Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1701. hozzászólás - 2012.11.17. 20:28:49 (Válasz Alendaar #1694 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.11.17. 19:50:07
Az a legnagyobb baj, hogy néhány ultratáper rinyálásának helyt akartok adni, kompenzálni!


Ez csupán annyiban csúsztatás, hogy senki rinyálásának nem adtak helyt, ugyanis a rinyáló, aki kért megoldást a gondjára, azt javasolta, hogy kapja vissza a LE-t minden bónusz nélkül. Senki nem kért ilyen jellegű kompenzációt.
Pontszám: 6.02
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1702. hozzászólás - 2012.11.17. 20:32:57 (Válasz Kocos #1701 hozzászólására.)
Ezt te honnan tudod és én mért nem tudom?
Pontszám: 7.34
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1703. hozzászólás - 2012.11.17. 20:47:26
Kócos: erősen topkari vagy Te is, nem? Építésben, pl. / Gy.k. javítottam a +1-es részt (+1 to all). /
Részemről kiszálltam a vitából.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.39
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1704. hozzászólás - 2012.11.17. 21:07:55 (Válasz Nagy02 #1702 hozzászólására.)
Idézet: Nagy02 - 2012.11.17. 20:32:57
Ezt te honnan tudod és én mért nem tudom?


Ja értelek. Én a fórumos szövegekről beszéltm, ha valaki privátban kereste meg őket, arról persze nem tudok. De az egy ilyen ügyben nem tűnik korrektnek.
Pontszám: 6.37
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1705. hozzászólás - 2012.11.17. 21:14:50 (Válasz LanMaffia #1695 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2012.11.17. 19:51:56

A V3 meg valami totál abszurd ezek alapján, semmi értelme. Valakinek (elnézést attól akit megbántok) annyi volt egy félévnyi játék hogy csak LÉ-t gyűjtött? *sok-sok kérdőjel* WTF?


Macinál lénygében tényleg csak LE-t gyűjtés volt, mondjuk az igaz hogy mellé becsúszott még a fél év alatt 12 bajnoki medál is, de ez már csak részletkérdés.

Ha jól emlékszem én 3 hónapja gyűjtöttem a LE-t közben némi költéssel, hogy a bajnokik meglegyenek.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.72
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1706. hozzászólás - 2012.11.17. 21:40:52 (Válasz Helion1988 #1705 hozzászólására.)
tenyleg reszletkerdes, mert a hozzaszolasod lenyege a TE bajnoki medaljaid. a temahoz semmi koze, az meg ugye reszletkerdes ...
Pontszám: 7.65
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1707. hozzászólás - 2012.11.17. 21:47:01 (Válasz Koklerke #1706 hozzászólására.)
A témához annyi köze volt, hogy a gyűjtögetéssel járó játékmódra LanMaffia rákérdezett sok sok kérdőjellel és erre válaszoltam.

És na ná, hogy a lényege az én bajnoki medáljaim, mondjuk Maci ebben a témában egy kicsit jobban áll (+10).
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.72
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1708. hozzászólás - 2012.11.17. 21:50:45
Szép estét,

Azt hiszem, ilyesmivel sem nagyon találkoztam a játék során. Miklós segíteni akar, a végzetúr top játékosaitól kezdve sokakig pedig átmentek offenzív hadjáratba.

Részemről ez a szánalmas kategória.

Büyük, nem tudom megállni: amikor a szívósság öveként működő AF képességről volt szó, jöttél ide fenyegetőzni, mint valami tizenkét éves, ha ez bekerül, törölsz. És te teszel megjegyzéseket azért, mert jeleztünk valamit, amit nagyon sokan benéztek az aktív játékosok közül v3-on? Havonta egyszer szólalsz meg, akkor is leoltani valakit, vagy panaszkodni. Az, pedig hogy a hozzászólásod pontszáma tükrözi a játékosok egyetértését veled (gondolom én azt tükrözi) már az elkeserítő kategória.

Thalia, ha Kovács Pisti pusztakotkodácsi játékos jön a fórumra kompenzációt kérni, akkor te meg sem jelensz. Ha "top" játékosok jönnek, akkor igen. No comment.

Félreértés végett: Az Le elköltése a karakterre számomra nem az a játék faktor, ami miatt játszom ezt a játékot. Adott cél beteljesülése már inkább.

Az, hogy ki mennyire találja szerencsésnek az újraszámolást, kompenzációt, a v3 megkülönböztetését megint más kérdés. Ehhez azonban semmi köze nincs ahhoz, hogy valójában kik jelezték a problémájukat, vagy azoknak milyen karakterei vannak. Legalábbis nem kéne, hogy legyen.


szép estét
maci
A hozzászólást Maci módosította 2012.11.17. 21:54:30-kor
Pontszám: 7.71
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1709. hozzászólás - 2012.11.17. 22:49:19
"Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!"...Én igen. De hát ki vagyok én?
"Egy Yindenkiért, Ymindenki Egyért!"...Az Egy itt x=speciális lé, amit Y=követel
"Ha már lúd, legyen kövér!"...Kérnék egy kis kompenzációt a Paypal számlámra. 3% megteszi, köszi!
"Ha a tűzzel játszol megégeted magad."...A kockázat ára: LE
"Vagy dögöljön meg a szomszéd tehene, vagy törjön össze most már az a sétáló korsó!"....Mi van?
"A demokrácia a káosz bölcsője."...Ilyen mondás valószínűleg nincs, de lehetne.
"Ne nyúljál bele!"....az én javaslatom...de hát ki vagyok én?
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 6.52
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1710. hozzászólás - 2012.11.17. 22:53:18 (Válasz Maci #1708 hozzászólására.)
Üdv maci!

Örülök,hogy átmentél személyeskedésbe!(mondjuk ennek tükrében vicces,hogy te tartasz szánalmasnak másokat)
Egyébként ha értelmezési problémáid vannak szívesen segítek neked!
Se ellene se mellette nem vagyok és voltam a kompenzációtoknak meg sem szólaltam egészen eddig,ha értelmeznéd a hozzászólásomat akkor rájönnél,hogy nem az a bajom,hogy adni akarnak hanem az,hogy hogyan.
Ez így teljes mértékben elfogadhatatlan vagy mindenkinek adjanak vagy senkinek.Egy vicc,hogy számolja ki magának az ember aztán írjon az ügyfélszolgálatnak.
Tudom téged azon kívül,hogy te jól jöjj ki a dologból nem igazán izgat a dolog és megfelelt volna neked ebben a formában a kompenzáció,de ez így messze nem korrekt a többi játékossal szemben.
Én sem olvasom mindig a fórumot,hozzászólni is ritkán szoktam(jóval ritkábban a te általad írt havinál) mert nem látom értelmét.Most is csak egy társamtól tudtam meg ezt a kompenzáció dolgot(mert már vagy 2-3 napja nem láttam értelmét továbbra is az időmet rabolni ezzel a topikkal) ő még úgy látszik nem unta meg,hogy érdemi értelmes információk helyett,amiből esetleg profitálhatna is az ember szinte csak panaszokkal sírásokkal van tele a fórum.
Tehát ha ő nem szól akkor meg sem tudom ,mint ahogy szerintem a játékosok nagy többsége most sem tud róla és szépen lemaradnak a kompenzációról de a lényeg,hogy az a pár ember aki indította az egészet az elégedett legyen?
Örülök,hogy te úgy érzed ez korrekt megoldás de szerintem messze nem az és ebben a formában a készítőknek bele sem szabadott volna mennie.Simán meg tudnák oldani egy kis programozással,hogy az összes játékosnak újraszámolják csak egyszerűbbnek tűnt annak a pár embernek adni egy kis lét ha írnak az ügyfélszolgálatra és már meg is van oldva a probléma.

Egyébként meg nem igazán tartozik ide mert off,de ha már felhoztad válaszolok neked,a szívósság övével sem lett volna semmi bajom ha nem csak azt hanem az összes relikviát ugyanúgy elérhetővé teszik af pontért.nem igazán izgatnak a változások bár nem feltétlen örülök neki de megpróbálok alkalmazkodni hozzájuk.De ott megint csak arról volt szó,hogy pár embert megszívatnak és másoknak adnak valamit.

Egyébként pedig a jelenlegi helyzet messze nem azonos azzal.Téged az égvilágon semmi kár nem ért most,csupán nem lett akkora hasznod mint szeretted volna.A betett lédre így is pluszt kaptál ha ezt te fejleszted el kevesebb jön ki belőle(még a +3 ultraspeccel is) csak nem elosztva.Persze itt jön az,hogy több tulajdonság felesleges de ez azért messze nem így van.Az iq-t,támadást,védelmet magadtól is húznád.Mondhatod,hogy a többit nem de úgyis húznád idővel.Ráadásul az erő és tau lét is termel neked ha más nem a térkapuban,de a portyák során is max ott a tau nem annyira.Tehát nem nevezhetjük feleslegesen kidobott lének a fejlesztésüket.Az egészségnek sem látod nagy kárát ha haladni akarsz az entitással és a vérbajnokin.Max a mágia aminek nincs nagy haszna számodra de az meg ne sajnáld a szövidtől,hisz építesz belőle és ha minden igaz előbb utóbb lesz neki más haszna is.


Végezetül azért leírnám még egyszer(tudod értelmezési problémák)nem izgat,hogy kompenzálni akarnak nem akarom megfúrni, de azt korrekt módon mindenkinél tegyék meg ne csak pár játékosnál aki olvas fórumot és ír az ügyfélszolgálatnak!
Pontszám: 8.62
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1711. hozzászólás - 2012.11.17. 23:26:24 (Válasz Büyük #1710 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Üdv maci!

Örülök,hogy átmentél személyeskedésbe!(mondjuk ennek tükrében vicces,hogy te tartasz szánalmasnak másokat)


"Szenvedjetek vele ti ha már nekiálltok megint utólag módosítgatni a dolgokat,pár ember sírása miatt!

Nem csak ők töltöttek sok lét az eventbe voltak még rajtuk kívül jó páran,csak a nagy részük nem állt neki panaszkodni az event után,mert az eventet nem azért csináltuk,hogy 30% extrabónuszt kapjunk a betett lélekenergiánkra mintha ez egy bank lenne és ennyi lenne a kamat."

Ezt írtad. Azért mert nem írtad ki a neveket, még nekem (is) szólt. Erre válaszoltam, hasonló stílusban, csak én név szerint neked címeztem. Ráadásul semmiféle konstruktivitást nem tartalmaznak fenti megjegyzéseid. Személyeskedés? Nem értem. Válaszoltam neked név szerint a bejegyzésed cinikus részére, hasonló cinikus válasszal. Elnézést, ha tükröt tartok eléd.

Szánalmasnak tartom az azonnali negatív reakciókat a témában. Nem a tiédet a kompenzáció része miatt, hanem az olyanokét, akik mindenféle átgondolás nélkül azonnal ellenkeznek, már csak azért is, mert top játékosok jeleznek valamit. Valamint nem más játékosokat tartok szánalmasnak, hanem ebben a témában a viselkedésüket. Van különbség.

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Se ellene se mellette nem vagyok és voltam a kompenzációtoknak meg sem szólaltam egészen eddig,ha értelmeznéd a hozzászólásomat akkor rájönnél,hogy nem az a bajom,hogy adni akarnak hanem az,hogy hogyan.
Ez így teljes mértékben elfogadhatatlan vagy mindenkinek adjanak vagy senkinek.Egy vicc,hogy számolja ki magának az ember aztán írjon az ügyfélszolgálatnak.
Tudom téged azon kívül,hogy te jól jöjj ki a dologból nem igazán izgat a dolog és megfelelt volna neked ebben a formában a kompenzáció,de ez így messze nem korrekt a többi játékossal szemben.


Hol látsz olyat, hogy támogattam az játékosok általi utólagos számolgatást? Ilyesmiről nem beszéltem. Mondtam, hogy megfelel ebben a formában a kompenzáció? Azért nem ellenkezek ellene, mert jobbat nem tudok.

A többi játékossal szemben nem korrekt? Értem. És te, mint mindig az eddigi négy év során azonnal jössz játékostársaid érdekeit képviselni. Vagy lehet, hogy most először teszed... mindegy is..

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Én sem olvasom mindig a fórumot,hozzászólni is ritkán szoktam(jóval ritkábban a te általad írt havinál) mert nem látom értelmét.Most is csak egy társamtól tudtam meg ezt a kompenzáció dolgot(mert már vagy 2-3 napja nem láttam értelmét továbbra is az időmet rabolni ezzel a topikkal) ő még úgy látszik nem unta meg,hogy érdemi értelmes információk helyett,amiből esetleg profitálhatna is az ember szinte csak panaszokkal sírásokkal van tele a fórum.


Értem. Tehát az, ha mondjuk én, aki négy éve játszik felhívja a figyelmet évente egyszer egy szerinte hibás működésre, az zavarja a játékostársaidat. Azt elhiszem, hogy a minősíthetetlen trollkodás, értelmetlen vádaskodás "jellegű" hozzászólások zavarják a fórumolvasókat, ezért én próbálom is kerülni az ilyetén formájú megnyilvánulásokat.

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Tehát ha ő nem szól akkor meg sem tudom ,mint ahogy szerintem a játékosok nagy többsége most sem tud róla és szépen lemaradnak a kompenzációról de a lényeg,hogy az a pár ember aki indította az egészet az elégedett legyen?


Értelek. Egyetértünk, így kevés ember tudja meg. Számolni még kevesebb tud.

Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Örülök,hogy te úgy érzed ez korrekt megoldás de szerintem messze nem az és ebben a formában a készítőknek bele sem szabadott volna mennie.


Nem érzem úgy, ismételten nem tudom, hol olvastál ilyesmit a hozzászólásomban.



Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Simán meg tudnák oldani egy kis programozással,hogy az összes játékosnak újraszámolják csak egyszerűbbnek tűnt annak a pár embernek adni egy kis lét ha írnak az ügyfélszolgálatra és már meg is van oldva a probléma.


Ha kis programozással megoldható, az jó.




Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Egyébként pedig a jelenlegi helyzet messze nem azonos azzal.Téged az égvilágon semmi kár nem ért most,csupán nem lett akkora hasznod mint szeretted volna.


Az elveszett haszon ugyanúgy "kár"-nak minősül. Nem tudom, hogy ezt a megjegyzésedet átgondoltad-e kellőképpen, vagy hirtelen reagálni akartál valamit...



Idézet: Büyük - 2012.11.17. 22:53:18
Végezetül azért leírnám még egyszer(tudod értelmezési problémák)nem izgat,hogy kompenzálni akarnak nem akarom megfúrni, de azt korrekt módon mindenkinél tegyék meg ne csak pár játékosnál aki olvas fórumot és ír az ügyfélszolgálatnak!


Értelek. Az értelmezési problémáiddal kapcsolatban: azért válaszoltam ilyen stílusban, mert meglepett a degradáló hangvételed a panaszkodó játékosokkal szemben. Legfelül említem.

üdv
maci
Pontszám: 6.69
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1712. hozzászólás - 2012.11.17. 23:35:38 (Válasz Büyük #1710 hozzászólására.)
Kar, hogy csak azokat hallgatjak meg akik TOP jatekosok...vagy nem tudom ez mitol szamit...

Kar, hogy mikor bekerult a tapasztalatko a szerencse kerekbe, azok akiknek nem volt eljeneztek, azok akiknek meg van, felszolaltak, de persze leszartak oket.

Husegzaloga 100 oskoert...most mar nagyon jo lenne, ha nekem is jo lenne, nem csak Azoknak...

Buyuk vajon, Te miben kulonbozol Tolunk? Mert ugye az AF nem kerult be...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.11.17. 23:36:56-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.26
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1713. hozzászólás - 2012.11.18. 01:20:57 (Válasz Büyük #1690 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2012.11.17. 18:52:11
Idézet: Miklós - 2012.11.16. 22:46:18
Akik V3-on jelentős mennyiségű +LE-t tettek bele a Landragórba, írják meg az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy mennyi tulajdonságnövekedéstől estek el így (természetesen mi is át fogjuk számolni, a betöltött +LE és +3% ultraspec alapján), és kérik-e, hogy jóváírjuk ezt nekik 1 ultraspec esszencia vagy 10 hűségszilánk árán.


Ez most valami vicc?
Először is minek kéne mindenkinek egyenként írnia nektek?Nem lenne egyszerűbb a jutalmakat újraszámoljátok és jóváírni mindenkinek?Ez minden játékost egyformán érint v3-on,nem csak azokat akik rommá panaszkodják magukat a fórumon.Töltéstől függetlenül mindenkinek jól jön az a plussz 1,5% bónusz lé.Max aki kevesebbet töltött annak ez kiesett lé kevesebb mint aki többet töltött.

Másodszor mi az,hogy én számoljam ki mennyit buktam és mennyi kárpótlást szeretnék?
Ti látjátok pontosan mennyi volt a töltés.Most komolyan azt várjátok,hogy ezt most mi a kisujjunkból szopjuk ki és mindenféle emberkék által szerkesztett,többé kevésbé pontos táblázatokkal bizonyítsuk?
Ami ti utána leellenőriztek?
Akkor meg mi minek szenvedjünk vele?
Szenvedjetek vele ti ha már nekiálltok megint utólag módosítgatni a dolgokat,pár ember sírása miatt!

Nem csak ők töltöttek sok lét az eventbe voltak még rajtuk kívül jó páran,csak a nagy részük nem állt neki panaszkodni az event után,mert az eventet nem azért csináltuk,hogy 30% extrabónuszt kapjunk a betett lélekenergiánkra mintha ez egy bank lenne és ennyi lenne a kamat.
Viszont az már nem járja,hogy az egyenlőek között legyenek egyenlőbbek így a kompenzációra gondolom ez esetben mindenki igényt tartana.

Viszont ha az jobb nektek akkor majd írok az ügyfélszolgálatra,hogy írjátok jóvá a kiesett 15 milla lémet.Ja,hogy ez szerintetek sok?Ez van, majd számoljátok ki mennyit és hol tévedtem.Nekem ennyi jött ki mert gyenge voltam matekból.


Remélem a szövetségemből senki nem olvassa majd ezt (ártana a rossz híremnek): Maximálisan egyetértek veled!

Én is csak pislogtam, hogy nekünk kell írni a ügyfélszolgának, meg számolgatni, meg stb. Ha kompenzáció akkor sztem járjon mindenkinek és automatikusan, vagy senkinek se, semmi.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2012.11.18. 01:24:31-kor
Pontszám: 8.11
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1714. hozzászólás - 2012.11.18. 01:26:56 (Válasz Alendaar #1694 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.11.17. 19:50:07
Miklós!
Az a legnagyobb baj, hogy néhány ultratáper rinyálásának helyt akartok adni, kompenzálni!
Mi lett volna, ha Kovács Pisti, pusztakotkodácsi lakos reklamál a tök átlag karakterével???
Akkor is elmentetek volna ebbe az irányba?


Nem, akkor Miklós válaszra se méltatta volna.
Pontszám: 8.11
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1715. hozzászólás - 2012.11.18. 01:36:29 (Válasz Kocos #1701 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.11.17. 20:28:49
Idézet: Alendaar - 2012.11.17. 19:50:07
Az a legnagyobb baj, hogy néhány ultratáper rinyálásának helyt akartok adni, kompenzálni!


Ez csupán annyiban csúsztatás, hogy senki rinyálásának nem adtak helyt, ugyanis a rinyáló, aki kért megoldást a gondjára, azt javasolta, hogy kapja vissza a LE-t minden bónusz nélkül. Senki nem kért ilyen jellegű kompenzációt.


Na de ki tudja mi folyik a háttérben? Én úgy csinálnám, hogy idejövök sírni, majd a szövitársaim egy része hasonló problémákat felvet, utána jön pár "okos-számolgatós" aki alátámasztja az igazamat, természetesen mindezt diplomatikusan, a sarokban megemlítve, hogy mennyire tisztelem és szeretem a játékot és mennyire királyok a készítők és hogy természetesen fizető játékos vagyok, ne adj isten ha van olyan is a szöviben aki fórumon kivül hatni tud valakire akkor az is alkuba kezdene és a végén, mivel nem akarják, hogy csalódott játékos legyek ennyi befizetett pénz és idő után, két lehetőség is fenn áll, kompenzáció mindenkinek, vagy kompenzáció egy szűk körnek, azzal a feltétellel, hogy nem mondjuk el senkinek. Én biztos így csinálnám, persze ez csak fikció. Én bízom benne, hogy az egyenlőek, egyenlőek az egyenlőbbekkel.
Pontszám: 7.50
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1716. hozzászólás - 2012.11.18. 01:40:59
Abban igazat kell adni Büyüknek, hogy a Miklós által felvetett kompenzáció módja, valamint az, hogy mindezt a fórum egyik topikjának sokadik hozzászólásában jelzi, nos ez nem támogatja az egyenlő elbánás elvét.

Ugyanis
1. az a játékos, aki nem lóg a fórumon, nem értesül erről a lehetőségről.
2. az a játékos, aki ugyan olvassa a fórumot, de játszani jár VÚ-ra, és nem az Excel-tábla celláit tologatni, az nem tudja kiszámolni, hogy mennyi tulajdonság-növekedéstől esett el.

A JV jól tette, hogy elismerte, a V3-on hiba volt nem figyelembe venni az ultraspec esszenciát, viszont az, ahogyan ki akarja köszörülni a csorbát, csak ront a helyzeten.
Pontszám: 9.26
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1717. hozzászólás - 2012.11.18. 01:50:14 (Válasz Bjork123 #1716 hozzászólására.)
ÉN is pont erre gondoltam, hogy hol az egyenlőség? Az kap kompenzációt aki ír, aki meg nincs is itt, lemarad, annak nem jár, mert nekik így kevesebb munka. Így meg ugye csak az kap előnyt, aki tud róla, és ez semmiképpen se nevezhető igazságosnak szerintem. Hallgatás beleegyezés, szokták mondani. A kedves top fórumozok aki közel ülnek a tűzhöz, becsületből jelezhették volna, hogy bocsika, de akkor ne csak itt a fórumolvasóknak járjon a bónusz, nehogy már az legyen, hogy én megkapom a bajnoki ellenfelem meg nem, mert ő nem olvasta a fórumot, de hát minden szentnek maga felé hajlik a keze mit is vártunk? meleg hógolyót?
Pontszám: 7.59
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1718. hozzászólás - 2012.11.18. 06:56:45
Sziasztok,

Természetesen jogos, hogy mindenki kapja meg. Beszéltünk erről többen v3 szerverről, hogyan is jó a kompenzáció, de nekem nincs konstruktív ötletem, ezért egyszerűen nem tudtam érdemben hozzászólni a dologhoz. Kóc annyit tudott tenni érte, hogy csinált egy táblázatot, ami kiszámolja az LE-t. A fejlesztők azt mondják, nagyon nagy munka lenne az újraszámolás. A játékosok közül néhányan pedig azt, hogy egy kis programozási munka. Én egy egyszerű számítógép használó ember vagyok, fogalmam nincsen, hogyan valósítható meg. Ezért nem is szólok hozzá a témához.

Valójában látnotok kellene, hogy egy 50.000.000 LE-s betöltésnél az, hogy valaki visszakap 1.5 millió Le-t nem oszt, nem szoroz. 6 iq. Ezzel nem nyer bajnokit.

Az a fő probléma, hogy nem tudjátok külön választani a két dolgot. Egyrészt adódott egy, a fórumon és a játékban is erősen aktív játékosokat érintő probléma, amit jeleztek. Úgy gondolom ezzel nincs gond.

Az, hogy a probléma elhárítás nem tetszik, megint másik dolog.

Ne azok legyenek a boszorkányüldözés célpontjai, akik felvetették a dolgot.

Persze, ha feszültek vagytok , mert közeleg a karácsony és hasonlók, akkor átmegyünk boxzsák üzemmódba

szép napot

maci
A hozzászólást Maci módosította 2012.11.18. 06:58:08-kor
Pontszám: 7.54
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1719. hozzászólás - 2012.11.18. 07:50:43 (Válasz Maci #1708 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2012.11.17. 21:50:45

Thalia, ha Kovács Pisti pusztakotkodácsi játékos jön a fórumra kompenzációt kérni, akkor te meg sem jelensz. Ha "top" játékosok jönnek, akkor igen. No comment.
maci


1. Szakdolgozatírás, szigorlat és államvizsgára készülés közepette benézek a fórumra néha-néha...
2. Én most sem a top sírására jöttem, hanem a játékvezetés reakciójára.
3. Amikor bekerültek a durva AH-s tárgyak szerencsekerékbe vagy a hűség záloga őskőért, érdekes módon le volt sajnálva magasról, aki esetleg kompenzációt kért! Úgy tűnik nem a megfelelő emberek sírtak! Még mindig vannak egyenlőbbek az egyenlők között???

Ez utóbbi a legnagyobb gond! Most (is) azt kellene mondani: IJ b+!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.46
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1720. hozzászólás - 2012.11.18. 07:55:36 (Válasz Kocos #1701 hozzászólására.)
Kóc!
Nekem mindegy, mi lesz a kompenzáció! Maga az elv és a megvalósítás mikéntje durva, de nagyon!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.95
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!