Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2541. hozzászólás - 2009.08.13. 21:17:40
Elyrának már v1-n volt egy jó kis karija, Reiren, ő is több millás LE-diffel volt. v2-n nagyon kijött neki a lépés, meg hát alacsony szinten szinte teljesen kilőtte a randomot a szövibónuszával. de hogy multizik, csal, az szerintem kizárt, igaz én csak msnen beszélgettem vele többször is, de pl bátyámnak lakótársa volt. tudom ez nem jelent semmit, de én biztos vagyok benne hogy nem csal, egyszerűen jól tolja,valószínűleg elég sok időt is nyom bele,stbstb...de nem lenne egyszerűbb ha írnál neki egy PÜ-t?még tanulhatnál is tőle... és meglátod neked is lesz majd ilyen durva karid...vagy még jobb...

Ja, és nem végzetúrnő, hanem végzetúr...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.08.13. 21:19:04-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 3
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2542. hozzászólás - 2009.08.13. 22:52:14
Noh.. látom megint szúrom valakinek a szemét.. gondolom az elmúlt 2 napban nyersen 1000nél több LE-t hoztam tőled, vagy szövetségi társadtól.. utólag is bocsánat, ilyen a pók szakma.

Szóval.. a nagy Elyra rejtély.

Az egész dolog 2009. február 23án este kezdődött.. vagy reggel.. jelenleg lényegtelen.
Akkorra vettem rá magam véglegesen, hogy Hosszúléptővel s egy másik cimborámmal (akivel mellesleg most példálozol: Mephistopheles) kezdünk egy pók szövit. Mephi akkori karaktere törlődött s csinált egy zafírt, de a történesekben ennek nincs szerepe.
Szóval..
1. szint : kb 20 portya... miután ráébredtem, hogy nagy a random vadásztam.

2. szint : energialövedék megvétele.. innentől kezdve napi 6-10 óra VU.. a toplista böngészése, vajon mikor lép szintet egy kis 1. szintű aki nem költött még semmire, mert nála kb 1000-2000LE lehet.. ebből portyánként, ha nyerek.. már pedig varázslat miatt illik.. 150-300 LE-t hozhatok.

3. szint : a helyzet változatlan.. ismétlődik a 2. szint cselekménye.. megveszem a prémiumos felszerelést.. gyűjtögetek a szükséges szakikra állatbefogáshoz..

4. szint : PPk átállítása 15-re ... 12 óra várakozás.. végre láthatatlan lehetek.. irány vadászni.. minő szerencse 14 vadászatból meglett az állat.. állatka után ki a láthatatlanságból... ez jelenleg 28 TP, tehát van még 439 portyára elhasználható TPm, amit mind 3. szintre ütök tehát 439 portya.. átlagban 200LEvel számolva.. s máris megvan az első 100K LE.
Szint végére kreatív affinitás 23, kivégzés 4.

5. szint : folytatom a bevált taktikát... az LEm kb. 70%át szakértelmekre költöm
Szint végére kreatív valahol 28 körül, kivégzés kb. 25.

És így tovább mostanáig.

A szerzett LE összegyűjtéséhez, hozzájárult körülbelül 30 "csaló, multizó" karakter, melyeket mind jelentettem.. velem együtt felülvizsgálták s őket zárolták is.. hozzám érdemben semmi közük (persze mindenkinek szíve joga, hogy elhiszi-e, momentán én nyugodtan alszom)

Csaták kimenetele.. 5. szinten még előfordult, hogy kikaptam a láthatatlanoktól de ez sem lényeges.

Néhány jótanács, amit már 1000+1szer leírtunk.

1. nézd mennyi a TÖje
2. nézd meg vásárolt-e
3. ha láthatatlan, biztos gyűjtöget ergo van nála LE
4. ha már pók vagy ne pár száz LE-vel menj portyázni mert annál többet nem hozhatsz
5. addig üss lefelé amíg megéri
6. a lusta játékosok, akikből később farm lesz, este 10-12 után s reggel 7-12ig biztos nem néznek a karikra (alvás és suli) ilyenkor tuti vadásznak, van náluk le
7. ha jó akarsz lenni, nem vagy lusta felkelni hajnal 2-4-6kor ha épp akkor tudsz ütni..

és még sorolhatnám...

Egy kis matematika.

tételezzük fel.. áldozatunk 2000LEvel ücsörög 3. szinten.. épp varázslatra gyűjtött s még nem vásárolt... (persze több is lehet nála, ez egy olyan átlag ami 80%ban előfordul)

Megtámadom... nyerek.. 15% LE nálam köt ki.. ez rögtön 300+kreaffin (20)al számolva 420..

Így működik kis szinten.. nézzük meg, hogy is néz ki ugyanez a helyzet mikor épp 6. szintű vagyok.. 2000LE van nála.. megütöm, laposra verem.. kattan a kivégzés.. már legalább 30as (30%) LE.. közel befelezem a nála levő LEt... +kreaffin 30.. s máris 1600t hoztam... de mindenki tudja, hogy 6. szinten már 4000LE is kényelmesen lehet nála, s arról 3200 az össz zsákmányom..

Lehet itt ujjal mutogatni, de felesleges.. nézd meg mennyi időt töltöttem el 1 szinten s azalatt mit csináltam... nagy átlagban kiszámolva.. 220LE/TP körül járhatok talán... (rég nem számoltam) s így már nem is olyan szörnyen sok ez a 700K szerzett LE


ui.: Az 5-7 szintek szakértelem leírása kicsit csúszhat, de nem hiszem hogy mérvadó.. illetve mint a karakterlapomon is látható.. ehhez az eredményhez a megfelelő embereket a megfelelő időben kell megtalálni.

Aranyszabály: ésszel pakolj a tulajdonságaidra.. azért mert hatszor annyi VPd van mint nekem, még nem versz meg

Így hirtelen ennyi lett volna, bocsánat ha nem érthető.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 8.60
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2543. hozzászólás - 2009.08.13. 22:58:58 (Válasz Noodlee #2542 hozzászólására.)
Sajnos az "átlag"játékos nem tudja mennyi időt igényel egy pók karakter, csak vádaskodik, mert nem tudja elképzelni ami másnak már természetes. (Pl, aki 2., 3. szinten vadászik az szinte, bolond.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.71
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2544. hozzászólás - 2009.08.13. 23:07:38 (Válasz Noodlee #2542 hozzászólására.)
Már épp hiányoltam, hogy végre te is hozzászólj!

Először is nem raboltál le se engem, sem pedig a szövitársaimat. Pusztán irreálisnak találtam az LE diffedet a többi POK-hoz képest. Ám a leírásod alapján még akár el is tudom képzelni, hogy mindez igaz és így is történt...
Mondjuk a többség nem szán ennyi időt egy "ilyen" játékra, de aki megteheti, az ezek szerint képes ilyen karaktert produkálni...

Mindazonáltal úgy tűnik nem volt igazam, és alaptalanul vádoltalak, ezért B.o.c.s.á.n.a.t.o.t. K.é.r.e.k. Tőled!

Hozzáteszem zárójelben, hogy mindez nem jött volna létre még töredékében sem, ha a magas szintű haverjaid nem építik ki neked azt az irgalmatlansok szintnyi épületet, ami neked kőkemény 1000 LE-be került... Ezt továbbra is teljes mértékben Etikátlannak tartom!! No de ez van, sajnos a játék megengedi, és sajnos van aki él is vele...


Tisztelettel!
Pontszám: 6.17
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2545. hozzászólás - 2009.08.13. 23:17:49 (Válasz Noodlee #2542 hozzászólására.)
220 Le/ csata nem is sok, ezt az átlagot a kukac.hu-s azbesztpofájú hülyegyerekek már első szinten hozzák egy szál buzogánnyal
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.44
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2546. hozzászólás - 2009.08.13. 23:18:43
Bocsánatkérés részemről elfogadva.

Részben igazad van, részben nincs... 4. szinten még sehol nem volt senki, ha jól emlékszem.. s akkor az a 100K le bőven kibiztosított arra, hogy ne kapjak ki a csatáimban. Tény, hogy kellettek, de ki merem jelenteni, hogy ha ők nincsenek (bocsánat ha sérti őket, nem így szánom), nagy valószínűséggel a csatáim ugyanígy zajlottak volna.. tudniillik, az azért elgondolkodtató, hogy, hogy lehet egy 4-6. szintű karinak max 160 TÖje, mikor nekem 4. szint végén 200 körül volt..

Pók vagyok, ez van... de sosem leszek olyan, mint anno Trueblood, Nephila, vagy épp Crimson és még sorolhatnánk.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2547. hozzászólás - 2009.08.13. 23:20:03 (Válasz Almási Viktor #2545 hozzászólására.)
220 LE/TP.. s máris más a leányzó fekvése

De igen, ők simán hozzák ezt is.. sajna ennyire pro még nem vagyok
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2548. hozzászólás - 2009.08.13. 23:29:21 (Válasz Noodlee #2546 hozzászólására.)
Khmm... Beggit ne hagyd ki, óriási tehetség a gyerek
Szerintem meg csak jobb tudsz lenni, hol tudott Trueblood anno a kivégzésről?

220Le/Tp az mi? Ez már olyan kvantum dolog? Vagy még nekem is van mit tanulnom?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2549. hozzászólás - 2009.08.13. 23:31:43 (Válasz Noodlee #2546 hozzászólására.)
Azt azért megnéztem volna, hogy az első 4 szint alatt hogyan küszöbölöd ki a randomtényezőt épületek nélkül (Gyakorlótér pl), mert ugye te nem szenvedtél attól, hogy a 140-es TÖ-es, alap buzogányos, minden másból hiányos karakater leveri a 180 TÖ-es, full cuccos karakteremet, csak mert nem volt szerencsém, és ahelyett, hogy hoztam volna 200-400 LE-t, buktam kb 300-at rajta...
És elhiheted, hogy ez nem egyszer és nem kétszer fodult elő! Ráadásul még 5-6. szinten is volt rá példa... Alig hittem a szememnek!

Szóval lehet ezt szépíteni, meg púderezni, de akkor is egy felépített szövetségben kezdeni alacsony szinten Óriási előnyhöz juttat bárkivel szemben (ami a későbbi szinteken hatványozottan fog érvényesülni)!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2550. hozzászólás - 2009.08.13. 23:52:39
Látom kételkedsz , de tényleg nem volt akkor még épületünk ahogy emlékszem.. másrészről.. nekem a 180TÖn ami ugye 40 fejlesztés, kb úgy néztem ki h 35 tám 35 véd 30 iq.. így azért más a helyzet buktam én is, csak nem annyit.. meg ugye az állatka
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2551. hozzászólás - 2009.08.13. 23:56:58 (Válasz Zantetsuken #2549 hozzászólására.)
Mint többszöri felemlegetett, én is hozzászólnék a témához.

Először is, amikor velem példálózol, kérlek vedd figyelembe, hogy 126 manót gyilkoltam le, számításaim szerint, még mindig 6. szinten vigadoznék, ha nem dőlök be a beho maszlagjának...
Másodszor, noodle jól mondta, nagyjából akkor lépett 5. szintre, amikor megérkeztek az első, általam hívott építők. Én akkor 6. szintű voltam (mármint az a karakterem, aki 8. szinten került törlésre, és kezdtem előröl mephi-vel).
A rejtélyhez meg az elmondottakon kívül annyit, hogy szerencséje volt, 256 helyes kvízválasz után lett csak meg az állatom, nem is vadásztam végig láthatatlanba, én már nem tudtam elérni multi-farmokat.
A rnd-t egyszerűen küszöböltük ki, 2. szinten energialövedék, és az ott összerabolt lé elég volt arra, hogy 3. szinten ellegyünk, utána meg az állat miatt kaptunk ki ritkán. De ezt már ő is elmondta.

Mellesleg rőrikém, megint röhöghetsz egy jót rajtam, igazad volt, ez a kari is törlésre fog kerülni... méghozzá szintúgy 8. szinten.
V2 Mephistopheles
Pontszám: 3.67
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2552. hozzászólás - 2009.08.14. 00:06:13
Az nem lesz jó, mert akkor még jövő ilyenkor is a 10-11es viadalra kell nevezzek, ha veled akarok megmérkőzni...

Másrészről szerintem egy kis szintű póknak nem arra kell az épület h nyerje a csatákat, hanem arra, hogy -30al is kényelmesen nyerjen... de nekem anno még mind1 volt, nem volt annyi PPm, hogy ilyen miatt fájjon a fejem.
A hozzászólást Noodlee módosította 2009.08.14. 00:14:31-kor
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2553. hozzászólás - 2009.08.14. 00:09:40 (Válasz Noodlee #2552 hozzászólására.)
XD
Neem, felhagytam a hiábavaló pókoskodási kísérletekkel. Még megvárom az event végét, meg egy-pár V1-es eseményt, aztán törlés.
V2 Mephistopheles
Pontszám: 3
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2554. hozzászólás - 2009.08.14. 08:02:18 (Válasz Almási Viktor #2545 hozzászólására.)
Van olyan is a kukacban aki 450+-ot hoz, de kár beszélnem úgyis csak arra vok jó, hogy lepontozzanak nullásra...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 3
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2555. hozzászólás - 2009.08.14. 19:44:57 (Válasz Zantetsuken #2549 hozzászólására.)
Megoldás: V1 - Hype, napi 20 perc játék.
Az első 8-10 szinten semmilyen szövetségi bónusza nem volt...
Pontszám: 5
kedvencJoska85Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2556. hozzászólás - 2009.08.15. 22:25:05
Aki szemét csípi Elyra karaktere, annak írom-e sorokat.

Anno a 2. világban indítottam egy karit. Szétnéztem a toplistában, és megtaláltam Elyrát. Megkérdeztem tőle tudna-e tanácsokat adni, és lássatok csodát segített. Amit fentebb leírt nektek, azt mondta el nekem is. Megfogadtam a tanácsát és működött. Higgyétek el a legtöbb játékos segít ha megkéritek.
Ha félsz az alkoholmérgezéstől, ne igyál mérgezett alkoholt.
Pontszám: 8.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2557. hozzászólás - 2009.08.16. 01:58:19
4. Bindocs 49 251
wtf?
Ennyi idő alatt el se lehet olvasni a kérdéseket,nemhogy kiguglizni és válaszolni rájuk...
(Szerencsére nem lett dobogós)
A hozzászólást D4vid módosította 2009.08.16. 01:58:38-kor
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2558. hozzászólás - 2009.08.16. 02:31:20 (Válasz D4vid #2557 hozzászólására.)
Idézet: D4vid - 2009.08.16. 01:58:19
4. Bindocs 49 251
wtf?
Ennyi idő alatt el se lehet olvasni a kérdéseket,nemhogy kiguglizni és válaszolni rájuk...
(Szerencsére nem lett dobogós)


szerencsére??

winnie 44 221

jó, nem 49, de fél perccel gyorsabb voltam.

sokkal érdekesebb, hogy egy 3. szintű nyert, nem?
A hozzászólást winnie módosította 2009.08.16. 02:38:23-kor
Pontszám: 4.25
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2559. hozzászólás - 2009.08.16. 06:50:52 (Válasz winnie #2558 hozzászólására.)
Miért lenne érdekes? És mit keres ez a téma ebben a topicban?
Pontszám: 5
kedvelt tagMonstersFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2560. hozzászólás - 2009.08.16. 09:27:38
ez a felhasználó egy kicsit se farm:)

Ha véletlenül aktív játékos akkor valamit nagyon rosszul csinál.

János Vitéz - 8. szintű végzetúr.

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 10 327
Zafír horda ellen 8 163
Gyémánt horda ellen 39 838
Összesen: 57 1328
Legtöbb okozott sebzés: 23
Tulajdonságösszeg: 140
Szakértelemösszeg: 0
Teljesített küldetés: 3
Összes építés: 0
Zsákmányolt lélekenergia: 1.243
Elvesztett lélekenergia: 50.375
Helyes kvíz-válaszok: 701
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője