Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Epikus tárgyak elérhetősége
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
381. hozzászólás - 2009.12.29. 16:16:32
Előre is bocs, valószínűleg off leszek ebben a topicban, de egy kérdésért nem akartam újat kreálni, és ez a topic áll a legközelebb a problémámhoz.

Az wikidot-on, az entitás-csata opció alatt a következőket lehet olvasni (utolsó pont):

"15 megölt entitásonként 10 dukátért választhatsz 1 epikus tárgyat az entitás szintjének, és az azt megelőző kincstáblából. (A büntető jellegű tárgyak nem lesznek benne.) "

Ez az én olvasatomban annyit jelent, hogy mivel 75-ös szintű entitást írtottam ki 15.-nek, ezért a 75. szintű epikus kincsekig válogathatok.
Viszont csak a max 40-es szintűekig adja be a listát.

Ennek mi az oka? Én értem rosszul a wikidoton leírtakat, vagy valami hiba csúszott be?
Amúgy most 60-as szintű vagyok.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
382. hozzászólás - 2009.12.29. 16:25:43 (Válasz Ezüstszél #381 hozzászólására.)
Ezt úgy kell érteni, hogy az utolsó entitásod, ha epikus ellenfél lett volna, akkor a 40-es kincsekből dobott volna tárgyat.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.16
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
383. hozzászólás - 2009.12.29. 16:33:03 (Válasz Ezüstszél #381 hozzászólására.)
Az első epikus kincs kategória 30-as szintű, tehát az első 10 epikusból (50-59-es szint) ez pottyan. A következő kategória, 60-69-es szintű epikusokból 35-ös kincsek pottyannak. Ha te a 75-ös entitást nyírtad ki, akkor az a 40-es kincskategória. Emellett választhatsz még a 35-ösből is.

Tehát a kincskategóriák 10 legyakott epikus/entitásonként öttel nőnek.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.17
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
384. hozzászólás - 2009.12.29. 16:34:09 (Válasz Pietrus #382 hozzászólására.)
Köszi, ez így akkor érthető.

Viszont mi értelme van akkor 2-vel, vagy 3-mal magasabb szintű entitást választani?
Hiszen úgyis az aktuális epikusokhoz méri a megvehető kincseket.

75-ös entitásért kaptam 2336 LE-t, és sokkal nehezebb volt kinyírni, mint egy 45-ös szintű entitást lett volna. Semmi pluszot nem ad, hiába izzadok sokkal többet.

Edit: Szóval attól függ, hogy az utolsó entitás melyik 10-es kategóriába esik. TEhát, ha legalább 80-ig feltornásztam volna a szintjét az entitásoknak, akkor tudtam volna a 45-ös kincsek közül is választani.
Köszi!
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.12.29. 16:42:10-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
385. hozzászólás - 2009.12.29. 16:41:51 (Válasz Ezüstszél #384 hozzászólására.)
Hát mert nem mindegy hogy a 75-ös, vagy a 95-ös szintű volt az aktuális, utolsó epikusod. Ha hármasával haladsz(tál korábban), sokkal magasabb tárgyakból válogathatsz(tál volna).
Pontszám: 9.26
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
386. hozzászólás - 2009.12.29. 16:42:05 (Válasz Ezüstszél #384 hozzászólására.)
Számomra a 30, 35, 40, 45-ös kincsek semmit nem jelentettek, ezért az elsőket hármasával ugrálva kattintgattam végig. Később jutottam volna el értelmes tárgyakig, és nem kellett haszontalanokra 10 dukátot költenem.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.32
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
387. hozzászólás - 2009.12.29. 16:42:17 (Válasz Ezüstszél #384 hozzászólására.)
A +2-3 szintel való ugrás akkor jó ha nem akarsz 1 évet várni mondjuk a táposabb 50+ szintű tárgyakra. De a többség +1-eket ugrott, hogy felmarkolja a Zafír csillagot és a Rubin Triászt a legkisebb áldozattal. Viszont az epikusokat jobban sanyargató szövetségek tagjai +2-3 szinteket ugrottak (ha van Triász és Csillag vagy hasonló), hogy elérjék a felsőbb tárgyakat.

Egyébként 45-ös szintű entitás nincs, 50-es a legkisebb
A hozzászólást S0laris módosította 2009.12.29. 18:54:12-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.17
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
388. hozzászólás - 2009.12.29. 16:44:28
Jah, először én is 3-asával mentem, csak a wikidoton olvasható szöveg eléggé félreérthető, és átváltottam 1-es növelésekre, mondván, hogy 75-ös szintű kincsekig válogathatok.

No mindegy.
Most már többet tudok.

Edit: Viszont ezt nem ártana feltüntetni a wikidot-on, mert így nagyon félrevezető. Mármint, hogy aktuális epikusnál nagyobb szintű nem elérhető hiába ütök le 30-cal magasabb szintűt.
Ez sztem kicsit gáz.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.12.29. 16:49:05-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
389. hozzászólás - 2009.12.29. 17:11:16 (Válasz S0laris #387 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.12.29. 16:42:17
Jó azt tudni, hogy a szövetségben legutóbb leütött epikusnál magasabb tárgykategóriát nem lehet elérni entitással.

Ez mióta van így? Nekem úgy rémlik, hogy úgy ütöttem ki a Rubin Triászt az entitásból, hogy az epikusból még nem eshetett volna.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.81
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
390. hozzászólás - 2009.12.29. 17:26:26 (Válasz Prisma #389 hozzászólására.)
Hát, nekem sajnos pont így van.
Nem tudom a Triászt megvenni, pedig 75.-ig felvittem az entitások szintjét.

Ha ez csak bug, akkor annak nagyon örülnék.

Edit: Végülis nem jelent óriási előnyt, hogy 45 naponként meg tudok venni egy magasabb tárgyat. Ráadásul meg is izzadtam érte....
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.12.29. 17:27:18-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
391. hozzászólás - 2009.12.29. 17:33:27 (Válasz Ezüstszél #390 hozzászólására.)
Idézet: Ezüstszél - 2009.12.29. 17:26:26

Nem tudom a Triászt megvenni, pedig 75.-ig felvittem az entitások szintjét.

A Triászhoz minimum 80. szintű entitást kell legyőzni, így a 75. szintű sajnos nem elég.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.81
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
392. hozzászólás - 2009.12.29. 17:36:24 (Válasz Prisma #391 hozzászólására.)
Kicsit megkeveredtem az elméletekben.
S0laris is ugyanezt említette.
Köszi!
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.66
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
393. hozzászólás - 2009.12.29. 17:59:37 (Válasz Prisma #389 hozzászólására.)
.
A hozzászólást S0laris módosította 2009.12.29. 18:53:22-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.11
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
394. hozzászólás - 2009.12.29. 18:04:33 (Válasz S0laris #393 hozzászólására.)
Tudtommal nincs ilyen szabály...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.85
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
395. hozzászólás - 2009.12.29. 18:38:09 (Válasz S0laris #393 hozzászólására.)
Cáf-cáf.

Én is érdeklődtem már korábban, az én fejemben az a verzió maradt meg hogy a szöviepikus szintje lövi be a te saját entitásod maximumát. Fel lettem világosítva, hogy nem, a szinted-10 darabot kérhetsz ki, viszont azok lehetnek akármekkorák. És én azóta is így tudom, de te most jól megijesztettél ezzel a kijelentéssel

Esetemben mostmár arra készülök, hogy minden szintlépés alatt kell majd egy darab entitással bajlódnom a továbbiakban, úgyhogy a két alap tárgy után bátrabban kérek ki hárommal nagyobbakat.
Pontszám: 9.26
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
396. hozzászólás - 2009.12.29. 18:48:47
TÖRÖLVE

Szerk: Köszönöm Meridiath, gyorsan kiszedem a másik HSZ-emből is mielőtt levágott disznófejeket találok az udvaron.
A hozzászólást S0laris módosította 2009.12.29. 19:37:51-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.17
népszerűtlenBasibozukFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
397. hozzászólás - 2009.12.30. 16:52:00 (Válasz Prisma #391 hozzászólására.)
Megnyílt a Mélyumbra Lakói Epikus Ereklyékkel foglakozó szaküzlete és immár a Második Rubint Triász keresi gazdáját !
Érdeklődni nálam Pm ben! 24 óráig áll az ajánlatunk!
Pontszám: 4.35
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
398. hozzászólás - 2010.01.18. 10:14:52
Mi jutott eszembe!! Fejlesztés!! Az epikus kincset el lehetne osztani de max mindenkinek 2db ilyen elosztott tulajdonsága vagy szaki vagy bármi más extra... PL kiesik egy elementáris gyürü abból a kritikus varázs 5öt megkapná x, a +4egészséget megkapná y és a 6 elementárist meg z. Ezt valahogy normálisan bekorlátozni pl nem kaphatsz ugyanolyan extrát pl 2*10védelem, vagy 6mágia *2 Nem akkora butaság ez. De ugyanakkor csak az osztozhatna akinek az adott epikusban volt min 1000sebzése pl.... Na?
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 1.93
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
399. hozzászólás - 2010.02.22. 19:15:32
Többször leírták hogy nem lesz piac a játékosok többszöri kérésének ellenére is de azért én leírom a saját ötletemet erre vonatkozólag.
Sokáig agyaltam hogyan lehetne kikerülni azt hogy a sok BOT karaktertől átvándoroljon az aranydínár a FŐ karakterhez hiszen ez szerintem a fő oka hogy nem lehet "tiszta" kereskedelem a játékosok között( a Beho szerint a szerver terhelés is komoly gond?? ezt ők tudják)
Röviden-Tömören:
Bárki képes lenne licitálni a piacon mint vevő feltéve ha van hozzá kellő mennyiségű aranydínárja .Lehetne venni térkapus és epikus tárgyat is a piacon , maga a licitálás mindig 10 aranyD-ba kerülne ez akkor is levonódna ha nem ő nyeri meg a tárgyat( ezzel gyorsan kivándorolna a "levesbe" az Aranydínár a játékból megszűnne az inflálódás és vissza is fordulna idővel) maga a tárgy árra mindig annyi lenne mint a szintje pl: 50 szintű Védelmező 50 aranyD-ba kerülne.
A nyertesnek csak a tárgy árát kéne kifizetnie de a licitálás pillanatában rendelkeznie kell 10+ a tárgy árának megfelelő aranyD-ral.
Mindenki más aki licitált de nem nyerte meg a tárgyat levonódik a 10 AranyD-nár. Az hogy ki nyeri meg a a tárgyat teljesen random tehát a véletlen dönti el ki nyeri meg , ezért akinek van 10 BOT ja de 89 játékos is licitált rajta kívül a tárgyra annak 10% van rá hogy az egyik botja viszi el a tárgyat.
Bárki licitálhat de csak az adhat el aki min. elérte azt a szintet hogy Kalandozhasson azt hiszem ez 30 + megveszi a Kereskedelmi szerződés nevű új Relikviát ami 10000 lélekgyémántba kerül és csak Prémium tagság alatt használható ez heti 6 őskő a Behónak.
Ezzel kiszűrhető és nagyban gátolható a BOT na meg ha megcsinál Botonként kb. 100 kalandot és megveszi mindegyiknek folyamatosan a prémium tagságot hát legyen csinálja(Csináljad).
Szerintem ez így egy járható és tiszta út az hogy ilyen nehéz eladni nem véletlen kezdetben kevesen lesznek az eladók és csak fokozatosan fog felpörögni a kereskedelem , ezzel csökkentve a szerver terhelést.
Eladni és licitálni 24 óránként 1 szer lehet a kettőt egyszerre nem lehet megtenni vagy eladsz vagy veszel.
Nagyjából ennyi...............
Aranydínár , AranyD. = Aranydukát (a gyengébbek és kötözködő fórumbetyárok kedvéért )
Pontszám: 4.65
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus tárgyak elérhetősége
400. hozzászólás - 2010.02.22. 19:25:18 (Válasz KurahBereth #399 hozzászólására.)
Te szimplán farmkarakterekkel számolsz, őket valóban kiszűrné egy jó drága lélekgyémántos tárgy. De a játékot abbahagyó embereket nem, és ezeknél a karaktereknél minden erőforrás megvan, ami egy átlag játékosnál, mégsem úgy viselkednek mint azok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.85
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!