Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
761. hozzászólás - 2010.09.23. 19:17:50
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: transzcendális fókusz.

tök jóóó, ez a második cucc amit a Landragór privékjitől kapok
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 2.26
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
762. hozzászólás - 2010.09.24. 06:50:39
Észrevette még vki, hogy az utolsó 2nap sokkal erősebbek a monsta-k?
10csatából 4et nyertek
Talán jön a Big Boss és ettől erőre kaptak? Eddig 99%győzelem volt az arány
ez kicsit azért megijesztett
Pontszám: 7.35
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
763. hozzászólás - 2010.09.24. 07:00:43 (Válasz altair #762 hozzászólására.)
Nekem egyelőre ugyanúgy maradt a 100% és ugyanúgy rommá verem őket. Elképzelhető, hogy a szintekhez van belőve és szintet léptél, vagy csak spontán nem kedvelt a random bácsi
Pontszám: 8.09
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
764. hozzászólás - 2010.09.24. 08:02:16 (Válasz altair #762 hozzászólására.)
Vagy esetleg sok portya után mentél be, és -40,-50%-kal már nem bírtad elverni őket...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 5.24
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
765. hozzászólás - 2010.09.24. 08:41:22
Én egy fontos észrevételt szeretnék megosztani veletek. Ha hülyeséget beszélek, sorry.

Sajnos nem voltam az uccsó 1 hónapban, épp hogy csak benéztem 10 percre a játékba, esetleg kínzót töltöttem. Fórumot esélyem se volt olvasni, így nem tudtam, hogy közeleg az event. Viszont akik fórumon elkaptam valami utalást róla, azok 800CSP-vel vágtak neki az event-nek, és tetemes előnyre tettek szert a toplistán, amit nem tud behozni az, aki mondjuk 100CSP-vel kezdte az eseményt. Következő alkalommal, másnem a hírekbe legyen benne, hogy kb 1 hét múlva indítjuk az event-et, hogy aki nem bújja egész nap a fórumot, annak is legyen valami esélye a toplistára felkerülni.

Mondanom se kell, hogy az event előtt volt már 400CSP-m, és volt szíves elvadászni nekem a 300CSP-t ebből. Én kértem rá, köszönöm szépen neki ezúton is, hogy segített, de ha mondjuk rossz fej lett volna, vagy nem ért volna rá, akkor nekem is 400CSP-m lett volna az eventre....lehet hogy a toplistások nem sok pluszt kapnak, de akkor is az egyésegyenlőséget szem előtt kéne tartani.
köszi.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 2.74
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
766. hozzászólás - 2010.09.24. 09:09:26 (Válasz Eardog #765 hozzászólására.)
5 nappal előtte már megjelent a hírekben...

Landragór (2010-09-09)
LandragórZsigereid mélyén érzed: valami változik a világban. Hideg szelek fújnak, bőröd gyakran bizsereg, mintha láthatatlan, kutakodó csápok érintenék meg. Olyan érzésed van, mintha ez összefüggésben lenne Zarknoddal... Hordaparancsnokodat kérdezed erről. Ő elmondja, hogy azt hallotta, a drakolder úr a világok között utazik, hogy meggyőződjön róla: az Ellenség nem tér vissza többé Ghallára. Amit érzel, az Landragór jelenléte. A fékezhetetlen óriássárkányt saját apja, Zarknod zárta egy földalatti börtönbe még az Ellenség érkezése előtt, büntetésképp bűneiért: Landragórt annak idején a föld átkának hívták, a régi világ egyik leggyűlöltebb és leghatalmasabb gonosztevője volt. Zarknod szendergése alatt azonban a börtön meggyengült, és amikor a drakolder elhagyta ezt a világot, Landragór végre ki tudott szabadulni. Az óriássárkány mostanra már óriási pusztítást végzett északon, és egyre közeledik a végzeturak itteni településeihez. Hamarosan tennetek kell valamit...
Pontszám: 8.82
kedvencRegElekFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
767. hozzászólás - 2010.09.24. 09:09:43
Bekerült az eseményből eltelt napok számának kijelzése. Köszönjük!
Pontszám: 7
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
768. hozzászólás - 2010.09.24. 09:11:00 (Válasz Craslorg #766 hozzászólására.)
Én 6 nappal előtte tartottam vadásznapot! Ezt hívják szívásnak!
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.46
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
769. hozzászólás - 2010.09.24. 09:22:25
Bazz, meg most hallom, hogy 3.fázisban nem lehet portygömböt megszerezni??????????? Miért????? Már mindenkinek van szinte zarknodból, páran lemaradtunk, most esélyt se kapunk rá hogy megszerezzük?? vagy vegyünk HK kártyát, mi? Akkor inkább tartsák meg a gömböt....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 2.70
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
770. hozzászólás - 2010.09.24. 09:29:16 (Válasz Eardog #769 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2010.09.24. 09:22:25
Bazz, meg most hallom, hogy 3.fázisban nem lehet portygömböt megszerezni??????????? Miért????? Már mindenkinek van szinte zarknodból, páran lemaradtunk, most esélyt se kapunk rá hogy megszerezzük?? vagy vegyünk HK kártyát, mi? Akkor inkább tartsák meg a gömböt....


Ezt mar mas is kerdezte, csak ismetelni tudom magam: amit penzert meg lehet kapni (HKK kod) azt nem fogjak ingyen osztogatni


Az elozo eszreveteledre pedig: Nem hiszem el, h a 3 vilagon levo 3 szovidben senkinek nem tunt fel az esemeny es senki nem irta ezt fel a szovi forumba egy jol eszreveheto helyen. Ha megis akkor biza rossz szovikben vagy Nalunk van egy topic FONTOS INFOK neven, ezekbe csak es kizarolag az ilyen hirek kerulnek be, hetente kb 1-2 post kerul oda. Ezt az is tudja folyamatosan kovetni aki csak 3naponta 10 percet van fent es igy nem marad le a nagyobb tortenesekrol. Javaslom ezt nalatok is bevezetni.
A hozzászólást Endyr módosította 2010.09.24. 09:29:45-kor
Pontszám: 9.11
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
771. hozzászólás - 2010.09.24. 09:29:30 (Válasz Craslorg #766 hozzászólására.)
hát, akkor meg jóvan:( Sajna tényleg nem igazán voltam, ezért se vettem észre, híreket se olvastam fórumon...de ez már az én szoc problémám:)

viszont portygömb eshetne 3.körben, mivel zarknod-nál is volt...arról meg nem tehetek, hogy azóta pénzért is meg lehet venni....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3.49
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
772. hozzászólás - 2010.09.24. 09:37:09
Landragórbol is lesz hkk mini kiegészítő?
Pontszám: 4.31
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
773. hozzászólás - 2010.09.24. 09:39:03 (Válasz Endyr #770 hozzászólására.)
ÜDv!

3 világon van karim, de csak v2-n játszom már egyedül. Sajnos 1 hünapja költöztettük a mühelyünket, családi vállalkozás, 70gép 500-2500 kg közöttiek, minden nap 7-től este 21-22ig voltam. Sokat segítettek a szövitársaim, vadásztak velem, konstiztak, ilyesmi, volt olyan nap, amikor be se néztem. Ha be is néztem, akkor is gyors kínzótöltés, esetleg küldi. Saját fórumunkat se olvastam, természetesen nálunk is van Miklós topic, de lehet azt se néztem meg, sőt, ezekszerint biztos nem. Mindegy most már, én hibám természetesen ha előre volt ez jelenzve, hogy nem figyeltem.

...de bezzek máskor e-mailben is jön a sok hülye üzenet a végzetúrról, meg az iwiw-es végzetúrról, de most nem jött, pedig mailt azért nézegettem...ez van
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.31
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
774. hozzászólás - 2010.09.24. 09:45:33
Emberek komolyan mondom nem értelek benneteket. Kaptatok egy jó kis felrázást, jó az event, hasonít Zarknodra? Na és, végre van mit csinálni. Megjöttek az emberek a nyaralásból. Lehet nyomatni a játékot. Én majdnem az indulás óta játszom, és eddig ez a legjobb játék amit elkezdtem. Akinek nem tetszik a fejlesztés el lehet ballagni. Komolyan mondom ha valaki fontos infót szeretne a fórumon ezernyi nyavajgást kell végig olvasnia mire valamit ki tud szűrni.
Én azt mondom Miklóséknak, hogy köszi. És csak így tovább!!!!

Pontszám: 8.21
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
775. hozzászólás - 2010.09.24. 09:49:55 (Válasz Nádja #774 hozzászólására.)
ki mondta, hogy szar az event??? Én is örülök neki:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.31
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
776. hozzászólás - 2010.09.24. 09:51:16
Meg különben is látszik, hogy nem vagy nagy motoros, ez a játék arról szól, ha valakinek nem tetszik valami, akkor nyavajogni kell, és aki(k) a legjobban nyavajog, annak a kedvéért változtatnak a játékon:D
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.16
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
777. hozzászólás - 2010.09.24. 09:52:17 (Válasz Nádja #774 hozzászólására.)
Anno a Zarknodos topicba 2-3x ennyi rinya volt, ami itt megy az már egész kevés ahhoz képest, várható volt, hogy az utolsó napokban befut egy két ilyen hiszti is, hogy jaj, nekem még nincs bérletem. Szerintem a harmadik fázisban lesz majd a tetőpont, amikor tömegével jön majd a sírás-rívás, hogy neki portyagömb kell, ez most még csak az előszele volt
Pontszám: 3.41
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
778. hozzászólás - 2010.09.24. 09:55:04 (Válasz Eardog #776 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2010.09.24. 09:51:16
Meg különben is látszik, hogy nem vagy nagy motoros, ez a játék arról szól, ha valakinek nem tetszik valami, akkor nyavajogni kell, és aki(k) a legjobban nyavajog, annak a kedvéért változtatnak a játékon:D


Ez majdnem igaz. Az se mindegy azért, hogy melyik szövetségben teszed ezt
Pontszám: 5.05
kedvencRegElekFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
779. hozzászólás - 2010.09.24. 09:56:24
Valahol lesz jelezve, hogy elindult a 2. fázis, vagy csak pikk-pakk már megy is?
Pontszám: 7
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
780. hozzászólás - 2010.09.24. 09:59:26 (Válasz RegElek #779 hozzászólására.)
1 perc gondolom és pikk pakk

Szerintem más kép is lesz az eseménynél, legalábbis a zarknodnál így volt.
A hozzászólást Sun13 módosította 2010.09.24. 09:59:54-kor
Pontszám: 4.61
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője