Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2261. hozzászólás - 2016.04.15. 08:04:35 (Válasz LanMaffia #2257 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2016.04.15. 00:13:46

Ez mind oké, de biztos vagyok benne, hogy az emberek jó nagy hányada nem azért gyűjti a LÉ-t, mert a klón erős lesz, hanem egészen egyszerűen azért, mert megteheti. Mert semmi nem akadályozza meg ebben. A klónok ellen lehet védekezni szakikkal szinte tökéletes mértékben. Nincs miről beszélni.


Minek költsem el a LE-t? Szintemen nincs ellenfél bajnokin mert töröltek és abbahagyták.
Portyaellenfél nincs mert szintén töröltek és abbahagyták.
Klónokat akkor is elverem azért a hulladék LE-ért ha alsógatyában vagyok.
Epikust nem tudom leütni, mert ahhoz lépnem kellene +100 szintet. Eventek szintén a klónokról szólnak...

Mit érek +5 /+10 TÖ-vel? A csatlósok óta semmit.
Maxos kereskedelemmel elérhető felszerelés se hoz lázba. 129. szintű pajzsom van és most tudnék venni 179. szintűt, de nem veszek ... +10-20 Védekezésért? Mitől lesz nekem jobb? Jobban le tudom ütni a nem létező ellenfeleket?
Sajnos nem...
v3 - taspi
Pontszám: 7.44
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2262. hozzászólás - 2016.04.15. 08:35:19
Én is szeretem, amikor némi fejlesztés után 60k-s sebzéseket kapok csak a spellből (eventben, kalandban), főleg mikor rá is vagyok öltözve meg turbózok - vagyis gyakorlatilag szinte 0 esélye szabadna legyen, hogy kritikusat sebezzen!!!
És nem 1% az esélye, hogy beszopom a dolgot!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.46
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2263. hozzászólás - 2016.04.15. 09:30:43 (Válasz Taspi #2260 hozzászólására.)
Az egy szerver a hatból és gondolom ott is betolják a halom le-t landiba és ott is van szb. Még mindíg nem tiszta a mért is nem költöm el a le-t rész.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.19
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2264. hozzászólás - 2016.04.15. 09:33:54
Az tegye fel a kezét aki nem költi el a le-t még a landi eventbe se.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.19
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2265. hozzászólás - 2016.04.15. 09:43:24 (Válasz Mortal55 #2264 hozzászólására.)
Amit mondani akarnak(szerintem és ez az én véleményem is): kihalt az interakció a játékból. Nagyjából kezd átmenni farmville-be az egész. Mindenki gyűjtöget, kuporgat és amikor jön "költési szezon" (pl most egy landragór ahol bónuszt kapsz az elköltött zsetonod mellé/LE/) arra tartalékol mindenki, mert senki senkit nem cseszeget. Mert NEM ÉRI MEG. Kicsit hasonló ez, mint a szamuráj korszak hanyatlása japánban. Véget értek a háborúk és elkezdtek a harcosok erkölcstelenek lenni és puhányok, kevesen maradtak meg rendes szamurájnak. Tudom elég érdekes párhuzam, de most ez jött ugyanez van. "Jaj nincs kit ütni, nincs ki üssön" Itt vannak a klónok ami oké, hogy a szükséges rossz, de ide vezetett, hogy a LE-re nem kell vigyázni, mert úgyis a klónokat üti mindenki, azon könnyebb küldizni stb. Mint a szalmabábuk a vívásnál, tökéletesítem a technikát, de mivel beszari vagyok és nincs harci tapasztalatom az első párbajnál levágnak
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.79
kedvencTboyultFérfi
Végzetúr tehetség
133 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2266. hozzászólás - 2016.04.15. 10:12:26 (Válasz Emishi #2265 hozzászólására.)
sziasztok!
egy javaslat,hogy növeljük az lelkesedést az interakcióra:a kínzókamra reformja.saját példámból indulva-én csak addig portyázok(ha nem nagyon muszáj),amíg tele nem lesz a kamra.növelni lehetne a kamra bevételt,esetleg "befogadóképességet"-ezzel inspirálni a portyázást.variálni a kamrázást-gondolok arra ,hogy 2-3 naponta lehessen csak vkit elvinni,esetleg önként elengedni és mást elvinni...stb
A hozzászólást Tboyult módosította 2016.04.15. 10:13:39-kor
v5 Tboyult
v2 Malőr
Pontszám: 7.62
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2267. hozzászólás - 2016.04.15. 10:23:32 (Válasz Emishi #2265 hozzászólására.)
Hogy ne halt volna ki ekkora szakadékok mellett, mikor a csatlósbónusz nélküli kristály klónja is lever egyeseknek,kell izgalom? Vissza a régi asztrális robbanást vagy növelni a max sebzését, lenne itt izgalom, lenne miért nem csücsülni fél évig a le-n, de ez persze nem fekszik.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.85
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2268. hozzászólás - 2016.04.15. 10:38:53 (Válasz Bpetya75 #2250 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2016.04.14. 15:08:40
Nagyon hajaz az érvelésed a fekete ruhás nővért kritizálókéra, nem értek egyet. Ami 7,5 éve nem tűnt fel, az pár éve feltűnhetett, mostanra meg eszkalálódhatott is. Az nem érv, hogy akkor miért nem zavart.

Az én játékomat nem befolyásolná, de bizonyos körökben biztos érdekes, új színt vinne a játékba

Ezt nem igazán értem, talán még túl zsenge kölyök voltam amikor ez a fekete ruhás ténykedett vagy csak elkerülte a figyelmem? Nem ismerem az esetet és így a kritizálók véleményét sem.

Az pedig már 7,5 éve is feltűnt sokaknak, hogy a LE halmozás probléma, meg az ilyesmit művelő akkori, igazi "pókok" léte, tevékenysége is, de szabályt nem sértettek, megtehették, ők voltak/lettek az etalon a szinthuszár taktikán kívül a "hogyan lehetsz a legerősebb" témában és művelhették a durva fosztogatásokat, LE halmozást, időzített, szakaszos fejlesztést, még Landi sem volt hozzá. Egyébként ha jól emlékszem régen Lan pont lerántott jó pár tagot nagy LE-kkel amit tartalékoltak.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.27
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2269. hozzászólás - 2016.04.15. 10:42:04 (Válasz LanMaffia #2251 hozzászólására.)
Nem felbosszantani akartalak, csak úgy éreztem kettős mércével nézed a dolgot. De mindegy is, a konstruktív oldalára koncentrálva a témának: Igen, jó lenne, ha lehetne érdemben zárkózni, versengeni a játékosoknak, akkor rögtön nem lehetne tíz-száz milliókkal hesszelni hónapokig, de se játékosok nem nagyon vannak már, se pedig a kialakult szakadékokat nem lehet áthidalni az esetek döntő többségében. Ami nekem régen szúrta a szemem és nem változott, de már nem tudom használják-e még, mióta itt a SZB az az volt amikor egy sokszoros bajnok állandó SK-t kapott elfekvő vagy akár aktív tagoktól, a lényeg, hogy az állandó és maximális hatásfokú SK-kkal kizárta a lehetőségét, hogy bárki is karcolgassa, netán megfogja tisztességesen.

A legtöbb probléma gyökere, hogy minimum 10x ennyi játékos kéne, hogy legyen kit ütni, legyen kivel versengeni, hogy ne tárgyaljunk le mindent, hogy legyenek akik nem pont a haverjaid, hogy ha aktívan játszol pvp-ben akkor ne töröljön a környezeted.
Ez a hajó elúszott és nem látom a lehetőséget sehonnan, hogy visszajöjjön. :/
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.27
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2270. hozzászólás - 2016.04.15. 10:46:22 (Válasz Mortal55 #2229 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.04.14. 13:43:04
Vannak akik azt is tűrik hogy fát hasogatnak a hátukon, vannak akik azt se ha csak rájuk néznek, egyik se jobb a másiknál. Össze hasonlítani a két végletet meg pláne hiba.


Nem egészen, csak sokan vannak akik a módosítás miatt vették a fáradtságot és átszámolták mennyit kéne kapniuk és kb korrektnek találták a módosítás utáni állapotot.Így egyértelmű,hogy bugos volt előtte,amit javítani kellett.Tehát nem feltétlen lehet fát hasogatni a hátukon csak feleslegesen nem rinyálnak és csinálják a cirkuszt a semmiért.
Aki a bug miatt töltöttek bele többet ha írnak az ügyfélszolgálatra nem hiszem,hogy Miklósék nem adják vissza a lét és veszik ki az eventből.Mivel az ő programjuk volt hibás biztos segítenének ilyenkor visszacsinálni a dolgokat,valószínű nem érint túl sok embert a dolog.
Ha meg úgy hagyták volna a dolgokat én is beletoltam volna a vége előtt a nálam lévő egymilliárdot és bele lehet gondolni ez mennyire nem lett volna korrekt azokkal szemben akik nem ülnek ennyi lén.Mert ugyebár a v3-at kivéve általában a legerősebbek tehetik meg azt,hogy nagyobb tartalékon ülnek,tehát pont az erősebbeket erősítette volna tovább ez a bug az átlagjátékosok rovására.
Pontszám: 9.21
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2271. hozzászólás - 2016.04.15. 10:47:38 (Válasz Mortal55 #2264 hozzászólására.)
Éééééén!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.46
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2272. hozzászólás - 2016.04.15. 10:53:36 (Válasz LanMaffia #2234 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2016.04.14. 14:13:47
Egyébként így halkan tenném hozzá, hogy egyáltalán nem tartom normálisnak azt, hogy sok száz millió LÉ-vel ácsorognak játékosok. Valamilyen módon korlátoznám ezt, akár olyan szöveggel, hogy "Irdatlan mennyiségű lélekenergia birtokába jutottál, a tested nem képes elviselni ekkora terhet hosszú ideig. Szabadulj meg X LÉ-től 24 órán belül".


Egyébként halkan tenném hozzá,hogy egyáltalán nem tartom normálisnak,hogy valaki egy adott eventen képes rommá rombolni a karakterét,csak hogy ő nyerjen.Én ezt valamilyen módon korlátoznám ezt,akár olyan szöveggel,hogy ezt az intenzív igénybevételt nem képes elviselni a karaktered és most két napig pihennie kell,nem használhat se cs-t se pp-t.Mondjuk ezt a Bolygó uránál nyögné be féltávon,ha beteg sebességgel halad valaki.
Ötleteljünk még?
Pontszám: 9.52
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2273. hozzászólás - 2016.04.15. 11:03:14 (Válasz Büyük #2270 hozzászólására.)
Viszont ehhez hozzá tartozik hogy a csekély információ szerint a mega miatt nem volt jó a képlet, ennek ellenére a levonások aránytalanok voltak, nagyon számolni se kellett hozzá, a vak is látta, akkor miért is ne emeljünk szót? Miután kinyögték hogy a hűség fétise is rossz helyre bónuszolt, azóta valahogy kihalt a háborgók tábora, személy szerint meg is köszöntem a tájékoztatást és beismertem a jogos levonást.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.21
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2274. hozzászólás - 2016.04.15. 11:22:13 (Válasz Taspi #2261 hozzászólására.)
Az, hogy nem tudjuk elkölteni mire a LÉ-t nem válasz. Ez egy másik probléma, arra is kitalálunk valamit, hogy legyen mire költeni a LÉ-t.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.82
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2275. hozzászólás - 2016.04.15. 11:23:09 (Válasz Quellon #2268 hozzászólására.)
Ezek szerint nem követed az eseményeket. A hölgy most aktív. Épp mára szervezett a pedagógus sztrájkra is reagálva egy egészségügyis flasht.

Há'holélszte? Barlangban?
Pontszám: 8.82
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2276. hozzászólás - 2016.04.15. 11:23:49 (Válasz Quellon #2268 hozzászólására.)
Igen, én voltam De nem azoktól raboltam, akik tartalékoltak, hanem akik nem figyeltek. Szerintem jelentős különbség van aközött, hogy valakinél vagy 1 millió LÉ, vagy 100-200-500!!!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.73
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2277. hozzászólás - 2016.04.15. 11:26:52 (Válasz Büyük #2272 hozzászólására.)
Tök fura hogy sokan így gondolják és nem értem miért. 3 nap alatt lezavartam 1000-1200 küldetést, másnak ennyi nincs fél év alatt. A karakterem nem gyengült egy dekát sem. Offs is letolt xenón 1 nap alatt ennyit, és szerintem ő se gyengült.

Emellett ezt sem tartom túl normálisnak, hogy egy 3 hetes verseny 3 óra alatt teljesíthető (lásd végzet verme), a BU-nál most már bejöttek olyan feladatok amik igénylik hogy 3 napot el kelljen vele szöszölni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.73
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2278. hozzászólás - 2016.04.15. 11:27:56 (Válasz Mortal55 #2273 hozzászólására.)
Azt én pl nem néztem miért volt rossz a képlet mert ez az én szempontomból lényegtelen volt.Én csupán azt néztem meg egyből,hogy az új számolás szerint megkapom-e azt ami a beletöltött lé után jár.Mivel az megvolt így nem lett volna miért szólni,ha az új képlet csalt volna játékosok rovására természetesen egyből szóvá tettem volna,ahogy gondolom sokan mások is.
Szerintem csak azt érte hátrány aki kimondottan a bug miatt töltött be egy rakás lét mert egyébként nem tette volna...én meg ezt a játékvezetés helyében ahogy írtam,egyénileg visszacsinálnám ha kéri inkább a lét vissza az illető.
Pontszám: 8.82
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2279. hozzászólás - 2016.04.15. 11:29:53 (Válasz LanMaffia #2274 hozzászólására.)
Akkor szerintem legyen ez az első.
Pontszám: 8.24
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2280. hozzászólás - 2016.04.15. 11:39:17 (Válasz LanMaffia #2277 hozzászólására.)
Azért biztosan nem olyan optimális a küldi kihasználásod a BU-nál mint ha anélkül a legoptimálisabban csinálnád meg.
De nézd a dolgokat puszta logikai szempontból.Egy embernek is van tűrőképessége.Nem tudsz 1 nap alatt lefutni 10 maratont és lenyomni 500 K1-es meccset..mert már a tizedénél feldobod a talpad.A Bu nál meg 1 nap alatt annyi csatát tolsz le ami egy félistennek is sok lenne nemhogy egy sima végzetúrnak.
Ha meg tűrőképességhez kötnénk a napi elhasználható pp-t ,csp-t akkor mindig Ariel lenne a v1-an a Bolygó ura ahogy az kijárna.Szóval inkább ne piszkálgassuk ezeket a dolgokat,te szeretsz egy nap irreálisan lenyomni 2000 csatát meg 3000 vadászatot 500 térkapuval és bolygó ura lenni,más meg szeret pár 100 milla lén ülni,hagyd meg nekik ezt az örömet,mert ők sem piszkálják azt amit te szeretsz csinálni.Pedig az szerintem jóval irreálisabb dolog.
Pontszám: 9.21
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője