Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
921. hozzászólás - 2010.10.03. 09:56:57 (Válasz LoWs #920 hozzászólására.)
Hmm, ha ez valóban így működik, akkor kivételesen sok őskőbe fog kerülni a spec váltás, de megéri majd
Pontszám: 7.62
kedvencShakyNő
Végzetúr
98 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
922. hozzászólás - 2010.10.03. 10:20:50 (Válasz LoWs #920 hozzászólására.)
Idézet: LoWs - 2010.10.02. 23:23:47
A TÖ növeléses részhez írnám: ... Az event végére a csóka éppen lépjen szintet. ... azon a szinten csak a TÖ-t tolja, semmi mást. Hiszen az adott tul növelés már nem változik.
Ezzel sok-sok ezer LÉt lehet még kihozni ebből a gyíkból


Bocsanat, ezt valaki elmagyarazna nekem?
Pontszám: 8.88
fórumozóAngel1721Férfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
923. hozzászólás - 2010.10.03. 10:36:30
Én is pont ezt akartam kérni!
Pontszám: 4.53
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
924. hozzászólás - 2010.10.03. 10:39:43 (Válasz Shaky #922 hozzászólására.)
Az event végén az akkori szinted vadászatából fogják kiszámolni a LE-t, így minél magasabb szinten vagy annál többet.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.04
kedvencShakyNő
Végzetúr
98 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
925. hozzászólás - 2010.10.03. 10:53:02 (Válasz PottomPanna #924 hozzászólására.)
Az a resz meg tiszta, csak miert kell a szintlepes utan meg TÖ-t novelni, meg az utolso elotti mondat nem vilagos hogy "az adott tulajdonsag noveles mar nem valtozik"
Pontszám: 8.91
népszerűGremiFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
926. hozzászólás - 2010.10.03. 12:12:34
Bocsi hogy kicsit elvonatkoztatok a témátol de most nagyon örülök a fejemnek
Esett egy Mágiaelnyelő és egy Transzcendális fókusz.
Most nagyon fel vagyok dobva
Pontszám: 5
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
927. hozzászólás - 2010.10.03. 12:13:21
Egyébként nem éri meg azevent soán tú-t yomni mivel a végén akkor kevesebb tú-t kapsz ha kőzben nőveledőket
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 2.25
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
928. hozzászólás - 2010.10.03. 13:51:53
Az event végén megkapod a jutlmat, am FIX Tö növelés, de ezt a hónap végén kell felvenni, és addig nyomtni a tulokat, mrt így most még olcsóbban tudod fejleszteni őket, és azokra kaod ugyanúgy rá a fix ulokat.

Tehár ha minden tulod 100-as, é kapsz +50 et mindenre, akkor ha rögtön felveszed a jutalma 150 lesz indnen, de ha nem eszed fel hanm mindenre tolsz még 50 et akkor a végén 200 lesz, és olcsóbban jösz ki belőlle, mntha a 150 re húznál még 50 et mindenre.
Pontszám: 5.26
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
929. hozzászólás - 2010.10.03. 14:02:09 (Válasz Mantra #928 hozzászólására.)
Nem jól tudod, olvass utána alaposabban. A jutalom osztás pillanatában a program kiszámolja, hogy épp aktuálisan mennyibe kerülne egy-egy tulajdonság fejlesztése ultraspeccel és ez alapján elosztja a felgyűlt lóerőt egyenként, nem pedig konstans +x-eket tesz rá, ahogy írtad...
A hozzászólást Darksol módosította 2010.10.03. 14:02:51-kor
Pontszám: 8.07
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
930. hozzászólás - 2010.10.03. 14:13:15 (Válasz Darksol #929 hozzászólására.)
Akkor ezek szerint, nagyjából mindegy, mikor veszem fel a jutalmat, ha jól értem.
Pontszám: 7.62
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
931. hozzászólás - 2010.10.03. 14:17:24
Miklós
Adminisztrátor

1504 hozzászólás
Válasz erreIdézetRe: Zarknod ébredése
2813. hozzászólás - 2009.09.12. 19:28:49
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.09.12. 18:15:20
Miklós akkor ebből a válaszból én arra következtetek, hogy nem lettek rögzítve az adatok a kezdéskor és a jutalom osztás a végén lévő éppen aktuális karakterlap adatok alapján kerül kiosztásra.
Két dolgot szeretnék kérdezni amit nem tudok vagy elkerülte a figyelmemet az egyik a tudatturbó beleszámít-e a szakértelmek összegébe a másik a keratív affinitás számít-e? Hiszen a feltöltéshez nem csak vadászattal hanem portyázással is lehetett LE-t szerezni.


Ha egy tulajdonságot megnövelsz, a jutalmat újraszámoljuk, hogy ezzel ne lehessen trükközni. Illetve mivel a jutalom számitásánál a szinted is számit, a szintlépéskor automatikusan kiosztjuk a jutalmat. A képletben használt spektrálisnál, sajtolásnál és ultraspecnél mindig feltételeztük, hogy felturbóztad. A kreativ affinitásnak az egészhez nincs köze.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.86
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
932. hozzászólás - 2010.10.03. 14:18:17 (Válasz Craslorg #930 hozzászólására.)
A felvétel mindegy, mert az event lefújásával kiszámolja. Szerintem ott van - minimális - taktikázási lehetőség, hogy ha gyorsan szintet tudsz lépni a lefújása előtt. Akkor a pilonozásra beköhögött csp-t magasabb LE-vel számolja el...
Pontszám: 7.10
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
933. hozzászólás - 2010.10.03. 17:19:28
Az egyik hsz azt mondja, növeljünk TÖ-t ahogy tudunk, a másik azt mondja, hogy ne, mert már előre kitervelték a programozók, hogy ezzel nem lehet trükközni.
Jó lenne tudni, mi éri meg jobban és nem hasra ütés szerűen megmondani a frankót. Persze ez most nem célzás volt.
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 3.81
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
934. hozzászólás - 2010.10.03. 19:34:05 (Válasz LoWs #920 hozzászólására.)
Nem vagyok biztos benne, hogy működik!
Azt tudjuk 100%os bizonyossággal, hogy ha az Event ideje alatt növelsz TÖ-t akkor az arra fordított LE levonódik a végösszegből és annyival kevesebb lesz a TÖ-d!
Azt is tudjuk, hogy ha az eventet, pont szintlépéssel zárod akkor a magasabb szinteden számolják át a vadászatot.
Azt is tudjuk, hogy nincsenek rögzített adatok vagyis egy folyamatosan változó képlettel számolnak majd.

Trükközni talán abban a rövid időben lehet, ami az event lezárása és a jutalom kiosztása között (esetleg átvétele között) van. De korántsem vagyok biztos benne, hogy működne. (mivel nem rögzített adatokból számol a képlet)
Ráadásul elég nagy kavics költséggel is járna, illetve rengeteg LE-t kéne arra az időre felhalmozni amit, ha bele tolsz az eventbe ugyanott vagy!

Mindenesetre érdekes felvetés és akár működhet is!

Én inkább arra lennék kíváncsi mi lesz a maradék LE-vel! Azt ugye tudjuk, hogy valamilyen képlettel átszámolják a csp-t az aktuális szintnek megfelelően vadászattá. Abból LE lesz és az átszámolt LE-t osztják vissza TÖ-nek. De mi van az átszámolás végén megmaradt LE-vel. A Zarkis eventnél nem volt LE visszaosztás, ha jól emlékszem. Mi lesz ha valakinek olyan szerencsétlenül jön ki a vége, hogy pár 1000 LE hiányzik az utcsó TÖ-höz? Az elbukja a fent maradó LE-t vagy felkerekítik neki a végén.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.10.03. 19:48:02-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.01
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
935. hozzászólás - 2010.10.03. 19:54:15 (Válasz BlackSheep77HUN #934 hozzászólására.)
Üdv!

Azt tudjuk 100%os bizonyossággal, hogy ha az Event ideje alatt növelsz TÖ-t akkor az arra fordított LE levonódik a végösszegből és annyival kevesebb lesz a TÖ-d!

Szerintem ezt elírtad. A CSP-t és a beleölt LE-t összesítve 1-1 ponttal növelnek minden tulajdonságot amíg van rá keret. Ezt a keretet nem befolyásolja hogy közben mit növeltél.

A fennmaradó Le szerintem pedig arra megy el amit még lehet növelni belőle, ha az adott (sorban következő) tulajdonságra nem elég. De az is lehet, hogy még így is lesz maradék, az valóban kérdéses azzal mi lesz.

Let

Egyébként akit érdekel a vadászat alap LE-je szint*10 LE, amit a LE szerző szakik (és lény méret, de az itt nem releváns) tovább növelnek. Lehet számolgatni.
A hozzászólást Let. módosította 2010.10.03. 20:01:40-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.76
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
936. hozzászólás - 2010.10.03. 19:55:59 (Válasz BlackSheep77HUN #934 hozzászólására.)
Az előző sárkányos eventnél ment. Még Miklós is megmondta, hogy a szint végén mindneki megkapja a jutalmat. Addig nem kötelező átvenni.
Én izomból TÖztem egy szinten át. Sok ezer extra Léhez jutva. Mégsem változott a jutalom mennyisége.

Én minden esetre kipróbálom. Veszteni nem veszíthetek vele semmit
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.46
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
937. hozzászólás - 2010.10.03. 19:58:21 (Válasz Bumburnyak #931 hozzászólására.)
Akkor ezt már kiszedték. Pedig anno mekkora poén volt
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.19
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
938. hozzászólás - 2010.10.03. 20:03:24 (Válasz Let. #935 hozzászólására.)
Let.

Lehet rosszul fogalmaztam, de még Zarknodnál rákérdeztem pár hsz-el feljebb ott van Bumbornyak be is linkelte. Miklos válaszát! Minden egyes event alatt történő TŐ növelést követően újraszámolódik a jutalom.

LoWs

Értem.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.34
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
939. hozzászólás - 2010.10.03. 20:55:29 (Válasz BlackSheep77HUN #938 hozzászólására.)
Üdv!

Igen, olvastam hogy "Ha egy tulajdonságot megnövelsz, a jutalmat újraszámoljuk, hogy ezzel ne lehessen trükközni. "

Csak a félreértések kedvéért ez azt fedi, hogy pl. nem fix +20 bónuszt kapsz, hanem annyit amennyi kijön az esemény során gyűjtött forrásból. Tehát nem levonódik a TÖ növelés, hanem mivel a magasabb tulajdonság több LE-be kerül, ezért nyilvánvalóan a végső jutalom adott tulajdonságokra nézve annál alacsonyabb minél nagyobbra növelted. Hiszen -még egyszer- egy nagyobb tulajdonság növelése többe kerül.

De szerintem ugyanarra gondoltunk, csak azért írtam egyáltalán hogy mások nehogy félreértsék a dolgot és úgy érezzék nem éri meg közben tulajdonságokat fejleszteni. Bajnokira én is fejlesztek majd, ezekre a megnöveltekre jön majd rá a jutalom.


Let

Ui: Egyébként Miklós említette, hogy valószínűleg rákeresnek a tulnövelő tárgyakra (elkerülendő hogy valaki nem veszi fel és minden tulajdonság utraspeceltnek számít majd). Remélem ez megvalósul.
A hozzászólást Let. módosította 2010.10.03. 21:00:27-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.15
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
940. hozzászólás - 2010.10.03. 21:07:32 (Válasz Let. #939 hozzászólására.)
Ugyan arra gondolunk, de így ahogy leírtad valóban sokkal pontosabb és érthetőbb!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!