Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Epikus tárgyak elérhetősége
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
141. hozzászólás - 2009.12.19. 17:55:52
Idézet: BaalCain - 2009.12.19. 15:03:22

Miklós megmondta a frankót: egyensúly keresésnek köze nincs a korlátozási tervekhez. Hanem ahhoz, h a prémesek legyenek a legtápabbak és lezárjon egy olyan utat amivel nem prémes erősebb lehet náluk.

Olvassátok kérlek vissza. Erről ír.

Ezzel szemben nem lehet érvelni. Legalább nem álszent. Rég megmondta,ha fizettek csalhattok multizhattok, beléphettek egymáshoz.
Most hozzáteszi: ha lesz valaha is olyan, h a nem prémesek eséllyel lépnek fel ellenetek akkor megvédünk titeket, csak tejeljetek.


Miklós a következőket írta:

-A prémesek tartják el a játékot
-Ha egy nem fizető valamilyen trükkel le tudja alázni a hasonló játéktudású fizetőt, akkor igen is szar a rendszer, mert nincs értelme a befizetésnek. (És ő ide érti a tárgyakat is!) Azt meg tudomásul kell venni, hogy a befizetés tartja el a programozót...
-Nem tudja leszűrni a multizást, mert rengetegen játszanak wifiről/lakótelepi hálóról, koliból, közös háztartásból stb. (Mért tiltsa ki azokat akik tényleg nem multiznak csak pl az egész faluban 1 wifi ip van?)
-Hozott egy szabályt, ha prémes valaki, akkor védelmet szerez az autómatikus basztatás alól, ha nem DIREKT multizást művelnek az azonos ip-s es MAC-es gepekről. (Ha belegondolsz sajnos igaza van!)

Ezen felül minden mást a playerek magyaráztak bele...
Pontszám: 4.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
142. hozzászólás - 2009.12.19. 17:57:18 (Válasz Birka #139 hozzászólására.)
Ez pont egy olyan megoldás, amivel meghatározod, hogy a top játékosok milyen ütemben üssék kényelmesen az epikust, hogy nekik ne származzon belőle hátrányuk, mindenki más meg sz*phat.

V4-en a teljesen alapról indult klánokban a 20-22. szintű karakterek már kaptak cuccot, mert ment az epik gyakás, tehát ez a szabály a kiskapukat nem használó karaktereket is szívatná.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.59
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
143. hozzászólás - 2009.12.19. 18:03:44 (Válasz Ricardo #142 hozzászólására.)
Valahol írta Miklós mi volt az eredeti cél asszem 30. szint, lazán bele lehet tenni egy -20-at a képletbe...
Pontszám: 5.19
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
144. hozzászólás - 2009.12.19. 18:46:16
Birka, sok mindenbe sok mindet bele lehet magyarázni, ezt te is közismert, h tudod.

De azt am ondatot nem tudod kimagyarázni, amiben Miklós kerek perec kijelenti, h az egész nem borítja fel a játék egyensúlyt.

Akkor pedig miről is megy a nagy tervezgetés? ha igazságosan akarunk fellépni akkor a játékosok fele háromnegyede érintett lesz egy változtatásban, amire nincs szükség mert játékegyensúlyt nem borít, csak lehet a prémes nem ultimét táp a szintjén?
Pontszám: 8.82
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
145. hozzászólás - 2009.12.19. 19:17:25
A VF sokkal jobban borítja a játékegyensúlyt, mint az epikus tárgyak. Ha Miklós afelett szemet húnyt a szavazás után, akkor most miért kell ilyen piszlicsáré dolgokon változtatni? Miért nem jó úgy ahogy eddig volt? Ha Miklós nem akarja rendesen gatyába rázni az egész játékegyensújt, akkor minek toldozni-foldozni az olyan apróságokat, mint az epikus tárgyak ?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.24
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
146. hozzászólás - 2009.12.19. 19:33:26 (Válasz Ariel #145 hozzászólására.)
Ráadásul ha megváltoztatja, az is borítja az eddig kialakult "egyensúly", nem lesz mindenkinek egyformán jó. Talán meg kéne várni, amíg az egyensúly kialakul, nem láttam még olyan mérleget, ami beáll, miközben valaki lökdösi...
Pontszám: 8.44
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
147. hozzászólás - 2009.12.19. 19:45:26
Most csak akk szív a VF-es ha egy nagy szöviben van és nem épített eleget vagy ez nem jelent semmit, aki kitolta a Vf-et az szív és kész? mert nem értem az egészet...meg nem is volt kedvem 2-300 hsz-t ezzel kapcsolatban elolvasni (másnaposan )

Valaki Tömör Professzorként elmagyarázná?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.04
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
148. hozzászólás - 2009.12.19. 20:07:11
Idővel minden vfes és pók szív azon, hha a szövépületek bónusza azon fog múlni, h a lélekkút mérethez képes mekkora a szinted, mert Miklós ilyet írt.
Pontszám: 7.05
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
149. hozzászólás - 2009.12.19. 21:00:47 (Válasz Ariel #145 hozzászólására.)
Öööö, azért basztatják, mert 5. szinten ahogy átszalad kb. 3 nap alatt az átlagjátékos megszúrja a szemeit hogy milyen tárgyai vannak valakinek. És akkor nem vesz Yssuf tőrt, mert akkor inkább már mindenkitől kikap
Ilyenek ezek az átlagjátékosok, nincs mit tenni
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.76
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
150. hozzászólás - 2009.12.19. 21:29:17 (Válasz Miklós #113 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.19. 13:26:50
Jerikó: tökéletesen igazad van, akkor nincs jobb ötletem, mint valahogy a szinthez kötni.


Az épületeknek van egy bekerülési költsége, ami független a lélekkúttól, talán abból ki lehetne indulni, legfeljebb a szövilapon megjelenne eztán a kút alatt egy össz. szövetségi épület érték, ami tájékozódási alap lehetne, hogy mennyit is kell (addig még eldöntendő %, vagy egyéb) betölteni a tagság eléréséhez.

Edit
Átfogalmazva, mert nem teljesen világosan írtam:
Arra is szükség lenne, hogy a mindenkori X % épületösszértéknyi építéssel rendelkezzen a karakter, ha ezt nem éri el, kiesik a szövetségi bónuszból, míg ki nem egészíti.



Idézet: Miklós - 2009.12.19. 15:07:23
Mindenképp valami olyan szám kellene, ami mindenkinek egyszerűen érthető. Ha valaki komplikált képlet dönti el, használhatom-e a tárgyat, az semmiképp sem jó. Akár a szerencséhez kötni lehet, ugyanolyan egyszerű, mint a szintet nézni. A szint talán azért jobb, mert a képletnek hosszú távon, magas szinten is jónak kell lennie. Márpedig nehéz azzal számolni, hogy hosszútávon 30. vagy 60. szinttől kezd el valaki manakonstrukcióval építeni normál építés helyett. A szint olyan szempontból jó mérőszám, hogy azt azért elég jól lehet tudni, hogy 10. szinten a +60 elnyelés vagy +60 védekezés problémás lehet.


Miért nem jó a tárgy szintjével azonos mennyiségű licitpont?
Vannak gyengébb tárgyak ez igaz.
De azok is pontosan 10 dukátot érnek az aukcióban, mint a legtáposabbak.
A hozzászólást Darah módosította 2009.12.19. 21:39:50-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.20
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
151. hozzászólás - 2009.12.19. 21:58:56
Ötlet támogatva. De ha kevés a szint*1 kincspont akkor legyen 2 vagy dinamikusan nőjön hiszen a karaktereknek egyre könnyebb kincspontot szerezni.
(30-45 1kp*szint, 45-60 2kp*szint, 60-75 3kp*szint [ezek csak hasból mondott számok] )
A hátulütője a rendszernek ha valakit kitesznek mondjuk egy háború miatt és kezdheti elölről a gyűjtögetést.

szerk.: inkább ez mint a tárgyak szinthez kötése illetve butítása.
A hozzászólást Freez módosította 2009.12.19. 22:15:38-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5.34
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
152. hozzászólás - 2009.12.19. 22:03:45
Ezeket tegnap is meg tegnapelőtt is leírtátok.
Tudom hogy a ti szövetségeteknek ez az optimális és ezért javasoljátok, de igazán az érdekelne hogy ilyenkor újra legépelitek, vagy copy-paste-t nyomtok az előző napi hozzászólásotokról?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.40
fórumozóRed TigerNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
153. hozzászólás - 2009.12.19. 22:11:32
Nekem az a meglátásom, hogy minden ien "fantasztikus"újítás mindíg ugyanazoktól jön. Én azt javasolnám teljes komolysággal, hogy az ienektől vegyenek el mindent, a karaktereiket töröljék, őket magukat meg húzzák le a wc-n. Miért van az, hogy mindíg ugyanaz a pár nagyokos szivatna mindenki mást? Ha nekik nem tetszi ami van, hadják abba a játékot, és távozzanak. Ha egy szövetség valakit segíteni akar, és odaadna valamit egy gyengébb tagjának, hát tegye. Engem nem zavar. Akit meg igen az mennyen máshova. Akkor én meg javaslom bevezetésre a szövetségi raktárat, ahol csereberélni lehetne a tagok között a holmikat. Nem tetszik? És? másnak meg a ti nagy ötleteitek nem tetszenek.
Pontszám: 7.06
fórumozóRed TigerNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
154. hozzászólás - 2009.12.19. 22:59:04
Külön írom mert más.

Miklós azt írta, a prémiumosok védelmét szolgálja a terv. NOS. ÉN PRÉMIUMOS VAGYOK. Veszek köves holmikat. Más szóval költök. DE!!!! furcsa módon engem nem zavart az eddigi helyzet. Miért van az hogy mindíg ugyanazokat zavarja? Mi van akkor ha neagy isten szinte mindent megépít egy szövi? akkor az oda bekerülő játékosok nem vehetnek semmit?? Mert már nem igen lessz mit építeniük. Persze jönnek majd új épületek (ovoda, iskola, posta-bármi, csak építs) Miért csak olyankor kezdenek el változtatni valamin, ha a topp néhány tagját zavarja valami?? Ha csak a pénzen múlok, válalom hogy fizetek valamennyit, ha végleg törlik a topposok karijait, őket meg kizárják. A játékban nem a holmikkal, a szabályokkal van a gond, hanem a top-al. Minden játékban ez van, nem csak itt. Mindenhol a TOPP keveri a sz..-t. Ha nem a topposok, prémiumosok érdekeit néznék, talán élvezetesebbé tudnák tenni a játékot hosszú távon. Akkor talán (TALÁN!!!) több játékos jönne, és többen is fizetnének. De ott ahol kéthavonta kell karakter felépítést váltani esetleg mert néhány ...... kisírja, oda ne várjanak sok fizető játékost. MERT HA MEGVESZEK VALAMIT AKKOR EL IS VÁROM HOGY HASZNÁLNI TUDJAM.
Pontszám: 6.03
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
155. hozzászólás - 2009.12.19. 23:14:26
Tegnap leültem Wowozni kis karakterrel. Látom hogy a velem egy szintű karakternek csomó pénz és sokkal jobb cuccai vannak mint. Azt mondta a nagykarijával segíti.

Ez mekkora trógerság már. Azonnal írok a Blizzardnak, mert ez olyan dolog amitől abbahagyom a játékot mert annyira irigy vagyok rá, meg rögtön elveszi a kedvem a játéktól mert neki már ilyenje is van.

Viszok: ne foglalkozz azzal hogy mi lesz pontosan, majd egyszer csak itt lesz, szokás szerint szopni fogunk vele, mert nincs maxos szingulárisunk, hanem maxos VFünk van. Csúnya, rossz fiúk voltunk.

Egyébként nem hiszem hogy az alacsony szintű pókok miatt akkora számú karakter hagyná itt a játékot hogy be kéne szarni ijedtünkbe. Valaki nemrég készített egy statisztikát, hogy mennyi 1-es szintű karakter van most a játékban csak úgy a semmiért. Nagyon nagy szám. Ők biztos nem a 8. szintű karakter miatt hagyták itt a játékot. Ez igaz véleményem szerint kb. 5-6. szintig. Most akkor miről beszélünk? Mondvacsinált okaink vannak csak? Vagy elkúrtuk? Böszmeségeket mondunk? Monnyon le? Náci? Antiszemita?

Teljesen mindegy. A játéknak reformokra van szüksége hogy izgalmas legyen és új játékosokat tudjon csábítani. De szerintem ez nem a megfelelő mód. Kezdhetnénk azzal hogy pontos leírást kapjanak az épületek és a szakértelmek. Jelezni kéne azt, hogy ha nem olvasod a külső fórumot, legalább a Híreket, akkor nagyon sok mindenről lemaradsz.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.86
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
156. hozzászólás - 2009.12.20. 00:08:09 (Válasz Ariel #145 hozzászólására.)
megint egy "a VF a hibás" HSZ. akkor Ariel, megkérném kegyedet hogy becsülje meg, mi lenne a szintje maxos szingu és KH nélkül (75-80?). minden ilyen típusú játékban benne van a természetes FÉK a top előtt, hogy ha odafent van, a támadható ellenfelek híján lassabban fejlődik. ha lenne akár egy parányi esély is arra hogy elérjelek titeket, akár még alulról is (engem nem zavar ha védekezni kell folyamatosan, van elég szabadidőm), megragadnám. nem elég hogy ti tápoltok LE-vel a KH-ból, gyorsabban is fejlődtök. olyan verseny ez amit nemhogy megnyerni nem tudok, arra sincs esélyem hogy odaérjek akár közvetlen ütőtávba. mi marad? megpróbálok boldogulni azokkal szemben akik itt vannak mellettem. bunkó leszek: én élvezem (különben már nem költenék a játékra, nem tépném itt a számat).

az egyre magasabb/erősebb epikus tárgyakat a maxos szingu és a szinthuszárok okozzák. Miklós már megemlítette máshol hogy lassan tarthatatlan az epikusfejlesztés.

egy korábbi HSZ-ben írtam hogy nem foglalok állást, most sem szeretnék, de ne menjen már át a topic a "fúj VF" kategóriába.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.07
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
157. hozzászólás - 2009.12.20. 01:13:21 (Válasz S0laris #156 hozzászólására.)
:OFF
Azért Miklós megoldotta ez epikus dolgot mert magas szinten már 20 epikus kell 1 kincstábla átugrására + végre(?) bekerültek a 100 feletti varázslatok ami szintén fékez egy csöppet és időt ad agyalni az új tárgyakon.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.19
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
158. hozzászólás - 2009.12.20. 01:14:54 (Válasz S0laris #156 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.12.20. 00:08:09
ha lenne akár egy parányi esély is arra hogy elérjelek titeket, akár még alulról is (engem nem zavar ha védekezni kell folyamatosan, van elég szabadidőm), megragadnám.


Ha véletlenül akad is esély arra, hogy több lét szerezz, mint a top, akkor előbb-utóbb úgy is le leszel korlátozva.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.85
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
159. hozzászólás - 2009.12.20. 01:23:41 (Válasz Ricardo #158 hozzászólására.)
ez abszurd, hogy mersz ilyen vádakat megfogalmazni?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.12
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
160. hozzászólás - 2009.12.20. 01:35:22
Felig-meddig OFF lesz, de sebaj:

Elegem van. De nagyon. Olvasgatom a forumot ha idom teheti es van kedvem. Egyertelmu (kinek nem az), hogy van kb. 50-100 de inkabb kevesebb allando hozzaszolo akik megmondjak a velemenyuket mindenrol. Ami vegulis nem gond a forum ezert forum. Az viszont mostmar rohadtul szurja szemem, hogy minden ugymond fejlesztesnek csufolt (tisztelet a kivetelnek!) toldozgatas-foldozgatas ennek a par embernek a javaslatara, sirankozasara, hisztizesere alapul!! Ami megrosszabb, hogy a JV oket tartja "jo jatekosoknak", az o szavukra hallgat, az o velemenyekre reagal (mindenki mas hozzaszolasat valaszra sem meltatja) es igy alakitgatja a jatekot. Mert sajnos ugyanaz a nota ebben a topikban is....
Felhivnam a figyelmet arra, hogy van am meg itt tobb ezer jatekos akik joresze szerintem arrol sem tud, hogy letezik a forum, vagy mert nem kuksol a jatek elott napi orakat (mert nincs ra ideje), csak jatszogat szimplan kikapcsolodasbol stb. Azt hiszem ha tudnak, hogy mi folyik itt, igencsak nagyra none az a bizonyos felhaborodas....
Mar rengetegszer elhangoztt korabban: a mentor rendszert ki kellene terjeszteni, vagy folyamatosan tudtara adni az embereknek jatek kozben(vadaszat, kuldetesek stb) kiemelve a fontosabb, aktualis topikokat akar, hogy itt a forum emberek olvassatok, a ti erdeketek!!!
A Tisztelt Jatekvezetesnek nem tunik fel egyebkent, hogy a nyafogo es magaval mit kezdeni nemtudo, tudatosan elol rohano ugynevezett topp miatt kesnek avagy maradnak el fontos fejlesztesek, avagy kerulnek be tokeletlenul es hibasan? Az hogy a top ala fejlesztik az epikusokat, a monstereket, a halalosan unalmas es semmitmondo kuldeteseket es meg sorolhatnam??! Es ezek miatt nemkepesek a hosszabb tavu, ujabb kihivasokat jelento, a jatek elore tervezhetoseget, folyamatossagat biztosito fejlesztesekre koncentralni??!! Emiatt szivja a fogat es kedvetlenedik el fokozatosan a jatekosk 90%-a? Mert akar tetszik akar nem ez van. Sajnos.
Visszaterve a topic temajara: Az szurja az en szememet is, hogy 10. szintu karakterek rohangalnak 60-80-as szitu epikcuccokban a korejuk epitett szovetsegben. Azt kellene valahogy kontrolalni, hogy ez konkretan megtortenjen. A minimum KP jo otlet. De a szintkorlatozas az epik cuccoknal igencsak kitolas rengeteg jatekossal, plane az alacsonyabb szintu pok es VF karikkal. Szerintem 40. szint folott mar ez nemgond mert akinek van egy csopp sutnivaloja az megnoveli a szerencsejet. De nehogy mar kitoljunk azon szovetsegekkel ahol van par 70. es afolotti karakter a tobbseg meg 40-50 mondjuk!! Igy veluk legyen kicseszve mert nemrohannak elore?? Ez milyen hozzaallas kerem?
Premiumos vagyok szinte folyamatosan V2-, kb. 1 eve kezdtem a jatekot. V1-en is neha neha befiztek de ott nagyon ritkan.
De most kijelentem halalosan komolyan es konkretan, ha a szintkorlatozas (ami nekem nagyon halvanyan ugyhangzik, hogy csak toljunk ki valahogy a szemet pokokkal es VF-sekkel ha mar a VF szavazas kudarcba fulladt a masik topicban), hogy ha szintkorlatozas belesz vezetve es emiatt en es sokmindenki mas meglesz szivatva az epik cuccokkal, akkor egy fityinget nemfogok aldozni erre a jetkra tobbet. Ez biztos. Mint mondtam elegem van.
Ha JV nemkepes olyan fejleszteseket hozni, amelyek mindenki erdekeit kepviselik, nemcsak az itt hangado par tucat jatekoset es az erdembeli szavazasokat nem a jetek kozben teszik fel ahol mindenki lathatja es szavazhat rola akkor nincs mirol beszelni tovabb. Egyszeruen felfoghatatlan szamomra, hogy miert nem akarja a JV ezt tudomasul venni es nemi hajlandosagot mutatni ez iranyban? Avagy az elol rohano par topszovetseg (V1,V2,V3) fizeto jatekosainak aranya nagyobb a joval nagyobb szamu, de kevesebbet koltoknel? Igy megeri inkabb rajuk hallgatni? Mert masra mar nemtudok gondolni.
Pontszám: 8.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője