Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Epikus tárgyak elérhetősége
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
161. hozzászólás - 2009.12.20. 01:40:50 (Válasz LanMaffia #155 hozzászólására.)
Tegnap leültem Wowozni kis karakterrel. Látom hogy a velem egy szintű karakternek csomó pénz és sokkal jobb cuccai vannak mint. Azt mondta a nagykarijával segíti.

Ez mekkora trógerság már. Azonnal írok a Blizzardnak, mert ez olyan dolog amitől abbahagyom a játékot mert annyira irigy vagyok rá, meg rögtön elveszi a kedvem a játéktól mert neki már ilyenje is van.
Azt azért csendben hozzátenném, hogy a WoW-ban sem fogsz egy Staff of Wetfallt használni 8. szintű karakterrel, mert a tárgyaknak ott szintkövetelménye van. Ott sem tudsz egy 20-as karakterre egy 60-as szintű epikus tárgyat ráadni. És ez az, amivel a VU "elcsúszott", hogy a tárgyat gyakorlatilag bárki felveheti.

Személy szerint sokkal jobbnak tartanám, ha nem a megszerzés szintkövetelményét vagy erőforrás követelményét próbálnánk belőni, hanem pl. azt, hogy az adott tárgyat milyen minimális tulajdonságokkal és szinttől lehet felvenni. Persze ez sem teljes megoldás, mert vannak szövetségek, ahol már nagyon magas szintű epikusokat vernek.

Erre viszont be lehetne vezetni a szövetségben kisebb szintű epikus ellenfelek újbóli kihívását, amik viszont mondjuk 15-20% eséllyel dobnak csak szintjüknek megfelelő tárgyat. Bár ott az egyéni epikus, a tényleg alacsonyabb (40 alatti) szintű karakterek számára ez is nyújthatna üdvösséget tárgy szerzés terén.

Ez is csak egy ötlet a sok közül, én azt is jó megoldásnak tartanám, ha a tárgyak hatása lenne csökkentve kis szintű karakterek esetén, illetve a minimális befektetés meghatározása.

A Blizzardtól - hozzáteszem - nagyon sokat lehet tanulni játékrendszer-alkotás terén.
Pontszám: 6.03
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
162. hozzászólás - 2009.12.20. 02:05:40
Meg valami: Anno igencsak csodalkoztam rajta, hogy az epikus cuccokat szinttol fuggetlenul lehet hasznalni. Mert minden ehhez hasonlo jatekban illtve szerepjatekban szinthez van minden kotve. Nyilvan.
De mint sokminden mas, ebben a jatekban nemteljesen atgondolt fejleszteshez hasonloan, mar keso erdemben hozzanyulni. Mert igy az elol haladok vigan verhetnek az epikeket maguknak, a tobbiek meg szivnanak szepen igy utolag.
Velemenyem szerint az lett volna a normalis mar a legelejetol, ha az epikust a targy szintje-5 szintu karakter tudott volna viselni, plussz a kereskedelem szaki hatassal lenne ra es igy a karakterek a szintekkel elore haladva egyre jobb es magasabb szintu cuccokhoz juthatnank fokozatosan hozza. Igy alacsony szinten soha nemlehetett volna durva epik targyat szerezni. Egyszeru es nagyszeru lett volna....
Pontszám: 5.03
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
163. hozzászólás - 2009.12.20. 05:24:03 (Válasz Kaboka #162 hozzászólására.)
V1en 22 szint óta VFezek. Ezek alapján és a szövetség által eddig elpusztított epikusok számából ítélve én már nem jutok hozzá ilyen tárgyakhoz...
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.38
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
164. hozzászólás - 2009.12.20. 05:24:42 (Válasz Vaczakka #161 hozzászólására.)
Idézet: Vaczakka - 2009.12.20. 01:40:50
Tegnap leültem Wowozni kis karakterrel. Látom hogy a velem egy szintű karakternek csomó pénz és sokkal jobb cuccai vannak mint. Azt mondta a nagykarijával segíti.

Ez mekkora trógerság már. Azonnal írok a Blizzardnak, mert ez olyan dolog amitől abbahagyom a játékot mert annyira irigy vagyok rá, meg rögtön elveszi a kedvem a játéktól mert neki már ilyenje is van.
Azt azért csendben hozzátenném, hogy a WoW-ban sem fogsz egy Staff of Wetfallt használni 8. szintű karakterrel, mert a tárgyaknak ott szintkövetelménye van. Ott sem tudsz egy 20-as karakterre egy 60-as szintű epikus tárgyat ráadni. És ez az, amivel a VU "elcsúszott", hogy a tárgyat gyakorlatilag bárki felveheti.



Viszont itt meg nem lehet átadni semmit senkinek. Elvileg.
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.38
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
165. hozzászólás - 2009.12.20. 13:27:30 (Válasz Kaoszfatty #164 hozzászólására.)
Igen. De ez kisebb baj szerintem, mint az, hogy akár 80-as tárggyal is rohangálhat egy 25-ös karakter. Ezt valahogy roppant igazságtalanságnak érzem, amit mindenképp rendbe kell tenni.

Amit Kaboka mondott, azon is gondolkodtam pár apja, hogy akkora tárgat lehessen viselni, amekkora a szint + kereskedelem bónuszod.

Így nyilvánvalóan lenne egy réteg, akik nagyon nehezen tudnának tárgyhoz jutni, erre mondtam, hogy lehessen visszahívni epikust, és az kb. 20% eséllyel dobjon véletlen tárgyat.

A szintkorlátozást viszont sajnos nem lehet érdeksérelem nélkül bevezetni, de akkor már inkább az szenvedjen hátrányt, aki eddig nyilvánvalóan irreális előnyt kapott. Valahol mélyen úgy érzem, ez lenne az igazságos. Gondolom ezzel most nem leszek túl népszerű.

Szerk.:
Mindezt javaslom tősgyökeres VF-esként.
A hozzászólást Vaczakka módosította 2009.12.20. 13:29:38-kor
Pontszám: 8.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
166. hozzászólás - 2009.12.20. 13:32:47 (Válasz Vaczakka #165 hozzászólására.)
Idézet: Vaczakka - 2009.12.20. 13:27:30
Igen. De ez kisebb baj szerintem, mint az, hogy akár 80-as tárggyal is rohangálhat egy 25-ös karakter. Ezt valahogy roppant igazságtalanságnak érzem, amit mindenképp rendbe kell tenni.


Az mennyivel igazságosabb, hogy adott szinten 6-800 TÖ és SZÖ előnyt lehet összeszedni majd simán laposra verni mindenkit a környéken?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3.59
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
167. hozzászólás - 2009.12.20. 13:50:42 (Válasz Ariel #166 hozzászólására.)
És ez hogy tartozik ehhez a topichoz?
Pontszám: 7.38
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
168. hozzászólás - 2009.12.20. 13:58:06 (Válasz Miklós #106 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.19. 13:26:50

Ywgardd, hidd el, a +60 támadás és +15 IQ többet ér, mintha normál helyett prémiumos tárgyad van...


Tudom, de nem is állítottam soha az ellenkezőjét. A hozzászólásom sem erre vonatkozott, és továbbra sem a korlátok ellen hadakozok, hanem a szinthez kötést tartom a legrosszabb módszernek. Amikor például mindenféle bónuszt lehetne a felépített épületek költségéhez is kötni, amit a különböző erősségű karakterek az adott szinten másként tudnak teljesíteni.
A +60/+15 előnyt nem ennek kapcsán hoztam összefüggésbe, hanem a portyára gyakorolt hatását illetően, illetve hogy igazán csak a bajnoki viadalon számít, ahol igazán kiélezett csaták lehetnek két pók között pl.. Az átlag karaktert a pók bónusz nélkül is legyalulja 1000-ből 995*. Ellenük annyit számít a bónusz, hogy -60-80 %-os büntetéssel is lehet hozni a portyát. De mint írtam a bónuszok valamihez való kötését maximálisan támogatom, de szinthez kötni logikátlan és inkorrekt.
Pontszám: 7.09
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
169. hozzászólás - 2009.12.20. 14:06:56
Ariel:
elég léyneges különbség van. Míg az elsőhez elég pusztán kihasználnia játék adta lehetőségeket és okosan, megfontoltan játszani, nem pedig rohanni mint a bakkecske, addig a másodikhoz kiskaput kell kihasználni.
25. szintű karakter egy olyan klánba ahol 80-as epikus cuccú lényeket vernek csak vissazéléssel (és finom kifejezést használtam) tud beépülni. Összehasonlításként a Gaia-ban (aminek egyik erőssége az alsóháza) mi 50-es epikus cuccoknál járunk, a legkisebb szintű tagunk aki beépítette magát 8. szintű, és kincspontjai alapján jó darabig esélytelen bármit megszerezni, pedig ha valaki ő megérdemelné (8. szinten 400 K-t épített be, a bajnokiját beépítés nélkül nyerte meg, stb). A legkisebb tagunk akinek epikus cucca van 22. szintű., a legkisebb akinek 2 is van 40. szintű.

Mi mondjuk bevezettük, hogy 2x 10-es sorozatból egy karakter csak egy tárgyat vihet el, ezzel esélyt adva a kisebbeknek is 8tudom javasolni mindenkinek, ahol túl sok tag van és túl nagyok a kincspont-szakadékok), de tudom hogy ez a legtöbb nagy klánnál nem divat és farkastörvények uralkodnak epikosztásnál.

Az epikusok szerzését kincsponthoz kötném (minimum epikus szintje számú kincspont pl., bár igazából ez csak legkisebbek ellen nyújt megoldást). Aki nem épít, nem kap semmit.
szövibónuszok szintarányítása sem lenne rossz ötlet, de ez kitolás azokkal, akik valóban erőn felül építkeztek alacsony szinten is egy nagy szövibe. Sokkal jobb ötletnek tartom az irreálisan kicsi építés-átlagú tagoktól elvenni a bónuszokat és csak építkezés arányában visszadni nekik (ahol 100% lehetne a klán kútjának mérete).
Mivel gyakiorlatilg a köréépítetteken kívül midnenki pofátlannak és felháborítónak tartja ezt a módszert (én legalábbis úgy vettem észre ebben konszenzus van), szerintem ezzel igenis kell valamit csinálni. Multizás gyakorlatilg legalizálva vana VU-ban, pedig sokakban joggla merül fel, hogy uygan valóban a testvér, barátnő, sogórnő uncsitesója, játszik-e a megunt 75. szintű karakterrel... Nekem vannak kétségeim. Amíg ez engedéylezve van, legalább a nyilvánvaló kiskapuzást kellene megszüntetni és szövibónuszokat igenis építéstől függővé tenni.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.93
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
170. hozzászólás - 2009.12.20. 14:11:47
A kérdéseim:
Miért jó az bárkinek ha igazságos feltételhez van kötve az epikus tárgyak megvásárlása, illetve az épületbónuszok, és van olyan karakter, aki ezek birtoklásának, hatásának a feltételeit tudja teljesíteni (nem könnyen)?
Ha például egy epikus kincs kerül 80 kincspontba, miért fájna az bárkinek, ha van olyan alacsony szintű karakter, aki tudja teljesíteni a 80 kincspontos licitet, mert 400.000 LE-nek megfelelő építése van?
Miért fáj az bárkinek, ha például egy 20M LE össz épületköltségű szövetségben valaki alacsony szinten meg tudja csinálni, hogy az ebből kalkulált szükséges LE-t be tudja építeni?
Mi köze van mindennek a prémiumtagsághoz?
Az épületek össz építési költsége könnyen kiszámolható, miért nem lehet ehhez viszonyítani? Miért kell teljesen értelmetlenül (és az építést eddig is vállaló karakterekkel - nem magamról beszélek) kicseszni egy réteggel csak azért, mert alacsony szintű?
Pontszám: 8.06
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
171. hozzászólás - 2009.12.20. 14:14:22 (Válasz Vaczakka #165 hozzászólására.)
Idézet: Vaczakka - 2009.12.20. 13:27:30

Így nyilvánvalóan lenne egy réteg, akik nagyon nehezen tudnának tárgyhoz jutni


Attól tartok, hogy nem egyszerűen nehezen tudnának tárgyhoz jutni, hanem sokan lennének, akik jelenlegi szövetségükben soha többé nem kaphatnának tárgyat. A szintkorlát emiatt sem az igazi. Erre persze lehet azt mondani, hogy ott az entitás, ütnek majd ki abból.

A szintkorlát másik következménye az lenne, hogy az epikus tárgyak nagy része szó szerint a kukában végezné (beváltanák dukátra, vagy LE-re), mert ahhoz túl gyengék, hogy egy magasabb szintű bármilyen hasznát vegye. Nem hiszem, hogy azért dolgoztak a tárgyakon a készítők, hogy aztán dukát legyen belőlük. Ott van pl. a Kalmár ékessége, ami 55. szintű, de olyan gyenge, hogy egy 10. szintű karakteren sem sokat dobna. Vagy a 60. szintű Abszolút Elnyelő. Az első néhány tíz szinten rengeteg olyan tárgy van, ami 10-20. szintűeknek ideális, fölötte már nem sok hasznuk van. A szintkorláttal ezeket a tárgyakat nem vihetnék el az alacsony szintűek, hanem mennének a levesbe.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.10
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
172. hozzászólás - 2009.12.20. 14:18:56 (Válasz Kaoszfatty #164 hozzászólására.)
Még annyit tennék hozzá, hogy tárgyat átadni, csereberélni akkor van értelme, ha a tárgy használatát kötjük valamilyen feltételhez, és nem (csak) a megszerzését. Ez garantálná elvileg azt, hogy az akarja megszerezni a tárgyat, aki belátható időn belül használni is tudja.

Persze, akkor meg mit csinálunk a spájzolókkal, stb.

A jelenlegi rendszerben kérdésen felülinek tartom a karakterek közti csere lehetőségét. Használati feltétel bevezetése esetén már nagyon is hasznosnak tartanám, a kérdés az, hogy megéri-e ekkora reformot csinálni, kinek az érdeke, milyen mértékben sérül, és a legfőbb, hogy Miklósék hajlanak-e rá?
Pontszám: 6.58
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
173. hozzászólás - 2009.12.20. 14:27:05 (Válasz Aurri #169 hozzászólására.)
Mennyivel "nagyobb" kiskapu az, hogy egy karakter köré lehet építeni egy szövetséget, aztán a karakter megtápolni tárgyakkal, mint az a kiskapu, hogy a portya nem a karakterek valós erejére alapul, hanem a karakterek szintjére?
Mindkét eset egyenlőtlenségeket szül a játékban.

Miért hajlandó Miklós az egyik esetben belenyúlni a rendszerbe, és miért huny szemet a másik felett? Vagy csinálja meg az egészet, vagy ne csináljon semmit, az ilyen szöszmötöléseknek semmi értelme...

Ha sz*r van a palacsintában, akkor azt nem úgy kell megoldani, hogy megszórjuk egy kis kakaóval...
A hozzászólást Ariel módosította 2009.12.20. 14:29:00-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3.95
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
174. hozzászólás - 2009.12.20. 14:36:26 (Válasz Ariel #173 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.12.20. 14:27:05
az a kiskapu, hogy a portya nem a karakterek valós erejére alapul, hanem a karakterek szintjére?
Mindkét eset egyenlőtlenségeket szül a játékban.

Ariel, akárhányszor írod le ezt az ostobaságot, mindannyiszor ostobaság marad. Hogy a francba alapulhatna bármilyen verseny a konkrét erőviszonyokra? Hát pont az a lényege a versenynek, hogy kiderüljenek az erőviszonyok! Mi értelme van egy olyan versenynek, amit kizárólag egyforma erős versenyzők vívnak? Azt legfeljebb szerencsejátéknak lehetne nevezni.

Természetes, hogy itt a karakterek szintje az alapja az összecsapásoknak, ugyanis jelenleg a szint mutatja leginkább, hogy mennyi erőforrással gazdálkodhatott a karakter, hogy erősebbé váljon. Nincsen jobb mutató erre jelenleg a szintnél, tehát a szint a legjobb alap.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.97
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
175. hozzászólás - 2009.12.20. 14:37:59 (Válasz Prisma #171 hozzászólására.)
Az idézett mondat folytatása az általad említett tárgy szerzési probléma egy lehetséges megoldása.

A "tölteléktárgyak" gondját én elsősorban tárgy tervezési problémának látom, szerintem nem is kéne feltétlen 10 tárgyat tervezni minden szinthez, ha nem lehet annyi értelmes tárgyat kitalálni, akkor inkább legyen 7, de jó tárgy. De ezt is írták már sokan szerintem előttem is.
Pontszám: 6.58
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
176. hozzászólás - 2009.12.20. 14:45:31 (Válasz Birka #141 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.12.19. 17:55:52
Idézet: BaalCain - 2009.12.19. 15:03:22

Miklós megmondta a frankót: egyensúly keresésnek köze nincs a korlátozási tervekhez. Hanem ahhoz, h a prémesek legyenek a legtápabbak és lezárjon egy olyan utat amivel nem prémes erősebb lehet náluk.

Olvassátok kérlek vissza. Erről ír.

Ezzel szemben nem lehet érvelni. Legalább nem álszent. Rég megmondta,ha fizettek csalhattok multizhattok, beléphettek egymáshoz.
Most hozzáteszi: ha lesz valaha is olyan, h a nem prémesek eséllyel lépnek fel ellenetek akkor megvédünk titeket, csak tejeljetek.


Miklós a következőket írta:

-A prémesek tartják el a játékot
-Ha egy nem fizető valamilyen trükkel le tudja alázni a hasonló játéktudású fizetőt, akkor igen is szar a rendszer, mert nincs értelme a befizetésnek. (És ő ide érti a tárgyakat is!) Azt meg tudomásul kell venni, hogy a befizetés tartja el a programozót...
-Nem tudja leszűrni a multizást, mert rengetegen játszanak wifiről/lakótelepi hálóról, koliból, közös háztartásból stb. (Mért tiltsa ki azokat akik tényleg nem multiznak csak pl az egész faluban 1 wifi ip van?)
-Hozott egy szabályt, ha prémes valaki, akkor védelmet szerez az autómatikus basztatás alól, ha nem DIREKT multizást művelnek az azonos ip-s es MAC-es gepekről. (Ha belegondolsz sajnos igaza van!)

Ezen felül minden mást a playerek magyaráztak bele...


Epikus tárgyak és bónusz nélkül is elkalapálják a pókok a prémium játékosokat, nincs a kettő között összefüggés. Semmi köze ezeknek egymáshoz.
Pontszám: 7.09
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
177. hozzászólás - 2009.12.20. 15:25:41 (Válasz Vaczakka #161 hozzászólására.)
Én pedig azt jegyzem meg, hogy a wowban konkrétan TP-ből erősödsz, itt pedig a LE legalább olyan fontos a TP mellett.
Pontszám: 5.06
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
178. hozzászólás - 2009.12.20. 15:36:13
Ariel: az érvelésed egész egyszerűen totális anomáliára alapul, már ne is haragudj. Amit te vársz az lernne csak _igazságtalan_ rendszer. Tanuljon meg mindenki játszani, "jól" játszani, a lehetőség adott.

* Prisma elmondta amit én is tettem volna.
A hozzászólást Aurri módosította 2009.12.20. 15:38:12-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.51
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
179. hozzászólás - 2009.12.20. 15:39:26 (Válasz Prisma #174 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2009.12.20. 14:36:26
Nincsen jobb mutató erre jelenleg a szintnél, tehát a szint a legjobb alap.


Hát ha valami ostobaság, akkor ez biztosan az... A karakter szintje már rég nem mutatja, hogy ki mennyi erőforrással gazdálkodott. A VF gyakorlatilag felezi a TP-t, így a szintet is. Mégis hogy mutatná ezután a szint az erőforrás mennyiségét?

A TÖ és SZÖ értéke is többet mutat mint a szint, de ennél még pontosabb az, ahogy Birka számolja a karakterekben "tárolt" LE-t.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.71
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
180. hozzászólás - 2009.12.20. 16:01:37
Ariel: az SM is duplázza az előnyt, a krea (ügyes játéknál) szintén. A VF is. De a transzplantáció ésaz ultraspec. is tetemes előnyt ad használójának. A legjobb játékosok ezek mindegyikét igyekznek kihasználni. Akik nem következményesen le fognak maradni velük szemben. Micsoda igazságtalanság.

De mondok mást is:a 0% fertőzés is ad pluszt a fejlődésedben, meg a rubin triász is, a hatalom tornya is, és a lélekszívás is. Ezek elérhetősége _csak_ nagyszinten adatik meg. Ezzel nincs is baj (legalább ezek motiválják a játékosokat a szintlépésre és erős szövetségekbe való bekerülsébe), csak szerettem volna rávilágítani igazságos rendszered egy paradoxonára.

*edit: Nohát... máris megjelentek a 0 kommentes pontozó robot-accountok. Eddig nem hittek bennük, de itt vannak és bántanak...
A hozzászólást Aurri módosította 2009.12.20. 16:07:57-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.85
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője