Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3201. hozzászólás - 2010.03.09. 11:24:56 (Válasz Byzon #3200 hozzászólására.)
Igen, a TF alapjaban nem pvp jatek.. Az sokkal osszetettebb, ott csak egy opcio, hogy harcolhatsz is mas karakterekkel, es ha kikapsz, az se jelent sokat... A TF inkabb egy MMORPG-re hasonlit, ahol koricalhatsz egy szep nagy teruleten majdnem szabadon, szornyeket utlegelsz, labikat, es mas tereptargyakat derithetsz fel, es ezek legtobbszor mindenfele kuldetesekhez kapcsolodnak, amiket NPC-ktol kapsz meg, vagy az istenedtol, stb..
Pontszám: 5.89
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3202. hozzászólás - 2010.03.09. 12:32:06 (Válasz Solina #3201 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy az online verzióban ne kapna szerepet a pvp. Ha olyan minimális lesz az interakció a játékosok között, mint az eredetiben volt, akkor az online játékok legnagyobb előnyét veszti el a játék, magát az interakciót.
És igen, a TF-en is komolyan lehetett szivatni éveken át a kezdő játékosokat.
Pontszám: 7.34
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3203. hozzászólás - 2010.03.09. 12:44:38 (Válasz Xena #3192 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.03.09. 08:16:27
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.51
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3204. hozzászólás - 2010.03.09. 12:47:28 (Válasz Timcsike #3202 hozzászólására.)
Az interakcio nem csak azt jelenti, hogy szarra verem a masikat, mert en vagyok verpisti, es nem notem ki a rombolo korszakombol.. A TF-ben a VU-hoz kepest a karakter-karakter kozi interakciok szama, modja, es lehetosege a VU-s tobbszorose..
Pontszám: 5.89
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3205. hozzászólás - 2010.03.09. 13:53:01 (Válasz Solina #3204 hozzászólására.)
Igen, több a lehetőség a TF-en, de hogy ebből mi kerül át az online verzióba az más kérdés. Pl a tárgyátadás, aukció és lopás már igencsak kérdéses, ha ingyenes változata is lesz a játéknak. Mi is van még? Információ átadás, és küldetések? Ezt elég kevésnek érzem ha nincs pvp sem.
Pontszám: 7.35
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3206. hozzászólás - 2010.03.09. 14:27:59 (Válasz Let. #3203 hozzászólására.)
Kedves Let.

Leírnád nekem PM-ben, hogy mi is történt az előző V4-en? Gyorsszerverszűzként nem vagyok képben az előbbiekkel. Arra lettem figyelmes, hogy páran necropostoljátok az egyik hozzászólást, gondolom a figyelemfenntartás végett.

Előre is köszönöm.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.91
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3207. hozzászólás - 2010.03.09. 20:42:30 (Válasz Xena #3192 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.03.09. 08:16:27
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László


Gondolom ez valami olyasmi, mint amikor egy pókerversenyen az osztó nyer
Pontszám: 6.52
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3208. hozzászólás - 2010.03.09. 21:59:32 (Válasz Byzon #3194 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2010.03.09. 08:32:46
Master a legenyhébben szólva is demagóg vagy.
1. A pk, ha tetszik, ha nem, arra fog menni ahol LE-t talál, ez azért van, mert nem ostoba, ellentétben azzal, aki magánál felejt félmillát. És igen, visszajár. Ez nem jó magyar mentalitás, idióta lenne, ha direktbe gyengítené saját magát. Az, hogy te a saját szinteden pl viszonylag gyenge játékkos vagy, nem azt jelenti, hogy mindenki aki jól játszott tapló.
2. Megoldási javaslatod, hogy szerencsétlen töröljön. Gratulálok, ezzel mindjárt jobb vagy, mint az itt fórumozók többsége! Már megbocsáss, de amik így hirtelen eszembe jutnak, azok nyílt fórumon nem mennek el a netikett keretein belül.


1. Tiszta sor. Azonban ezzel is túl lehet lőni a célon,mint ahogyan meg is teszik az emberek néha. A harácsolás más kárára,folyamatosan és kitartóan, az nem csak a saját maga erősítése,hanem a másik fél folyamatos ellehetetlenítése. Kicsit talán olyan, mint levágni az aranytojó tyúkot. Mert ezt érik el vele. A kezdő játékos nem fogja belátni hogy valamit elqrt, mert nem lesz lehetősége sem eljutni oda,arra a szintre, ahonnan rálátna, maximum a legmazochistábbaknak közülük, akik élvezettel adnak sokat másoknak a sajátjukból és élvezik,ha cipóra vannak verve.
Az én karakterem ereje nem tényező jelen esetben, mivel hosszabb ideje alig portyázom,előtte viszont megtettem a magamét én is. Azt nem sokan mondhatják el, hogy harcoltak Sharpával és a többi vele együtt haladóval az első naptól(egész az előrerohanásáig ). Továbbá harcaim számából látható,hogy (a meló miatti napközbeni 3-5 leverést leszámolva) kb 50-50%os az arányom. Ennyi időráfordítás és legfőképp amiatt,hogy mindig próbáltam erőben magamhoz foghatót ütni, talán nem is olyan szar az összkép, nem gondolod?(Elvétve ütöttem lefelé, max háborúban vagy ha az állatmorálom a breki valagát nyalta,de szerencsére ez megoldódott a kihívással...) Aki jól játszik, az jól játszik,oké,de ennek 2 verziója van: számokkal játszik jól(általában az atomoptimalizátorok és a pókok),ők sűrűn megunják,újrakezdik, illetve vannak azok, akik emberekkel játszanak jól, ők azok, akik még a villanyoltáskor is itt lesznek,mert lesz egy csapat,baráti kör,szövi, ami itt tartja őket, nem csak az állandó nyerési kényszer... És a fenti kettő sajnos csak ritkán jár együtt. Valakiből ez, valakiből az hiányzik.
(Teljesítményre még egy sor: a Doomlordon most nyertem meg a 20-22 kategóriát 20as karival. Akkor most csak mákom volt?)

2. Adj neki akkor bármilyen értelmes tanácsot, amivel kiléphet a célpont-teve kettősségből,az általa megadott adatok alapján. Nem hiszem hogy tudsz. Mindenféle rosszindulat nélkül,sőt,maximális jószándékkal mondom neki: azt is fel kell ismerni,ha vége az útnak. Ha eltorlaszolják az utat úgymond, akkor fordulj vissza... Esetleg tényleg marad a V3, ott nem lesz ilyen bajod a védettség miatt!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.67
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3209. hozzászólás - 2010.03.10. 05:24:38 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak."

A játék tisztasága sérült azáltal (már az előző világon is, ahol hiába emeltük fel "szavunkat"!), hogy az egyik játékos kvízmesterként -hozzáférve a játék központi kvízadatbázisához- "kottából kvízelhet" (ezáltal győz és így +1 százalékos medálhoz jut!), a másik meg nem!
A témával egyelőre nem foglalkozik senki, így jobb ötletem nem lévén megismételném a tegnapi hozzászólást!
Egyetlen "játékszolgáltató" sem engedheti meg magának, hogy a játékosok között nem teremt egyenlő feltételeket -a nyitó hozzászólás eszméjét (mely egyébként minden játék alapja!) is sárba tiporva!-, pláne hogy belőlük (is) él és nem csak 1 konkrét személyből, kinek (csakúgy mint az előző versenyszerveren) megrendezi a 4. világ kvízversenyét!
A hozzászólást Xena módosította 2010.03.10. 05:39:23-kor
Pontszám: 6.90
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3210. hozzászólás - 2010.03.10. 05:27:24 (Válasz Xena #3192 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.03.09. 08:16:27
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László
Pontszám: 5.04
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3211. hozzászólás - 2010.03.10. 06:28:19
Szervusztok!

Masterv: Én sem egész nap játszom, igencsak figyelem, hogy ha nem lehetek a gépnél valamiért, ne menjen vadászat sem. Mégis ritka baleset, hogy lopnak tőlem, ahogy Pinterdenestől sem lopnak, csak az energiahasznosítás által adottat.

Byzon, Kócos: Ösvényjáró megnyilvánulásairól megvan a nagyon negatív véleményem, ezt nem is titkolom. Ő, és a hasonszőrűek már nem játszanak, a siker mániákusai lettek. Itt, újrakezdve, esetleg szövetséggel körülépítve (emlékeim szerint talán ez utóbbi Ösvényjáróra nem vonatkozik) könnyen elérhetik a napi sikeradagjukat, a kezdők rommászivatásával. Ez nem játék, ezért volt az idézőjel. A top optimalizátorokra is ezért igaz, hogy ők nem játszanak. Ők patikamérlegen mérik, hogy mire mennyi idő kell... az sem játék.

Én játszom, ha megszívom valamiért, akkor módosítok a stratégiámon, de sosem leszek topjátékos, mert nem centizek annyira ki semmit. Ezért a legtöbb módosítás nem ér hátrányként, mert nem zavar az, ha egy-két LE-vel kevesebbet kapok az előzetesen számítottnál.

Módosítás: Byzon: Nem savanyú a szőlő, nem tartom etikusnak a pókstratégiát, főleg úgy, hogy kezdőket ütögetnek. Amikor Nephilia megtámadott, három támadás után leszállt rólam, mert a taktikájába nem fért bele a nullás portya, nullás kamrázással. A legtöbb esetben ugyanis ez várja azt, aki kamrázna. Ösvényjáró viszont a kezdők közt pókoskodik, és ezzel a magasabb szintű karakterek utánpótlását fogyasztja el.
A hozzászólást Awenhai módosította 2010.03.10. 06:34:45-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 3.36
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3212. hozzászólás - 2010.03.10. 07:15:47 (Válasz Awenhai #3211 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2010.03.10. 06:28:19
Byzon, Kócos: Ösvényjáró megnyilvánulásairól megvan a nagyon negatív véleményem, ezt nem is titkolom. Ő, és a hasonszőrűek már nem játszanak, a siker mániákusai lettek. Itt, újrakezdve, esetleg szövetséggel körülépítve (emlékeim szerint talán ez utóbbi Ösvényjáróra nem vonatkozik) könnyen elérhetik a napi sikeradagjukat, a kezdők rommászivatásával. Ez nem játék, ezért volt az idézőjel. A top optimalizátorokra is ezért igaz, hogy ők nem játszanak. Ők patikamérlegen mérik, hogy mire mennyi idő kell... az sem játék.

Én játszom, ha megszívom valamiért, akkor módosítok a stratégiámon, de sosem leszek topjátékos, mert nem centizek annyira ki semmit. Ezért a legtöbb módosítás nem ér hátrányként, mert nem zavar az, ha egy-két LE-vel kevesebbet kapok az előzetesen számítottnál.


Korrekt. Már csak egy valamit árulj el nekem Awenhai, kérlek. Mikor és hogyan dőlt el (a logikai levezetést szeretném kérni), hogy te vagy az etalon, ami alapján kijelentheted, aki úgy játszik mint te, az játszik, aki meg nem, az megszállott, meg nem tudom micsoda? Milyen módon sikerült eldöntened, hogy nem az a lényeg élvezi-e valaki a játékkal eltöltött idejét bármilyen módon, hanem az, hogy olyan módon teszi-e ezt, mint te? Előre is köszönöm a választ.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.49
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3213. hozzászólás - 2010.03.10. 07:38:53 (Válasz Xena #3210 hozzászólására.)
Sajnos felesleges újra posztolni ezt, mert Miklos kb sosem olvassa ezt a topicot. Bár engem ez a téma úgy ahogy van hidegen hagy (egyrészt ismerem és kedvelem Kocost, másrészt nagy köztünk a szintkülönbség, harmadrészt nem játszom a v4-en, negyedrészt úgy általában pont nem érdekel ), mivel sokatokat úgy néz ki igen, így én most ezt úgy ahogy van elküldtem az infora, azzal, hogy valaki legyen szíves reagálni. Javaslom ha a későbbiekben ilyesmi van, ti is tegyetek így, mert anélkül sosem lesz rá válasz. (Így is csak remélni lehet )
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 4.61
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3214. hozzászólás - 2010.03.10. 08:15:13
Szervusztok!

Byzon: Akik nyávognak, hogy jajj, ez túl erős, az túl gyenge, amaz engem nem érint, emezt meg nem tudom megcsinálni, azok nem játszanak, hanem optimalizálnak, avagy itt élik az életüket, itt vadásszák a sikert.

Akik nem nyávognak a változások miatt, hanem módosítanak a taktikájukon, azok játszanak. Te is a játékosok közé tartozol a hozzászólásaid alapján. Tőled sem láttam még olyan nyafogást, hogy valamit módosítsanak, mert te arra tervezted a karakteredet. Etalonként meg ugye a legelérhetőbb személyeket szokta venni mindenki, azaz az ismeretségi körét. Ha többen játszanak az IRL baráti körödből, az szerencsés, nagyobb mintaelemszámból "ellenőrizheted" az elképzeléseidet. Egyébként mindenki úgy tölti el az idejét, ahogy akarja. Hogy kiemeltem, hogy én játszom, az egy példa volt. Példálózzak veled? :-D

Az pedig már nem jelent élvezetet, ha mindig másodpercre belövöd, hogy mikorra kell a gép előtt lenned. Rövid ideig jelenthet élvezetet, hogy milyen jó szervező vagy, de utána nyűggé válik, mert mindent ehhez igazítasz, hozzászoksz. A topon már ezt látom a hozzászólásokban, hogy ha elveszítenek egy CsP-t, az nekik ennyi meg annyi hátrányt jelent.

Nézd meg a Zarknodos vitákat: ott látszik, hogy a top már nem játszik, előre szeretne mindent tudni, hogy számolhasson. Ez játék? Szerintem nem. Minden vélemény a fórumos megnyilvánulásokból szűrődik le egyébként, a felmerülő gubancok kezelésében. Összességében tűnik nekem úgy, hogy a két szélsőség (pókok és top) már nem a játék öröméért játszik, hanem egy borotvaéles versenyt vív egymással. (A pókok a pókokkal, a top egymás közt, az első helyért.)

Aki pedig nem szólal meg a fórumon, arra a véleményem nem vonatkozik, mert ugye nincs miből levonni a következtetéseket.

Módosítás: Mielőtt belekötne valaki: Ellenőrzés jelen esetben: Barátokkal, ismerősőkkel való megbeszélés, koncepcióegyeztetés, sikerek elismerése és tanácsok nyújtása, és ezzel a másik játékstílusáról ismeretek szerzése.
A hozzászólást Awenhai módosította 2010.03.10. 08:17:39-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.61
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3215. hozzászólás - 2010.03.10. 14:13:48 (Válasz Xena #3192 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.03.09. 08:16:27
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László


Nyilt level Xena-nak!

Igazan retardalt vagy.

Maradok tisztelettel:

my name is lecso. vodkaslecso :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.17
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3216. hozzászólás - 2010.03.10. 14:15:07 (Válasz Xena #3209 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.03.10. 05:24:38
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak."

A játék tisztasága sérült azáltal (már az előző világon is, ahol hiába emeltük fel "szavunkat"!), hogy az egyik játékos kvízmesterként -hozzáférve a játék központi kvízadatbázisához- "kottából kvízelhet" (ezáltal győz és így +1 százalékos medálhoz jut!), a másik meg nem!
A témával egyelőre nem foglalkozik senki, így jobb ötletem nem lévén megismételném a tegnapi hozzászólást!
Egyetlen "játékszolgáltató" sem engedheti meg magának, hogy a játékosok között nem teremt egyenlő feltételeket -a nyitó hozzászólás eszméjét (mely egyébként minden játék alapja!) is sárba tiporva!-, pláne hogy belőlük (is) él és nem csak 1 konkrét személyből, kinek (csakúgy mint az előző versenyszerveren) megrendezi a 4. világ kvízversenyét!


az volna a leghelyesebb, ha nem itt sirna a szad, hanem elhaladnal tova a konyvtarba.

es akkor te is tudhatnad a kerdesekre a valaszt.

te olyan tipikus nyomorek lehetsz, akit halalra szopatnak az iskolaban
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.82
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3217. hozzászólás - 2010.03.10. 14:39:31 (Válasz Xena #3209 hozzászólására.)
4. világ kontra kvíz adminság:
A kvíz admini státuszban természetesen elvben benne van a visszaélés lehetősége, ezért sem tudnak a kvíz adminok a kvíz olimpia alatt az adatbázishoz hozzáférni. Ettől függetlenül, én megbizom bennük, és tudom, hogy Kócos nem élt vissza a státuszával. Már csak azért sem lehet ebből probléma, mert a kérdésekre a választ a keresőkben, sőt, a játékosok által csinált adatbázisban is megkeresheti az, aki erre veszi a fáradtságot, nem kell kvízadminnak lennie. Játékbeli hátránnyal semmiképp sem lehet sújtani valakit csak azért, mert vállalta a kvízadminságot, nem köthetem azt ki, hogy valaki ezért nem játszhat a V4-en, vagy bizonyos díjakat nem nyerhet meg stb. Az egyetlen lehetséges megoldás a dilemmádra, ha a V4-en megszüntetjük azt a díjat, ami a legtöbb helyes kvízkérdésért jár. Kérdés, hogy ezt akarjátok-e?
Pontszám: 3.83
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3218. hozzászólás - 2010.03.10. 14:58:03
Bár én nem játszom a V4-en de V3-on Ronin a szövetségi társam! Kedves Juhász László! Bár nem ismerjük egymást, mégis-mint "felebarátodtól"- kérhetem azt hogy ne ítélj elhamarkodottan!
Roninnál nem ismerek olyan játékost, aki becsületesebben játszana! A kvízre mindig figyel, s soha nem "leste" ki a válaszokat az adatbázisból, erre mérget mernék venni!


Tisztelettel: Leonard
A hozzászólást Dozer módosította 2010.03.10. 14:58:44-kor
V3-Alíz
Pontszám: 4.92
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3219. hozzászólás - 2010.03.10. 15:15:05 (Válasz Miklós #3217 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.03.10. 14:39:31
4. világ kontra kvíz adminság:
A kvíz admini státuszban természetesen elvben benne van a visszaélés lehetősége, ezért sem tudnak a kvíz adminok a kvíz olimpia alatt az adatbázishoz hozzáférni. Ettől függetlenül, én megbizom bennük, és tudom, hogy Kócos nem élt vissza a státuszával. Már csak azért sem lehet ebből probléma, mert a kérdésekre a választ a keresőkben, sőt, a játékosok által csinált adatbázisban is megkeresheti az, aki erre veszi a fáradtságot, nem kell kvízadminnak lennie. Játékbeli hátránnyal semmiképp sem lehet sújtani valakit csak azért, mert vállalta a kvízadminságot, nem köthetem azt ki, hogy valaki ezért nem játszhat a V4-en, vagy bizonyos díjakat nem nyerhet meg stb. Az egyetlen lehetséges megoldás a dilemmádra, ha a V4-en megszüntetjük azt a díjat, ami a legtöbb helyes kvízkérdésért jár. Kérdés, hogy ezt akarjátok-e?


nem akarjuk.

egyebkent is az csak Xena allitasa, hogy Ronin = Kocos, ezt semmi sem bizonyitja.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.38
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3220. hozzászólás - 2010.03.10. 15:18:54 (Válasz Dozer #3218 hozzászólására.)
A V3-as Ronin nem biztos, hogy egyenlő a V4-es Roninnal.
Pontszám: 8.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!