Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Segítő kéz és visszásságai
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
241. hozzászólás - 2012.01.18. 17:41:25
Megoldás lehetne ha mondjuk hetente max. 24 órát lehetne kéz valakin. Háborúban meg korlátlanul kivéve KH.
Hype, v1
Pontszám: 6.43
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
242. hozzászólás - 2012.01.18. 17:51:32
Alig van háború! Nem befolyásoló tényező.

Itt jelenleg egy védekezési mechanizmusról van szó, ami a magas ütőtávtól is véd!

Xena! 20 pp-m van, nincs kalandom ... érdekel hogy mikor jössz? Nem !
Sic itur ad astra!
Pontszám: 6.72
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
243. hozzászólás - 2012.01.18. 18:13:17 (Válasz BaalCain #240 hozzászólására.)
Csak személyeskedsz tovább baalfék?
Minek ez a hencegő-hercegnő és hasonló alsós szintű megnyilvánulás?
Érdemi változtatást javasolsz (mert ez nem az!) ami megoldaná a hozzád hasonló félistenek visszaélését (nyilván nem tennél ilyet!), vagy csak nincs semmi érdekes a tévében, pihen a karaktered, a barátod se ér rá hogy segítő kezével fogja a csípőd és csak eltöltöd itt az időt velem szemétkedve?
Nyilván erről lehet szó, hiszen a szapulásomon kívül csak annyi telik tőled hogy szürküléshez kötnéd (ami persze nem fordulhat elő!) a segítségnyújtást.

Visszatérve az "építő" javaslatodhoz!
Nem fog beszürkülni, igaz???
Ez hívják úgy, hogy adnál a szarnak egy pofont!
Jelen segítő kézzel való visszaélésnél 2 verzió fordulhat elő a javaslatod után, egyiknél sem változtat semmit a szürküléshez kötés.
A segítő kezet nyújtó játékos
1. már nem fejleszti a karakterét, de azért naponta belép és betolja a mannát (ergo nem szürkül be).
2. már mannázni sem lép be a karakteréhez, akkor csak lesz valaki a szövetségből aki a szürkülés előtt belép vele, ahogy eddig is, betolva a mannát!

Miért nem javasolsz már valami komolyabbat? Neked menne az is, hogy besárguláshoz kösd a segítő kéz leesését (amit legfeljebb ugyanúgy visszarakhatnátok)! Ezt is meg tudnátok még oldani, igaz?

Hype javaslata is teljesen jó!
1 napig védett a kisebbségi bajnok, azután 6 napig boldoguljon a maga erejéből!
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 20:01:30-kor
Pontszám: 5.68
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
244. hozzászólás - 2012.01.18. 18:26:23
Birka ötlete volt a szürküléses dolog ott van az első oldalon... fröcsögj neki is egy sort.
Pontszám: 7.19
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
245. hozzászólás - 2012.01.18. 19:00:16 (Válasz BaalCain #244 hozzászólására.)
"A segítségnyújtás véget ér, ha a megsegített egy nála alacsonyabb szintűt támad, a segítő elbújik a katakombákban, vagy inaktív 48 óráig."

48 óra előbb van mint a szürkülés, úgyhogy a szürkülés nem lehet megoldás
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.41
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
246. hozzászólás - 2012.01.18. 21:13:19
Szerintem az eddigi legjobb lehetőség a javaslatok alapján az, hogy a segítő kéz kristályok ellen sose és események alatt a résztvevők közt ne működjön.

Továbbra is fenntartom, hogy inaktív karakterektől (folyamatos) segítő kezet kapni egyenértékű a multizással, de egyiket sem tudják/szokták/fogják sem felderíteni sem büntetni a legszembetűnőbbeken kívül.
Már csak azért sem mert ugye az építőkarakterek is elméletileg szabályosak, de gyakorlatilag kétlem a játékértékét és élményét, a hasznot pedig a szövetség "normálisan" fejlődő tagjainak hajtja kizárólag. Így amíg nem bizonyítható, hogy több karaktert 1 személy - esetleg pont a segítő kéz élvezője - irányítja, addig úgyanúgy mondhatja valaki, hogy segítőké(s)z karakter, mint ahogy más építő.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.63
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
247. hozzászólás - 2012.01.18. 23:05:27
Elkezdem kirakosgatni a "kisebbségi bajnokokat" (segítő kézzel élő kiemelkedő játékosokat), akik az eventet a nap 24 órájában segítő kézzel játsszák végig!
Nem feltétlenül "szégyenfalra" szánom őket, csupán szeretném ha más is látná mi folyik ebben a játékban, mi mindent tehetnek az egyébként is erős játékosok!
Számos szövetségben van inaktív karakter, akiknek már nem hiányzik az átadott tö és ez a félistenek szerint teljesen korrekt játék!
Ha bárki, bármely világon talál segítő kézre nyilvánvalóan nem szoruló "bajnokot", vagy csak szintjén kiemelkedő játékost, akkor kérem ugyanígy rakja már be, hadd csemegézzünk, tudjuk már hová tenni az elért sikereket, melyeket nyilván beárnyékol a szabályokkal való hasonló visszaélés!
Akinek ilyen stattal is van pofája segítő kezet magára aggatni, az tud valamit (azt biztosan hogy büntetlenül megteheti, hát ki ha ő nem???)!
Néhány nap zárolás esetleg minden segítő kezes "bajnoknak", hogy a továbbiakban ne forduljon elő ilyen pofátlan játék???
Ezért kellene már régen kiiktatni a segítő kézzel való visszaélést, ezért lázadok!

Mindenkinek van ellenfele, aki ellen irreális előnyt jelent még a lenti 23 millió lé értékű segítő kéz is (a százmilliókat érő 500-1000 tö-s segítő kezekről nem is beszélve), hiszen az őt ért támadás sikerét csökkenti a nap 24 órájában, a kamrázásról és a kamrából való kiszabadulásról nem is beszélve!

Első karakter Malazár, Baalcain szövetségi társa!
27 bajnoki medál, a V2 harmadik legnagyobb tulajdonságösszege és még segítő kezet kap az event kezdete óta!
Megelőzve Baalberit szövegét: nem, nem lehet magyarázat az hogy ő csak azért rakat magára segítő kezet, hogy az általa kamrázott játékosok kiszabadulását megnehezítse!
Mindenki számára belátható, hogy ilyen nincs!

Erő: 600 (+50)
Támadás: 580 (+129)
Védekezés: 540 (+230)
Egészség: 450 (+59)
IQ: 780 (+182)
Mágia: 330 (+109)
Taumaturgia: 540 (+84)
Szerencse: 510
a Sötét Mágusok szövetség tagja

Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:

Összesen: 39628 1782
Legtöbb okozott sebzés: 16227
Tulajdonságösszeg: 4330
Szakértelemösszeg: 4060
Teljesített küldetés: 3021
Teljesített kaland: 3840
Győztes kihívás: 318
Összes építés: 408.400.397
Zsákmányolt lélekenergia: 87.573.536
Elvesztett lélekenergia: 1.298.377

Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+24 Erő, +22 Támadás, +30 Védekezés, +28 IQ, +20 Taumaturgia
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 23:47:23-kor
Pontszám: 5.82
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
248. hozzászólás - 2012.01.18. 23:45:09
Második játékos Bagoly.
Róla semmi rosszat nem mondhatok, az egyik legkorrektebb játékos v2-n!
Mivel ő is bekerült a segítő kézzel élők klubjába, nem hagyhatom ki.
Korábban nem élt segítő kézzel (legalábbis nem tudok róla, így a részletes statisztikát nem is tartom fontosnak), most mégis a nap 24 órájában a következő bónuszokkal (157 harci tö, ami lében úgy 22-23 M) játssza végig az eventet:

"Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+32 Erő, +36 Támadás, +24 Védekezés, +41 IQ, +24 Taumaturgia"
Pontszám: 5.56
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
249. hozzászólás - 2012.01.18. 23:49:43 (Válasz Xena #247 hozzászólására.)
Azt hiszem ideje megszólalnom, mert Xena hazugságai és pofátlansága most már tűrhetetlenek. Bár azt mondják nem szabad az ilyen emberek szintjére lesüllyedni, mert legyőznek a rutinjukkal...

Hozzátenném egy olyan játékos veri itt folyamatosan a tam-tam-ot, és idegesíti a fórumozókat, aki már hónapok óta ezt írja a lapjára:

"Komoly érdeklődőnek átadnám a karaktert (persze addig is repül a chakram )".

Bár a komoly érdeklődő biztos, nem olyat takar aki HUF-ot fizetne a karakterért, mert ugye az nem lenne szabályos... Mint, ahogy Xena értetlenül áll az őt scripteléssel vádolás előtt is, amit rengetegszer csinál/csinált vadászatok alatt, hogy az öltözteti a 15% ép alatt maradáshoz...

Xena, aki már hónapok óta hiszitizik ebben a topicban, rendszeresen HAZUDIK és DEMAGÓG módon próbál valótlanságokat a többi játékosnak beadni, azáltal, hogy az unalomig ismételi őket.

Malazár az event óta NEM birtokol Folyamatosan segítőkezet, de például a tegnapi napon, amikor nem volt fent rajta, és nem vakító fénnyel álldogált, akkor szegény, elnyomott Xena nem támadta meg mégse, bizonyítandó nagyságát, hiszen folyamatosan visszavált ugyanarra kufárra, mint az említett játékos. Xenánál erősebb Aljas csőcselékesnek 6-szor nem sikerült bekamrázni Malazárt, úgy hogy nem volt rajta semmilyen segítőkéz (kérdezd csak meg Inkalt), még sem hisztizik itt.

A másik (különösen aktív) játékos által adott segítőkéz nem visszaélés, hiába is próbálja azt Xena annak beállítani, a minduntalan ismételgetéssel.
Szegény Xena, ha értene a játékhoz tudná, hogy a sikereket nem a segítő kéz által lehet elérni, hanem az aktív játékkal. (39000 feletti győzelem a több mint 2 év játék alatt talán összesen 1-2 hét sk birtoklás miatt jött össze).Ha ő old meg valakinél több küldetést, akkor ő a császár, de ha valaki nála több küldit meg tud csinálni, az csak azért van mert többet költ a játékra...

Xena segítőkezet nem lehet magunkra aggatni, azt csak más adhatja. De olyan büszke vagy magadra, akkor holnap egész napra válts át másik kufárra, és hidd el tesztelheted Malazárt segítőkezek nélkül.

Bár már csak azért megérné, az összes lehetséges karakterre segítőkezet rakni, hogy Xena szétpukkadjon, és ne idegesítse a többi játékost! Tényleg az egyik haveromat komolyan érdekelné a karaktered kedves Xena, nem adnád át neki?

Valamint olyan büszke vagy rá, hogy legyőzted Malazárt mindkét bajnokin: azt persze elfelejted hirdetni, hogy a 25 bajnoki érem miatt a viadalon nem +25-öt kap minden tulajdonságára, hanem -25-öt, ami ugye -350 tulajdonság, kicsit több mint az általad hirdetett segítőkéz... Vagy nem tudtad, hogy a bajnoki így működik?

Légy szíves ne lázadozz (hisztizz mint egy óvodás kislány) tovább, hanem menjél inkább pókerezni, és hagyd a vu-t azoknak, akik játszani szeretnének!

Valamint itt az enyhén rasszistának tűnő Xena (annyiszor emlegeti és sértegeti a többi embert a kisebbségi szóval, ezért jobb helyeken már rég fórum moderálás járna) adatai összehasonlításként:

Erő: 670 (+163)
Támadás: 625 (+234)
Védekezés: 578 (+182)
Egészség: 510 (+70)
IQ: 568 (+33)
Mágia: 256 (-12)
Taumaturgia: 457 (+4)
Szerencse: 363

Ja és Xena össz-vissz a kufár esemény alatt tud smaragd hordásokkal találkozni (az év kb 5,7%-ban), mivel ő maga is smaragd hordás. Tezuman akit sokat szidott már, inkább átváltott smaragd színre, csak hogy a mindenki fölött álló Xena ne piszkálja...
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2012.01.18. 23:51:15-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.75
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
250. hozzászólás - 2012.01.18. 23:54:17
Ja és hozzáteszem még, hogy a segítőkéz nem tesz senkit legyőzhetetlenné. Malazár 3-ból 3-szor legyőzte Tezumant az event alatt, pedig 5 szinttel alacsonyabb, mint Xena. Ugyan úgy Bagolyt is. Hogy is van ez, csak Xenának nem megy?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.55
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
251. hozzászólás - 2012.01.19. 00:58:34 (Válasz Bumburnyak #249 hozzászólására.)
Sok időt tölthettél az engem szapuló levéllel, így a reakcióval ez előtt is tisztelgek!

A levelem írása előtt kémleltem ki Malazárt, akinek nagyságához azért az is hozzátartozik, hogy a fent említett segítő kézet rendszeresen igénybe veszi, mellyel nagy lépést tesz az egyébként igenis partiban lévő szövetségi társam kiszabadulása ellen.
Az, hogy kint kóringyál vakító fényben és kockázatmentesen bekamrázom? Ezért hadd ne legyen már lelkiismeretfurdalásom! Én már csak ilyen gyenge tudású játékos vagyok. Élek a lehetőséggel, ha kint kóringyál valaki.
Ez egy játékbeli beidegződés, még a háborús időszakból maradt rám!
Most komolyan: jól fizet a kamrázás, megéri a ráfordított energiát.

Miben hazudok? Egy kémlelési jelentést raktam fel. Több alkalommal is ránézek naponta, "tanulom" a segítő kezes játékot igazából nem erről van szó, csupán tudom hogy "szüksége" van a bebetonozásra, hogy az optimális játék mellett azért a kamrázott játékos se tudjon kiszabadulni.
Az adatlapomról? Mindenki azt ír az adatlapjára amit akar. Van aki pl. nekem csinál reklámot (akár pozitív, akár negatív ).
Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megdícsérjelek! Rólad már tudom hogy tudsz olvasni!
Baal nagyon leszerepelt délután, legalábbis a szövegértéssel baj volt!
Tezuman pl. hetekig óvodásnak nevezett az adatlapján, csak mert csapkodtam a segítő kéz dacára, továbbá lázadtam a kapott 500 feletti harci tö ellen, amivel ellenem betonozták le.
Most is ott szerepeltet név nélkül.
Aranyáron elvitte a hűség zálogát és elbújhatott előlem (megjegyzem egyetlen ellenfele elől, a többivel már rég lemutyizott), ahogy írtad is.
Elhiheted nekem, nem zaklattam, hiszen már úgy ért fel az ütőtávomba, hogy rajta volt az 530 feletti tö-es SK.
Most az eventen kamrázhatnám őt, mint az egyébként is kevés pc célpontom egyikét, ha végre megtörtént volna a segítő kézzel kapcsolatos módosítás, mely a mindenki számára nyilvánvaló visszaéléseknek szabott volna határt. Azért biztosra menne, hiszen az én kufáromhoz helyezkedett.
Gandalf is nagyon unatkozik, ő is engem szerepeltet az adatlapján.
Hiába tudni kell rajongókat gyűjteni! Csak van néhány játékos, akinek kevés a játékbeli siker !
Ha más is fel akar venni az adatlapjára, akkor némi reklámfelületre igényt tartanék , így korrekt ha már a személyiségi jogaim nem sérülnek a játékvezetés szerint, csak mert valami hülyegyerek jogát tartja x milliós segítő kézre, vagy mert előrerohant, célpont hiányában unatkozik és engem zaklat privát leveleivel (mint Nekem8 és Gandalf).
Érdekes, én a játék mellett azért nem azon élvezkedek, hogy valaki visszaélésnek tart x millió lés segítségnyújtást, tesz is azért hogy meghallják a szavát és ezért majmolom.
Egyáltalán senki de senki nem szerepel az adatlapomon (tartósan főleg nem ).

Nézzük mit találtál még ki a főnök védelmében?!

Először is: a leveled alapján (mind az alapvető helyesírási hibák, mind a teljesen lényegtelen részletek miatt, melyekbe belekötsz) elhiheted, nem leereszkedés lenne a szintemre érkezned, hanem bizony felfelé kapaszkodás!

Scriptek, amikkel 15 százalék alá öltöztetnek?
Nem tudom tudod e, de van ám legális megoldás erre. Nekem8 után te vagy a második tudatlan, aki kioktat tudatlanságomról, játékhoz nem értésemről.
Neki az okozott gondot, hogy -30 százalékon volt amikor megtámadtam (Vacakka katakombaharcos erre "Maargitot" mondana!), csak azért nyerhettem ellene.
Szóval: egyéb menüpont, ott kiválasztod a gyorsítást, majd az utolsó lehetőséget válaszd (kényelmi funkciók néven fut), klikkelsz, levonják az őskövet és te is tudsz az öltözetváltásokkal játszani a 15 százalékra érkezéssel.
Egyébként ez miért is lényeges nektek mágusoknak? Ki akart elkapni 15 százalékon egy hordatársat???
Lehetséges, hogy még kb. két éves sérelem ez a mágusoknak, amikor rubinként a Forgotten szövetségével őket is szétkaptuk? Hát bizony akkor még kockább voltam (korábban említettem hogy Vacakkát és a többi vackorost leszedtem gyógyitalozás után mielőtt még támadni tudtak volna), szóval hidd el, a Baalberitnek tanított F5-ös, könyvjelzős, billentyűkombinációs, tárgyváltással ép-t adó "bioscript" már akkor is működött!

Miért is kell bizonyítani bárkinek Xena nagyságát? Nem nagy és nem is erről szól a topik.
Egyébként kinek fájhat az rajtatok kívül, hogy akkor kamrázok valakit, amikor kockázat nélkül szétverem? Kocka, jól fizet a kamrában, egy portyapontból megvan, minek rizikóznék???
Gyerekek vagytok, komolyan!

Segítő kezet lehet magunkra aggatni. Persze nem közvetlenül Annyi az egész, hogy msn-en, skype-on, telefonon, fórumban... jön a következő szöveg Malazártól: "Baal (vagy másik mágus, teljesen mindegy épp ki ad kezet), adj már segítő kezet"!
Nem maga lép be és teszi rá magára a szövetségi társ segítő kezet (bár mint prémium játékos büntetlenül megteheti, tehát azért ne zárjuk ki ezen lehetőséget sem!), kell azért némi kommunikáció hozzá, de a lényeg hogy egész könnyen kivitelezhető!

"talán összesen 1-2 hét sk birtoklás miatt jött össze" a rablott lé?

Nem írtam ilyesmit, csupán azt, hogy az elért sikert beárnyékolja ha egy ilyen kaliberű játékos folyamatosan milliós nagyságrendű, rangadókat eldöntő segítő kezet vesz igénybe. Jó hogy írtad, nem is gondoltam volna hogy már máskor is élt vele. 1-2 hét? Azért az elég sok!

Karakterátadás ügyében a haverod lenne az utolsók egyike, akivel tárgyalnék. Tiszta SZ lenne a chakram és Argó is szívből utálja a segítő kezet favorizáló mágusokat!

Köszönöm hogy a statisztikámat is bemásoltad (remélem nem okozott fennakadást a játékodban, szegény, most egy óráig nem kémlelhetsz senkit!), de miért is?
Ja, igen: ez a statisztika a V2-es szerver legnagyobb kritikus ütésével elég is egy segítő kezes bajnok kamrázásához, főleg ha az vakító fénnyel flangál kint Xena kénye-kedvére.
Bocsánat kérjek tőle, amiért elkaptam? Akkor már Baalberittől is kellene, igaz?

"Ja és hozzáteszem még, hogy a segítőkéz nem tesz senkit legyőzhetetlenné. Malazár 3-ból 3-szor legyőzte Tezumant az event alatt, pedig 5 szinttel alacsonyabb, mint Xena. Ugyan úgy Bagolyt is. Hogy is van ez, csak Xenának nem megy?"

Ezt is leírtam már korábban de a kedvedért újra elmondom, hogy tudd hogy is van ez!
Malazár országos cimborája Tezumannak. Tezumant hosszú ideje nem támadja, hiszen Tezu adatlapján nem is olyan rég még a következő szöveg szerepelt (amit aztán később módosított): "x, y,... Malazár.... remélem az mnt örökké tart majd" valami hasonló szöveg volt.
Nehezen hihető hogy leverte háromszor is, de hiszek neked, biztosan így történt. Mivel Tezuman a hűség záloga után bezöldült, könnyen lehet hogy már nem tartotta szükségesnek lebetonoznia magát ellenem. Egy kufárnál is vagyunk, a franc se kémlelte hogy 22, vagy 150 bónuszt kap e a tulajdonságaira, így lehet hogy sk nélkül kamrázta be a haver. Nincs jelentősége, de ha már firtattad.
Tezuman egyébként sem gyenge karakter. Erre jön 500 feletti harci tö-s segítő kéz és -most figyelj!- harag italát ivott ellenem pluszban, ami 13 szintről már esélyesebbé -sőt szinte legyőzhetetlenné- teszi ellenem.
Részletezem, hogy ne maradjon semmi kétséged! Alapból 19-1-re verném. Harag italával ez már csak 12-8, ami az 500 feletti harci tö-es segítségnyújtás után már csak 1-19.


Na jó, azt hiszem minden hülyeségedre válaszoltam. Látom elolvastad a pókeres kitérőt is. Naprakész vagy belőlem (Vagy csak élvezetet okoz számodra az olvasás). Ezután hozd fel még offolásnak hogy ekkora a mellényem, ekkora a nadrágom, a cipőméretemet is derítsd ki!
Mint korábban már nyilvánvalóvá tettem: ez a segítő kézzel való visszaélés topic-ja.

Ha gondolod akkor kérj meg valakit, hogy nyisson már nektek egy Xena topic-ot, ahol kedvetekre szapulhattok!
Itt arra keressünk már megoldást, hogy hozhatnánk le a földre a segítő kézzel repkedő félisteneket!
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.19. 01:12:00-kor
Pontszám: 5.91
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
252. hozzászólás - 2012.01.19. 08:35:57
A következő segítségre nem szoruló karakter Tezuman.
Többszörös bajnok karakter, tekintélyes rablott lével...
Persze ha az a cél, hogy a lenti statok ellenére -melyek azért az 500 harci tö feletti segítő kéz nélkül még nem olyan bombasztikusak, hogy ne lehetne kamrázni!- verhetetlenül folytathassa a saját játékát ha már mindenki mással lemutyizott (mnt, ami remélhetőleg örökké fennmarad ) akkor bizony segítségre szorul! Ez esetben nyilván tévedtem, de vajon ki ő hogy nem lehet kamrázni??? Mivel különb mint a többi játékos, aki nem élnek a segítő kéz -így az elfekvő szövetségi társak- segítségével és akiket bizony el-elvisznek a kamrába, hogy részesüljenek utána. Nem mellékesen az elérhető PC célpontjaim 20 százalékát jelenti, amit az irreális segítő kéz elvesz előlem!
Elsőként kellett volna kiemelnem a három segítségre szoruló közül, hiszen már a lenti bónuszokkal érkezett meg az ütőtávomba, hogy őrizgesse verhetetlenségét és nem a rommá verése indokolta az irreális segítő kezet!
Esetében sem változott semmi! Hetek óta -a nap 24 órájában!- rajta van az alábbi segítő kéz, mellyel az eventet is végigjátszhatja:
"Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+98 Erő, +110 Támadás, +103 Védekezés, +125 IQ, +85 Taumaturgia"


Smaragd Horda

Erő: 495 (+32)
Támadás: 560 (+142)
Védekezés: 543 (+185)
Egészség: 400 (+34)
IQ: 583 (+177)
Mágia: 234 (+30)
Taumaturgia: 500 (+33)
Szerencse: 428
a Vackor szövetség tagja

Győzelem: Vereség:
Összesen: 19302 955
Legtöbb okozott sebzés: 10326
Tulajdonságösszeg: 3743
Szakértelemösszeg: 3613
Teljesített küldetés: 789
Teljesített kaland: 2344
Győztes kihívás: 3439
Összes építés: 237.355.755
Zsákmányolt lélekenergia: 37.561.596
Elvesztett lélekenergia: 1.058.517
Pontszám: 5.15
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
253. hozzászólás - 2012.01.19. 09:41:06
Sajnos a topik elvesztette értelmét. XENa hazudozásai, Xena ömlengései, Xena kisregényei, vmi ilyesmi lehetne a címe.

Némi túlzással nem ír le igaz mondatot, bekezdést. Egy ilyen értelmi szintű, csaló, évek óta scripten felnövő, ömlengő és önámító személlyel vitatkozni teljesen felesleges.

játéktudásáról pedig annyit, h akinek a környezetének erősebb játékosainál harci öltözetben százakkal kisebb az Iqja, szerencséje annak az ítélete nem lehet mérvadó abban, mit a leküzdhetetlen gond és hiba a játékban.

Várunk, gyere üss be.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.01.19. 09:49:12-kor
Pontszám: 7.48
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
254. hozzászólás - 2012.01.19. 14:47:09
Balfék továbbra is csak személyeskedik, a témához nem tud hozzászólni (igazából nem is akar, hiszen neki így jó), csak a karakteremre van ráizgulva (csakúgy mint a többi "nagy játékos" akinek fogni kell a kezét játék közben) tehát jelenléte abszolút felesleges e topic-ban!

Egyébként ha már kevesled az iq-t és a szerencsét, a hiányzó lét keresd az erőnél, támadásnál és védekezésnél. Megvan?


Következő segítő kézre szoruló játékos Vadiati.
Egyik szövetségi társam az ütőtávjában van. Elmondása szerint mindig rajta van a segítő kéz (sőt ennél több, 100 feletti tö tulajdonságonként), most az eventet így játssza végig (2664-re kap még 417 harci tö-t!), csak mert neki is van olyan elfekvő szövetségi társa akinek soha nem hiányzik 417 harci tö(!):
"Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+75 Erő, +82 Támadás, +89 Védekezés, +92 IQ, +79 Taumaturgia"

Vadiati - 85. szintű végzetúr
Gyémánt Horda
8 kvíz medál (+8% LE minden helyes kvíz-válaszra vadászatnál)
Erő: 400 (+54)
Támadás: 400 (+40)
Védekezés: 449 (+128)
Egészség: 170 (+45)
IQ: 400 (+73)
Mágia: 160 (+58)
Taumaturgia: 420 (+55)
Szerencse: 265
a Vackor szövetség tagja

Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:

Összesen: 5876 1057
Legtöbb okozott sebzés: 6781
Tulajdonságösszeg: 2664
Szakértelemösszeg: 1802
Teljesített küldetés: 269
Teljesített kaland: 651
Győztes kihívás: 2469
Összes építés: 45.500.138
Zsákmányolt lélekenergia: 6.129.011
Elvesztett lélekenergia: 456.486
Pontszám: 5.77
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
255. hozzászólás - 2012.01.19. 15:22:13
Gyere, támadj meg.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
256. hozzászólás - 2012.01.19. 15:25:58
Következő segítségre szoruló Lardeorl.
A Memento-nál is van olyan elfekvő játékos akinek soha nem hiányzik a tö, így 594-et bármikor oda tud adni!
Az eventet a következő segítő kézzel játssza végig:
"Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+100 Erő, +108 Támadás, +108 Védekezés, +170 IQ, +108 Taumaturgia"

Lardeorl - 145. szintű végzetúr
Lardeorl
Smaragd Horda
8 kvíz medál (+8% LE minden helyes kvíz-válaszra vadászatnál)6 végzet medál (-6 mp. egy vadászat ideje, +6 építés szakértelem)2 zarknod medál (-2 mp. egy vadászat idejére)
Erő: 434 (-4)
Támadás: 529 (+14)
Védekezés: 434 (+114)
Egészség: 400 (+38)
IQ: 724 (+132)
Mágia: 334 (+220)
Taumaturgia: 459 (+104)
Szerencse: 502
a MEMENTO szövetség tagja
Győzelem Vereség
Összesen: 20905 6616
Legtöbb okozott sebzés: 14059
Tulajdonságösszeg: 3816
Szakértelemösszeg: 3511
Teljesített küldetés: 879
Teljesített kaland: 4126
Győztes kihívás: 455
Összes építés: 407.373.700
Zsákmányolt lélekenergia: 26.867.698
Elvesztett lélekenergia: 1.960.878
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.19. 15:39:31-kor
Pontszám: 5.88
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
257. hozzászólás - 2012.01.19. 16:33:39
gyere támadj meg
Pontszám: 7.47
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
258. hozzászólás - 2012.01.19. 17:57:44
Teny, hogy szo szerinti ertelemben nem szabaly ellenes a permanens segito kez a karaktereken. Nincs sehol leirva, hogy nem lehet hasznalni igy ebben a formaban amirol itt ez az ugymond "vita" folyik.
Teny, hogy ezt kihasznalva egyes karakterek (V1 es V2-n jatszom, ezeken biztosan tudom) ezzel durva elonyhoz jutnak.
Az is teny, hogy ezt az inaktiv, elfekvo vagy csak nagyon ritkan belepo karakterektol kapjak, akik mar korabban megosztottak jelszavaikat, igy szabadon hasznalhatok barmire a szovetseg erdekeben. Aki ezt tagadja annak szivesen a kepebe rohogok.
Teny, hogy ez is egy a sok bar mara erosen lecsokkent szamu kiskapuk kozul, amivel jogtalan elonyt lehet szerezni a tobbi jatekossal szemben. Nem hinnem hogy szuksegeltetik ezt ujfent kifejtenem a miertjet, hogy igy (ha csak a 4 harci tul.-ot nezem) tamadhatatlanna valnak egyes jatekosok, ami egyreszt rohadtul nem fair, masreszt es ebben (is) igaza van Xenanak, igen tekintelyes Le mennyiseget lehet megsporolni.
Ugyanilyen kiskapu volt anno a maxolt kreativval egymast oda-vissza tamadgato jatekosok garmada es meg sorolhatnam. Az sem volt szabaly ellenes, de ugyanez volt az eredmeny, jogtalan elony masokkal szemben. Jv, eszrevette, szoltak neki mittudom en mar, kilett javitva.
Itt is ugyanez a helyzet, hiaba rinyalnak itt azok akik ezt csinaljak mert a JV mar szolt, hogy tudja, latja, elobb-utobb beheggeszti ezt a foltot is. Mivel itt a Vegzeturrol beszelunk sajnos ez inkabb utobb fog megtortenni es hogy milyen hatekonysaggal arra igen kivancsi leszek. Mas egyeb jatekban mar regen megtortent volna ez a foltozas, de ebbe nemkell most belemenni...

Az pedig kulon szam, nem is tudom talan "vegzeturi jellegzetesseg", hogy azt kihasznalok hangosan tiltakoznak, ervelnek a nyilvanvalo es elegge egbekiallto mellettellen, attol fuggoen melyik oldalrol nezzuk. Rohejes szerintem. Raadasul a legtobbjuk (legalabbis ahanyrol en tudok es itt szo volt) a szintjukbol, sot egesz utotavjukbol kiemelkedo, premes karakterek. Nem is tudom, talan azert kell ez nekik, mert rosszul esik az egojuknak, hogy az irdatlan mennyisegu jatekkal toltott orak es a jatekra koltott kisebb vagyon utan, most nemcsak ok vernek sz**ra mindenkit, hanem az utotavjukba ert egy erosebb(vagy hasonlo erossegu) karakter es az atlagnal tobbszor leveri oket??? Ezen igazan el kellene gondolkozniuk, ez nem ugyanolyan erzes azoknak akiket ok ezidaig porra vertek?
Azon meg szabalyos kacaghatnekom tamadt, hogy "szegeny" Tezumannak el kellett "menekulnie", mert szegenyt valaki meg merte tamadni, sot mino skandallum, joreszt ki is kapott. Most komolyan??!!
Mielott kisregennye fajuk az irasom, csak annyit, hogy tessek mar realisan nezni a dolgot. Ez egy hiba, egy eddig eszre nem vett kiskapu, egy javitasra szorulo hianyossag. Soroljam meg???!! Koszontem.

Helyesiras, ekezet.
A hozzászólást Kaboka módosította 2012.01.19. 17:58:36-kor
Pontszám: 7.59
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
259. hozzászólás - 2012.01.19. 18:10:29
Áhh, nem írok semmit!
Sic itur ad astra!
Pontszám: 6.70
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
260. hozzászólás - 2012.01.19. 19:58:23 (Válasz Almási Viktor #245 hozzászólására.)
biztos valamit félreértek,vagy elkerülte a figyelmemet..................de akik a kezet adják,néha vadásznak és szerencsét fejlesztenek és mellesleg építőrabszolgaként mindennap manakonstrukcióznak,így be se szürkülnek/nem inaktívak
Pontszám: 6.93
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!