Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1161. hozzászólás - 2009.05.02. 18:30:37 (Válasz Anababa #1160 hozzászólására.)
Nem a PP-ről van szó, hanem a szerezhető zsákmányról, mivel nincs lehetőség általánosságban a "multifarmokat" tiltani, korlátozni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1162. hozzászólás - 2009.05.02. 18:51:33 (Válasz Failure #1153 hozzászólására.)
Igen, csakhogy V3on ahogy megszűntek a mulifarmolós pókok, úgy jelentek meg a multikarakteres építők. Meg tudták oldani, hogy multizzanak! Ha V3on tudtak határt adni a portyázásnak, akkor meg lehet oldani az építéssel is, csak akkor a kincspontokat és a szerencsét is át kell alakítani, és a probléma megoldva! Mindegy, hogy hogy, de meg kell akadályozni a multiépítőket, mert mások játékát teszik tönkre! Igaz így mások játékát meg pont, hogy feljavítja, de az mennyire jó érzés? Csalással elsőnek lenni? Ott van a Gyémántosok klánja, az is teli van multikarakterrel....

Malacka! Tőletek is zároltak 3 embert, neked mennyire jó érzés így elsőnek lenni? Hm? Nem lett volna jobb már az elején kivágni őket és úgy a top1be kerülni? Biztos marha kényelmes, ha valaki másik 3 karival felépíti nektek a klán alapjait! Nem irigységből mondom elhiheted, mert pont ezért jöttem el a gyémántosoktól is. Nem azzal van bajom, hogy valaki rohadt sokat épít, hanem az, hogy egyesek így kihasználják a multi lehetőségeit! Szánalmas és undorító!
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1163. hozzászólás - 2009.05.03. 11:47:48
Jaca-16.szintű végzetúr
bemutatkozás:
"Hali! Megbaszom a szátokat!"
Azért...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1164. hozzászólás - 2009.05.03. 14:23:31 (Válasz D4vid #1163 hozzászólására.)
Kedves ismerkedős szavak

Javaslom, írjátok ide a világ számát is.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1165. hozzászólás - 2009.05.03. 14:25:42
Igen ez kimaradt.V2.
Pontszám: 5
népszerűtlenCarolNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1166. hozzászólás - 2009.05.03. 21:46:53
Sziasztok!
V2-ön játszom és az egyik szövettségi tagunk hívta fel a figyelmünkre a következőkre,amikre szeretnénk választ kapni.
Hogy lehetséges,hogy egy 12-es szintű karakter becsületes játékkal a következőkre képes?Ez a végzetúr a Kolumbiai döngölő,a Sötét mágosok szövettségéből.
Felszerelés:Ében tündekard, Méregfelhő, Móleon lemezpáncél, Energia fókuszpajzs,( Fófuszkristályok nélkül ).
Állat: 32-es szintű Nerub kórokozó
Összes építése:160.338 LE
Zsákmányolt lélekerő: 710.804 LE
Szakértelemösszeg: 158
Tulajdonságösszeg: 384
Teljesített küldetés : 20
Helyes kvíz-válaszok: 384
Legnagyobb sebzés 110
Kérdés a következő: Hogy lehet 12-es szinten ennyi lélek energiát szerezni,ha becsületesen játszik valaki?Portyázásból és vadászatból biztos,hogy nem!Ha az ember reálisan gondolkodik akkor elég furcsának találja,hogy ilyen gyenge felszereléssel ennyi lélekenergiát tud szerezni,hogy ennyit építsen.Ugyanakkor fejlessze magát,szakértelmét,de küldetést és kvízt amiből több lélekenergiát lehet szerezni azt aránytalanúl kevés.Ja és mind ez 12-es szinten!
Én 16-os szintű vagyok.A felszerelésem: Enyészmester,Fagycsóva,Elf láncing,Dupla energia fókusz, ( Fókusz kristályokkal minden ).
Építés: 46091 LE, Szakértelem: 83,Tulajdonságösszeg: 275,Teljesített küldetés: 22,Kvíz: 914,Zsákmányolt lélekenergia: 11171 LE.
Állat: 6-os szintű Vérszomjas manó. Ha megfeszülök sem tudok több lélekenergiát összeszedni,mint amennyi a vadászatokból,kvízekből,teljesített küldetésekből adódik.A portyákból van a legkevesebb LE,hiszen nagyon kevesen vannak akik több ezer LE-t tartanak maguknál.Elvétve adódik,hogy 300-400 LE-t tudok így zsákmányolni és alacsonyabb szinten sokkal kevesebb minden.Ezért nagyon jó lenne,ha utána néznének és ha szabályos akkor hozzák nyilvánosságra,hogy a többi játékos se legyen hátrányban,mert nem tudja,hogy lehet ilyen sok LE-át szerezni.Minden nap többször fenn vagyok és karakteremet küldöm vadászni,portyázni,stb.Mégsem sikerül több LE-t összeszednem.MIÉRT???
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1167. hozzászólás - 2009.05.03. 21:50:52 (Válasz Carol #1166 hozzászólására.)
Rossz célpontokat támadsz.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1168. hozzászólás - 2009.05.03. 21:53:05 (Válasz Carol #1166 hozzászólására.)
Pedig teljesen egyértelműen le van írva már nagyon sok helyen a fórumon a taktika. Nem vadászik, és ügyesen választ célpontot.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenCarolNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1169. hozzászólás - 2009.05.04. 00:21:18 (Válasz CaveMaN #1167 hozzászólására.)
Nem támadok senkit,nem ismersz e téren.Csak nagyon érdekelne és ezzel nem vagyok egyedül!Nos a mi szövettségi tagunknál nem volt valami ügyes,ugyanis tőle nem vitt LE-t.Vaktában nem igazán lehet megitélni kinél mennyi LE van,ezt mutatja a melléfogása is.Tehát ez hogy ügyesen választ célpontot az 100000:1-hez
Pontszám: 2.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1170. hozzászólás - 2009.05.04. 00:40:00
Írtam egy pm-et, csakhogy ne kelljen végignyálazz 500 oldalt!
Pontszám: 7
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1171. hozzászólás - 2009.05.04. 08:31:05 (Válasz Carol #1169 hozzászólására.)
Én úgy két hónap után jöttem rá, kit érdemes támadni. Addig portyaablakból portyáztam, tulajdonságösszeget meg felszerelést néztem...zsákutca! Pl. a kezdésnél eszembe sem jutott volna, hogy a smaragdokat kell támadni, mert ők már varázslatra gyűjtenek. Akik átlátják a rendszert (matekosok, programozók), azok sokkal nagyobb előnnyel bírnak, mint amit bármilyen prémium bónusz adhat.
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1172. hozzászólás - 2009.05.04. 08:56:29
Fikázzátok itt folyamatosan a sokat vesztő farmokat. Most kaptam egy 29. szintűtől (!) egy ilyen üzit:
" a nagyon jo vagy hogy kell nyakláncot vagy gyűrűt kapjni??????? "

A szövetség honlapján ilyen mondatokkal:
"Saját fórumunk van"
"Míg piros színűvé nem válik, senki sem kerül ki a szövetségből, ha nem lép be!"
"Kőzúzó szövetségünk azért jött létre, hogy a nagy köveket szétzúzza a feltörekvő végzeturak elől"

Szétzúzzák előlünk a köveket, vigyázzatok

Komolyra váltva, ilyenekből tökéletesen látszik, hogy mennyire más egyes embereknek a játék, mint nekünk. Hogy lehet az, hogy többtucatnyi magas szintű (30+) emberke rohangál 100 alatti szakértelemösszeggel? Hogy lehet az, hogy ilyenekből még 250-300ezres lélekkútas szövetségben is vannak jópáran? (Nézzétek meg a toplistát szakértelemösszeg szerint rendezve, a 100 alatti régiót. Nem ritka a toplista első oldalán lévő szövetségeknél lévő tag. Nem farmokról, építőkarakterekről van szó!) Jó-e ez így, hogy mindenki saját maga jön rá a játékra, vagy hagyjuk, hogy lemorzsolódjanak, mert egyszerűen FOGALMUK SINCS, hogy mit csinálnak? Miért csak legalacsonyabb szinten van mentor rendszer, miért nincs ilyen a szakértelmeknél is? Miért nincs például 10-15. szinten akár csak egy szinlépéskor megjelenő felugró ablak, hogy "fejleszd a tanulás szakértelmedet, mert túl alacsony szintű", vagy egy a játékosnál megjelenő privát üzenet, ami elmagyaráz néhány alapdolgot? (Lásd Miklós indító hozzászólását a stratégiák topikban.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1173. hozzászólás - 2009.05.04. 10:08:56 (Válasz Mortimer #1172 hozzászólására.)
Azért ne feledkezzünk meg róla, ha bárkit érdekel valamilyen szinten a játék, akkor rá lehet jönni és információt is lehet szerezni, a miértekről és hogyanokról. Ha meg nem izgatja a dolog, akkor hiába irogatsz útjelző táblákat
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.04. 10:14:22-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1174. hozzászólás - 2009.05.04. 10:13:26 (Válasz CaveMaN #1173 hozzászólására.)
Kőzúzóknak pedig van aktív fórumozó tagja, vagyis a lehetőség meglenne az információ szerzésre, csak a szövetségi társát kellene megkérdezni.
Ha ezt sem teszi meg, nem tudom a mentor mennyit segítene
Mindenesetre érdemes lenne elgondolkodni rajta, hiszen ha csak pár embernek segít, már az is megérné.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1175. hozzászólás - 2009.05.04. 14:46:01
Szeretnénk kérni V1-en GURU nevű user rendszabályozását.
ma már harmadszor jelentkezik a szövetségbe ami ugyan nem tilos, de kellemetlen és zavaró.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1176. hozzászólás - 2009.05.04. 15:49:02 (Válasz Mazlee #1175 hozzászólására.)
Írtatok neki?
Illetve nem kell elfogadni és akkor csak naponta vagy két naponta egyszer tud jelentkezni, mert az idő leteltével automatikusan törlődik a felvételi kérelme.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1177. hozzászólás - 2009.05.04. 15:50:13 (Válasz Craslorg #1176 hozzászólására.)
nem igazán méltattuk válaszra ha a bemutatkozás először 1 smiley, másodszor 2, most harmadszor meg 3.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1178. hozzászólás - 2009.05.04. 17:32:03 (Válasz Mazlee #1177 hozzászólására.)
Ha ilyen keményen próbálkozik, biztos komolyan gondolja, én a helyetekben felvenném...
Pontszám: 7.50
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1179. hozzászólás - 2009.05.06. 10:55:11
Én nem szoktam vádolni senkit, de ezt azért nem hagyom szó nélkül:
V2-n történt, hogy egy szövetségi társam kapott egy üzenetet Glory -tól:
"Üdvözletem, csak szólok, egy időre hagyom ezt a karaktert, nem lessz nála LE.
Félre értés ne essék, ez egy tápolóü karakter, nem azért van hogy elverjek vele másokat, hanem hogy elszívjam tőle a LE-t.
A főkarakterem, ameiknek adakozik az Gepum.

Jó játékot soxerencsét."
További érdekesség, hogy Glory profilján említi Gepum-ot. Kérnék egy admint, nézzen utána. Köszönöm, és ha tévedtem, nem vállalom a felelősséget
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
népszerűKaorakuFérfi
Végzetúr tehetség
249 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1180. hozzászólás - 2009.05.11. 11:13:40
Legtöbb okozott sebzés: 41
Tulajdonságösszeg: 214
Szakértelemösszeg: 91
Teljesített küldetés: 8
Összes építés: 449.138
Zsákmányolt lélekenergia: 419
Elvesztett lélekenergia: 1.729
Helyes kvíz-válaszok: 1.593

Az ilyenre szerintem senki ne mondja nekem, hogy nem építő rabszolga karakter. 1etlen mithrill buzogánya van... És lvl 18.
A hozzászólást Kaoraku módosította 2009.05.11. 11:14:10-kor
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője