Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Segítő kéz és visszásságai
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
41. hozzászólás - 2011.12.09. 16:00:31 (Válasz Birka #40 hozzászólására.)
A segítő kéz nem ad a kritütéshez és a kritvarihoz???
hmmm más a tapasztalatom...

Hogy lehet az hogy ha segítő kezes játékost támadok akkor én is kritet ütök közelharcban és ő is? És nem néha, hanem mindig!!! Sátánfajzat erről sokat tudna mesélni V3-on... (Összes ütésem krit volt, de ő is csapott 4-et nevetséges )

És amikor Mészárosnak (akit ugyancsak védenek egy páran állandóan) írtam erről, az volt a válasz hogy igen, tudnak róla sőt állítólag Baraty is, de eddig nem történt változás...
A hozzászólást Dozer módosította 2011.12.09. 16:05:49-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.83
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
42. hozzászólás - 2011.12.09. 16:22:39 (Válasz Tezuman #39 hozzászólására.)
Nevetséges vagyok? Ezt felírtam.
Akit naponta 10-szer betámadok (jó az egyébként max. 5-nek is, azt is csak 15-portyapontos beállításon, kb. 9 naponként 2 nap), az tett is azért hogy emlékezzek rá.
5 százalék esélyét hetekig próbálgatta a haverjával (nemritkán napi 3 alkalommal), így vagy tp-t adott, vagy lemákolt!
Az hogy te lebratyiztál a mágusokkal és nem volt eddig ellenfeled, biztonságban ülhettél több millió lén... most meg igenis a padlóba döngölnélek -már csak a 500 harci tö-s segítségnyújtás és a flegmaságod miatt, hiszen neked jár +500 tö, vagy inkább: téged aztán nem lehet leütni senkinek 12 szintről sem(!!!), te aztán élhetsz a segítségnyújtás adta kiskapuval napi 24 órán át!

Én megdolgoztam azért hogy jobb legyek mint te és a "padlóba döngölhesselek", mint ahogy bárki más is magasabb tö-el és szö-el ugyanígy esélyesebb a portyákon, hiszen tett azért, hogy előnyhöz jutva legyőzhesse a másik játékost. Neked mit kellett tenni jelen megváltozott erőviszonyért azon kívül, hogy magadra aggattad a szövetségi társak tulajdonságpontjait?

A portyarendszerrel kapcsolatban neked is ugyanúgy lehet lázadni. Ott nincs visszaélés 500 tö-vel, felülről "igen sanszos" a győzelem, ennyi az egész.
Amíg a segítő kézzel csak néhány játékos él vissza (és te köztük vagy!), addig a felülről leütés "napi rutin". Egyébként semmi kétséged nem lehet, hogy energiahasznosítással a tapasztalati szintemre felérve ugyanúgy padlóba döngölés várna segítő kéz nélkül, mint most 12 szintről leütve!

Remélhetőleg belátja más is (elsősorban a vezetés!), hogy nem korrekt az, ha valaki a nap 24 órájában akkora segítséget kaphat a játékot abbahagyó szövetségi társaitól, hogy ezáltal legyőzhetetlenné válik.
Felértél hozzám. Tudod hogy nem csak haverok vannak a játékban, így eljött az idő, hogy szembesülj azzal amivel más is: van ellenfeled!
Pontszám: 5.46
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
43. hozzászólás - 2011.12.09. 16:33:35 (Válasz Dozer #41 hozzászólására.)
Tezumant támadva egyszer azért pattantam le 40 sebzéssel, mert ő is ütött 2 kritikust (egyébként nekimentem aznap 6 alkalommal, 1-2 kritikust mindig ütött ő is, pedig kimagasló a kritikus ütésem).
Elküldtem Baraty-nak a csatákat. Szerinte bug.
Futtatott tesztcsatákat, de ott nem ismétlődött meg, így javítani sem tudta. Ha újra előjön, majd javítja.
Pontszám: 5.11
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
44. hozzászólás - 2011.12.09. 16:44:49 (Válasz Xena #42 hozzászólására.)
Ez a beszólás is nagyon érdekesre sikeredett!

A hisztis picsogásodnak - persze,ha jól látom - az lenne az értelme, hogy van egy-két arc a büntetési listádon és mivel nem tudsz rajtuk bosszút állni, nerfelnéd az ellened való védekezésük egyetlen lehetséges módját...? Gratulálok.

A legtöbb játékos lefele üt és fölülről ütik, ez megszokott. Vki segítő kézzel védekezik, ez nem megszokott? Ha az előbbin túl lehet lépni, az utóbbin miért nem? Ez egy lehetőség a játékban, amivel bárki élhet. Nem hiszem, hogy szociális háló mintájára kellene ezzel (is) bánni.

Ja és a gyk: katakombában nem lehet segítő kezet adni!
Pontszám: 6.78
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
45. hozzászólás - 2011.12.09. 17:33:22 (Válasz Krob #44 hozzászólására.)
Milyen hisztis picsogás? Az, hogy 500 tö-t rápakolnak a szövetségi társai, ami a nap 24 órájában rajta van, ezáltal feji az őt támadó kristályokat, a relikviának köszönhetően lefelé támadva sem esik le róla és 1-19-es esélyről 19-1-re javul a farmom???
Csapj már a szádra!

Nincs semmilyen büntetési lista.
Portyás küldi közben eszembe jut 1-1 emlék, amit 1-1 játékoshoz kötök. Néhány száz bónusz tp, ("tp-vel tömés", hányan lázadtak már érte, így jött be a preventorix) 5 százalék esély próbálgatása rajtam hetekig, napi 3 alkalommal. Erre azért lehet emlékezni és vajon megtorlás az, ha 8-10 naponként 15 pp-re váltva -ahol egyébként is gyorsan ellövöm a portyapontokat a küldikre- az általam elérhető 5 játékost megtámadom napi néhány alkalommal? Akit nem utálok, azt is megcsapom ennyiszer. Nem kell neked fogadatlan prókátorként szerepelni. Ez egy ilyen játék, pont nekem rónád fel?
Más is ugyanúgy emlékszik a hasonló korrekt játékra, vagy nem?

Egyébként a kint kóringyáló, a játékot abbahagyó/szüneteltető játékostársai segítségéről van van szó, ami a nap 24 órájában rajta van.
Vigyoroghatsz, kiélheted itt magad másokat (most éppen engem) fikázva, de attól még tény, hogy a segítségnyújtással irreális előnyhöz jut az egyik célpontom (az elérhető 5-ből).
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.09. 18:07:33-kor
Pontszám: 6.09
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
46. hozzászólás - 2011.12.09. 18:03:58
"Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+98 Erő, +110 Támadás, +103 Védekezés, +125 IQ, +85 Taumaturgia"

Mindig rajta van, lefelé támadva sem esik le róla a segítő kéz, a kristályok ellen is biztosra mehet az így kapott tulajdonságpontokkal!

Nem inkorrekt előny ez???
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.09. 18:05:10-kor
Pontszám: 5.74
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
47. hozzászólás - 2011.12.09. 18:27:50 (Válasz Xena #45 hozzászólására.)
Szerintem nem érted. Nem érdekel kit hányszor támadsz. Legtöbbünk így játszik, mint írtam, lefele üt, felülről szív, mert ez van. A te kis egyéni szocproblémád kib. hidegen hagy. Hogy megértsd: nem vagyok fogadatlan prókátor, telibekakkantom kit ütsz, vagy utálsz, nem érdekel. Ami zavar, hogy van egy célpontod (tök mindegy ki), aki szeretne játszani és úgy próbál érvényesülni, ahogy tud. Erre te nerfelnéd a lehetőségeit. Tök mindegy miért játszik így, azért mert így szeret, így tud, stb. Van rá lehetősége, így döntött. A legfontosabb: te is, meg más is megtehetnéd, hogy így játssz! Ez a helyzet neked nem tetszik := nerf. Én legalábbis ezt látom itt a beírásaid alapján, ami szvsz egy vicc!

Mi lenne a különbség, ha az áldozatod törölne, vagy kombázna? Megmondom: semmi! Akkor mit csinálnál...? Na látod.

De ő így szeretne játszani... Megteheti? Meg. Szabályos? Az! Neked nem tetszik? Nem. Kell ennek érdekelnie bárkit is? Nem tudom. De ezért nerfet??? Szerintem szoktasd egy kicsit magad a dologhoz.
Pontszám: 6.52
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
48. hozzászólás - 2011.12.09. 18:36:33 (Válasz Xena #43 hozzászólására.)
Pedig az vagy elhiheted, amire a „hisztis picsogás” valóban tökéletes kifejezés.
Bár kétségtelenül jó karaktered van, de arra azért ne legyél annyira büszke, hogy elversz egy -12 szinten lévő karaktert aki az EH miatt utolért.
Mindenki úgy védekezik ahogy tud…
Az arányok meg azután változtak meg hogy megvettem a harag italát, ami gondolom szintén óriási szemétség.
Ahhoz meg végképp semmi közöd, hogy milyen viszonyban vagyok a mágusokkal. Bizonyára felfoghatatlan számodra de nem csak erővel lehet békét kötni. A játék során szerencsére (és nem azért mert nem támadnak) kialakult egy jó kapcsolatom velük ami miatt pl Malazár, Era vagy Nekem8 nem támadnak engem. Ha ez nekik nem okoz problémát, akkor nem értem, hogy neked miért szúrja a szemed???
Vagy nyissunk erre is egy topikot, mert ez is felháborít téged???
Esetleg majd én is kisírok egy olyan fejlesztést hogy max 7-8 szintet lehessen lefele ütni.
Pontszám: 7.37
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
49. hozzászólás - 2011.12.10. 12:51:52
Ugy látom kezd óvodai szinre terelődni a VU egyes fórumain váltott beszélgetés.Tipikus magyar szokás!!! Ha nekem nincs akkor ha valaki másnak van ne tudja használni!!!Gratulálok a sok összevissza beszélő embernek,tessék én vagyok Sátánfajzat akit Leonard becsmérel,tessék felvállalomnm mi a bűnöm a bűnöm?????Az hogy az aukciosházban legálisan megvásároltam egy jóság köpenyét ami eredetileg a TÖx2.5-es volt,hála néhány síránkozó emberpalánátank,"miközben az eredeti értékekkel vásároltam meg"sírásra megváltoztatta a vezetőség annak a relikviának a tulajdonságát amit már megvásároltam így korlátozva lett 50%-ra.Kedves kesergő társaim ez talán etikus????Ha tudom hogy korlátozva lesz nem veszem meg.De hát a sírás ugy látom a Nagy Harcosoknak nagyon megy,ezt élőfórumon tapasztaltam is!!!!

Kérdésem:Ha nekem van Jóságköpenyem és a társamnak is van és egymásnak segítőkezet adunk mi benne a szabálytalan????
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 6.22
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
50. hozzászólás - 2011.12.10. 14:13:46 (Válasz Kapik #49 hozzászólására.)
Minenki tud olyat írni, ami számára nem etikus. De kus"sol", lecarja vagy vergődik.

Semmi szabályellenes nincs abban, mint sok másban sincs.

Annyi a bibi: Aki eddig is erős volt "besegítőzi" magát, hogy ne támadják mások, holott Ő rommá ver akit ér, és akit megéri. Összeségében ennyi.

És hiába van tíz csillió TÖ-d, SZÖ-d, ha valakinek csak 5 csillió TÖ, SZÖ-je van de kap 5 csilliőnyit segítőben.

Teccikérteni?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.12.10. 14:14:45-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.71
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
51. hozzászólás - 2011.12.10. 17:04:07
Nem olvastam végig a topikot, úgyhogy lehet, hogy volt már:

Ha valakit bekamráztak, akkor az tudjon visszatámadni úgy, hogy ne működjön ellene a segítő kéz. Ha kiszabadult, akkor természetesen ismét működjön a kéz. Szerintem ennyi változtatás bőven elég lenne.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.22
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
52. hozzászólás - 2011.12.10. 17:47:55 (Válasz Kapik #49 hozzászólására.)
Kapik Jó lenne ha nem a multiddal bejelentkezve írnál ide
Ő Sátánfajzat:
http://forum.vegzetur.hu/index.php?act=profil&user=22119
A hozzászólást Tseby dr akula módosította 2011.12.10. 17:49:54-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.95
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
53. hozzászólás - 2011.12.10. 18:55:23
Tseby bácsi,ha már személysekedünk,elmondanád másoknak is hogy az omegában is játszol
Csabika!!!
A hozzászólást Kapik módosította 2011.12.10. 19:12:58-kor
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 3.82
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
54. hozzászólás - 2011.12.10. 19:07:40
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1149 Megint mellényúltál

V1 http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=4473


Paulkaresz a Néhai Paul öccse volt,én meg a munkatársa vagyok karakter átírással /50őskő/ vettem át.V1-en Daurden a többi világon nem játszom
A hozzászólást Kapik módosította 2011.12.10. 19:10:49-kor
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 3.82
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
55. hozzászólás - 2011.12.10. 19:17:25 (Válasz Tezuman #48 hozzászólására.)
Persze lázadhatsz a harcrendszer ellen. Az az igazi hisztis picsogás hogy "Jaj! 12 szintről leütnek, mikor engem aztán nem üthet le senki, hiszen megszoktam már, hogy nincs ellenfelem! Aki elbírna velem, azzal korábban már lebratyiztam (nem az a lényeg, hogy van e hozzá közöm, de azért mégiscsak tény és rossz érzés lenne annyi biztonságban töltött idő után szájon vágva lenni, igaz?)!"

Még most megmondom neked mit gondolok, a részleteket is, aztán vagy megérted amit írok, vagy nem!

-ahogy felértél az ütőtávomba már rajtad volt az 500< segítségnyújtás, tehát nem vártad meg a földbe döngölést, ami miatt egyből kezdted a "hisztis picsogást", hogy "mert én a földbe döngölök mást is".

- több millió lé (!!!) volt nálad a szintemre érve, hiszen bíztál abban, hogy az 500 feletti harci tö-t adó segítségnyújtás miatt úgyis lepattanok. Miután mégis szétvertelek (nem sokat raboltam, hiszen azért ennyi bónusz ellen nem mehetek sok lével), gyorsan elköltötted a nálad lévő lét -amit eddig szabadon gyűjtögethettél, hiszen (újra) minden potenciális ellenfeleddel lebratyiztál- pontosan 80 (!!!) szakértelmet fejlesztettél a nálad lévő léből, megittad ellenem a harag italát, így alakult ki a mostani szitu, ahol olyan teljesen irreális 500 bónuszon üldögélhetsz a nap 24 órájában, ami bebetonoz téged.

- Az eh miatt a köztünk lévő szintkülönbség egyre csökken majd (mint ahogy a harag itala adta bónuszod is!), így egyrészt egyre indokolatlanabb lesz majd a "hisztis picsogásod", miszerint "Jaj! 12 szintről leütnek, mikor engem nem lehet! Lehet így van ez minden világon, de engem akkor sem verhet meg senki, ha már rám lehet rakni 500 tö-t, akkor az nekem jár, igaz nem foglalkoztam annyit a karakteremmel, jobbtól kapnék ki, de ez nem érdekes, jár nekem a bónusz 500 tö!"

- semmi kétséged nem lehet, hogy a tapasztalati szintemre érve ugyanúgy szájon vágnálak mint most 12 szintről, hiszen a karakterek közti diff nemigen fog csökkenni (hacsak nem táltosodsz meg addig)

- az hogy 12 szintről ütlek és nem a saját szintemről: ez van, most értél fel hozzám, most még hogy üsselek máshogy? számodra ez csak kifogás és teljesen értelmetlen, mivel egyrészt ez így van minden világon (és általa nem jutok unfair előnyhöz!) másrészt néhány hónap múlva a tapasztalati szintemre érve mivel fogsz érvelni, miért kapod a szövetségi társaktól az 500 plusz harci tö-t???
Hogy nehogy megverjen valaki a saját szintedről, aki tett azért, hogy jobb legyen a karaktere?

Ez egy ilyen játék. Van ahol csak 2 szintről lehet leütni, nálunk most 12 szintre lehet letámadni. Miután 130. szintre érek 13 lesz a támadhatóság, kicsit vártál volna, akkor 13 szint diff miatt sírhatnál, az sokkal hatásosabb lenne!

Elmesélek még egy megtörtént esetet, hátha megérted mit akarok vele.
Néhány éve részt vettem egy néhány munkahely számára rendezett, mondjuk úgy "zártkörű" sakkversenyen.
A címvédő kétszeres bajnokot (úgy III. osztályú lehet a tudása) már évek óta ismertem. Korábban 2 évig náluk "zsoldoskodtam" a megyei csapatban pontpénzért (másik megye, így abban a csapatban is játszhattam).
A partik után segítettem neki elemezni a játszmáját. Elemi dolgokat kellett elmagyaráznom neki (mint pl. hogy a huszár egészséges c6-ra fejlesztése helyett ne d7-re rakja legközelebb, hiszen abban az állásban, azon megnyitásban c6-on a helye, semmilyen terv nem indokolja a d7-re fejlesztést, egyszerűen passzív ott).
3 győzelem kellett volna hogy végleg elnyerje a trófeát.
Amikor meglátott, akkor épp csak köszönt és már rohant is a humánpolitikai előadóhoz, hogy ő ismer engem, háttal is megverem őket és akadályozzák meg, hogy elinduljak a versenyen.
Meg is kerestek és győzködtek, hogy lépjek vissza, az erkölcsi dicsőség az enyém, de "túl jó vagyok" és nem szabadna elvennem a lehetőséget az eddigi bajnoktól.
Hivatkoztam a versenykiírásra (melyben nem szerepelt az, hogy igazolt, NB-ban szereplő játékos nem indulhat!) és közöltem, hogy az utolsó forduló előtt száz százalékos teljesítménnyel már megnyerve a versenyt biztosan sem lépek vissza.
A nagyfőnök (nevezzük főrendezőnek) elé került az ügy, aki úgy érvelt, hogy "nehogy már azért elvegyük tőle a győzelmet, mert túl jó (igazolt) játékos". Megérdemli (tett érte) és kész!

Nos: a mi ügyünkben vajon ki érdemli meg a győzelmet?

Én, mert egyszerűen jobb a karakterem, akár 12 szintre leütve, akár ugyanazon szinten mint ahol a tiéd (és így nem lesz meg soha a 3. győzelem, amíg az ütőtávomban vagy!), vagy te, aki segítségért rohantál, rád aggatták az 500< harci tö-t, ami nem is esik le rólad, így fejheted a rád támadó kristályokat, sőt a te támadásaidnál is élvezheted ezen bónuszt és most ennek az irreális kiskapunak a segítségével legyőzhetetlenné válhatsz?

A segítségnyújtás jelen állapotában olyan komoly előnyhöz juttat, mintha fritz-et, vagy rybka-t (sakkprogramok) használhatnál miközben velem (és minden rád támadó kristállyal, sőt azokkal, akiket te támadsz ezzel a rengeteg tö-vel) játszol!
A 2 sakkprogram egyikének segítségével (500< harci tö) persze te nyered a meccset (portyát), hiszen a bónusz és a harag itala 1-19-ről 19-1-re javította az esélyeidet, de "face to face" sehol sem vagy!
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.10. 19:33:37-kor
Pontszám: 6.62
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
56. hozzászólás - 2011.12.10. 19:19:25
Na még a végén kiderül, hogy nem is a segítő kéznek vannak visszásságai... Imádom pletyizünk már még kicsit..
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.33
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
57. hozzászólás - 2011.12.10. 19:26:42
Talán egyeseknek sakkozni kellene VU helyett Tseby bácsi mielőtt vádolnál valakit csak egy katt kell és látsz is

Összegzés - Kapik
Név:
Kapik (népszerűtlen)
Hozzászólások:
32
Rang:
Végzetúr tanonc
Pontozott hozzászólások:
2
Regisztrált:
2008.10.06. 18:53:33
Utoljára aktív:
Ma, 19:18:29
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 3.82
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
58. hozzászólás - 2011.12.11. 05:27:10 (Válasz Xena #55 hozzászólására.)
Feltűnhetne, hogy itt csak TE picsogsz és lázadsz valami ellen. Én nem lázadtam a harcrendszer ellen csak hasonlítottam valamihez a rinyálásod

Miattam pedig igazán felesleges volt egy ekkora regényt írnod , mert egyáltalán nem vagyok kíváncsi arra amit újra, meg újra leborulsz saját nagyságod előtt. Azt pedig mindenki tudja hogy ennek mi lesz a vége... Rosszat viszont nem akarok neked úgyhogy amikor beteljesülsz önmagaddal arra nagyon vigyázz hogy ne törjön el a gerinced
A hozzászólást Tezuman módosította 2011.12.11. 05:28:38-kor
Pontszám: 7.12
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
59. hozzászólás - 2011.12.11. 09:04:21 (Válasz Kapik #53 hozzászólására.)
Ezt benézted, mert az omegában sose fértem hozzá egy karakterhez sem.Idézet: Kapik - 2011.12.10. 18:55:23
Tseby bácsi,ha már személysekedünk,elmondanád másoknak is hogy az omegában is játszol
Csabika!!!


Bizonyíték? Gyuritól tudod a nevem az egy dolog, de a multimmal mellényúltál.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.27
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
60. hozzászólás - 2011.12.11. 10:28:48
A lényeg: inkorrekt előnyt birtokolsz a nap 24 órájában, ami nem csak bebetonoz téged (már ez is bőven elég előny, hiszen hány játékos teheti meg, hogy szabadon gyűjtögetheti a lét???), de lefelé támadáskor sem esik le rólad.

A vége nyilván az kellene hogy legyen, hogy ez az 500 feletti plusz lekerüljön rólad, megelőzendő hogy minden hozzád hasonló "az én karakteremet nem lehet megverni 12 szintről sem, +300 tö-el és +700 szö-el sem, csak mert néhány csapattárs abbahagyta a játékot" kocajátékos éljen ezzel a kiskapuval.
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.11. 11:20:10-kor
Pontszám: 6.48
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!