Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Segítő kéz és visszásságai
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
381. hozzászólás - 2012.03.27. 09:21:53 (Válasz Viszok009 #380 hozzászólására.)
Azt azért ne hagyd figyelmen kívül, hogy aki bukja és prémiumos, az csak a 10%-át bukja ami így az ezek szerint kiemelkedő 20-30 ezres rablásoknál is 2-3000 LE, legalábbis, ha a V3-as emlékeim még valósak.
* Pusztán azért jeleztem, hogy bár rabolt LE lehet nagy, de a bukott LE átlagos csatáknál valóban néhány 100 csak.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.03.27. 09:26:33-kor
Pontszám: 8.38
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
382. hozzászólás - 2012.03.27. 09:33:22 (Válasz Craslorg #381 hozzászólására.)
Igen, igen. Ez pontosan így van, szóval ez a világ pókoknak kitűnő, mert nem lesz nagy a -le diffje, sem.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.23
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
383. hozzászólás - 2012.03.27. 10:00:31 (Válasz Viszok009 #380 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2012.03.27. 09:13:53
Jajj. Ez LÉ-ben szegény V3-m, ami nagyon jól látszik, hogy aki KH-t is éri az egy karral még előbb van (a legalacsonyabb KH tag 112-es szintű)


Nyilván, hiszen aki a KH-t üti, annál a kamrabevétel megfelelője is LE diffben jelentkezik. Továbbá valószinüsíthető, hogy a KH-t ütők között több az EH-s. Én ha kicsit menő lennék, és lefele ütögetnék, akkor napi 115K-t, ha nagyon menő és felfele ütögetnék, akkor napi 195K-t tudnék termelni EH-val, akkor ha a célpontjaimnál egy árva kanyi sincs.
(Sajnos egyátalán nem vagyok menő, így magammal vívok vérre menő csatákat.)
Pontszám: 6.90
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
384. hozzászólás - 2012.03.27. 10:02:17 (Válasz Viszok009 #380 hozzászólására.)
...
A hozzászólást Kocos módosította 2012.03.27. 10:03:57-kor
Pontszám: 6.90
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
385. hozzászólás - 2012.03.27. 10:04:39
Viszok ezt cáfolnám. Hidd el a 6számjegyű rablásoknál nincs szebb látvány :-)

Amúgy ezért nem értem a dolgot. Most bizonyítottátok be, hogy a V3-mon alig lehet bukni LE-t, azaz az SK itt töredék probléma. Mégis a v3-nak fáj a legjobban a dolog (illetve a jelek szerint itt ragaszkodnak a legjobban a dupla biztonsági szelephez). Tényleg nem értem miért jó, ha valaki - pláne gy jó játékos- teljesen kivonja magát a játék egyetlen kockázatot (és izgalmat) rejtő része alól, a pvp-ből.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.45
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
386. hozzászólás - 2012.03.27. 10:09:27 (Válasz Aurri #385 hozzászólására.)
Talán az egyetlen válasz erre az hogy szüksége van (lehet) az ÉP-re... Mondjuk AF képességekkel már olyan ÉP regen érhető el hogy csak na... Max nem szereti a látogatókat, csak ő szeret kontárkodni másoknál..
Mert azt azért el kell ismerni hogy magasabb szinten lehet valaki nagyon erős, +10-ről lehet adni kokikat neki is
V3-Alíz
Pontszám: 5.75
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
387. hozzászólás - 2012.03.27. 10:31:56
Aki kíváncsi a bővebb véleményemre az visszább megtalálja. Többször is állást foglaltam ez ügyben, de Xena irritáló modora miatt feladtam a dolgot.

Nekem nem származik Le előnyöm az SK-ból. Azelőtt érthetetlenül állok, hogy valaki arra használja az SK-t, hogy halmozza az Le-t, mivel ennek semmi értelme és előnye sem származik belőle. Pont ezért sántít a példád Aurri attól, hogy egyszer leraboltad az nem egyenlő azzal, hogy folyamatosan ennyit vinnél tőle. Csak valamiért, az illetőt kell megkérdezni, az a perverziója, hogy minél több Le legyen nála.

KH ütőtávban vagyok, már KH klónom is van, még sem támadott meg még egy KH tag sem.
De elhiszem Craslorgnak, hogy Marcsa például ezért használja, de engem valami miatt nem támadnak.

Röviden összefoglalva én azért élek ezzel a lehetőséggel, mert egy éve meguntam a pókságot törlés szélén álltam, gondoltam teszek egy utolsó próbát és megindulok fölfele. Ahogy haladtam fölfele érezhetően gyengülni kezdett önmagához képest a karakterem, és kezdtem beérni a régóta jóval fölöttem VF-el vadászó szörnyetegeket, mint Gaizka. Véletlen egybeesés folytán pont akkor vásárolta meg az egyik társam az AH-n a jóság köpenyét...

Az SK nem egy átüthetetlen biztonsági pajzs. Ezt mutatja mind Aurri példája, mind az, hogy alulról bármely SK-val mászkáló ember leverhető.
Erre példa az utolsó nyilvános csatám. 22k ÉP-ről végzet ki egy karakter akit amúgy simán verek. Hasonló tipusú játékos mint én, a játékon belül keresi a lehetőségeket, nem a JV-től próbál változtatásokat kisírni

mod.:
Elgépelés.
A hozzászólást Nabil módosította 2012.03.27. 11:10:34-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.61
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
388. hozzászólás - 2012.03.27. 11:39:38
Nabil a téma marginálisan érint (van pár ember akit ilymódón nem támadok, mert túl nagy a bukás esélye, de így is van rengeteg célpontom). Azért szólaltam fel, mert szerintem igazságtalan (és nem is ez a jelző jutott eszembe először), hogy pont azok élnek a segítő kéz adta lehetőséggel akik erre valójában nincsenek rászorulva (értsd van 2-3 ellenfelük a környezetükben). A játékosok 95%-tól elfogadom a segítő kezezést, azok akik most bizonygatják a bizonyítványukat, azoktól viszont kicsit nehezebben. Mindenkinél van erősebb, ez pedig egy pvp játék, ahol néha bizony kupán vághatnak, ha nem vigyázol. Ha ez elől akar valaki elbújni, akkor számos másféle remek játék létezik, szerintem. Nem akarok semmit kisírni, de ha valaki ennyire bizonygatja, hogy ez igenis korrekt dolog, hogy a segítő kezet a legerősebb karakterek használják, annak had röhögjek már a képébe és utaljak a rokikártyás BMW-s hasonlatomra (annak ellenére, hogy sem Macival, sem Veled nincs semmiféle bajom emberileg).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.19
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
389. hozzászólás - 2012.03.27. 11:57:00 (Válasz Aurri #388 hozzászólására.)
Félre értesz én nem bizonyítgatok semmit, mert nincs szükségem rá. A játék szabályain belül mozgok nincs szükségem sem mentegetőzésre sem terelésre. Ti bizonygattok, hogy változzon a rendszer.
Csak felmerült a kérdés, hogy miért használják és én leírtam, hogy én miért használom.
Kicsit ironikus a szádból hallani, hogy mindenkinél van erősebb, úgy hogy gyakorlatilag nincs ellenfeled a környéken, maximum egy két vetélytárs akik olykor olykor lehúznak, de így is sorban nyered a bajnokikat.
Ismerem a helyzetet jártam én is ilyen cipőben, csak unalmassá vált számomra mint írtam.
Most már más a helyzet nem nyerek bajnokikat, nem vagyok a legerősebb, de ezzel nincs is gond, a játék élvezetesebbé tétele miatt beáldoztam az előnyömet. Majd találtam egy módot rá, hogy 14-15 szintekről ne szedjenek darabokra VF-esek.

(Nekem sincs bajom veled emberileg, és az előző poszt nem csak konkrétan neked szólt, csak szimplán az álláspontomat írom le )
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.92
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
390. hozzászólás - 2012.03.27. 15:04:44 (Válasz Nabil #389 hozzászólására.)
Én kifejezetten kedveltelek Nabi amikor egy szövetségben voltunk, nem is tudtam elsőre hova tenni a dolgot veled kapcsolatban. Azért pár kérdés:

1, Ha felvállalod, hogy ráuntál a VF-re és bevállaltad a karaktered gyengülését, akkor miért folyamodsz mégis a többség által elítélt módszerhez? Meg tudod magyarázni, hogy a nagy átlag miért tartja ezt elítélendőnek, akik használják miért nem?

2, Aktív szövetségi tagoktól kapod a kezet vagy elfekvő karakterektől akiknek véletlenül nálad maradt a jelszava? (erre egy igen-nem válasz elég lesz)
Hype, v1
Pontszám: 5.92
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
391. hozzászólás - 2012.03.27. 15:11:56 (Válasz Hype #390 hozzászólására.)
Tudtommal nem VF-ezett hanem pókkodott, másrészt egy vagy-vagy kérdésre hogy lehetne igen-nemmel válaszolni?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.64
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
392. hozzászólás - 2012.03.27. 15:16:53 (Válasz Quellon #391 hozzászólására.)
Kiemelted a két legfontosabb részt abból amit írtam. Touché!
Hype, v1
Pontszám: 6.38
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
393. hozzászólás - 2012.03.27. 15:37:39 (Válasz Hype #390 hozzászólására.)
1. Sosem voltam VF-es, értsd mikor rendelkeztem a VF szakival nem vadásztam, az EH bekerülésével, meg rögtön kifejlesztettem, de utána is csak portyáztam, egy éve kezdtem el vadászni is.
Az első kérdésedre már feljebb válaszoltam.
A második kérdésedre egyszerű a válasz, mert nem ütközik játékszabályokba.

2. Elég furán tetted fel a kérdést, de feltételezem, hogy arra vagy kíváncsi magam rakosgatom-e az engem oltalmazó kezet.
A válaszom: Nem.
A hozzászólást Nabil módosította 2012.03.27. 15:40:29-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.14
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
394. hozzászólás - 2012.03.27. 15:38:23 (Válasz Aurri #388 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2012.03.27. 11:39:38
Azért szólaltam fel, mert szerintem igazságtalan (és nem is ez a jelző jutott eszembe először), hogy pont azok élnek a segítő kéz adta lehetőséggel akik erre valójában nincsenek rászorulva (értsd van 2-3 ellenfelük a környezetükben). A játékosok 95%-tól elfogadom a segítő kezezést, azok akik most bizonygatják a bizonyítványukat, azoktól viszont kicsit nehezebben.


Elegge illogikus amit mondasz. A jatyekosok 95%-a a segito kezzel sem tudja nullara redukalni azok szamat akik le tudjak verni. Ha felrakja a segito kezet csak azt eri el, hogy nem kozepszeru karik verik el, hanem hozzad hasonlo nehezbombazok. A segito kezes vedelem annak er valamit, akinek csak 2-3 ellenfele van, es azok sem szamottevoen erosebbek, mert igy lehet, hogy az a 2-3at is ki tudja zarni a tamadok sorabol.
Ne erts felre en elhiszem, hogy naluk zavar teged, azoknal meg akiket kezzel egyutt is versz nem. Inkabb arra akartam kilyukadni, hogy a nincs raszorulva ertelmezese azert nem ennyire egyertelmu, mint irod.
Pontszám: 7.93
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
395. hozzászólás - 2012.03.27. 15:48:20 (Válasz Nabil #393 hozzászólására.)
Idézet: Nabil - 2012.03.27. 15:37:39

2. Elég furán tetted fel a kérdést, de feltételezem, hogy arra vagy kíváncsi magam rakosgatom-e az engem oltalmazó kezet.
A válaszom: Nem.
Ezek szerint Asmodeus Mortimernek és Bugattynak lett új gazdája, akik továbbra is szívesen rajtad tartják egyik oltalmazó kezüket. Sőt még építeni is nagyon szeretnek. Dicséretes az ilyen fokú önzetlenség!
Hype, v1
Pontszám: 8.11
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
396. hozzászólás - 2012.03.27. 15:52:42 (Válasz Hype #395 hozzászólására.)
Nahát, nem szép dolog ennyi iróniát használni Hype, biztos a zöld méreg beszél csak belőled.

Nem tetszik megérteni, hogy Nabil jófiú és más viszi a szövetség inaktív felét. Én is tudnék villogni a Tyrant sáros oldaláról, de mire lenne jó?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.23
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
397. hozzászólás - 2012.03.27. 15:56:52 (Válasz Hype #395 hozzászólására.)
Jobban örülnék neki, hogy ha még köztünk lennének az eredeti gazdák elhiheted!
Sajnos oly sokáig álltak gazda nélkül, hogy portyázásra már nem igen alkalmasak.

Egyébként az a legnagyobb poén az SK-ban, hogy ha egy adott időintervallumban eleget van rajtad, akkor bármilyen kéz lehet onnatól kezdve rajtad az elrettentő hatás megmarad és már gömbözésre is lusták


Mod.:
Ha már ironizálunk akkor legalább annyira önzetlen tőlük, mint tőlem, hogy ha én licitáltam volna helyetted, majd meg is nyerted volna a szívósság övét, ha éppen nem értél volna rá
A hozzászólást Nabil módosította 2012.03.27. 16:18:18-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.71
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
398. hozzászólás - 2012.03.27. 15:59:45 (Válasz Nabil #397 hozzászólására.)
Jah és akkor elég csak egy kéz (mert ugye pp listában kis felfelé mutató ujjacska villog, ha SK van Rajtad) 5letes.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.23
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
399. hozzászólás - 2012.03.27. 16:01:41 (Válasz Viszok009 #398 hozzászólására.)
Pontosan
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.14
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
400. hozzászólás - 2012.03.27. 16:09:50 (Válasz Hype #395 hozzászólására.)
Bocsánat, ha rosszul emlékszem, és javíts ki, de anno körétek egy egész szövetséget húztak fel.
Azok a bónuszok, mind támadásnál, mind védekezésnél jelen voltak, úgy hogy ellenfeleitek 95% nem rendelkezett szövi bónusszal.
Így kicsit ájtatosnak érzem egy védekező mechanizmussal szemben ennyire rázni az erkölcsi kolompot
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.14
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője