Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Epikus tárgyak elérhetősége
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
21. hozzászólás - 2009.12.18. 13:47:15 (Válasz Miklós #16 hozzászólására.)
Ha a minimum licit a szövetség létszámával is összefüggésben állna, akkor azzal az egyszemélyes szövetség problémáját meg lehetne kerülni. Például az alacsony létszám a minimum licitet arányosan csökkentené.
Ha be lett volna rakva a játékba a szintkorlát, akkor abból rengeteg probléma keletkezett volna: az első epikusokat legyűrő szövetségeknél az első 10-20-30... tárgy ment volna a koldusnak, mert egyetlen karakter sem felelt volna meg a használati követelményeknek. A TGY-ben 21. szintűként én voltam a legmagasabb szintű, amikor a játékban az első epikust meghasaltattuk. Szerintem ebből is látszik, hogy 1:1 arányba állítani az epikus tárgyak kihasználhatóságát a tapasztalati szinttel nem kellőképpen átgondolt, és nem következetes. Megjegyzem, hogy az esetek nagy százalékában nem a ritkán előforduló extrémen alacsony szinten magas szintű tárgyat birtokló karaktereknek okozná a nagy törést.
Ezért is, illetve a játék fejlesztése rovatban részletezett okokból kifolyólag továbbra is egy elhibázott döntésnek tartom a szintlimitet bármilyen formában az epikus tárgyakra olyan körülmények között, amelyek alapján a szint a legkevésbé meghatározó a tárgyakhoz való hozzáférhetőség (nem csak alacsony szinten).
Ha ez a célja a korlát mellett kardoskodóknak, akkor gratulálok nekik. De akkor nekem senki ne beszéljen felzárkózásról általánosságban, kitörési lehetőségek hiányáról és egyenkarakterek kialakulásáról pedig végképp ne legyen képe az ilyeneknek beszélni sem, nemhogy külön rovatot nyitni.

Egy olyan jelenségről beszélünk most, ami egy-két topjátékoson kívül senkit nem zavar, és megint egy olyan alapú korlátozást akarnak bevezettetni, aminek semmi értelme nincsen, és az ő vélt igazukat alátámasztandó (hivatkozott rovat: játék fejlesztése) a játékosok maradék 99%-ával akarnak kib@szni...
Nem akartam elhinni, de sajnos a topból sokan tényleg nem látnak tovább az ő tapasztalati szintjük támadhatósági határánál.
Pontszám: 8.37
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
22. hozzászólás - 2009.12.18. 14:04:58 (Válasz Jeriko #18 hozzászólására.)
Ebből azt következtetem ki, hogy aki előbb indult a játékban annak az előnye természetes (és valójában nem is előny), aki pedig később, és ezekből akar előnyt kovácsolni, azt korlátozzuk le.
Ha Begginer lett felhozva példának, akkor ilyen alapon kérem a kivégzés régi állapotát visszaállítani a számomra, mert én nem élvezhettem ki a hatását.

A szinthez való kötése ebben a játékban elhibázott dolog szerintem. Miért korlátozzunk le valamit/valakiket, ha korrekt keretek között is meg lehet azt valósítani (építés limittel)? Ezt azért kérdezem, mert a 15. szint alatti szekció nálunk van olyan erős, hogy az első pár epikust röhögve leverje. Ha valaki alacsony szinten ki tud ugrani durván a környezetéből, azt miért szint alapján kell lekorlátozni bármiről legyen is szó?
Azon túl, hogy egy réteget alaposan megszívat a korlátozás, senkinek nem lesz jobb tőle. A portyacélpontokat ugyanúgy agyonverik az ilyen karakterek.

Ez már nem a megválaszolt hozzászólásra vonatkozik, hanem általánosságban:
Vagy ha az a cél, hogy ne lehessen szinthez viszonyítva kiugró eredményeket elérni, akkor kerek perec tessék megmondani, és kijelenteni, hogy korlátozzunk le mindent, ami ehhez vezethet, és "szúrja a szemem, mert nekem erre nem volt anno lehetőségem" alapon döntéseket és korlátozásokat forszírozni.
Nem pedig megcáfolt érvekre hivatkozni.
Pontszám: 8.21
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
23. hozzászólás - 2009.12.18. 14:14:12 (Válasz Ywgarrd #22 hozzászólására.)
Ywgarrd, ez a játék szintekre épül. Ezekkel előnyök, és hátrányok is járnak. Előbbiek védik az alacsony szintűeket, utóbbiak pedig korlátozzák is őket egyben. Te minden előnyt megtartanál, de a hátrányoknál vadul tiltakozol.

El akarod törölni a szintkorlátot? Töröljük. De akkor a játék minden részén, következetesen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.55
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
24. hozzászólás - 2009.12.18. 14:16:12 (Válasz Ywgarrd #22 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.12.18. 14:04:58
Azon túl, hogy egy réteget alaposan megszívat a korlátozás, senkinek nem lesz jobb tőle. A portyacélpontokat ugyanúgy agyonverik az ilyen karakterek.


Ezek szerint a szinthez való kötés csak ott működjön, ahol ezeknek a karaktereknek előnye származik belőle ?
Tehát üthessék a másként játszó karaktereket laposra, mert a szintjük megengedi, de a tárgyaknál ne legyen szintkorlát, mert abból hátrányuk származna?
Pontszám: 5.47
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
25. hozzászólás - 2009.12.18. 14:16:18 (Válasz Jeriko #18 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.12.18. 13:22:47
Az epikus tárgy szintje lassan meghaladja a karakterek szintjét, így az eredeti korlátot nem tartom jó ötletnek.


akarod mondani, hogy nem tartod jónak, mert rád is vonatkozna? ejnye. attól, hogy pár szövetség esetében meghaladja, még mindig kisebbségben vannak, ahol nem. tessék a köznép szemüvegével nézni a dolgokat.
Pontszám: 7.39
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
26. hozzászólás - 2009.12.18. 14:18:25 (Válasz Timcsike #24 hozzászólására.)
Igen, erre akartam célozni...

A szintjük védi őket attól, hogy őket magasabb szintekről megverjék. Vagy ha meg is verik, akkor semmit nem tudnak tőle rabolni.

Szóval az előnyök azok oké, rendben vannak, de hátrány ne járjon. Kicsit egoista logika.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.25
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
27. hozzászólás - 2009.12.18. 14:21:13
A legutóbbi tárgyunk, Naturius gyűrűje 150 KP-ért kellt el. Olyan embernek adtuk aki vészesen le van maradva küldetésekkel, entitásokkal. Hobbijátékos, kétnaponta egyszer ha benéz (a munkája miatt), kétszer kellett kirúgnunk háború miatt a szöviből mert egy nap lemaradás a háborúban sok lett volna. Velünk van szinte a kezdetek óta, valszeg már csak a társaság miatt. Ő megérdemelte azt a tárgyat.

A mérleg másik oldalára pillantva viszont látom például Sápadt Angyalt, 30 körül két (a magasabb szintűek álltal szemétnek titulált) komolyabb elnyelést adó tárgyal felvértezve (a láncot azóta Vérivóra cserélte). A "gagyi" 50-70 elnyelés mekkora táp lehet alacsonyabb szinten? Persze Angyal egy tehetséges pók, "valszeg" nem amiatt a két tárgy miatt ilyen erős.

Szerintem így utólag nem kéne változtatni. Ha szavazni kéne, én biztosan tartózkodnék, mert igazságos megoldás MÁR nem születhet.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.78
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
28. hozzászólás - 2009.12.18. 14:26:20 (Válasz winnie #25 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.12.18. 14:16:18
Idézet: Jeriko - 2009.12.18. 13:22:47
Az epikus tárgy szintje lassan meghaladja a karakterek szintjét, így az eredeti korlátot nem tartom jó ötletnek.


akarod mondani, hogy nem tartod jónak, mert rád is vonatkozna? ejnye. attól, hogy pár szövetség esetében meghaladja, még mindig kisebbségben vannak, ahol nem. tessék a köznép szemüvegével nézni a dolgokat.


???
Megint érdekes szemüveggel nézed a dolgokat. Természetesen egy szabálynak MINDENKIRE egyformán kell vonatkoznia: nem csak rám, hanem rád, és minden más játékosra is. Semmi bajom az olyan szabályokkal, ami mindenkire egyformán vonatkozik.
Jelen esetben azonban pl. az AL-ben vannak 80. szintű karakterek is 85. szintű epikus tárgyakkal. Ilyen esetben joggal lennének felháborodva, hogy nem tudják használni a megvásárolt cuccaikat, nem? Ezért nem tartom jó ötletnek.
Pontszám: 4.61
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
29. hozzászólás - 2009.12.18. 14:33:09 (Válasz Jeriko #28 hozzászólására.)
Attól hogy nem mindenki teljesíti a szabályban meghatározott kritériumot, még mindenkire vonatkozik.
Pontszám: 6.16
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
30. hozzászólás - 2009.12.18. 14:40:41 (Válasz Mortimer #23 hozzászólására.)
Álljunk meg egy pillanatra. Én nem változtatás ellen érvelek, hanem a szinthez való kötést tartom elképzelhetetlennek, amikor kincspont limittel is meg lehetne oldani egy problémát.

Itt jegyzem meg halkan, hogy még Ywgarrd indulása előtt jeleztem, hogy van ilyen lehetőség, javaslatot tettem a változtatásra. Mindenki magasról pottyantott rá.
Amit most látsz eredményként az én karakteremnél és a szövetségemnél, az 9 hónap eredménye. 9 hónapig játszottam (megszakításokkal), hogy ilyen karakterem legyen. 9 hónapba került, amíg a szövetség epikusügyileg eljutott erre a szintre.
Sokkal rövidebb idő alatt is meg lehet csinálni mostanság már, hogy egy abszolút kezdő szövetségi eljusson idáig. Nem kell hozzá nagy játéktudás, mindössze annyira van szükség, hogy egy magas szintű karakterrel megbeszéld ki miért és hogyan jár jól egy ilyen szövetséggel. Pofonegyszerűen bármelyik most induló karakter utánam csinálhatja ezt negyedannyi idő alatt. AZ nem ide tartozik, hogy milyen játékstílust választ, és ennek tükrében hány szintet fog addig lépni.
Összegezve: amikor felmerült elsőnek ez a lehetőség, mindenki tojt rá. Megoldást javasoltam, senkit sem érdekelt. Most is támogatom a változtatást, korrekt formában az építéshez kötve, amit talán nyögvenyelősen tudnék teljesíteni abból kifolyólag, hogy nekem 9 hónapig tartott a 10. szint elérése.
De azt nem tartom fairnek, ha ennyi idő után megcáfolt érvekre hivatkozva eltüntetnétek a játékból a lehetőséget.
És bocsánat, mindennek semmi köze nincs ahhoz, hogy emelkedik a támadhatósági ÉP % a szintkülönbséggel együtt. De ha már itt tartunk, nekem is emelkedik, és bármilyen olyan javaslatot maximálisan támogatok, ami ennél jobb volna, de ilyen még nem hangzott el.
Annak sincs sok köze az epikus tárgyakhoz és a szövetségi bónuszokhoz, hogy az én 9 hónapos karakteremmel széttépek egy 15 napos karaktert.
Pontszám: 6.79
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
31. hozzászólás - 2009.12.18. 14:46:02 (Válasz Timcsike #24 hozzászólására.)
Olvasd el a hozzászólásaimat a témában, és akkor hamarosan belátod, Te leledzel súlyos tévedésben, méghozzá sok-sok mindent illetően.

Ne egy-egy részét tekintsd egyetlen hozzászólásomnak, hanem az egészet egyben, és az összes többit is a témában.


*amit Mortival akartok az a póklét megszüntetése, és ennek, illetve a támadhatóságnak semmilyen kötődése nincsen ehhez a témához.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.12.18. 14:49:55-kor
Pontszám: 7.25
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
32. hozzászólás - 2009.12.18. 14:53:15 (Válasz Ywgarrd #31 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.12.18. 14:46:02
Te leledzel súlyos tévedésben, méghozzá sok-sok mindent illetően.


Óh, jee .. (szeretjük a star wars-t)

Na, de komolyra fordítva a szót. Ebben a topicban megint előjött az epikus harc rengeteg hibája. Ha bevezetünk egy szintkorlátot, akkor innentől a kincseskamrás küldetést nem teljesíthetem 50-60. szintig, mert túl nagy szövetségben vagyok?

Az epikus kincsekre kell valamilyen korlát, de ha már mindenképpen szinthez kötjük (ami szerintem nagyon buta megoldás), akkor a szövetségek had választhassák meg, hogy melyik szekcióból dobjon nekik kincset a lény. Mert ez a mindent a magas szintűek visznek, mert csak ők érdemlik meg rendszer nem túl korrekt.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.56
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
33. hozzászólás - 2009.12.18. 14:54:39
Javaslom szintarányosan a kereskedelemmel vásárolt tárgyak tulajdonságainak a módosítását.
Ha 80. szintű játékos vesz 97. szintű tárgyat akkor neki csak a tárgy bónuszainak a kb 80% érvényesüljön.

Továbbá mivel kb annyi magas szintű követeli a kristály horda teljes eltörlését mint ahány alacsony szintűt zavarnak az epik tárgyak javaslom szüntessük meg a túl táp kristály hordát.
Amikor indultál tudtad és láttad mit vállalsz ha túl szaladsz a játékosokon. tehát nem kell még npc kari mert nem maradt játék lehetőség pár embernek.

Javaslom, h egy szövetség épület bónuszaiból-mivel most az epikus épület és kincseskamra hatását akarjuk bolygatni- a többi is szint arányosan érvényesüljön. A szövetség legmagasabb szintűje kapjon max 25 gyakteret a közép mezőny pedig mondjuk 10et.

Mivel az epikus tárgyak túl tápok, ezért nézzük meg az épikus emlékművel rendelkezők átlag mennyi epiket győztek le. Amelyik szövi ennél többet, az arányosan sokszor erősebb epikussal küzdjön meg.
tehát pl az azúr légió ellenfelét erősítsük fel kb mindenben úgy tizszer.

Vannak még szenzációs balansz hatású ötleteim. Annyira hasznosak mint a topik indító ötlete.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
34. hozzászólás - 2009.12.18. 14:56:44
Mivel a Világ1 magas szintű (ezen megnyilvánulásaik után igen nehéz őket top jelzővel illetni...) játékosai ismételten "kiváló újításokkal" álltak elő, azért kérdezzük már meg, hogy hány panaszos email, üzenet vagy galamb posta érkezett a Beholder Kft-hez monduk 50. szint alatti karakterektől, hogy nekik problémájuk van a jelenlegi rendszerrel. Vagyis hogy hanyadik szintűek milyen epikus tárgyakat kaphatnak....

Mivel annyi közük van az alacsony szintűek játékához, mint lónak a hátúszáshoz, ezért néhány javaslat az ő játékukhoz:

- A kh egy elrontott fejlesztés volt, hiszen a magas szintű játékosok hibája, hogy előre rohantak és elszakadtak a többi játékostól. Vagyis kérjük vegyék ki a kh-t.
- A hatalomtornyával túl sokat tápoltak és jelenleg is tápolnak a top szövetségek, vagyis kérjük, hogy akinél eddig volt Ht, az ezután ne birtokolhassa, és ahány napig náluk volt, annyi napig -10% lélekenergiát kapjanak minden egyes vadászatukra, egyensúlyozandó az eddigi túlzott tápolásukat.
- Mivel ők is használnak magasabb szintű tárgyakat, páncélokat, fegyvereket stb... (általában 17 lassan 18 szinttel magasabbakat), mint a saját szintjük, ezért rengeteg negatív módosítóval illesük őket.
- Valamint aki az összes szövetség általá leütött epikusok mennyiségének átlagánál több epikust megölt eddig, annak az epikusa legyen annyi %-kal erősebb mint ahánnyal az áltag előtt van.

Nyugodtan le lehet pontozni, majd megkérjük a pókokat és a sok haverjukat, hogy nyomják fel

Kiegészítés: Ott van még az entitás, ha azzal megküzdök (mióta 60 szinttel magasabb mint én kicsit tovább is tart) és mondjuk nem 1-esével hanem 2-vel vagy 3-asával léptetem, akkor nem vehetek ki belőle olyan tárgyat amit szeretnék, mert egyszerűen nem rohantam előre a saját szintemmel...
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2009.12.18. 15:21:53-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.33
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
35. hozzászólás - 2009.12.18. 15:11:15 (Válasz Bumburnyak #34 hozzászólására.)
Már nyomom is felfelé a pontozást Bumburnyák...

Amúgy az előzőekben minimum 3 egykori toplistás, manapság alacsony szintű kolléga nyilatkozott (Bumburnyák, BaalCain és Ywgarrd). Fénykorukban masszívan első oldalas nagyon komoly játékosok voltak. Nekik személy szerint előbb hiszek bármikor, mint olyanoknak akik csak topperkednek, vagy csak lámaként itt vekengenek. Ezek a fiúk akkor is és most is kiemelkedőek voltak és nem az epikus marhaságok, szövetségi bónuszok meg egyéb dolgok miatt. Ezt tudom odafenn nehéz megérteni. A példa azért is jó, mert Bumburnyák és BaalCain mostani formájában nem is teljesen pók, hanem inkább hibrid karakterrel játszik, ügyesen kombinálva a rablást és a vadászatot.

A legszívesebben egy megkönnyebülésnél a wc helyett a konnektort választanám inkább, amikor valaki féloldalas okosságokat tesz, mert a dolgokat csak egyirányból ismeri. Ez a mostani korlátozás is olyan ízű, hogy a topper brigádot nem érinti, más meg miért ne szívhatna. Király!
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.38
kedvencChukkoNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
36. hozzászólás - 2009.12.18. 15:41:54 (Válasz Ösvényjáró #35 hozzászólására.)
Nem vadásznak csak ha küldetés kell!
Egy vízcsepp az óceánban...egy buborék a levegőben...egy zafír a többiek között, a többiek között, de az elsők között!
Pontszám: 9.52
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
37. hozzászólás - 2009.12.18. 15:45:37 (Válasz Ösvényjáró #35 hozzászólására.)
Mindenképp jól hangzik az epikus kincsek lebutítása, hisz akkor a jelenlegi TOP szövetségekből kilépkednek a francba a viszonylag alacsonyabb szintű tagok, és a TOP-perek végre minden tekintetben egyedül maradnak és megunják a francba és törölnek és ezzel megkímélnek minket a fantasztikus, totál szubjektív nézetű korlátozó ötleteiktől
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.27
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
38. hozzászólás - 2009.12.18. 15:45:52 (Válasz Bumburnyak #34 hozzászólására.)
Én is felnyomtam, már ha póknak lehet engem nevezni:)Végre valaki jól összefoglalta a tényeket
De egyébként érdekelne hogy lehetnek ilyen okosak azok,akiknek közük sincs a játék ezen részeihez..vagy van? Ha nincs, egyszerűen nem tudom ép ésszel felfogni hogy mire alapoztok minden egyes kisebb szintű karik szivatására való javaslatnál. Bár valahol megértem, senki se szereti ha a másik jobb nála.
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.52
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
39. hozzászólás - 2009.12.18. 16:04:14 (Válasz Szabinho #38 hozzászólására.)
Mortimer szerintem fel sem fogja hogy alacsony szinten ez már régen nem az a játék, mint amikor ők kezdték.
Vannak itt epikus kincsek, nagy épületek, de legfőképp sok fórum meg rengeteg diplomácia.
Sőt, mindez kapcsolatban egymással
Nagyon tudok örülni, amikor egy általam kedvelt részét a játéknak lebutítják.
Főleg tudván hogy változást nem hoz maga után, ezek színtiszta butítások.

Jelenleg ha elindul egy játékos lát 95. szintű karaktereket és látja hogy nincs értelme emiatt játszani, soha nem éri be őket.
Ezenkívül lát egy 5. szintűt valami csuda nyaklánccal, és csorgatja a nyálát és lövése sincs hogy lehet szerezni és olyan szép.
És esetleg ír levelet és megkérdezi és akkor megtudja hogy lehet és van mire terveznie, máris van egy célja a játékban.

Persze van az is aki goromba arcokkal csak felír ide és szitkozódik és töröl.
De vajjon neki akar a Beho fejleszteni, vagy annak aki meglátja a játékban a varázst?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.23
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
40. hozzászólás - 2009.12.18. 16:14:44 (Válasz Miklós #16 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.18. 13:09:57

A beépítést nehezíteni, korlátozni stb. értelmetlen. Simán meg lehet csinálni azt, hogy az 1. szintű és a 80. szintű karakter létrehoz egy szövetséget, az 1. szintű beépíti az 1000 LE-t, és utána teljes jogú tag lesz, hiába lesz 100ezres lélekkút a nap végére.


Ezért találta ki az Jeriko, hogy a szövibónuszból ki lehessen esni.
Ha a nap végére 100K-s a kút, és a kisebb nem építette be belőle a rá eső részt, akkor nincs bónusza, nincs kincseskamrája, ergo nincs benn a szövetségben.
A kút mérete már nem mérvadó, így az épületek valós értéke lehetne a töltés mértékének kindulási alapja.
Nem elrettentően rengeteg, de mindenképpen kelljen azokért a bónuszokért építeni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 4.23
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője