Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1481. hozzászólás - 2010.10.15. 07:01:41 (Válasz Lorin #1480 hozzászólására.)
Milyen ennyit? Minimum 10-15%-kal több LE-t kaptál effektív a relikviákon kívül, plusz állatok szintlépése. Eddig senki se reklamált az LE mennyisége miatt, csak és kizárólag azért, mert egyenletesen oszlott el a tulajdonságai között.
Pontszám: 6.81
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1482. hozzászólás - 2010.10.15. 08:06:32
Miklós:

Nem lehetne egy olyan alternatívát kitalálni a TOP-ban végzett karakterek részére, hogy az ősköves jutalom helyett választhatnak valami tárgyat(aukciós relik pl.), vagy egyebet? Mondjuk szétosztva 1-3 helyig, és 4-10. ig vagy ahogy gondolod!. Szerintem mindenki örülne neki. Nektek is jó(+lóvé ), és mi is boldogabbak leszünk! Tényleg mind1 mi, csak ne őskő legyen..... Sokkal többet ölt bele az aki mindent csak erre tett, és maximális számú sárkányt ölt, mint az aki mellette folytatta a normál mindennapjait. Én legalábbis ha kevesebbet ölök jobban jöttem volna ki.... (ez nem panaszkodás, így is bőven elégedett vagyok)
V3-Szeptimusz
Pontszám: 2.31
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1483. hozzászólás - 2010.10.15. 08:18:34 (Válasz Smargd Harcos #1482 hozzászólására.)
Majd legközelebb Aranyom, majd legközelebb...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.06
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1484. hozzászólás - 2010.10.15. 08:29:19 (Válasz Smargd Harcos #1482 hozzászólására.)
Nem így utólag nem lehetne.Csúnya is lenne ha lehetne.Ugyanis nem így volt meghirdetve.
Ugyanis ha így lett volna nem valószínű,hogy a top 10-ben végzel mert másoknak is nagyon megérte volna tölteni.
Pl nekem is megvan még a 3 gyorsítás kiváltásom.Ha úgy van meghirdetve,hogy a top 10 bármilyen relikviát válszthat akkor biza kiváltom.És ha neked nincs meg akkor elédkerülök és kiszorítalak a top 10-ből.Örölj neki,hogy nem díjazzák túl a top 10-et így tiéd lehetett a dicsőség.
Pontszám: 7.87
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1485. hozzászólás - 2010.10.15. 08:32:32 (Válasz Morpheus #1484 hozzászólására.)
Pontosan, helyes meglátás...

Akkor már mindenki jóval előtte gyűjtötte volna a csp-t sőt a kvízbesorolást is...800 csp-vel meg 2-600 csp-nyi kiváltással kezdték volna meg a versenyt, és lehet hogy az utolsó helyen is 1100 feletti csatával vagy 100 K feletti töltéssel lehetett volna bekerülni.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.81
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1486. hozzászólás - 2010.10.15. 09:39:12 (Válasz Morpheus #1484 hozzászólására.)
Ok, ez így rendben van! Utólag nem szerencsés a módosítgatás, de legközelebb lehetne valami hasonló elven. A gyorsítás dolgot természetesen kihagyva, és időben meghirdetve hogy lehessen gyűjteni rá előre.

Gondoltam hogy rögtön ez lesz a véleménye mindenkinek aki nem volt TOP-ban..... De én akkor is igy gondolom! Megküzdöttünk érte, valamint én pl nem kis rizikót vállaltam be mint erősen visszafogott karakter a rengeteg TP-vel! Szerencsére bejött a dolog.
Én nem azt mondtam hogy kapjon mindenki egy Inspirátort vagy aukciós berletet!!!! Csak arra hogy ne őskövet, hanem valami egyebet!!! Nekem EZ nem jutalom!!!
A hozzászólást Smargd Harcos módosította 2010.10.15. 09:56:26-kor
V3-Szeptimusz
Pontszám: 2.11
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1487. hozzászólás - 2010.10.15. 13:30:11 (Válasz Smargd Harcos #1486 hozzászólására.)
Légy igazságos és nagylelkű. Add át NEKEM!
Szeeegééény Top10-esek, Szeeegééény magas szintűek... A végén még tényleg elhiszem, hogy "kár" érte őket.
Tudjátok mire emlékeztet ez a sok összehordott marhaság? Mindamellett, hogy sokat lehet belőle tanulni, EZ akkor is olyan, mint amikor egy világválság idején ÓBÉGAT a MILLIÁRDOS, hogy MILLIÓKAT veszít havonta. Azt ELFELEJTI hozzátenni, hogy CSAK A NYERESÉGE csökkent. Egy szegény ugyanakkora arányú veszteség esetén ÉHEN HAL! A gazdag meg sajnálatos módon például CSAK 2 Márkás kocsit tud venni évente az addigi 5 helyett. JAJJJ, de sajnááálom szeeeegéééényt.
Hihetetlen, hogy egyesek teljesen elvesztik a realitásérzéküket és ha nem Bengáli tigrist reggelizhetnek, akkor már összeomlik a világ.
Pontszám: 7.50
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1488. hozzászólás - 2010.10.15. 14:10:33 (Válasz McMad #1487 hozzászólására.)
Ebben speciel van valami.
De meg értem a nagyokat is mert azért, tényleg van aki mindent beleadott és inkább akart volna ezt vagy azt.
Persze a játék szemszögéből. A GAZDAGOK az én szememben mind mehetnek a POKOL mélyére a pénzükkel együtt. Vagy inkább adnák a rászorultaknak.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 5.18
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1489. hozzászólás - 2010.10.15. 14:17:39 (Válasz McMad #1487 hozzászólására.)
Elkezdtem erre írni egy választ, de inkább nem teszem.... hihetetlen hogy ennyire nem értik egyesek miről beszélek. Na mind1 ...
MCMad: irtam én valahol hogy bármilyen veszteség, kár ért? Kijelentettem már többször hogy maximálisan elégedett vagyok az eventel. 1 bajom van hogy ha elérek valamit a játékban és belefeccölök csomó energiát azért ne FORINTOT kapjak már!
V3-Szeptimusz
Pontszám: 4.01
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1490. hozzászólás - 2010.10.15. 14:38:51 (Válasz Smargd Harcos #1489 hozzászólására.)
Huhh... Némiképp persze igazad van. Csakhogy az Event extrajutalma, munkaarányos nyeresége nem igazán a kavics, vagy a +LE akart lenni, hanem a Relikek. Minél többet feccölt bele valaki, annál nagyobb eséllyel jutott hozzá. Némi random tényezővel persze... Remélem Reliktéren nem kell keserűnek lenned?
Kieg.: Amit a végén kaptál az szimpla, egész tűrhető kompenzáció volt csak. Természetesen MINDENKINEK más mértékű, vagy természetű volt a kiesése. Tehát fizikai, matematikai, programozói képtelenség mindent és mindenkit figyelembe venni, kompenzálni.
A hozzászólást McMad módosította 2010.10.15. 14:46:41-kor
Pontszám: 5.36
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1491. hozzászólás - 2010.10.15. 14:58:30 (Válasz McMad #1490 hozzászólására.)
Egyáltalán nem vagyok keserű! Egyszerűen a versenyszellem hiányát érzem. Aki leölt 300-400 darabot az bőven megkapott minden relikiát, ez egészen biztos. 1000-et leölni egyáltalán nem volt egyszerű feladat. Ez a kihívás/verseny része a játéknak lett őskővel/forintal jutalmazva. Szerintem ez fontos része egy eventnek, és nekem nem tetszik hogy gyakorlatilag pénzt kaptam érte! CSAK ezzel van gondom.

ÉS még egyszer: JÓ volt az event, nagyon tetszett, jól jöttem ki belőle, DE örülnék ha a következőben lenne MOTIVÁCIÓ és ÉRTELMES +jutalmazás azoknak akik aktívak voltak és jól teljesítettek!

Részemről befejeztem, többet úgysem tudok hozzátenni a dologhoz. Remélem azért értitek miről dumáltam.
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.83
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1492. hozzászólás - 2010.10.15. 14:58:49 (Válasz BlackSheep77HUN #1454 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.10.14. 16:33:17
Így már jó!
Akkor lehet jutalom átvétel előtt TÖ-t növelni, de csak ésszel. Amint 1 TÖ pont levonódik azonnal abba kell hagyni.


Es megadtad a modszeret annak, hogy lehet minimalizalni a jutalmat. Egyszeruen csak vedd fel barmikor. Ne probalj taktikazni.
Pontszám: 6.25
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1493. hozzászólás - 2010.10.15. 15:03:12
Szeretnék figyelmeztetni mindenkit arra még egyszer, és utoljára, hogy amit a végén kaptunk az NEM JUTALOM, hanem KOMPENZÁCIÓ. Persze az is könnyedén elképzelhető, hogy én látom tökhülyén a szitut.

Ha valaki optimalizálja az átvétel előtt a TÖ-jét, az nem kap kevesebb LE-t vissza, csak kevesebb számszerű TÖ-t.
Pontszám: 5.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1494. hozzászólás - 2010.10.15. 15:17:49 (Válasz PottomPanna #1468 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.10.14. 21:02:02
Köszönjük a Tyrantnak (eddig csak jót hallottam róluk, de jó lenne bekerülni ), hogy V1en megszerezték a zafír hordának Landragór pajzsát.


Igaz is, javitom a karakterlapomon.
Pontszám: 6.88
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1495. hozzászólás - 2010.10.15. 15:24:41 (Válasz Smargd Harcos #1491 hozzászólására.)
Mondom, hogy igazad van némiképp és értem is. Gyakorlatilag azt szeretnéd, ha maximálisan arányos lenne a nyereség a befeccölt energivel. Csakhogy ez brutál nehéz feladat ám megvalósítani. Spec nekem tippem sincs, hogy hogyan lehetne... Várj csak? Megvan! Valaki régebben bedobott egy olyan poént, hogy "karácsonyra" legyen egy olyn event, ahol mindenki szabadon választhat a relikek közül. Az biztos, hogy tetszene mindenkinek.
Errőljuteszemvan... ÉN eladhatóvá tenném mindegyik Reliket. Van olyan, amit ÉN elcserélnék akár kicsit gyengébb, olcsóbb, de számomra és nekem testhezállóbb cuccra.
Még szerencse, hogy ez nem tőlem függ...
Pontszám: 4.57
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1496. hozzászólás - 2010.10.15. 18:25:34 (Válasz Kocos #1494 hozzászólására.)
Ehhe. Látom nagy a láv.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.05
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1497. hozzászólás - 2010.10.15. 18:44:51 (Válasz Peacemaker #1478 hozzászólására.)
Idézet: Peacemaker - 2010.10.14. 23:28:00
Én csak annyit szeretnék tudni, hogy mikortól lehetne a térkifordító italkákat eladni?


Ezt csak újra beszúrom, hogy Miklósék szeme előtt lebegjen.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 6.15
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1498. hozzászólás - 2010.10.15. 20:10:09
Sziasztok!

Én ahogy a zarknod alatt is a jutalommal teljes mértékben elégedett vagyok.
A toplistás jutalom jobb lett volna ha változik zarknodhoz képest de jó ez így is.
Alíg várom a következő eventet, de remélem most nem zarknod egy újabb rokona lesz az ellenfél.
Ja és remélem a következő event nem megint úgy kezdődik, hogy kitörlik a dicsőségtábláját az elöző eventnek.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.42
népszerűLucyferrFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1499. hozzászólás - 2010.10.15. 20:28:34 (Válasz Tseby'dr akula #1498 hozzászólására.)
A következő event legyőzendő ellenfele Miklós a Nerfkirály lesz.
Pontszám: 9.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
1500. hozzászólás - 2010.10.15. 20:55:20 (Válasz Peacemaker #1497 hozzászólására.)
Egyetértek, hogy jó lenne nagyobbakat kapni de az italokat el lehet lőni a kalandok alkalmával ezért is bőven hasznosak.
Mérleg:
Közel 7M befektetett LE és ha a thxtobiri.xls (+ nem írtam mellé semmit) pontos akkor 800k LE és az 5 szerencse még ad kb. 250k Le-nyi nyereséget. A 150 csata alatt erősödtek a jószágok is ráadásul a medál és a bérlet is meglett.
Azért, hogy feljussak a top 10 töltésben a 9 helyre el kellett lőni 1db 50 kavicsos gyorsítást, 800 csp-ről indulni és lemondani a térfordító italokról.
A plecsniért megérte nagyon frankón néz ki.
Nálam így alakult, köszönet az eventért!
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!