlegi
helyezéséből a TÖ növelése volt a cél, sajnos kötelezőnek tartottam.

Az már megint más kérdés melyik szövi hol tart epikben, ahol még kieshet
Triász. Nálunk négy Triász esett epikből. Akik megvették, a Zafír csillagra
mentek, mert nem nehéz egyesével haladni, emellett később lehet optim
cuccra gyúrni.

Érdekes lenne számszerüsíteni, a játékosok közül kik, melyikre mentek rá
és hol tartanak jelneg.
Pontszám: 4.63
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője