Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
501. hozzászólás - 2010.09.15. 19:19:45
Az érintett szakértelem értékek a számításánál az alapot vagy a tudatturbóval felnövelt értéket veszik figyelembe. Nem mindegy.

Az event végén (számításkor) az ultraspecet adó tárgyat viselni kell vagy elég he a listában van?

Gondolom más is csak 50-50%-ra fejleszt bizonyos szakikat és ha szükség van rá tudatturbózza.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 8.17
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
502. hozzászólás - 2010.09.15. 19:24:27 (Válasz Miklós #483 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.09.15. 16:58:29
- A top 10-ek jutalmazása ugyanúgy lesz, mint Zarknodnál.
- Az irányitott vadászatot beszámítjuk.
- Természetesen az összes tulajdonság növekménynél úgy tekintjük, hogy az ultraspecializálva van (tehát még meg is spórolsz egy rakás őskövet, nem kellett váltogatni)
- A kvízmedálokat a számításnál nem vesszük figyelembe.
- különböző méretből származó szorzók eredője - ezt a végelszámolásnál 1-nek tekintjük, de a LE egy részét már a szörny megölésekor megkapod ugye, és ott van méret szorzó (a maradékot meg remélhetőleg nagyjából kompenzálja az, hogy a befejezés szintjén számoljuk el a csp-t)


Jó lenne az event idejére az inspirátorokat kikapcsolni, mert azt a csp-előnyt senki se tudja behozni, prémet benyomhatja akárki hogy a topba kerüljön, de az első hely az inspirátortulajoké.
a sok TP ellen is van trükk, csak rá kell jönni

Most olvasom kikapcsolták a láthatatlanságot
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2010.09.15. 19:34:16-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.20
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
503. hozzászólás - 2010.09.15. 20:17:57 (Válasz Miklós #466 hozzászólására.)
Tiszteletem!

Idézet: Miklós - 2010.09.15. 14:56:45

Én ilyet nem mondtam volna? Hogy nem éri meg az eventet csinálni, mert a vadászattal jobban jársz, mint összességében az eventből szerzett LEvel, állatfejlődéssel, relikviákkal, tulajdonságnövekedéssel és kiégett őskövekkel? Szerintem valamit félreértettél, de nagyon...


Erre gondoltam:

Idézet: Miklós - 2010.09.13. 19:26:38
....és nem is az a cél, hogy betűre pontosan ugyanannyit fejlődjenek a tulajdonságaid, mintha ezt az LE mennyiséget simán fejlesztésre költötted volna. Itt a tulajdonságfejlesztés mellett relikviákat is kapsz, fejlődnek az állataid, és ne feledkezzünk el a szerencséről, a kiégett őskövekről meg a plecsniről (lesz az is)....


A vadászat egy LE szerző tevékenység, tehát az állatfejlesztéssel, relikvia szerzéssel összevonni szerintem nem logikus.
Állatokat tp nélkül fejleszthetünk kihívásokkal.
Őskövet könnyen lehet vadászattal és portyával is szerezni.
Illetve itt az összes beleölt Le egy része olyan tulajdonságokra is megy amiket nem fejlesztenek az átlag játékosok annyira mint a kiemelt harci tulajdonságokat.

Tehát egyik oldalon azért ott van hogy medálokkal adott tulajdonságokat komolyan megnyomhatok szemben a minden tulajdonságot nem is annyira (mert nem is cél) mint amennyi a ráköltött LE értéke? Miért ne lehetne cél? Senki nem sérülne ezzel.

Összegezve az idézett rész nem feltétlenül a legjobb megközelítés. Már most javaslom hogy egy szorzót rakjatok a végére. Mondjuk mindeninek egy 1,2 és akkor jó lesz a szájíz. Nem vesztetek vele semmit, a játékosok örülnek, megmarad a jókedv is.
Egyik szövetségi társamat idézem: Mennyi őskövet utaljunk ahhoz, hogy MINDENKINEK több Le járjon, és CSAK LÉLEKENERGIÁT nézve megérje?
Ha van valami feltétel amivel el tudjuk érni, hogy LE-ben mindenkinek biztosan megérje, látatlan mondom azt hiszem minden játékos nevében, hogy összerakjuk. Ha nem szükséges semmit tennünk akkor gondoljatok arra, mennyire megéri ha ezt megteszitek.
Egyébként meg is lepődtünk egy páran, hogy az eseményhez nem lehet közvetlenül őskövet költeni.

Mielőtt kampányolásnak tűnne (nem annak szánom), csak azért írom hogy elejét vegyük egy hosszas vitának és rossz szájíznek. Nem pénzzel akarom kiváltani a tápot, hanem gondolom hogy azok akik már eddig is sokat fejtettek a játékukba örülnének, ha garantált lenne az eredmény.
A játék készpénze pedig az LE. A többi csak hab a tortán.

Let

Edit: Ja, és véleményem szerint Karthagonak pusztulnia kell.
A hozzászólást Let. módosította 2010.09.15. 20:34:27-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.39
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
504. hozzászólás - 2010.09.15. 20:25:02
Rossz szájíz

Öljed a drakónt annyi a dolog és örülj hogy a végén még kapsz is valamit. ENNYI.

Akinek meg nem tetszik, az ne csinálja.

ENNYI
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.41
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
505. hozzászólás - 2010.09.15. 20:29:14
Egy játékelméleti gondolat.

Az optimalizáció a Végzetúrban az, hogy adott, mindenkire vonatkozó feltételek mellett kell a legtöbbet kihozni az adott lehetőségekből. Hogy ez sérül, sérült-e a múltban nerfek vagy bármi más miatt, ezt most félretenném.

A portya bizonytalan, idő ráfordítás és megfigyelőkészség kell hozzá, illetve megfelelően fejlesztett karakter ahhoz, hogy győzzünk. A kettő egymást erősíti.

A vadászat mindenki által elérhető, passzív szakértelmekkel, medálokkal és tárgyakkal növelhető biztos erőforrásszerzés.

Ha jól látom ezek alapján a játék célja a karakter fejlesztése. Tehát ki merem jelenteni, hogy minden event célja első sorban a fenti két cselekvés fő céljának kell hogy megfeleljen, mindamellett, hogy közben másodlagos erőforrásokhoz is lehet jutni (őskő, kincspont, stb)

És véleményem szerint Karthagonak pusztulnia kell.


Edit:

LanMaffia

Egy játék célja szvsz a szórakozás. Mivel ez egy optimalizációs játék, így ez a szórakozás része. Jobb előre tisztázni a dolgokat, hallatni a hangunkat mint utána elégedetlenkedni. Nem mintha baj lenne a játékélménnyel, de végső soron mindenki a LE-re hajt. Persze másra költjük és máshogyan.
A hozzászólást Let. módosította 2010.09.15. 20:35:48-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.94
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
506. hozzászólás - 2010.09.15. 20:38:57 (Válasz Let. #505 hozzászólására.)
A komment első része egy tipikus politikusi nyilatkozat...

A játék célja a szórakozás. Igen. Egy optimalizációs játék? Nem. Nem kell tisztázni a dolgokat. Legyen meglepetés.

Eszméletlen unalmas ez a játék. Kell bele valami ilyesmi amibe őrülten bele lehet ugrani, előjönnek a rég elbújt karakterek, beletolnak minden LÉt és CSPt. Na hát biztos nem azért mert ez egy optimalizációs játék.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.98
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
507. hozzászólás - 2010.09.15. 20:51:11 (Válasz LanMaffia #506 hozzászólására.)
Ha úgy érzed, hogy nyilatkozat, cáfold meg amit a portyáról vagy a vadászatról írtam. Állítok valamit aztán megpróbálom alátámasztani, kerülöm, hogy érzésből beszéljek. A játékban is kerülöm és azt hiszem ez látszik is, hajtok az LE-re, nem tagadom.

Ha pedig te nem az adott feltételek mellett a legjobbat akarod kihozni akkor valóban nem optimalizálsz. De aki így tesz akkor számoljon azzal, hogy a játékbeli eredmények is elmaradnak. Ha így teszel, nem nyersz bajnokit, nem jó a csataarányod. Ez másoknak komoly sikerélmény forrás még ha neked nem is az.

Miért ne lenne értelme mások játékstílusának ha ennek jutalmazott eredménye van (medálok és az elmaradhatatlan zöld csata)?
Miért ne lehetne úgy "beletolni LE-t és CSP-T" hogy tudjuk, hogy valóban megéri?
Mert ez neked nem tetszik? <nevet>

Edit: A vége az, hogy egy kicsit is ismerve az emberek lelkivilágát, utálják a bizonytalan dolgokat és a veszteséget. Én is utálom, annyi az egész hogy fel merem vállalni és a magam módján küzdök a biztonságért. Nem ellened vagy mások játéka ellen beszélek, remélem mindenki TÖBBET kap az eseményből (le-ben), mint amit beletett.

Edit2: Javítás
A hozzászólást Let. módosította 2010.09.15. 20:59:38-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.38
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
508. hozzászólás - 2010.09.15. 20:55:32 (Válasz Miklós #483 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.09.15. 16:58:29
- A kvízmedálokat a számításnál nem vesszük figyelembe.


ez eleg gaz, tekintve, h 2000 kvizt kellett kiertekelni azert, h meglegyen es a +8% eleg sokat szamit
Pontszám: 8.07
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
509. hozzászólás - 2010.09.15. 21:02:32 (Válasz Let. #507 hozzászólására.)
Nem kell megcáfolnom semmit. Azért mondtam hogy politikusi nyilatkozat. Igazat mond, de csak blabla. Nem akarlak ezzel bántani, de rengeteg ilyen van itt a fórumon, el is megy a kedvem az olvasástól gyorsan.

Nem optimalizálok úgy igazán. Viszont első vagyok szakitoplistán, első vagyok kihívásban, második vagyok állatszintben, 11. kalandokban. Nem érzem hogy olyan borzalmas lenne. Bajnokit meg szerezni majdhogynem lehetetlen.

Első kérdésre nem tudok mit mondani, nem hiszem hogy erre lenne elfogadott válasz, inkább csak eszmei kérdés.
Második kérdés is hasonló, de már ferdít, mert általánosságban igaznak kéne lennie, de ez bizony nem így van, nem is lesz.
Harmadik kérdés... mi a fene ez a "<nevet>"... inkább már a lol

Bizonytalan dolgokat senki nem szereti oké... De ez nem egy ajándékcsomag hogy hujjujj most mi van benne. Ez egy evenet, öljed a gyíkokat. Nem kell itt semmit se túlspilázni. Én akkor is csinálnám ha semmit nem kapnék érte. Viszont ha rajtam kívül mindenki így lenne vele, mint te, akkor üthetném egyedül.

Amúgy is Miklós megmondta hogy nem kell félnetek jó lesz
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.81
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
510. hozzászólás - 2010.09.15. 21:03:13
Zarknod díjazása elég korrekt volt, itt se számítsatok rosszabbra

Az inspirátoros exploit balanszolását meg tessék véghezvinni
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.39
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
511. hozzászólás - 2010.09.15. 21:07:10 (Válasz Let. #507 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.09.15. 20:51:11
Edit: A vége az, hogy egy kicsit is ismerve az emberek lelkivilágát, utálják a bizonytalan dolgokat és a veszteséget. Én is utálom, annyi az egész hogy fel merem vállalni és a magam módján küzdök a biztonságért. Nem ellened vagy mások játéka ellen beszélek, remélem mindenki TÖBBET kap az eseményből (le-ben), mint amit beletett.


És mért nem elég Neked, ha ugyanannyit kapsz vagy kevesebbet. Az esemény során kapsz(kapunk) relikviákat, italokat, stb. Az Neked nem ér semmit? Az szerinted ingyen lenne?

Megint, sőt már az elején az jön elő, hogy elégedetlen mindenki. Még el sem kezdődött szinte, de már nem jó semmi. Nem védek Én senkit, hiába ezek az események nélkül a pasziánsz élvezetesebb, mint ez a játék (így optimalizálodva) Komolyan ajánlom Neked. Verd ki a szörnyekből a cuccokat és folytasd tovább a láthatatlan vadászatot, fejleszd Magad egyedül és ne az eseményből akarj meggazdagodni.

Csak idézni tudom az előttem szolokat: ENNYI.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.60
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
512. hozzászólás - 2010.09.15. 21:10:54
Jó lenne feltüntetni, hogy hányadik napnál járunk. Most még nem nehéz tudni, de pár nap múlva már bele lehet zavarodni.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.43
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
513. hozzászólás - 2010.09.15. 21:16:06 (Válasz Tseby'dr akula #510 hozzászólására.)
Inspirátoros balance?! Ez most komoly? Kérem gondoljuk át még egyszer! Azért nem ártott tenni is nem ingyen kapta a játékos.
Amennyiben mégis nagy szükségét érzi a JV ez kiegyenlíteni növelje meg a 2 top kategóriát annyival ahány inspirátor található a szerveren. Így nem éri nerf se az inspirátorost se azt akinek nincs.



Szerk.: ha ilyen szar a hangulatom a kákán is csomót keresnék
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5.22
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
514. hozzászólás - 2010.09.15. 21:21:57 (Válasz LanMaffia #509 hozzászólására.)
Üdv Lan!

Lehet hogy te is félreértettél.
Én gyakran olvaslak, de nekem meg az szúrt szemet, hogy te azt írtad hogy unalmas a játék. Most írod, hogy unalmas a fórum, unalmas vagyok.
Nincs is ezzel baj. Csak nem értem akkor hogyhogy játszol még....
Nekem nem unalmas még a vadászat sem, összességében pedig a játék hat bajnoki meg egy év után is izgalmas. Event nélkül is.

Az hogy te olyan dolgokra költötted el az LE-t amire lehet toplistát rendezni azzal nincs is baj. Én is vagyok így vele. Ettől függetlenül ebben a játékban rajtad kívül csak az adott toplista első húsz embere teszi ezt meg, míg a többszörös bajnokokat és a jó portyásokat mindenki ismeri.
Egyébként nincs baj ezekkel a kis eredményekkel sem, ezért van ennyi toplista.

A smiley-kat ritkán használom, ezért rakom zárójelbe hogy per pill milyen az érzelmi nyomaték. Az volt a vicces, hogy nem értem meg, miért kell az életunalomból valakinek megmagyaráznia, hogy ne számítson nekem az LE amikor a játékosok 99%-a az Le-ért játszik. Én is.
Bár gondolom te jobban szereted a 0 Le-s portyákat és az apró lényes vadászatokat.

Na mindegy.
Második kérdés is hasonló, de már ferdít, mert általánosságban igaznak kéne lennie, de ez bizony nem így van, nem is lesz.

Ez a lol egyébként, mert nem most tényleg felmerül, hogy már kérdésben is hazudok.

Most nem értünk egyet és fura amiket írsz, de holnap már mindketten nyomjuk az eventet tovább, olvassuk a fórumot és játszunk.

Lényeg a lényeg, azért írtam mindent hogy Miklós lássa hogy máshogy is meg lehet közelíteni a dolgokat, elgondolkodjon azon, nem lehetne-e akár 100%-os Le megtérüléssel jutalmazni. Kinek ártana ez?
Aki még mindig nem érti ezt az utolsó bekezdést olvasgassa. Ja, és nyomom az eventet és optimalizálok és nem unom a játékot. <nevet>

Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.09.15. 21:24:31-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.75
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
515. hozzászólás - 2010.09.15. 21:34:17 (Válasz Let. #514 hozzászólására.)
Nem mondtam hogy unalmas vagy

Engem is sokan ismernek

Idézet: Let. - 2010.09.15. 21:21:57

Az volt a vicces, hogy nem értem meg, miért kell az életunalomból valakinek megmagyaráznia, hogy ne számítson nekem az LE amikor a játékosok 99%-a az Le-ért játszik. Én is.
Bár gondolom te jobban szereted a 0 Le-s portyákat és az apró lényes vadászatokat.


Ez most hogy jön ide? Ilyet se mondtam. Az utolsó mondat pedig abszurdum.

Az unalomról pedig. Nézzük meg mennyien használnak védelem italt. Szép nagy szám. Mennyien vannak katakombában mert öhmm... pihennek egy kicsit. Ez is szép nagy szám, csak nem ironikusan. A háborúk nem érdekelnek senkit. A HT birtoklására már külön szerződés van hogy 1 CSP se menjen kárba. Sokan a portyát is úgy lövik hogy megtámadják akit szinte biztos legyőznek és kész. Aki még nem mondta vagy gondolta hogy ez unalmas, és csak valami belső indíttatásból játszik az vésse fel a nevét a Láng falára.

A jutalomról pedig: természetesen én sem vagyok a magam ellensége, persze hogy a nagyobb jutalom érdekelne engem is, de ha semmi nem lesz az sem hat meg. Állat fejlődik, kaptam bérletet, hawaii van
A hozzászólást LanMaffia módosította 2010.09.15. 21:35:52-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.34
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
516. hozzászólás - 2010.09.15. 21:37:57
Tényleg mi van akkor ha hordát váltok, teszem azt a győztes csapathoz? Akkor a töltés lecsökken, vagy átszámolja arra hordára? Illetve meddig lehet váltani, akár az esemény utolsó napján is lehet? Illetve a nyertes horda tagjai mit kapnak egy végzetmedált?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.09.15. 21:38:28-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.38
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
517. hozzászólás - 2010.09.15. 21:39:28 (Válasz Freez #513 hozzászólására.)
Csatlakozom Freez főnök! Már az inspirátoros bulihoz! /nincs /
Ezzel egy időben a VF-et is ki lehetne kapcsolni...

A hezitálóknak üzenném:
A Zarki király volt! A Landragór is az lesz! Miért? Mert nem találgatni kell! Csinálni
Addíg amíg a kocka kiszámolja a matematikai esélyét a bárpultnál álló bögyös szőkénél
addíg a nem kocka már meghívta egy italra és a lényeg felé tereli a beszélgetést.

Tény, hogy vannak nyominger részek az egészben, de mutassatok még egy helyet
ahol ennyi szapulás után még fejlesztenek

Bár a TP lehetne kevesebb, 50et kapok alkalmanként
Pontszám: 7.17
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
518. hozzászólás - 2010.09.15. 21:45:59
Én vagyok csak vaksi, vagy a statisztika tényleg nem frissít feltétlenül időben?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.39
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
519. hozzászólás - 2010.09.15. 21:58:55 (Válasz altair #517 hozzászólására.)
Természetesen nekem sincs eredeti inspirátorom, csak a Birka féle féléves. Sőt azt se tudom kinek van ilyen finomsága (gyanítom igen kevés embernek) csak ez az überbalance most kicsit sokkolt. Nem baj holnapra kialszom.
A lényeg!
V1-en pedig zöld powa!
Minden zöldség hadrendbe nyírjunk ki minél többet a sárkányúr alantas drakónjai közül. Másfél nap alatt fej-fej mellett megyünk a kék cimborákkal. Ők már egyszer bizonyítottak most ideje nekünk is!

Lehetne ajándék az event végén egy idomított drakón alapszintje minimum annyi amennyivel harcolt a karakter az esemény végén 1-2 spéci tulajdonsággal. Persze ez csak a következő eventre mert most Baraty-nak van más dolga is.

Optimalizáció vs játékélmény na ez megérne egy misét de majd esetleg holnap.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.66
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
520. hozzászólás - 2010.09.15. 22:00:30 (Válasz Miklós #483 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.09.15. 16:58:29
- A top 10-ek jutalmazása ugyanúgy lesz, mint Zarknodnál.


Ezt valaki kifejtené? A zarknodos eventnél én még nem játszottam, nem tudom hogy volt... Jelenleg van esélyem (vagy legalábbis szeretném hinni) a top 10 ütésbe kerülni, de jó lenne tudni ugye, hogy megéri-e...
V3: Xarun
Pontszám: 6.87
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője