Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Segítő kéz és visszásságai
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
141. hozzászólás - 2011.12.13. 13:21:53 (Válasz Nabil #125 hozzászólására.)
Hát szerintem ez kicsit sántít...

Nem ér el a KH, ezért "csak" a VF-esek ellen van Rajtad +1000 TÖ. 3800 TÖ-nyi fejlesztés nem elég 116. szinten.

Azért a térkifordítóról Hallottál ugye? Sztem az már réges-régen segített volna, ha meg nem mert AF veszély fennáll, akkor csak pp, ha meg az sem jó, mert lassú, akkor törődj bele, hogy vmilyen szinten gyengül/erősödik a Karaktered. Ez van. Vagy kéne még egy 4. lehetőség is.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.57
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
142. hozzászólás - 2011.12.13. 13:43:53
Nem tudom, hogy mi, vagy miért sántítana?

Igen KH tag még sosem támadott meg. Nem hiszed el?
Hallottam a térkifordítóitalról, de ahhoz lefele kéne ütnöm, mert az Eh kiegészítő AF képességek nélkül felfelé ütve nem sokat ér.
És igen a csak PP használat a jelenlegi igényeimhez képest túl lassú.
Ha ütő távodban van egy Ős VF-es, mint Gaizika akkor képzeld nem elég a 3800 TÖ.
Nem vagyok gyenge, ne értsd félre, de magamhoz képest az lettem.
És, mint írtam fel vállaltam a karakterem gyengülését a játékélményért cserébe.
Ismerem a játék által nyújtott stratégiák egész tárházát, és ki is használom őket, céljaim elérésében.
Én nem kérek új lehetőséget, csak a meglévőket ne korlátozzák.

Nekem csak a szűk látókörűekkel van a bajom akik, ahelyett, hogy a játékban keresnék a megoldást, a fórumon próbálnak kiharcolni, újabb nerfeket.
Ez nem ellened szólt személy szerint, hanem mind azoknak akik a segítőkéz miatt panaszkodnak.
Szerencsére vannak olyan játékosok is akik az én stratégiám ellen is találnak megoldást, amit szomorúan kellett tapasztalnom saját bőrömön.
De ettől jó és lesz még jobb ez a játék az egyre bővülő lehetőségek miatt.
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.16
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
143. hozzászólás - 2011.12.13. 14:23:51 (Válasz Nabil #142 hozzászólására.)
Ez egy játék.

Azzal, hogy kikapsz valakitől nem a játék végét jelenti...véleményem szerint.

Ha nincs Nálad LÉ (annyi amennyi meghaladja a transzcendális projekciót) akkor mégis mi "káros" származik abból, hogy bekamráz.

Sztem semmi.

Az a baj a segítővel, hogy néhányan arra használják, hogy szó szerint halhatatlanok legyenek, így bármikor bármennyi lélekenergiát gyűjthetnek 0 félemmel. Gaizka azért nem csak ŐsVF-es, hanem portyás is. 57 millát gondolom nem a szél fújta össze. Az tény, hogy nem ma kezdte a játékot. De aki ráér, simán megcsinálhatja sőt...

Azért sántít, mert egy TOP1 rablónak nem kellene segítőkéz.

Annyi lehetőség van elkergetni a farmolókat, ezt gondolom Te is tapasztaltad a sajátbőrödön, válassz másikat, probléma megoldva.

Pl: harag ital
szintlépés
IQ-zás
magas elnyelés

de most komolyan Neked mondjam?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.55
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
144. hozzászólás - 2011.12.13. 16:03:19 (Válasz Tezuman #131 hozzászólására.)
"Egyébként a bérletet valóban nem tartottam fontosnak."

Én igen. Sikerült is elvinnem, amíg te másra költötted a dukátokat.


"Pont azért mert ekkora előnyt biztosít."

Mártírkodsz? Megelégszel a téged bebetonozó segítő kézzel a bérletem kompenzálására? Nem tartottad fontosnak, de azért az enyém szúrja a szemed.

"Én játszani szeretek. Ezért is lépek be nap mint nap. A "fejlesztéseknek" köszönhetően a játékélményt viszont csak a karakterem rombolásával kaptam meg.
Ennek egyenes következménye az, hogy a folyamatos önrombolás után elgondolkozik az ember azon hogy mivel tudná mindezt kopmenzálni. Ha nem így alakítják a játékot ahogy akkor nekem az életben nem kellett volna összeakadnom Xenával és akkor nem tudna miről rinyálni."


Most hogy az "alakítók" miatt összeakadtál, le azzal az inkorrekt segítő kézzel és küzdj összeszorított fogakkal! Mit veszíthetsz? Nem gyűjtögetheted milliószámra a lét? Lesz néhány vereséged? Nem leszel legyőzhetetlen? Előfordul ebben a játékban, hosszú idő után még veled is megeshet.
A harag itala jó ideig elég lesz, hogy ne mehessek biztosra ellened (60-40).
Én is szeretek játszani. Te úgy, hogy 500 feletti segítségnyújtással senki nem támadhat meg és ugyanazt a játékot játszanád, mint amikor még nem volt ellenfeled? Mióta is játszol így?
Persze ha minden téged legyőzni képes játékossal mnt van (ha jól emlékszem valami ilyesmit olvastam nem is olyan régen az adatlapodon: ".... játékosokkal mnt van, remélem ez így is marad az idők végezetéig", ha tévednék és nem te írtad volna, akkor bocsánat, de azért az eszmét -tutizást- te is magadnak vallod), akkor úgy nem is kellett segítségnyújtás.
Előző szinten még ellenfeled sem volt, így jó hogy szeretsz játszani.
Most lett 1.
Na és? Bekamráz? Téged nem lehet?
Leüt rólad 10 k ép-t? 15-20 perc alatt visszagyógyulod.
Most már csak segítségnyújtással szeretsz játszani, hogy sérthetetlen maradj és szabadon gyűjtögesd a lét, mint ahogy hónapok óta megszokhattad?
A korábbi nerfek téged hátrányosabban érintettek? Nem jártál rosszabbul mint én.
Én inkább a korrekt játékot szeretem. Karakter karakter ellen, face to face, ki mit mutatott eddig.
Ha a maximum 4 kamrázható célpontom mellé feljön egy 5. , aki egyáltalán nem gyenge, csak eddigi 3 éves játéka alapján nem erősödött annyit mint én (és ez még mindig magasan átlag feletti karaktert jelent 18k győzelemmel és 900 vereséggel), akkor szívesen részesülnék a kamrázása után bejövő léből (mint ahogy bárki más), összemérném vele az erőmet (na jó, ezt harcosként máshogy kell mondani , szóval tiszta küzdelemben meccselnénk), de nem a "fél Vackorral"!!!
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.13. 22:12:24-kor
Pontszám: 6.12
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
145. hozzászólás - 2011.12.13. 19:41:43 (Válasz Xena #144 hozzászólására.)
Csak halkan jegyzem meg, hogy a bérlet is vissza lett vágva azáltal, hogy (szinte) folyamatosan van Féléves aukciós bérlet bárkinek, aki aktívan eventezik. A +2 dukát előny, amit adott ezáltal +1-re olvadt.
A hozzászólást WillChi módosította 2011.12.13. 19:43:07-kor
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 6.38
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
146. hozzászólás - 2011.12.13. 19:51:42 (Válasz WillChi #145 hozzászólására.)
Az lehet, de még így is viszik mint a cukrot.

Nem csökkent drasztikusan az ára.

Bár a Zan bugos néha, de aki nem tudja nem árulom el, mert még egy nerftől félnek a játékosok.

-Valakinél elszakadt a kép, nem Nálad Xena?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.12.13. 19:52:27-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.77
kedvelt tagElhaNő
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
147. hozzászólás - 2011.12.13. 22:20:21
Desok hülyeséget írtok ide.
Elég lenne egy olyan szabályozás hogy az aki adja a segítőkezet és piros lesz akkor automatikusan lekerül a segítőkéz arrol a kariról akinek adta. Ez bőven elég lenne....
Mivel aki ad segítőkezet az kvázi hátrányban van de ha játszik akkor az jó a támadóinak nem??
Akkor nem értem miért sír egy két ember hogy így meg úgy a köpeny amikor ő is megvehette volna pl a szívósság öve vagy a szkarabeusz vagy a lélekkútkatalizátor helyett nem?
Pontszám: 6.27
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
148. hozzászólás - 2011.12.13. 22:32:34 (Válasz Elha #147 hozzászólására.)
Idézet: Elha - 2011.12.13. 22:20:21
Elég lenne egy olyan szabályozás hogy az aki adja a segítőkezet és piros lesz akkor automatikusan lekerül a segítőkéz arrol a kariról akinek adta. Ez bőven elég lenne....


A segítségnyújtás leírásából:

A segítségnyújtás véget ér, ha a megsegített egy nála alacsonyabb szintűt támad, a segítő elbújik a katakombákban, vagy inaktív 48 óráig.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.31
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
149. hozzászólás - 2011.12.13. 23:33:16 (Válasz Elha #147 hozzászólására.)
Szia Elha!
Jó hogy jöttél!
Néhány hülyeség előfordul itt is, csakúgy mint a játékban a félisteneket bebetonozó segítségnyújtás.

Megoldás lehetne pl. az, ha segítségnyújtást csak negatív (zsákmányolt) le különbséggel rendelkező-, vagy - a bubis állatbefogás esélynöveléséhez hasonlóan - a portyák többségén vesztő játékos kaphat.
Így a félistenek végre lábra tudnának állni segítő kéz nélkül is, míg a rászorulók továbbra is élvezhetik a segítő kéz előnyét.
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.13. 23:42:38-kor
Pontszám: 5.69
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
150. hozzászólás - 2011.12.14. 08:50:35 (Válasz Nabil #142 hozzászólására.)
"Ismerem a játék által nyújtott stratégiák egész tárházát, és ki is használom őket, céljaim elérésében.
Én nem kérek új lehetőséget, csak a meglévőket ne korlátozzák.

Nekem csak a szűk látókörűekkel van a bajom akik, ahelyett, hogy a játékban keresnék a megoldást, a fórumon próbálnak kiharcolni, újabb nerfeket.
Ez nem ellened szólt személy szerint, hanem mind azoknak akik a segítőkéz miatt panaszkodnak.
Szerencsére vannak olyan játékosok is akik az én stratégiám ellen is találnak megoldást"


Mit is csinálsz tehát? Magadra aggatsz 1000< harci tö-t, ami után kijelented
hogy nem kérsz új lehetőséget, megelégszel ezzel a nyomorúságos 1000 tö-vel?
Szűk látókörűek azok akik sajnálják tőled ezt az 1000 tö-t, mivel egyáltalán nem szorulsz rá?
A karaktered gyengülését (magadhoz képest, hiszen továbbra is messze átlag feletti
karaktered van, nem váltál farmmá, talán van 1-2 -néhány- ellenfeled?) önként vállaltad a játékélményért cserébe, mégis jogot formálsz a gyengülésed kompenzálására a
segítségnyújtás adta irreális tö-el?
Szerencsére vannak játékosok az ütőtávodban (kétlem és te sem gondolod komolyan!)
akiket nem zavar hogy te 1000 tö-el bebetonozva játszol? Akik megtalálják az ellenszert a "játékodra" ? Hogyan ?
Hiperkockaként szépen farigcsálják a segítségnyújtás adta előnyöd és már van néhány százalékuk ellened? Netalán elfeledkeztél 1-1 alkalommal a karakteredről és elkaptak 15 százalékon? Hű mekkora ellenfeleid lehetnek, akik megtalálják 1000 harci tö ellenszerét is,
azért az 1000 tö-ét, amire egyáltalán nem vagy rászorulva, csak mint írtad is, "ismered a lehetőségeidet" melyről belátható hogy ez nem egy lehetőség, ez félistenként a jelen segítségnyújtással való visszaélés, bebetonozása egy egyébként is erős karakternek!
Nerf lenne elvenni tőled 1000 harci tö-et, Tezumantól 500-at... ? Segítségre szorultok?
Jár nektek a legyőzhetetlenség csak mert néhány szövetségi társatok vegetál?

"Szerencsére vannak olyan játékosok is akik az én stratégiám ellen is találnak megoldást"

Mi a "stratégiád", amit stratégiának mersz nevezni?
Extrém segítségnyújtással bebetonozva gyűjtögetni a lét?
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.15. 00:04:37-kor
Pontszám: 5.63
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
151. hozzászólás - 2011.12.14. 11:49:10 (Válasz Xena #150 hozzászólására.)
Rendesen kiforgattad a szavaimat, de kérdéseidre szívesen válaszolok.

Csak védekezéskor hat, nem folyamatosan, vagyis nem reális TÖ növekedés ami rendjén is van, látszik a portya listában,meg egyéb helyeken amit már írtam.
Azok a szűk látókörűek akik itt lobbiznak ahelyett, hogy a játékban keressék a megoldást.
Jogot formálok? Ne essünk túlzásokba, csak élek a játék által nyújtott lehetőségekkel, ami viszont tény és való, hogy társaim nélkül erre nem lenne lehetőségem.
"Szerencsére vannak játékosok az ütőtávodban (kétlem és te sem gondolod komolyan!)
akiket nem zavar hogy te 1000 tö-el bebetonozva játszol?"
Én ilyet nem mondtam nem tudom mire érted.

Hátba szúrás Af képesség például az egyik megoldás, az ellen nem segít semmi.
Állat nélkül vagy nem harci felszerelésben simán megvernek velem egy erősségű, vagy erősebb karakterek.
És ahogy írtad a 15% is jó megoldás

Nerf lenne igen! Egy játékban már meglévő lehetőség korlátozása, ez tény. Korlátozza mind azokat akik barátság karkötőt vásároltak, vagy a jóságköpenyét megnyerték az aukciósházban, és azokat akiknek átadják.

A személyeskedésre direkt nem reagálok, próbálj objektív maradni hitelesebb leszel
A hozzászólást Nabil módosította 2011.12.14. 11:50:49-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.60
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
152. hozzászólás - 2011.12.14. 14:04:36 (Válasz Nabil #151 hozzászólására.)
Kiforgattam a szavaid?
Nézd meg pl. a következő mondatod!

"Állat nélkül vagy nem harci felszerelésben simán megvernek velem egy erősségű, vagy erősebb karakterek."

Állat(elnyelés) nélkül? Kit nem? Ugyan már, ez csak terelés!

Nem harci felszerelésben? Miben tölti a karaktered az idejét?
Vakus cuccban? Mert azt ne írd, hogy pl. manareges gyűrűt használva annyit gyengülsz, hogy nem véd meg 1000 tö bónusz.
Pl. mannás cuccban pihenve kincspontot termelsz, így ne legyen már igényed, hogy neked arra az időre is 1000 tö-es védelem kell meglévő 1-2 ellenfeled ellen, amíg a mannát gyűjtöd.

"Csak védekezéskor hat"

Nem elég az, hogy sérthetetlenné válsz általa?

Mit forgattam ki? Tényekről beszélek -
egyébként is erős játékosként legyőzhetetlenné tesz jelen rendszer segítségnyújtása (1000 tö), szabadon gyűjtheted a lét... - míg te csak arra hivatkozhatsz (mert a többi csak blabla) hogy jelen rendszer megengedi neked (nektek) ezt az inkorrekt előnyt és így élsz is vele!
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.14. 14:11:01-kor
Pontszám: 6.30
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
153. hozzászólás - 2011.12.14. 14:34:01 (Válasz Xena #150 hozzászólására.)
mintha írták itt volna, hogy 12szinttel vagy magasabb Tezunál. 12szint előnynek bőven elégnek kellene lennie ahhoz, hogy kacagva verj le valakit siralmas +500 tövel.
Pontszám: 5.15
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
154. hozzászólás - 2011.12.14. 14:51:48 (Válasz Ricskosz #153 hozzászólására.)
A konkrét számadatok: Xena 12 szinttel magasabb Tezumannál, cirka +300 TÖ, és +700SZÖ a mérlege.
Vagyis kb 200TÖ az a különbség, amit 12 szintről kompenzálnia kéne.... Az meg már a no comment kategória, más a saját szintjén megoldja.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.78
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
155. hozzászólás - 2011.12.14. 16:49:14 (Válasz Xena #152 hozzászólására.)
Kábitó öltözék, lélekszívó öltözék, manás cucc amit te is említettél.

És igen amikor manás felszerelésben vagyok vertek már le segítőkézzel együtt, te lehet, hogy csak gyűrűt váltasz,de én rá öltözöm a mágiára.

"Nem elég az, hogy sérthetetlenné válsz általa?"

Már többször írtam, hogy nem egyszer és nem kétszer vertek le segítőkézzel, nem tesz sérthetetlenné.
Még azt is leírtam, hogy milyen módszerrel lehet, egy hozzám hasonlóval elbánni...
Most már a tényeket is kiforgatod?

"szabadon gyűjtheted a lét"

Ez a kedvencem
Ki nem teheti meg. És minek gyűjteném?
Mindig meg van mit fejlesztek éppen, ha elérem a szükséges mennyiségét elköltöm rá, ilyen egyszerű.
Minek halmozzam a lélekenergiát? Nincs rá szükségem!

Szeretek értelmes emberekkel társalogni, akik meghallgatják, hogy mint mond a másik és értelmes érveket hoznak fel.
Ha jövőben is csak a magadét mondod anélkül, hogy esélyt sem adj annak felfogására amit a másik ír nem fogok többet reagálni, mert van jobb dolgom is
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 5.92
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
156. hozzászólás - 2011.12.14. 17:04:37 (Válasz Lanmandragoran #154 hozzászólására.)
Nos +200 TÖ magas szinten nem kevés LE... Nekem a specializált tulajdonságomat 150k LE fejleszteni most...
ezt 200 TÖ-re számolva 30 millió LE, ami nekem majd 4500 vadászat...

Szóval az a kijelentésed hogy: "Az meg már a no comment kategória, más a saját szintjén megoldja." eléggé sántít nemde?
V3-Alíz
Pontszám: 7.27
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
157. hozzászólás - 2011.12.14. 17:47:25 (Válasz Dozer #156 hozzászólására.)
Nem, nem sántít. Ki beszélt a LE-vonzatról? Egy igazán jól fejlesztett karakter kényelmesen el tud verni egy nála 200-zal nagyobb tö-vel rendelkező kevésbé optimális karaktert a saját szintjén, mert mint tudjuk, nem a tö a lényeg, hanem hogy azon belül hogy oszlik meg.

És egy top rablónak különösképp nem szabadna hogy fennakadást okozzon 5%-nyi erőkülönbség.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.78
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
158. hozzászólás - 2011.12.14. 17:58:54 (Válasz Dozer #156 hozzászólására.)
Főleg úgy hogy kvízmester fejjel elég annyi, hogy az 500-ból kivonja a 300-at és máris értékelni tudja a szitut.
Ha ilyen egyszerű lenne ez a játék, akkor lenne legalább 1 jó karaktere.

A két karakter közti alap (tehát harag itala és segítő kéz nélkül) diff 700 szö és 300 tö (figyelj mandragóra: egyetlen hozzászólásomban sem harci tö-t írtam a 300 kapcsán, csak tö-t), melynek nagy része (saccra 210) nem (!!!) harci tö.
A két karakter közti diff a két játékos "érdeme", tehát a 3 év játék alatt tettünk mindketten azért hogy ez legyen az alap felállás és nem csak hozzám vágták az előnyt az inaktív szövetségi társak hogy ő is jogát tarthatná 521 tö-s segítségnyújtásra!

A 300 tö és 700 szö nem olyan infó, melynek segítségével egyértelműen eldönthető, hogy az elért előnyöm mellett mennyit kellene kompenzálni 12 szintről az 521 harci tö-s segítségnyújtása és a harag italának 12 szintre járó bónusza ellen. Te mindenkit kioktató kvízmester, te...

Számszerűen!

segítségnyújtás és harag itala nélkül: 19-1 ide
harag italával: 12-8 ide
harag itala + 521 harci tö-s segítségnyújtás: 19-1 oda

Egy olyan 18 k győzelemmel és 900 vereséggel rendelkező játékos kap ellenem (mivel annyira erős, hogy más nem tudja megverni segítő kéz nélkül sem!) 521 harci tö-s segítségnyújtást aki nyilvánvalóan nincs rászorulva (ezen segítségnyújtás bebetonozása egy karakternek, aki ezáltal legyőzhetetlen lesz, hiszen ami engem illet -és nyilván más is így van vele- 5 százalékot nem próbálgatok)!

Egyébként nem csak Tezumanról szól ez a topic, hanem minden félistenről akit hasonló módon bebetonoznak a társai, ezáltal irreális előnyhöz juttatva őt.
V1-en pl. a top rabló 1000 tö-s segítségnyújtást kap a nap 24 órájában és még meg is tudja magyarázni miért is jár/kell neki.
Sokat gyengült az utóbbi időben! Ne sajnáljunk tőle 1000 harci tö-t?
Mannás cuccba is öltözik (ki nem?), melyben már kapott ám ki a segítő kéz dacára is! Szegény! Adjunk neki még 1000 harci tö-et (nincs még egy-két inaktív szövetségi társ? csak abbahagyja még valaki a bandából és lehet az 2000 is!), hogy mannás cuccban is elverjen mindenkit???
Van hogy állat nélkül van kint, úgy is elverhetik a segítő kéz dacára. Milyen meglepő!
De! Legjobb cuccban -a mannás cuccot leszámítva a 24 órából 22-23 órán át- legyőzhetetlen, mannás cuccban se sokan mennek rá 1000 feletti harci tö bónuszával, hiszen az még magas szinten is jelentős.
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.14. 18:02:06-kor
Pontszám: 6.08
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
159. hozzászólás - 2011.12.14. 18:01:25 (Válasz Lanmandragoran #157 hozzászólására.)
"Egy igazán jól fejlesztett karakter kényelmesen el tud verni egy nála 200-zal nagyobb tö-vel rendelkező kevésbé optimális karaktert a saját szintjén"

ööööö én úgy vettem hogy 2 elég jól fejlesztett karakterről van szó.. vegyük pl azt hogy mind a 2 karakter hasonló taktikán van... ebben az esetben a +200 TÖ, +40 a tulajdonságokra! (mert ugye egészség, szerencse és mágia nem játszik a kezeknél)
Nos hadd ne mondjam hogy pl +40 erő mit ér a 6 harci kör alatt. (sebzés és állatsebzés együtt!)
A +40 védekezés leszedi a TSZ-ből adódó támadás bónusz harmadát mondjuk
...stb,stb,stb...

Engem még mindig nem győztél meg arról hogy +200 TÖ semmiség lenne... Ne egy erős karaktert hasonlíts egy közepeshez, hanem 2 erőst egymáshoz!
V3-Alíz
Pontszám: 7.83
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
160. hozzászólás - 2011.12.14. 18:29:20 (Válasz Dozer #159 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Xena módosította 2011.12.14. 18:30:19-kor
Pontszám: 5.25
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!