Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Segítő kéz és visszásságai
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
221. hozzászólás - 2012.01.18. 10:25:12
Tezu a játék adta lehetősséggel él!
Xéna mikor 11 magasról próbálkozik nálam, az is a játék adta lehetőség, amivel él.
Mind a kettő fair, megtehető!

Tezu még kisebb nálam, így ő is kénytelen a "fair" játékosok ellen védekezni.
Ezt a lehetőséget választotta.

Javaslom Xéna, hogy tedd azt amit én, üss csak felfelé!

Ja, ahhoz kicsit komolyabb karidnak kéne lenni???
Ne sírj, játssz!

Komolyan megalázó, hogy ilyen magasból nem tudod átütni a kezeket!
A hozzászólást Nekem8 módosította 2012.01.18. 10:56:59-kor
Sic itur ad astra!
Pontszám: 7.24
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
222. hozzászólás - 2012.01.18. 12:18:57
Szerintem Xenának nem azzal volna gondja, hogy felfelé üssön, hanem hogy ha 30 PP-n van, akkor nem lenne portyacélpontja, bár nem ismerem az adott világ játékoseloszlását, de mintha ez is lett volna részéről a gond.

Mindezzel együtt én egy dolgot korlátoznék le az SK-val kapcsolatban, mégpedig, hogy KH-s ne üssön SK-t kapott karaktert, mint ahogy láthatatlan karaktert se üt, ugyanis a KH script nem gondolja meg, hogy kinek megy neki, holott egy játékos bizony meggondolná, azaz így bónusz LE-hez lehet jutni KH-ból (LE-szívás - nagyobb erő/tau kapcsolat).

Az, hogy emellett kap egy időlimitet vagy SK leadás után legközelebb csak X idő múlva kaphat, és/vagy háborúra korlátozva bármikor, de azon kívül csak időlimittel, stb más kérdés, ezt továbbra is több oldalról kell vizsgálni: milyen relikeket és hogy nerfelne, ezt hogy lehet kikerülni...
Pontszám: 8.34
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
223. hozzászólás - 2012.01.18. 13:13:39 (Válasz BaalCain #218 hozzászólására.)
Ha már statisztika:
igen, lepattantam Tezuman "mutyitársáról" (van ilyen, random!), ahogy már ő is rólam, de azért előtte 15 pofont kapott tőlem (ebből 13-at én vertem le neki, kétszer ő pattant le) bő 1 nap alatt.
Baalberit ezt is láttad, ugye???
Szóval a "próbálkozás" eddig nem éppen "nekem8" szintű. Igen, pihenés közben kellő esélyt kap a mákolásra (közben rászántam egy őskövet és megnéztem: ha pihen akkor 15-5 ide, ezt a 25 százalékot húzta be háromszor egymás után, szóval talán nem a próbálkozás a legjobb szó arra ha támadom), ez minden (eddig 15-4 ide: ez azért még bőven papírforma).
Közben elhelyeztem még egy pofont. 16-4
Nekem8. Jó lesz nekem ez a kari is, nem kell erősebb.

Azért a "Baalfék féle játéktudással" rendelkező karakter (akit jónéhány bajnokiról kicsaptam már mióta világ a világ!) ellen is "mákolok" 9 szintet felütve:
A csatában összesen 13298 sebzést okoztál, és 7559 sebzést kaptál.
Persze érdemtelen a karakterem neve mellett a statisztika, a tucatnyi eddig megnyert bajnoki, (Baalberit mennyit is nyert?) igaz eladogattam a medálokat, mielőtt valaki hiányolná.
Ennyi elég is a Baalberit által elkezdett "kinek van nagyobb farka?" versenyből!

Baal: nézd vissza az eddigi hozzászólásaidat a témával kapcsolatban! Egytől egyig személyeskedés, ami véletlenül a segítő kézzel kapcsolatos, az meg arról szól, hogy "szabályos a több száz tö-s lebetonozás", nem kell változtatni semmin és jól van ez így, jár neked és a többi rászorulónak, hogy fogják a kezetek a nemritkán egyetlen(!) ellenfél ellen!

Térjünk vissza a segítő kéz témára!
Baalberit maga is élt (és valószínűleg fog is, ha nem történik meg végre az egyébként Miklós által is beígért változtatás) a segítő kéz adta több száz tö-el, tehát érthetően elfogult a témában! Jól jönne az még neki is később!
Maradjon így minden ó nagy mágus?
Majd csak megszüntetik már ezt a "játék adta lehetőséget" ami annyira de annyira szabályos és amihez néhány játékos jogát tartja! Mint említettem Baalberit nagyságához is hozzájárult a segítő kézzel való visszaélés, míg az én karakterem valahogy elboldogult eddig SK nélkül is.
Lúzer vagyok és nem értek a játékhoz, hiszen én is kereshetnék olyan szövit, ahol több száz tö-vel lebetonozhatnak és akkor nem is lázadnék, igaz?
Hát nem! A másik utat választom.
A -remélhetőleg mielőbb megtörténő!- változtatás után Tezunak és a többi "hónapokon át segítségre szoruló, mutyizó sztárnak" leszek én ellenfél (jó, Baalberit kedvéért kontár farm, aki azért valahogy tartja a lépést a segítő kezes sztárokkal!), hogy legyen valami izgalom is a játékukban! Persze nyilván lesz még sikertelen támadás is (elküldöm majd Baal, hogy kárörvendezhess) , de ez előfordul ebben a játékban.
Az ellenfelek lepattanásához (mint Tezu, Tezu mutyitársa, vagy a többi máguska) nekem nincs szükségem lebetonozó kézre. Csak úgy megtörténik, anélkül hogy elérném Baalfék játéktudásának szintjét!
Ha én tudok saját erőmből játszani, akkor talán kivehetnénk végre a sztárocskák kezéből is a legyőzhetetlenné tévő "nagypapi szerencsehozó alsógatyáját" (értsd: elfekvő szövetségi társ segítő kezét), a játék legerősebb relikviáját (a maga tíz-, sőt százmilliós segítségével)!
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 14:44:32-kor
Pontszám: 5.82
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
224. hozzászólás - 2012.01.18. 14:02:24
Igen tartalmas összefoglaló volt.


Nem érdemes személyeskedni, annak nem lesz a játékra haszna. Az, h kinek a farka nagyobb dolgot ki kezdte az összehasonlításokkal... szelektív memória sokat használ ugyebár.

Ami tény: az álló karik által adott bónusz nem használ a játéknak.
Ami tény: a taktikai szükségből órákra adott bónusszal védheti a karaktereit a szövetség, az egyébként isntencsászár minden létező bajnokit megnyerők ellen is akár és ez egy jó dolog, szövetségi összefogás.


ui.
Xena-stílushoz idomulva:
Gyere nyugodtan hozzánk továbbra is kell a Lé. És ha mágiás cuccban 25 eséllyel verünk az elég gáz és az is, h te több szimulációt csinálsz ránk mint csatát, pedig mint mondtam kellene a Lé. Mindezt 11-13 szinttel alattad lévő karikra, akiken bizony nincs kéz téve.
rajtam éves viszonylatban nem volt kéz, már azért is, mert akkor még buzogányban állva sem jönnél,látva mindenre kaptam mondjuk +3-4et kiszaladnál a világból támadás helyett.
Kitartás xena, a szerencse gagyi tulajdonság vannak erre szakosodók neked nincs rá szükséged.

tudod mit? ha még nem lenne írj egy scriptet rá. Vizsgáld a karikat, hátha le vagyunk vetkőzve és üss be minket mágiás cuccban, vagy ha vakuval állunk.
Vagy már ez meg is van?

ugye, h értelmetlen a személyeskedés? ugye, h nem visz előrébb? sok mindenben igazad lenne, csak érdemes lenne leszállni a magas lóról. ÉS elfogadni, h amikor tömegesen kikapsz akkor az nem játék bug.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.01.18. 14:07:34-kor
Pontszám: 6.84
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
225. hozzászólás - 2012.01.18. 14:10:41 (Válasz BaalCain #224 hozzászólására.)
Ki kezdte a személyeskedést? Nézd már meg a témával kapcsolatos összes mai hozzászólásod!
Csupa off az egész! Xena így, Xena úgy.

Nem tudom milyen scriptről beszélsz folyamatosan. Téged csak úgy lehet leütni ha valaki scriptet használ? Könyvjelző, F5, billentyűkombináció(k)... de hogy is taníthatnék egy ilyen nagy játékost, aki "lescriptez" mindent, ami túlnő rajta.

A témával kapcsolatban lényegében csak annyi jött ki belőled, hogy "minden jól van így".
Ez kevés és egyáltalán nem így van (mint ahogy már többen észrevették rajtam kívül).
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 14:33:17-kor
Pontszám: 5.56
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
226. hozzászólás - 2012.01.18. 14:12:43 (Válasz BaalCain #224 hozzászólására.)
Olvasáskészség egyes!
Nem mágiás cuccban. Legjobb felszerelésében pihent. Azt írtam, hogy "pihenés közben", nem mannás cuccban.
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 14:13:20-kor
Pontszám: 5.21
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
227. hozzászólás - 2012.01.18. 15:05:48
Akkor gyere Xena és kezdd újra a matekodat!
Mióta Hozzád öltözök, mert ilyet is tudok, 4:3 nekem!
Valóban behúztál azóta egy győzelmet mikor -30%ban voltam.

Mutass egy 11 szinttel kisebbet nálam, akit én nem verek meg 20:0 -ra?
Ha csak a varidat elérném, már nem lenne egy esélyed sem, még Mikimákod sem!

Kitettem a csatákat mustrára! Gáz!

Pedig én nem védekezek semmivel ellened, 11 szinttel kisebbként sem!

Tezu ügyes vagy! Szivasd a pofázógépet!
Gratulálok!
Sic itur ad astra!
Pontszám: 8.16
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
228. hozzászólás - 2012.01.18. 15:10:09
Egyébként...

Milyen megoldási javaslatok születtek erre? A sárdobálás megvolt, értelmetlen, soha nem lesz vége.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.08
kedvencMarcushFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
229. hozzászólás - 2012.01.18. 16:17:13
Ahogy én látom a megoldás tényleg nem egyszerű erre a valós problémára. Ha belegondolunk a SK azért jött létre, hogy a kevésbé erős (netán gyenge) játékosok ideiglenesen ki legyenek segítve ha macerálják őket. Természetesen mint taktikai elem a háborúkban is indokolt. Kérdem én, aki masszívan erős az rászorul bármilyen segítségre is?

Az alábbi ötleteim vannak, nem mondom, hogy jók és talán nerf-ízük is van:

- A SK rendelkezzen "töltettel", teszem azt 15 csatára elegendővel aztán lekerül. A következő SK-t teszem fel 1 hét múlva kaphatja akár ugyanattól akár mástól. A töltet fogy védekezésnél és támadásnál is 1-1 ponttal. Tehát a megsegített mondjuk elköltött támadásra 3-at és védekezésre 12-őt miután lekerült róla az SK. Ezáltal ha valaki csak támadásra akarja fordítani a megsegítést akkor pár óra alatt felélheti, ha viszont ténylegesen arra amire hivatott akkor napokig is biztonságot nyújthat. (Alapozom mindezt arra, hogy a kevésbé erős karik úgy is kevesebb célpontból válogathatnak, szemben a táposokkal).

- A megsegített nem kaphat több segítséget mint az Ő szintjén lévő TOP karakter mondjuk 100% TÖ-je. Teszem azt a megsegített kari szint TOP karija 3140 TÖ-vel rendelkezik, a megsegített 2911 TÖ-vel és kap összesen +452-t SK-ből ami 3363 lenne, de 3140-től nem kapna többet. Vagyis ez egy "cap" lenne, így a nagyon erős nem tápolódna túl. Háttérben futna egy mérő ami bizonyos időközönként elemezné a TOP TÖ-t szintenként és ahhoz igazítaná a max. SK-t.

- Relikviára (Barátság karkötője): maradna a jelenlegi formája és kiegészülne azzal, hogy a segítő tulajdonságainak 15%-a vonódna le, a megsegített továbbra is 10%-ot kapna védekezésre, de az általa kezdeményezett portyákra csupán 5%-ot.
Pontszám: 8.88
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
230. hozzászólás - 2012.01.18. 16:24:46 (Válasz Nekem8 #227 hozzászólására.)
Én támadtalak! Ezt még érted, ugye?
Te voltál -30 százalékon? Szerinted számít ez bármit ha én támadok? Segítek: semmit sem számít!
Eddig nem te vitted a karaktert??? Nem létezik, hogy ennyit sem tudsz!
Egyébként ha tetszik ha nem 3. napja verlek (16-4 azért meggyőző, mint látod velem nem mutyizhatsz, nincs haverfelvétel!), kamrázlak minden nap, tehát az adatlapod módosításra szorul.
Mi az hogy hozzám öltözöl? Felvetted a behemótpáncélt?
Jó, legyen a te szövegkörnyezetedben! Hozzám öltözöl és pihensz: így van 25 százalékod arra hogy lepattanjak, ez zsinórban háromszor bejött, volt hogy 10-szer sem, ennyire egyszerű ez.
Jöhet még 10 nyálas mágus és oszthatja az észt (mint a fentiekből látszik, nincs miből!), szidhat ahogy akar, bizonygathatja hogy mekkora játékos, e topic-ban nincs jelentősége (nem azért mert az enyém hanem mert nem erről szól)!
Olyan farmmal állok le vitatkozni, aki még a -30 százalékot is beszámolja ha védekezik? Én sem vagyok különb ???
Részemről befejeztem az offolást.

A segítő kézzel kapcsolatban folytathatjuk az eszmecserét, az elvek ütköztetését, bár a szimplán durva nerf (pl. negatív mérleghez kötni!) is legalább ennyire időszerű lenne már több hónapnyi lebetonozhatóság, szabad légyűjtögetés, legyőzhetetlenség után!
Baal, Tezuman és a többi segítségre szoruló "kisebbségi" (mert a többség azért nem él az elfekvő szövetségi társak segítségével!) kifejthetné pl. hogy a több száz harci tö-re (x millió lé értékben) mire fel tartanak igényt, mikor ez csak egy "csökevény", a segítségnyújtás kiskapuja.
Részletezhetnék, hogy miért nem sok a tíz-, sőt százmilliós lélekenergia értékű segítség a nap 24 órájában heteken, sőt hónapokon át, nem túlzás e csak mert van olyan szövetségi társ, akinek nem hiányzik a tö.


Pontozzatok le még jobban kicsi mágusok, tíz-, sőt százmilliós nagyságrendű segítő kézzel legyőzhetetlen játékosok, vagy csak szimplán nevemre izgulók!
Most 5.57-en áll ez a hozzászólás (persze a többinél is jöhet ám az ötös, úgy jobban halad!), 5.30-nál már rosszul alszom, 5.25-nél már a szívroham kerülget, ha ez alá sikerül menni, akkor lehet érvek nélkül is győznek a segítő kézre szoruló kisebbségi bajnokok, minden marad a régiben és továbbra is szabadon tápolhatnak!
Ha mindenáron a vesztemet akarjátok, akkor hulljon le a bárd, jöjjenek azok az ötösök!
Gyerekek!
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 17:03:32-kor
Pontszám: 6.24
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
231. hozzászólás - 2012.01.18. 16:45:37
Eddigi megoldási javaslatok:
Miklós: maxolni a segítségnyújtást tulajdonságonkénti 20-30 tö-ben.
Dozer : "a segítő kéz valóban csak védekezésre szolgálna... most is így van, de szerintem úgy kellene hogy leessen a játékosról a kéz azonnal amikor portyára adja a fejét".
Craslorg: szinttől függő összeget kellene meghatározni, amit megkaphat segítő kézként 1-1 játékos.
Xena : negatív mérleghez (több vereség, vagy több vesztett lé) kötni a segítő kezet.
Pontszám: 5.21
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
232. hozzászólás - 2012.01.18. 16:51:29
Remélem feltünt már xena, hogy Tezuman nem mágus!

A játéknak van egy olyan elem, hogy óriási távolságra üthetnek a magas karik, mert nincs ellenfelük!
Ez baj, de nem ezzel kell megoldani sztem, hanem több kristállyal a magas karik játékat.
A kisebbek védekeznek, ahogy tudnak! Abszolút inkorrekt sztem, hogy ennyire megnőtt az ütéstáv!
Tezuman sokkal erősebb karakter nálad a maga szintjén, de a fegyver-idő különbséget kompenzálni kell, ha valaki tudja!
Ha a kezeket eltörlik, akkor az ütéstávot is szűkíteni kell, mert nem fair!

Azért 11 szintről kikapni (többször), az továbbra is nagyon-nagy gáz!
A profilom nem neked szólt, volt egy másik "nagy " lefeléütő gép is, aki mamár a kamralakóm, mert csak 5 szinttel magasabb!

Tehát sztem ezt a témát önmagában kiragadni felesleges szócséplés!
Gyúrjál xéna, mert hamarosan találkozunk bajnokin! Én nem adogatom el a plecsnijeimet, vállalom a súlyukat, nem úgy mint egyesek!
Sic itur ad astra!
Pontszám: 7.43
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
233. hozzászólás - 2012.01.18. 16:53:34 (Válasz Xena #231 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2012.01.18. 16:45:37
Eddigi megoldási javaslatok:
Miklós: maxolni a segítségnyújtást tulajdonságonkénti 20-30 tö-ben.
Dozer : "a segítő kéz valóban csak védekezésre szolgálna... most is így van, de szerintem úgy kellene hogy leessen a játékosról a kéz azonnal amikor portyára adja a fejét".
Craslorg: szinttől függő összeget kellene meghatározni, amit megkaphat segítő kézként 1-1 játékos.
Xena : negatív mérleghez (több vereség, vagy több vesztett lé) kötni a segítő kezet.


Nekem8 : Ha ebből bármi megvalósul, akkor csökkenteni kell az ütőtávot!
Sic itur ad astra!
Pontszám: 7.43
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
234. hozzászólás - 2012.01.18. 17:20:49 (Válasz Nekem8 #232 hozzászólására.)
A szintkülönbségre nyiss új topic-ot, nincs jelentősége a segítő kézzel való visszaélés szempontjából!
A szintjükön is erős (nemritkán többszörös bajnokok) karaktereknek nincs szükségük a segítő kézre, csupán meglévő -nemritkán egyetlen!- ellenfelük ellen szeretnének biztosra menni (mellesleg a támadó kristályokat is szabadon fejik).
Ez itt a segítő kéz topic.


Csak a realitás kedvéért, hogy visszahozzalak a földre: kémlelés szerint 15-5 nekem (tehát 25 százalék esélyed van), ami 16-4-en áll most.
Event végéig igyekszem javítani ezen az arányon is, te meg pihenhetsz órákat, várva hogy úgy majd hátha lepattanok. Remélem élvezed az eventet. Én igen!
Persze előfordul, hogy érvényesül a 25 százalék, akár egymás után többször is, ezt pókerezés közben már megszokhattam.
Így 11 szint, úgy 11 szint... a továbbiakban máshol verd már a 25 százalékra izgulós melledet, mert ez itt -mint fent is írtam- a segítő kéz topic.
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 17:25:49-kor
Pontszám: 5.19
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
235. hozzászólás - 2012.01.18. 17:21:56 (Válasz Nekem8 #232 hozzászólására.)
Belassult így kétszer küldtem el.

Pontozzatok le!
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.18. 17:24:50-kor
Pontszám: 5.25
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
236. hozzászólás - 2012.01.18. 17:25:41
Ütőtávot sztem is lehetne csökkenteni, de csak akkor, ha ha fent több lesz a kristály. Eleve rossz a koncepció, hogy mindenkit lemásolnak egyet 30-35 kariig visszamenőleg és ennyi...sztem odafent senki nincs kisegítve egy olyan klónnak, aki erősebb nála és elveri...ezzel nem célpontot adunk, hanem magunkat tesszünk célponttá.

Sztem a megoldás az lenne, hogy a legfelső szinten mondjuk lenne 5 klón, pár szinttel lejjebb csak 4, még lejjebb csak 3. Ezek között a klónok között lehetne erősebb, és gyengébb, mint akiről klónozták, és akkor így mindenkinek jó lenne. És akkor lehetne csökkenteni az ütőtávot is, mert az sztem is elég nagy, és akkor lehetne gyengíteni ezt a segítségnyújtást is. De ha ezekből valami változik, a többinek is változnia kell...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.40
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
237. hozzászólás - 2012.01.18. 17:27:25
Az én javaslatom pedig az volt, h karakter aktivitáshoz kötni, h adhat-e kezet. Csak olyan kari tudjon adni, aki maga is rendszeresen ki van téve a tulajdonság elvesztéséből adódó nehézségeknek.

A lekorlátozását az átadható Tö nek rossz megoldásnak látom. esetleg úgy lehet értelme, h a karakter mennyit adhat le. Mert miért ne lehetne az,h vkit igenis bevéd a szövije az adott helyzetben?
Lehet meglepő, de mi még a mai napig is háborúzunk. Amikor kilép egy szöviből mindenki és 1-2 ütőgép marad bent szükséges válasz lehet sok stat leosztása.

Bármilyen változtatást is tervetünk figyelembe kell venni:
-egy fix stat összegnek a szerepe szintenként teljesen más
-azért mert pár karit védenek inaktívok nem szabad elvenni a védekezés lehetőségét másoktól.

Továbbra is azon vagyok, hha a háborúknak súlya lenne számítana kinek milyen statjai vannak sokkal kevesebb lehetőség teremtődne a hetekre leosztott kezeknek.
Okot adna sok szövetségnek, h foglalkozzanak a tagjaikkal, tervezzen szervezzenek egységesebbé váljanak és legfőbb játszanak.
Pontszám: 8.95
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
238. hozzászólás - 2012.01.18. 17:36:27 (Válasz BaalCain #237 hozzászólására.)
Sztem lehet hogy a segítségnyújtásnak nem %-osnak kéne lenni, hanem fixnek(akár csak egy bizonyos karakter szint felett).

Mivel ha mondjuk 30-40 IQ-val már több van neked mint az ellendélnek, akkor valószínűbb hogy neked jön be a varid, ugyanez az ütésre, szerencsére, mindenre vonatkozik. Tehát be lehetne lőni, hogy 1 segítségnyújtással megy 10-15 stat mindenre. Így ahhoz hogy megvédjünk 1 embert, már kell küldeni 2-3 kezet, tehát ahhoz kell legalább ennyi aktív játékos.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.00
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
239. hozzászólás - 2012.01.18. 17:36:37
a segítő kéz szerepe az erősebb karik elleni védelem. A karik erősségét jócskán okozhatja a szint is-azok kedvéért akik nem látják az összefüggést.

De tény és való simán lehetne akár új topikot is nyitni, címe lehetne a Xéna, a harcos hencegő.- pardon hercegnő.

A segítő kéz szerintem elég jól működik, ha nem lenne portyacélpont szűkítő nem is érdekelne igazán senkit.
Pontszám: 8.09
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Segítő kéz és visszásságai
240. hozzászólás - 2012.01.18. 17:39:53
Birkának volt még egy hasznos felvetése az elején:

Ha beszürkül az aki leosztja a kezet akkor az térjen vissza

mod: elvileg így is működik
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.01.18. 18:43:58-kor
Pontszám: 7.95
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!