Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1621. hozzászólás - 2012.11.15. 19:06:13 (Válasz Miklós #1620 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55
Tehát az átalad kért teljes UNDO-ra nagyon sajnálom, de nincs lehetőség, egyszerűen képtelenség megoldani


Nem szimpatikus a megfogalmazás, hiszen az, hogy ez technikailag megvalósítható, a napnál is világosabb.
Effektiv toltes E
Győztes csaták W
Szint L
Jutalom alapLE (és ez nyilván van tartva, hiszen a jutalom újraszámítható): R
a karakternél lévő LE: LE
Bónusz B

R := R - (E - W*50)*L*(1+B)
LE := LE + (E - W*50)*L

Megoldhatónak tehát megoldható lenne.

Maradjunk tehát abban, hogy te nem tartanád helyénvalónak, ha egy ilyen visszaállítási lehetőség bekerülne, mert...
... bizonyára megvannak ennek az okai, magam is tudnék mondani ezt-azt, de nem akarok a szádba adni semmit. Ezt a döntést el lehet, de mindenképpen el kell fogadni.
Azt viszont köszönöm, hogy egyértelművé tetted a döntésed, így senki nem vár hiába az esetleges korrekcióra.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.11.15. 19:33:28-kor
Pontszám: 6.02
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1622. hozzászólás - 2012.11.15. 19:10:16 (Válasz Miklós #1620 hozzászólására.)
Ha kapnátok egy- két ötletes fejlesztési javaslatot az alacsonyabb szintű játék színesebbé tételére,(tudom...van templom...jee ) fektetnétek bele energiát, hogy meg is valósítsátok? Akár üzleti szempontból is. Ti ezt, hogy látjátok? Az elsődleges cél gondolom a régi játékosok megtartása ugye. (legalábbis a fejlesztésekből, ez jön le) Megérné energiát fektetni abba, hogy megtartsátok az újakat?
Time in a bottle
Pontszám: 7.92
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1623. hozzászólás - 2012.11.15. 19:12:29 (Válasz Miklós #1620 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55
Erre a következtetésre úgy jutottak emberek, hogy az előző eventnél, a minimum töltéssel többen úgy ítélték meg, hogy igen jól jártak. Amióta Landragór van, bármikor, bárki engem megkérdezett, hogy érdemes-e pluszban tölteni, a válaszom mindig az volt, hogy csak akkor, ha a top10-be be akarsz kerülni. Egyébként jobban jársz, ha minden egyes töltésre csak a minimumot töltöd.


Kérem tegye fel a kezét az aki ennek tudatában volt, vagy ha szerintetek is olyan baromira nyilvánvaló mindenki számára. Ettől a kérdéstől hemzsegett az egész topik, mindig ezt hallgattuk: "Melyik éri meg jobban?" Nem emlékszem ilyen kijelentésedre a fórumon, amire hivatkozni lehetett volna.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1624. hozzászólás - 2012.11.15. 19:42:41
FaustOne: ötleteket mindig szívesen látunk, de a szűk keresztmetszet általában a programozási kapacitás, mindig legalább fél évnyi fejlesztenivaló áll sorban. Ha van jó ötleted, küldd ne az ügyfélszolgálaton kereszül. Köszi!

Isten Kardja: szerintem egyáltalán nem volt nyilvánvaló az, hogy mi mennyire éri meg, konkrétan hány százalékos bónusszal kerül ki valaki ebből vagy abból. Ha konkrétan valaki nekem szegezi a kérdést, hogy hány százalékos profitja lesz az eventben, nem tudtam volna válaszolni neki, mert ez túl sok mindentől függ. Épp ezért szeretném, ha a következő Landragórban mindenki előre látná, hogy mit fog kapni, és a jövőben is úgy igyekszünk tervezni mindent, hogy a jutalom egyértelmű legyen.
Pontszám: 8.05
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1625. hozzászólás - 2012.11.15. 19:45:50 (Válasz Miklós #1624 hozzászólására.)
Idézet: Miklós date=1353004961[/quote
...szeretném, ha a következő Landragórban mindenki előre látná, hogy mit fog kapni, és a jövőben is úgy igyekszünk tervezni mindent, hogy a jutalom egyértelmű legyen.


Köszönjük! _oO_
A hozzászólást Alendaar módosította 2012.11.15. 19:46:37-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.90
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1626. hozzászólás - 2012.11.15. 19:53:06 (Válasz Miklós #1624 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.15. 19:42:41
Isten Kardja: szerintem egyáltalán nem volt nyilvánvaló az, hogy mi mennyire éri meg, konkrétan hány százalékos bónusszal kerül ki valaki ebből vagy abból. Ha konkrétan valaki nekem szegezi a kérdést, hogy hány százalékos profitja lesz az eventben, nem tudtam volna válaszolni neki, mert ez túl sok mindentől függ. Épp ezért szeretném, ha a következő Landragórban mindenki előre látná, hogy mit fog kapni, és a jövőben is úgy igyekszünk tervezni mindent, hogy a jutalom egyértelmű legyen.


Köszönöm a választ.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.68
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1627. hozzászólás - 2012.11.15. 21:06:21 (Válasz Isten Kardja #1623 hozzászólására.)
Nem is emlékezhetsz mert ilyet még én sem olvastam töle ... XD
Pedig alkalma lett volna kismillió válaszolni, nem gyöztünk vakarni a buksinkat hogyan vágjunk bele az eventbe.
Csak a tapasztalt sok eventet megjárt karik javasolták a minimum töltéssel járó sok csatát. Ilyen is csak 3 volt.
Pontszám: 7.25
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1628. hozzászólás - 2012.11.15. 21:32:20
Szép estét Miklós,

Öt hónapja nem fejlesztettem a karakteremen. 110 millió felett töltöttem be. Ezek után azt olvasni tőled, hogy te nem mondtál semmi olyat, hogy ekkora meg akkora bónusszal jövünk ki az eseményből... Félve jelzem. Nem vagyok agyalágyult, nem szándékoztam elmókázni a karakteremet, és igen, megnéztem az előző landragór jutalmat, és igen megnéztem, hogy fórumon milyen kiegészítő infók vannak az eseményről, és igen beszéltem számtalan játékossal, akik igen nagy tapasztalattal bírnak. Nem jellemző rám, hogy vakon belemegyek egy eseménybe ekkora tartalék felhasználásával, ha nem vagyok biztos benne, hogy nem fogok szopni.

Számomra az egészben a legröhejesebb, hogy mennyit témáztunk már erről, hogy éri meg, hogy nem...
Egyszer kellett volna benyögni, hogy gyerekek, a betolt csp elszámolása durva, azonban jelentősen kevesebb bónuszt ér, ha direkt LE-t töltesz.

Az már csak hab a tortán, hogy pont a landragor indulásánál beszélgettünk róla itt a fórumon, hogy megéri-e betolni rengeteg LE-t kevés csp-re, vagy sok csp-re minimum töltés..

Itt bizonygattam, hogy tök ugyanaz, hiszen oda megy a betöltött LE, ahova a csp-re számolt átlag LE is megy, hogy lenne már különbség közte. Már elnézést, de nem látok semmiféle logikát amögött, hogy amit direkt töltesz, az keveset ér, amit csp-ben, az sokat.

Miért nem szóltatok erről az elmúlt években? Miért nem szóltatok erről legalább most az event előtt, amikor szóba került?

Ne haragudj, számomra felfoghatatlan ez az egész hacacáré. Természetesen nem akarom túldramatizálni, de hozzám nőtt a játék, mint 10 éveshez a tamagocsija, lehet bennem van a hiba, de felnőtt fejjel is lelkesedek a játékért, és durván nagy csalódás és rosszkedv lett úrrá rajtam emiatt az egész miatt. És ráadásul azért, mert valahogy most nem tudom belátni, hogy ebben a dologban igazad van, és nekem el kellene fogadnom az alábbiakat, amire reagálnék is:


Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55

Pontosan. A probléma abból adódott, hogy a korábbi alkalommal mindenki a minimumot töltötte, és igen jó profitráta kött ki neki. Ezen felbuzdulva, most már a minimumon felül is hatalmas mennyiséget töltött be, az viszont nem volt annyira jó üzlet, ld. fenti fejtegetést.


Valójában nem a minimumot töltötte, voltak, akik már akkor is több tízmilliót toltak bele. Itt van például Rachman v3-on, aki 105. szint környékén járt, amikor befejezte az eseményt, 32 millió körül töltött bele kb, +54-et kapott. Ő erős karakternek számított, így ez a bónusz kiemelkedő volt az esetében. Ténylegesen engem semmi nem győzött meg róla, hogy az előző eseményen valóban ugyanígy működött a plusz töltés, mint most. Meg fogom keresni, remélem meg lesz neki az adat, akkor milyen értékei voltak anno. Kíváncsi vagyok, hogy kijön nála is az 5% körüli bónusz..


Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55
Higgyétek el, nagyon sok mindent bevállalunk csak azért, hogy a játékosok elégedettek legyenek, de ez attól tartok, már a határon túl van.


Én nagyon ritkán vontam kétségbe bármikor is azt, hogy nem a játékosok elégedetté tételéért dolgoznátok.
Ugyanakkor milyen határon is van túl? Szerintem teljes mértékben logikus, igazságos, és elvárható tőletek az újraszámolás. Az esemény működött x bónusszal ez év elején, most jelentősen több játékos durvult rá, és lett belőle x-y, ahol y egy olyan változó, ami bünteti a túlzott részvételt.
Ráadásul röhej, hogy Jancsi betölt összesen 5.000.000 LE-t minden kutya fülét számolva, levonva, ésatöbbi 1000 csatával, Józsika szintén ugyanennyit tölt be összesen mindent szépen összeadogatva, de ő 1 csatával teszi ezt. Mi lesz az eredmény? Jancsika kap 35%-ot, mert ő sokat csatázott (ami nem mellesleg plusz táp állatok, italok, fis-fos akármikkel számolva egyébként is), míg Józsika meg telesírja a párnáját éjjel, mert kapott ingyen 4 mágiát.
Hol kellene ebben bármi logikát találni? Szerintem 100 emberből 99-en nem találnának, az az egy meg csak eltévedt, ő a teveneveldét kereste.

Idézet: Miklós - 2012.11.15. 17:59:55
1.) Egyrészt, soha, sehol nem írtuk, ígértük, hogy ha valaki az alapérték fölött tölt, akkor a plusz betöltött LE-t 20, 25 vagy akárhány %-kos kamattal "kapja vissza". Erre a következtetésre úgy jutottak emberek, hogy az előző eventnél, a minimum töltéssel többen úgy ítélték meg, hogy igen jól jártak.


Engedélyt kérek kiszaladni a világból. Azért jutottunk erre a következtetésre, mi mint emberek, mert az előző eventnel kiszámoltuk a kis számológépünkkel, hogy durva jutalom van. Nem volt túl bonyolult a számolgatás, nekem például a tengerimalacom csinálta.

Valami okosat találjatok kérlek ki rá, mert sok értelmes játékos áll értetlenül az érthetetlen értetlenségetek előtt.

Üdv
maci
A hozzászólást Maci módosította 2012.11.15. 21:36:49-kor
Pontszám: 8.34
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1629. hozzászólás - 2012.11.15. 22:32:39 (Válasz Maci #1628 hozzászólására.)
Lehet, hogy nem kaszáltál ~30%-ot fél évnyi LE-re, de a CSP-nyire megkaptad te és mindenki más is a nagyot, a többletre meg te is és mindenki más is az ~5%-ot. Te még mindig nagyobbat kaszáltál, mint az átlag, mert a fél éves LE-dre kaptál +5%-ot a többiek meg nem. Ha meg az a gondja itt mindenkinek, hogy a mágiát is fejleszti a rendszer arra is van két válasz:
- ha kevés lenne a mágiánk, akkor a VP-nk is, 30 csatát nem tudnátok eltolni és már csak a közelharcban sebeznétek
- eddig haszontalan volt? most majd hasznossá teszik!

Miért jár a CSP-s LE-re több bónusz, mint a minimum felettire? Mert a sok csatával a sok TP-t is vállaljuk! Már miért hagyná Miklós, hogy 1 csatával betoljatok csilliárd billió LE-t 2CSP-nyi TP-ért és utána meg boldog befőttet játsszatok?
Aki többet tölt a minimumnál még így is jobban jár, mert minimum*1.3+minimumfeletti*1.05 még mindig több, mint a simán minimum*1.3

Erről az egészről (nem a hsz-edről, hanem témáról) a Republic: Repül a bálna jut eszembe
Megtanultam, tudom a választ, kicsi az ország nagy a bánat ... Még, még, még, még, még, ennyi nem elég!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.84
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1630. hozzászólás - 2012.11.15. 22:54:00 (Válasz Quellon #1629 hozzászólására.)
Quellon,

Kicsit hirtelen, és jól láthatóan átgondolatlanul válaszoltál. Röviden:

Igen, mindenki ugyanannyit kapott (már aki rengeteget töltött be pluszban). Ugyanúgy szopott. Természetesen az összevissza 2%nak talán számolható bónusz úgy hogy minden tulajdonságod növekszik, édeskevés, szörnyen rossz, foschtalicska. Egy ilyen nagyobb fejlesztésnél mint az enyém, egy sokakkal versenyben levő karaktert igenis taccsra vágna.

Nem a mágia a gond, kérlek. Én ilyesmit nem mondtam. Komolyan nem értem, tapasztalt játékosok hogy a viharba nem fogják fel, hogy egy nagyjából iq-erő-krit ütés versenyben irdatlan szopás, ha landragór jellegű jutalomban kapja az LE-t, ilyen bónusszal.

Azért a mágia fejlesztésre adott két válaszod (bár én nem kérdeztem) is elég gyengusra sikerült.
Tehát a 40.000 vp-mből 109. szinten nem futná a 30 varázslatra, ha nem lenne mágiám. Most kaptam rá plusz 112-őt, így lett 54ezer. Valóban kellett a varázslatok kifizetésére.
Eddig haszontalan volt, jelenleg is az.
Az nem érv mellette, hogy most majd hasznossá teszik.

A miért jár a csp-s LE-re több bónusz, mint az egy egyösszegű befizetésre témában Kócot idézném: leülhetsz, egyes.

A minimum feletti töltés is olyan LE-ből megy, amit tp-ért szereztél meg. Bár lehet te ügyesebben játszol, és nem kapsz tp-t. Tehát én öt hónapig játszottam mindent elvadászva, portyázva, egyebek, hogy ennyi LE-m legyen, léptem is közben 10 szintet kb.

Előre féltem, hogy releváns válaszok, hozzászólások helyett jön majd az okítás, a felesleges okoskodás, és a "most mit sírsz" jellegű reagálások.

szervusz
maci
A hozzászólást Maci módosította 2012.11.15. 22:55:02-kor
Pontszám: 7.52
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1631. hozzászólás - 2012.11.15. 22:58:16
jaja

ott sántít a dolog, h aki sok lét összeszedett az is valahol már kapott Tp is érte.

MAci példáját emlegetve: amikor józsikai belöki az 5 milla lét 1 bemenetellel akkor lehet pont azt a cspét vadászta le és kapott érte tp it mint amit sok bemenetellel jancsi elköltött.
Csak jancsikának közben volt állatfejlődése, kiütött tárgyai... és lehet a visszacsorgó lé miatt tudott annyit bemenni a boltba.


de való igaz, a Jv sehol nem állította, h vmi is működni fog így vagy úgy. a feltételezéseinkben lévő hibák most jöttek elő. Nem ismerjük a képleteket és egy jó nagy szopás után tudunk csak rámutatni, h igazságtalan.
Miután a követhető tételek pl eszencia működés tárgyak ultraspec hatása ilyesmi a kijövetelük jelentős részében rosszul működött, meggyőződésem tömegével vannak még fel nem derített bugok a játékba, csak nem ismerjük az tervezők elképzelését az eredeti működésről.

De egyben biztos lehetsz MAci
Hha kaptál volna vmi drasztikus lét akkor lett volna mód a visszaírásra...
Pontszám: 7.01
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1632. hozzászólás - 2012.11.15. 23:06:33 (Válasz Maci #1630 hozzászólására.)
Igazad van, írtam hülyeségeket élen a TP-s résszel meg a VP-ssel, de ha már leírtam otthagyom, vállalni szoktam a következményeket.
Hosszú nap volt hosszú topicokkal, úgy tűnik lemerültem, nem próbálok már érvelni, mert láthatóan nem megy

De azt fogadd el, Te és mindenki más is, hogy ha csak IQ-tám-krit ütésre gyúrsz akkor akármekkora lenne is a bónusz, szar lenne a vége, mert ígyis-úgyis hatfelé osztja a LE-t kettő helyett. Ha pedig ez nem felel meg akkor ne Landizz/atok.

További sok sikert mindenkinek és jó éjt
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.65
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1633. hozzászólás - 2012.11.15. 23:14:35 (Válasz Quellon #1632 hozzászólására.)
Nem akartam kioktató lenni, de fáraszt már ez az egész téma, régen alucikáznom kéne, de nem hagy nyugodni, így ideges vagyok..

jó éjt.
Pontszám: 7.53
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1634. hozzászólás - 2012.11.15. 23:19:04
Gyakorlatilag szerintem nem igazán volt mit kijelenteni. Volt akinek az érte meg jobban, hogy LE-t tolt bele. Vegyük alapul a portyakarikat, vagy azokat akiknek nem maxos a termelési oldal. Számoljatok utána. Ha 2-3x akkora tp/le aránnyal rendelkezik portyábol v tk-ból, mint a vadászat, akkor csak tömködte volna magát a sok tp-vel. De javítsatok ki ha tévedek. Ám legközelebb személyre szóló listát kérünk, hogy melyik karakternek mi éri meg majd jobban!!! Tüntetéés!
Time in a bottle
Pontszám: 7.40
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1635. hozzászólás - 2012.11.16. 22:46:18 (Válasz Maci #1628 hozzászólására.)
Maci, maximális tiszteletem van irántad és ahogy a játékhoz viszonyulsz. Természetesen sem téged sem mást nem akartam megsérteni azzal, hogy azt mondtam, nem igazán van lehetőség arra, hogy ezt visszacsináljuk. Megértem, hogy milyen gondolatmenet során jutottatok el oda, hogy érdemes hónapokig gyűjteni a LE-t és betölteni a Landragórba, és triplán sajnálom, hogy a fórumon ez a beszélgetés elkerülte a figyelmemet és nem tudtam ezzel kapcsolatban tanácsot adni.

Itt konkrétan nem arról van szó, hogy mi meg akartuk különböztetni a vadászatos LE-t és arra jó sok bónuszt adni, a töltésre meg jó keveset. Ahogy írtam, a csaták során kapott LE-t nem tároljuk, hanem a legvégén "becsüljük". Egy képlet kiszámolja ezt. És az első néhány Landragórnál kaptunk hideget-meleget, hogy kevesebbet adunk, ezt meg azt nem számoljuk, hogy inkább ahol lehetett, felfelé kerekítettünk. Pl. a végelszámolásban az aktuális szintedet tekintjük. Ha te 100. szinten kezdted és 110. szinten végeztél, akkor is mindent 110. szinttel számolunk, ez nyilván vmennyi profit. és van még néhány ilyen "kerekítés". Szóval itt nem szándékos 20 meg 5 százalékról van szó. Én nem is tudom számszerűsíteni ezt, számszerűleg 2 bónusz volt összesen: a +5%, és az ország boltja bónusz a tuf fejlesztéskor. Az, hogy a vadászatokért kapott LE kiegészítése ennyivel több a kelleténél, nem határozott szándékunk, ennyi jött ki. És én nem is e bónusz miatt mondom, hogy nem érdemes pluszban tölteni, hanem azért, mert a plusz töltéstől nem fejlődik többet az állatod, nem kapsz több gyógyitalt, több relikviát sem, és a végén kapott szerencsét sem növeli.

De továbbra is az a helyzet, hogyha konkrétan azt a megspórolt LE-t te tulajdonság fejlesztésre költöd, jóval rosszabbul jössz ki, mint így, a Landragórra költve. Csak ugye nőtt a mágiád is, ami jelenleg nem hasznos. Épp ezért szeretném a mágiát is hasznos tulajdonsággá tenni, hogy semmiféle kár ne érjen benneteket! Ha a mágia hasznos tulajdonság lesz, akkor is úgy érzed, hogy nem érte meg rákölteni?

ui. egyébként tudom, hogy van itt egy speciális helyzet, amit nem vettünk figyelembe. Amikor azt mondtuk, az ultraspec. esszenciát nem vesszük figyelembe, mert egy 8 óráig tartó esszenciát úgyse lehetne egy teljes havi vadászatra ráhúzni, akkor elfeledkeztünk arról, hogy a V3-on igenis meg lehetne tenni, hogy valaki egyszerre eltol ennyit. Épp ezért, azt hiszem, annyit mindenképpen meg kell tennünk, hogy egy ilyen kompenzációt adunk. Akik V3-on jelentős mennyiségű +LE-t tettek bele a Landragórba, írják meg az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy mennyi tulajdonságnövekedéstől estek el így (természetesen mi is át fogjuk számolni, a betöltött +LE és +3% ultraspec alapján), és kérik-e, hogy jóváírjuk ezt nekik 1 ultraspec esszencia vagy 10 hűségszilánk árán.
A hozzászólást Miklós módosította 2012.11.16. 22:57:11-kor
Pontszám: 8.60
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1636. hozzászólás - 2012.11.16. 23:00:24 (Válasz Miklós #1635 hozzászólására.)
Az igencsak függ mennyire lesz hasznos. Mert ha ad 500-anként x varázslat elnyelést, sztem az kb a halottnak a csók effektus, lép életbe, vagy mire gondolsz?

Teszem azt mágia/x=y% esély, hogy ez az összeg beleszámít az erődbe, támadásodba, +kritütés szakiba...mert nekem ez akkor is csálé...vagy tudom is én, de ez most egy akkora űr, hogy épp ésszel fel nem lehet fogni.

Inkább nézek egy filmet, jóccakát.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.11.16. 23:04:14-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.38
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1637. hozzászólás - 2012.11.16. 23:12:48 (Válasz Miklós #1635 hozzászólására.)
Ez egy korrekt, érthető hsz volt.

Örülök neki, h a héten többet vagy és konstruktív a hozzáállás is.
Pontszám: 7.52
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1638. hozzászólás - 2012.11.16. 23:54:05 (Válasz Miklós #1635 hozzászólására.)
V1-en is volt aki megcsinálta a "V3-as trükköt" konkréta csak Offsboy-t tudom aki egyszerre tolt be 2 havi 40 millát.

Egyébként, de nem mellesleg köszi az Entitás archiválhatóságát!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.46
kedvencATi_20Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1639. hozzászólás - 2012.11.17. 00:02:01 (Válasz Miklós #1635 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.16. 22:46:18


ui. egyébként tudom, hogy van itt egy speciális helyzet, amit nem vettünk figyelembe. Amikor azt mondtuk, az ultraspec. esszenciát nem vesszük figyelembe, mert egy 8 óráig tartó esszenciát úgyse lehetne egy teljes havi vadászatra ráhúzni, akkor elfeledkeztünk arról, hogy a V3-on igenis meg lehetne tenni, hogy valaki egyszerre eltol ennyit. Épp ezért, azt hiszem, annyit mindenképpen meg kell tennünk, hogy egy ilyen kompenzációt adunk. Akik V3-on jelentős mennyiségű +LE-t tettek bele a Landragórba, írják meg az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy mennyi tulajdonságnövekedéstől estek el így (természetesen mi is át fogjuk számolni, a betöltött +LE és +3% ultraspec alapján), és kérik-e, hogy jóváírjuk ezt nekik 1 ultraspec esszencia vagy 10 hűségszilánk árán.


Mi van akkor ha nincs már szilánkja mert elköltött se esszeniája? De mégis úgy érzi szaruljárt ?
Bizonyára jól mondják, hogy minden
tárgyban kimeríthetetlen jelentés van;
minden szem annyit lát benne,
amennyi látóképessége van.




Pontszám: 7.88
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1640. hozzászólás - 2012.11.17. 00:15:12 (Válasz ATi_20 #1639 hozzászólására.)
Azért az nagyban függ, hogy mi számít soknak...én 3 nap alatt töltöttem bele 20+K effektívet, 260 drakonra...ami mondjuk xM LÉ, vagy tudomisén mennyi...3 nap alatt nekem sok volt.

Ui: gyorsan kezdje el gyártani az esszenciát, vagy fizessen be 10 csillió forintot...kell az új merdzsó (mondjuk a kettő nem zárja ki egymást).
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.11.17. 00:21:51-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.38
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője